Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Godek

Po połączeniu wszystkich zakładów w grupie rovesse w jeden,, byt,,, zwiazki zawodowe również działają od teraz w cersanicie. Spytajcie się pani Góreckiej, która jest kierownikiem kadr a zarazem członkiem owych związków zawodowych. Jak widać zwiazki zawodowe mają się dobrze, kasa wypłacona więc siedzą cicho co widać po naszym kierowniku kadr.

@Godek

Związki zawodowe to były kiedyś,teraz to tylko tak się nazywa a z prawdziwymi związkami nie mają nic wspólnego.Nikt nic nie zrobi dla zwykłych roboli,każdy pilnuje tylko swojej(usunięte przez administratora)zastanówcie się co ten nasz "związek" dla nas zrobił,tyle się narobił że nikt w zakładzie nawet nie wiedział że mamy związki.....i kto wybrał członków ?Trzeba przeczekać ten okres a jak to ruszy to trzeba się zwolnić,poszukać czegoś lepszego bo za najniższą krajową to wszędzie pracę się znajdzie.

Maniek

Auto ktore wozi niby produkcje za droge po co to oni robia 2-3 kursy na 12 godz. A traktory stoja jaka to oszczednosc za kilkadziesiat tys ns mies. ??????

ciepły

Co wy wypisujecie, w tej firmie nigdy się nikt nie zbuntował. Czas powiedzieć STOP, większą grupą i szybko wrócimy do normalności. Co do związków biorą lewiznę jak nic.

Totalny Wyzysk

Pytanie - dlaczego Związek Zawodowy Solidarność pozwoliło na to , aby firma Cersanit zabrała nam wszystkie dodatki i cały socjal ..dosłownie wszystko zabrane Postuluję o natychmiastowe rozwiązanie związków zawodowych , które nic nie robią dla zwykłego pracownika . Jedynie co potraficie to szemranie pod stołem dla obopólnych korzyści Pytam się ...jak wam nie wstyd gdzie są nasze premie za miesiąc marzec premie , gdzie bony swiąteczne , wczasy pod gruszą w 2020 r pracować za marne 1920 zł najniższą krajową w świątek piątek i niedzielę Te związki to Farsa ! wstyd i jeszcze raz wstyd !

Marlej
@Totalny Wyzysk

Z tego co mi wiadomo w Cersanicie nie ma związków zawodowych. Więc o czym piszesz? Związek z. Innego zakładu nie może interweniować u nas.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Nkg

Chyba trzeba wyslac list do zarzadu i niech przejrza na oczy bo nie podniesiw sie zaklad jak odejda starzy pracownicy bo fo dego dojdzie jak skonczy sie epidemia

Obecny
@Nkg

Naiwniak

Opo

Dokładnie traktują ludzi jak śmieci, ale otoczka jest piękna, jak to niby dbają o tego zwykłego robola.

Widz
@Nkg

Żaden stary pracownik się nie zwolni, a przynajmniej w takiej ilości że zaszkodzi to produkcji. Już to widziałem w cersanicie kilka razy , jak to mówili lepsze marne 2500 tutaj niż się naebać w Ronalu za 3 tyś. Prędzej młody odejdzie który nie jest związany emocjonalnie ale takiego nie szkoda bo wiadomo. Druga sprawa to by musieli brygadzisci i ich zastępcy się zwolnić oni mają wiedzę umiejętności że nawet jak będą nowi pracownicy to i tak wyciągną produkcję. Też to przerabiałem, więc mówię to z doświadczenia.

Seba

Po co to auto co wozi produkcje raptem zrobi 2 kursy na 12 godzin a kosztuje chyba z 30 tys firme co miesiac za rok niwy traktor by mozna kupuc i placic normalne pieniadze to i traktorzysci tez sie znajda a i tak czlowiek jest potrzebny di zaladunku tego auta kiedys robil to i tak traktorzysta wiec o co tu chodzi jakie oszczedmosci tego zarzad nie wie moze nie???????

Były

Jestem już od jakiegoś czasu byłym pracownikiem Cersanitu, lubię zaglądać na to forum. Ja powiem tak, bonów czyli przelew dostałem w nowej firmie fakt mało bo 280 zł, ale dostałem wypłatę a pracuje tutaj 10 ty miesiąc dostałem 3515 zł na rękę fakt że w tym 5 godzin w sobotę ( 100% płatne) *i chyba 5 godzin w tygodniu czyli 50 %płatne. Z Cersanitu gdy się zwalniałem po 10 latach wypłaty miałem średnio 2700 na rękę.

Top50
@Były

Czy to wstyd przyznać się w jakiej firmie pracujesz ? Cersanit naprawdę pokazał swoje prawdziwe oblicze w tym czasie. Ale ludzie są pamiętliwi !!! zobaczymy jaka cenę zapłacą za swoje postepowanie jak wszystko wróci do normalności.

Były
@Top50

Wiesz co przez swoją karierę kilka razy to przerabiałem w cersanicie, ale wszyscy szukali zawsze wymówek dlaczego zostaną w tym zakładzie mimo że pluto jawnie nam w twarze. Tłumaczenia były różne, od takich że mam kredyty i dobre to co mam, lub że praca pod domem, albo że "nic się nie robi a wypłata jest", lub że dostanę odprawę. No co mam wam napisać ale każdy ma to na co sobie pozwalasz, jak by naprawdę komuś sytuacja przeszkadzała to by się zwolnił.

Trzeźwy

Beczycie jak baby i szukacie wymówek że kryzys że pracy nie można zmienić odpalam olx. A tam oferta operator maszyn zatrudnienie przez zakład 4000_5000 tys brutto dojazd zapewniony bo to poza Wałbrzychem. Ofert w podobnych pieniądzach jest dużo Jawor, kąty Wrocławskie, Świdnica colgate. Jeśli ktoś dalej narzeka to nie żal mi was.

