Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Zwierzyniec

Ciekawe co teraz wymyśli ananas Wypłata ma się tym razem zgadzać.

@Zwierzyniec

I jak wypłaty zgadzają sie??? :D

...

Największa lipa w jakiej było dane mi pracować fałszywi i dwulicowi ludzie a o wynagrodzeniu to szkoda wspominać dobrze ze już tam nie pracuje

Jakub
@...

Widzę, że atmosfera i wynagrodzenie nie były według Ciebie najmocniejszą stroną zatrudnienia. Jeśli chodzi o wypłaty to, czy można było je podwyższyć poprzez system premiowy? Liczę, że dodasz więcej informacji i takich możliwościach.

Keanabu

Witam, czy dostanę tu odpowiedź odnośnie zarobków przedstawiciela handlowego w Savpol? Chociaż jakieś widełki :) zastanawiam się czy poświęcać swój czas i spróbować bo branża dobrze mi znana

Nyno
@Keanabu

Z tego co pamiętam 1000 zł na umowie... I masz 8 celi do zrealizowania. Im więcej celi zrobisz tym więcej pieniędzy . Ale tam jest to nie realne . Szkoda czasu na tą firmę naprawdę .... na rozmowie możesz sobie wywalczyć jakaś pewna stawkę na pierwsze 3 miesiące..... Ja szczerze nie polecam

Kewlar
@Keanabu

Pomiędzy kiepsko a bardzo źle, zależy od miesiąca.

John
@Kewlar

Jak pracujesz to dobrze zarabiasz. Ci co nie zarabiali nie pracowali .... ja pracuję już kilka lat i zawsze mam minimum 5000 netto ....

Kewlar
@John

Ja odebrałem to nieco inaczej, pracowałem dużo i solidnie a wypłaty były bardzo słabe. Nie mniej jednak miło ze chociaż Tobie się udało i że zarabiasz normalne pieniądze. Pozdrawiam serdecznie!

Ooooo

Kierowniczka ktora potrafi tylko nagradzać swoje pieski a jest ich kilka Żadna sprawa zwykłego szaraczka niezałatwiona wszystkie wiadomości dostarczone do góry niewygodnym pracowniką nieprzedłużona umowa no i oczywiście cięcia w budżecie sprawy rodzinne przynoszone do firmy zero zainteresowania miejscem pracy ważne że jest gdzie oprzeć dwa ananasy

Oooo

Może i z błędami, ale prawda została napisana. Potwierdzam. Praca w tej firmie była pomyłką. Totalny wyzysk.

@Oooo

Ty poprostu nie nadajesz się do pracy!!! Dlatego nazywasz ją wyzyskiem...

Przedstawiciel Handlowy

Umówiony ciąg spotkań rekrutacyjnych bez zapasu czasowego, przez co spotkania opóźnione po 20-30 minut, a kandydaci mijają się w "korytarzu". Miła atmosfera spotkania, dużo merytorycznych informacji. Niestety Pracodawca wypytuje o status i zadaje inne ZABRONIONE pytania. Finalnie rozstaliśmy się po rozmowie z powodu niedostatecznych widełek płacowych (przy aplikacji było takie pytanie i zaznaczyłam swoje oczekiwania. Pomimo braku możliwości ich spełnienia zostałam zaproszona na rozmowę o czym wcześniej nikt mnie nie poinformował. Dopiero pod koniec godzinnej rozmowy wyszedł ten temat).

Ile chcesz zarabiać Pytania o status rodzinny, posiadanie dzieci

Oooooo

Tylko takie słabe melepety, które przewijają się przez ten magazyn żalą się,obgadują i marudzą!!!Biedactwa pokrzywdzone które nigdzie na dłużej nie potrafią się zatrzymać....

Odradzam ten cały(usunięte przez administratora) szkoda czasu, a i tak kierowniczka cię wykorzysta na maxa i na koniec kopnie w tylek, tylko parę osób na magazynie ma dobrze, a cała reszta to tylko czasowa tania siła robocza. Może by się wzięła solidnie do pracy, a nie szukała dziury w całym.

chomiczek
@789

Mnie to jest trochę żal tej kierowniczki, znalazła się kobieta między tzw młotem a kowadłem, z jednej strony naciskają na nią z góry a z drugiej strony ma wokół siebie kilkunastu niezadowolonych facetów. Będzie miała coraz gorzej, w tej firmie kobiety są na straconej pozycji, porządzi jeszcze trochę i sama odejdzie pod warunkiem że ma jeszcze odrobinę ludzkich odruchów- no chyba że już ich nie ma. Ale nie cieszcie się na jej miejsce przyjdzie kolejna osoba która tak samo a może bardziej będzie was cisnąć

rtf

Zatrudniłem się w tej firmie w zeszłym roku i jedno mogę potwierdzić ta Pani kierownik potrafi tylko szanownie donosić. Zwolniłem się bo nie pasowały mi pieniądze.

XXX

Porażka. Przejmują magazyn w Łodzi, a pracownikowi jak mogą to całą premię zabiorą podbyle pretekstem np. nowa inwestycja wypłata niższa. PAPA nie polecam.

Ktoś

Zwalniam się! Albo nie, odchodzę bez wypowiedzenia w .upie ich mam tak jak oni mnie! Ta szmaciarska firma to jakieś nieporozumienie!

F

Co się stało

ala
@Ktoś

Co się dzieje w tej firmie ? czytam te wasze opinie z których wynika że ludzie z tej firmy uciekają. Zastanawiałam się nad złożeniem cv ale teraz to nie wiem czy warto.

Nyno
@ala

Strata czasu . Ładnie piszą. Obiecują cuda . A rzeczywistość jest zupelnie inna . Totalny bałagan i chaos i tłumacz sie z tego klientom. Ja sie naprawde dziwie ze ta firma ma jeszcze jakichkolwiek klientów ....

x
@Ktoś

Też dałem się nabrać podczas rekrutacji Popracowałem i się okazało że Pani w tłustych włosach kłamie Pracuję już w innej firmie

@F

Pani kierownik nie może się pogodzić z negatywnymi wpisami na swój temat....prawda boli,coo?! I wyżywa się na magazynierach...stosując niedozwolony mobbing poprzez kamery!!! Nawet więzień w zamknięciu ma więcej prywatności!!!

T
@Lolek

Potwierdzam jedyna rzecz którą potrafi to obsługa kamer Nie dotrzymuje słowa i docenia tylko swojego pieska poprzez premie zabrane pracownikom(usunięte przez administratora)

X

Nic się nie zmienia. Znowu kolejne osoby się zwalniają, mnóstwo osób przed pączkiem na L-4. Pani kierownik liczy kasę przez cały miesiąc i zastanawia się gdzie urwać. Piesek Z pilnuje i szanownie donosi.

Y
@X

W tej firmie już nic się nie zmieni na lepsze, ludzie masowo odchodzą, kolejne działy świecą pustkami, a ci co zostali tylko narzekają. Praca tu to porażka.

Rick

A mógłbyś zdradzić jakie wynagrodzenie ci zaproponowali? Bo jak czytam w komentarzach to praca ciężka fizycznie.

Kierowca Janusz

Nie polecam. W ogłoszeniu opisane że praca na terenie Śląska itp. Na rozmowie o pracę wychodzą brudy że trzeba jeździć dodatkowo po łódzkim i małopolskim i opolskim. Do tego przez tel mówią że zarobek taki a na rozmowie o pracę zabijają to o 30%. Jak się pyta o czas pracy to twierdzą że czasem ponad 15h gdzie czas pracy kierowcy to max 15. Żenada i nie polecam nawet rozmowy o pracę

Aplikuujacy

Rozmowa na stanowisko księgowej porażka ... kadrowa niby ok gl ksiegowa niby ok ale ta trzecia to...szkoda czasu brak kontruktywnej roznowy i jezeli nie odpowiesz ze schematem to juz problem dla tej osoby... moze mlode osoby po studiach maja tam szanse się nauczyc sporo ale dla osob co wiedza czego oczekują rozmowa to strata czasu... Ta trzecia osoba niestety negstywnie wpływa na proces rekrutacji... wiecej pokory wzgledem drugiego człowieka.... Jednak najlepiej samemu isc na rozmowe i ocenić bo kazdy ma inne oczekiwania....

Dagmara

@żonaty ale w firmie jest szansa rozwoju, tak?

Kamil
@Dagmara

Dagmara szkoda czasu na pracę w tej firmie naprawdę...

Żonaty

Praca w tej firmie to bez wątpienia szkoła życia. Pozwala bardzo dużo się nauczyć, jednakże za wynagrodzenie które jest co najwyżej z niższej średniej półki. Współpracownicy i relacje z nimi są najczęściej bardzo dobre, jednakże im wyżej tym najwyraźniej mniej tlenu... Na pytanie czy polecam prace tutaj, odpowiedź brzmi tak pod warunkiem że budujesz swoje CV i potrzebujesz silnej pozycji w dosyć dużej. Doświadczony pracownik który zna swoją wartość, w najlepszym wypadku dorobi się tutaj garba...

Żonaty
@Żonaty

Niestety nie za bardzo...

@Żonaty

WŁAŚCICIELE TEJ FIRMY OD ŁADNYCH PARU LAT,NIC NIE ROBIĄ SOBIE Z TEGO FAKTU JAKIM JEST ROTACJA PRACOWNIKÓW!!! PEWNIE DLATEGO ŻE KASA GRA!!! TO CZYLI JAKOŚ SIĘ KRĘCI...ALE LADA MOMENT NIE BĘDZIE LUDZI DZIĘKI KTÓRYM TA KASA JEST!!! NIESTETY SAVPOL JEST IDEALNYM PRZYKŁADEM FIRMY KTÓRA ZACZYNAŁA OD ;0; SZANOWAŁA PRACOWNIKÓW,BYŁA TAKA RODZINNA...Z CZASEM JAK SIĘ ROZWINĘŁA,POWIĘKSZYŁA I DOROBIŁA STAŁA SIĘ TAKĄ KORPORACJĄ W KTÓREJ LUDZIE MAŁO ZNACZĄ...WYWIERA SIĘ NA NICH CIĄGŁĄ PRESJE...

Aplikować?

A wicie może jak wygląda praca w biurze? Chodzi mi o sposób wynagradzania (czy tak, jak poniżej - niewiele na umowie, a reszta to dodatki, czy może w biurze wypłata jest już normalna), bo z doświadczenia wiem, że sposób wynagradzania i traktowania pracowników biurowych bardzo często jest zupełnie inny od komentowanego. Widzę ogłoszenie na księgową. Poza tym, że nie wymienili zbyt wiele oferowanych punktów, to wymagania i opis stanowiska opisane są całkiem rozsądnie, dlatego mam pytanie czy w ogóle warto. I czy ktoś wie skąd zapotrzebowanie? Ciąża, rozwój, czy bardziej rotacja?

Kurosak
@Aplikować?

Rotacja.... niestety cele wygórowane . Klienci odchodzą bo towar nie dojezdza także nie na gdzie I z kim osiągać tych celi.

kamil
@Aplikować?

Rotacja, popracujesz zobaczysz dlaczego.

@Aplikować?

Księgowa się zwalnia bo nie umie wytrzymać z poj..... szefami i tyle,

@Obrońca prawa

Ale jest też kierownictwo na dole, zero pojęcia. Pani "kierownik" która już na spotkaniu o pracę nie wie co się dzieje w logistyce. Rozmowa to inne ustalenia, realia otwarły mi oczy. Podziękowałem.

Aplikować?
@kamil

No, jak przeczytałam odpowiedzi (za które bardzo wszystkim dziękuję), to nawet nie będę dążyć do tego, żeby "popracować" w tej firmie.

Kierowca

Nie polecam, praca ciężka, a szef i połowa klientów nie wdzięczni...na umowie najniższa krajowa reszta to cały zlepek jakiś nie wiadomo jakich premii byle by tylko było z czego urwać. Mimo windy na aucie i tak się trzeba sporo nanosić bo większość klientów życzy sobie ,,towar na półki" do tego tak zwane ,,drugie kółka" czyli klient zamówi sobie dwa wiaderka o 9 rano wracamy z trasy i czeka na nas niespodzianka jedziemy drugi raz w drogę. ZERO socjalu raz góra dwa razy do roku skromna hmmm nawet nie impreza tylko raczej spotkanie na piwo i mega obiad za 15 zł i to tyle, żadnego Multisporta czy innych udogodnień dla pracowników. W firmie panuje chaos i bałagan, a odpowiedzialnych brak. Jedyny plus to, że jest parę osób w biurze i na magazynie z którymi można normalnie żyć i tworzyć zespół w tym całym bajzlu.

Alicja
@Kierowca

Wiele osób źle wypowiada się tu o pracodawcy, jakim jest Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Widzę, że i Ty do nich należysz. Ale trzeba pamiętać, iż Przedsiębiorstwo Savpol otrzymało wyróżnienie - Gazelę Biznesu. Gazela Biznesu to nagroda, którą otrzymują firmy wykazujące się wzrostem dochodów ze sprzedaży, dynamicznym rozwojem, a przede wszystkim uczciwością wobec swoich kontrahentów. Można zatem przypuszczać, że to godny polecania pracodawca, ale nie każdy odnajdzie się w tego typu firmie. Nadmieniłeś, iż nie miałeś tam "socjalu". A czy miałeś chociaż zapewnione ubezpieczenie zdrowotne?

@Alicja

Twoje komentarze sięgają szczytu GŁUPOTY!!! CIEKAWE ILE Z TEGO MASZ?!!

Jajaja
@Alicja

Na te nagrody czy wyróżnienia pracują tu wszyscy zatrudnieni ale nic z tego nie mają!!! po za wspomnianym bałaganem płacowym,pożądkowym.A jeśli chodzi o ubezpieczenie to jest tak jak wszędzie.Twoje ciągłe bronienie za tą firmą jest daremne!!! i nie wysilaj się już...

Kierowca
@Alicja

Co mi z tego, że ktoś przyznał nagrodę pracodawcy/właścicielowi skoro ja nic z tego nie mam ?!?!?! Napisałem prawdę każdy średnio ogarnięty widzi ile np czasu wisiało ogłoszenie o zatrudnieniu magazyniera czy kierowcy i gdzie Ci ludzie ? Odpowiem Ci, byli, widzieli i na drugi dzień już ich nie było..,a firma, albo raczej szefostwo zamiast dostrzec to, że została im garstka lojalnych osób, które ciągną ten wózek NIC im nie daje, a wręcz robi jeszcze pod górkę i to jest dla mnie niezrozumiałe i smutne. Pozdrawiam

Latawiec
@Kierowca

Potwierdzam. Oddział Kraków to nie kończąca się rotacja, ciągle widać nowe twarze i nikt na dłużej nie zostaje. Stara gwardia kierowców jak i również magazynierów jest traktowana co najmniej lekceważąco i bez szacunku. Kto by nie zawinił winne są zawsze te dwie grupy, socjal to dno i metr mułu.

@Alicja

Tępa Alicjo, przestań już bronić tą firemke. Syvpol to Syvpol, tak było, jest i będzie.

@Alicja

Można powiedzieć, że to godny polecenia dostawca. Klienci może i są zadowoleni, ale co to ma do bycia dobrym pracodawcą.

Szczery
@Alicja

Savpol otrzymało wyróżnienie - Gazelę Biznesu ? A te wszystkie opinie skąd są ? Oczywiście firma szanowna Pani się rozwija, ale kosztem pracowników, ich zdrowia i presji. Najważniejsze że kontrahent jest zadowolony, my wasze pionki możemy się zajechać. Pozdrawiam panią serdecznie i zapraszam chociaż na jeden dzień wyzysku z Waszej strony. Proszę nie odpisywać. Nadaremny pani trud. Każdy kto ma własne poczucie szacunku i wartości nie będzie pracował za grosze i zakłamanie z Pani strony. Powiedzenia

Obiektywna
@Alicja

Piszesz uczciwością wobec kontrahentów, ale nie ma wzmianki o pracownikach. Często jedno z drugim nie idzie w parze.

fh13
@Kierowca

Z tym noszeniem to chyba ściemniasz skoro jeszcze myślisz o Multisporcie ...

Song76
@Alicja

Masz dynię czy głowę? Zapraszam do ciskolandu

Maria
@Song76

Na forum publicznym zawsze warto pisać o innych trochę kulturalniej - to tak na przyszłość. Pracujesz teraz w Savpolu? Jeśli tak, to z chęcią się od Ciebie dowiem, jak na chwilę obecną kształtują się tam zarobki.

Biały
@Alicja

ALICJA nie wie za bardzo o czym pisze. GAZELA BIZNESU to nagroda dla przedsiębiorców za rozwój o czym nadmieniła. Jednak do rozwoju przyczynia się zespół jak np. Koordynatorzy, handlowcy, kierowcy, logistyka itp. Praktycznie wszyscy mają podpisane umowy na najniższą krajową A reszta to umowa słowna. ALICJO! Powinnaś znać znajomość pojęcia "socjal" oraz pojęcia " ubezpieczenie zdrowotne" . Osoby które są zatrudnione na jakichkolwiek umowach odprowadzają podatki A tym samym mają odprowadzane ubezpieczenie zdrowotne. Nagroda GAZELA Biznesu najwyraźniej nie była Twoją zasługą jak widać po ilorazie inteligencji... a raczej dzięki tym kierowcom robiącym po dwa kółka dziennie w to samo miejsce oraz logistykom którzy w stresie pod naciskiem ustalają trasy kierowcom ze znacznie przekroczonym tonarzem. Nie wspominajac o potrącaniu kierowcom po 10 zł za nie przewiezienie faktury (gdzie na kwitkach miesięcznych gdyby tylko o takie poprosić nie byłoby uwzglednione) . Szkoda że handlowcy za brak fv nie odpowiadają niczym...

Markiz
@Szczery

Byłem jednym z kontrahentów. Towar który zamawiliśmy był niezgodny z certyfikatami oraz często przeterminowany. Po kilku rozmowach z zrzeszeniem kupieckim doszliśmy do wniosku iż dobrze byłoby gdyby od środka był nasz człowiek i zobaczył jak dana placówka funkcjonuje od "kuchni". Część pod byle pretekstem i wymówką zrezygnowała z usług jaki oferował savpol inna część kilka razy oddała produkt przez nich dostarczony do laboratorium. Wyniku jeszcze nie ma ale na pewno będzie co oglądać... Dziękuję wszystkim którzy pomogli

@Markiz

BRAWO TY!!!

ewcia
@Alicja

Co z tego że piszesz o wyróznieniach dla firmy wzrostem dochodów jak ludzie pracuja na umowie za najniższą krajową A wzrosty dochodów idą do szefa .uczciwość wobec kontrahentów a gdzie uczciwość wobec pracowników?

@ewcia

Chwilę popracowałem i koniec. Porażką dla mnie jest w jaki sposób Pani kierownik traktuje osoby które są od załadunku a w jaki sposób osoby od rozładunku to przykre. Boję się o kasę dlatego niepracuję już w Savpol.

Gazelnik
@Alicja

Gazelę biznesu otrzymuje się wg n/w kryteriów podając dane firmowe samemu. Więc żadne hallo ... O tytuł Gazeli Biznesu 2019 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria: • rozpoczęła działalność przed rokiem 2016 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś • w roku bazowym 2016 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych • w latach 2016-2018 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży • w latach 2016-2018 ani razu nie odnotowała straty • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Obrońca prawa

Takiej rotacji to ja w swojej historii pracowniczej jeszcze nie widziałem, ja dałem sobie spokój już po tygodniu i nie żałuję bo w tych czasach jest dużo więcej fajnej i lżejsze pracy na rynku za podobne pieniądze. Jest garstka ludzi tam pracujących od lat i to są osoby które poprostu się zasiedzialy i boją się zmian w swoim życiu (usunięte przez administratora)

zainteresowany

na jakie warunki może liczyć magazynier?

@zainteresowany

@Xxx

Kilogramów do przerzucenia jeszcze przed przerwą.

B.b.

Byłam,zobaczyłam niestety muszę podpisać się pod negatywnymi komentarzami. Savpol solidny partner nazwałbym raczej Syfpol (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.