Grupa solidarnościowa
@Trzeźwy

Co ty wypisujesz heretyku, wolimy pracować tak jak teraz nawet za najniższa krajową, ale na miejscu i praca lajtowa Żebyśmy zmienili pracę byśmy musieli dostać 4500 na rękę. :)

Jj
@Grupa solidarnościowa

Wiem że dla jaj to napisałeś , ale qurła masz rację.

Produkcja

Czy ta góra która nami "rządzi" nie ma wogóle wstydu ?Zostawić ludzi na święta bez środków do życia ...Zabraliście bony,zabraliście brygadówkę a teraz jeszcze zabieracie premię za MARZEC ???Za miesiąc który uczciwie przepracowaliśmy!!!!Ani grama honoru nie macie,wy zarabiacie dziesiątki tysięcy a my ?I nie zrzucajcie winy na to co się teraz dzieje bo wszyscy wiedzą że zamówienia są duże a tylko ludziom oczy mydlicie.Kiedyś jak to wszystko ruszy to na pewno się wam odwdzięczymy bo raz było lepiej a raz gorzej ale okradanie najbiedniejszych to już jest przesada.OKRADANIE powtórzę...

X
@Produkcja

I do tego chcą zmniejszyć ilość godzin i płacić tylko 80% wynagrodzenia ????!!!

Operator
@Produkcja

MNIE ZASTANAWIA JEDNO, PO CO PROWADZIĆ INTERES, FIRME BRNĄĆ W GĄSZCZU PRZEPISÓW, KŁÓCIĆ SIĘ ZE SKARBOWKAMI, SPEŁNIAĆ WYSRUBOWANE NORMY, SKORO PO MIESIĄCU KRYZYSU NIE MA SIĘ PIENIĘDZY. TO CHYBA GRA NIE WARTA ŚWIECZKI.

Kornel

No to szukajcie innej pracy, ja wiem ze tutaj się zasiedzieliscie (malem tak samo) ale zebrałem się w sobie i dobrze trafiłem. Żal bylo Cersanitu ale nie można mieć sentymentów. Nikt was tu nie trzyma na siłę. Na co liczycie? Piszecie okradają nas, zabierają kasę, nie dbają itp no to odpowiedź nasuwa się sama. Pracują tam dzieci czy mężczyźni? Na pewne sprawy nie mamy pływu nie dają zarobić pewne decyzję mi się nie podobały nikogo nie prosiłem ale dałem wypowiedzenie.

@Operator

Chodzi o to że oni mają pieniądze tylko wykorzystują to co się dzieje żeby zabrać nam jak najwięcej.Każdy wiedział że nie będzie bonów,brygadówki,wczasów pod gruszą ale żeby cofnąć się z okradaniem miesiąc wstecz i zabrać wypracowaną i przyznaną premię za marzec (za najlepszy ostatnio sprzedażowo miesiąc ) to jest upodlenie.Takiej determinacji w szukaniu pracy przez ludzi to ja jeszcze nie widziałem,wiem że teraz nikt się nie zwolni (i chwilowo to wykorzystają) ale jak tylko to co się dzieje się skończy to będzie koniec tej firmy bo ludzie odejdą.Wiem to po sobie,pracuję tu 10 lat,nigdy nie płakałem że jest źle ale już mam dosyć.Pozdrawiam

Mały
@X

Ciekawe jak to ma wyglądać,wie ktoś ? Przecież jak będziemy odbierać wolne to kto tu zostanie ?

Duży
@Mały

Martwi Cię to ? Co z Tobą nie tak ?

Kasta
@Produkcja

Co ty piszesz " zostawić ludzi bez kasy na święta " góra nawet nas nie zna, tak jak ty patrzysz na pijaczka pod biedronką ( przypomnij sobie to uczucie" odraza" gdy mówi majster daj 5zl ) tak oni patrzą na nas.

Oo
@Produkcja

Patrząc na większość, pewnie skończy sie na gadaniu jak zwykle...

@Produkcja

W Opocznie się dowiedzieliśmy między 4-9 kwietnia o braku premia za marzec. Od kwietnia do września zarobki mniejsze o 20%. Pytanie zostało takie czemu było tak (usunięte przez administratora) żeby nic z tego nie mieć.

Sader

Nikt z tego swiata nic nie zabierze a przedewszystkim kasy miliardow ale niektorzy bogacze przejrza na oczy moze zapozno refleksja na najwazniejsze dni liturgiczne w roku

Prosty operator

Dalej twierdzicie że dostaniecie odprawy skoro zakład wam nie przelał za talony, zabrał grusze, premie za marzec dalej ktoś jeszcze mówi że poczeka bo coś dostanie ? Jak widzę ludzi gdy się w szatni tak pocieszają to serce się kraja. Noszą się ze zwolnieniem od prawie 2 lat ale co miesiąc słyszę jeszcze poczekam, gdzie pójdę co mam do stracenia, w razie co odprawę dostanę. Ile kopów trzeba dostać żeby się stąd zwolnić, ktoś mi odpowie ? Ja postanowiłem że po korona wirze daje wypowiedzenie jeśli ci co nami rządzą się nie zmienią to będzie tak samo, tylko za mniejsze pieniądze bo nikt nie wróci do takiej kasy jak teraz .

Stern

Szanowni ludzie o czym tu mowa najgorszy zaklaf byl i jest ze wszystkich zakladow pod wzhl socjalnego i podejscia do ludzi na strefie choc to Polacy nim zarzadzaja wstyd i zenada my nie musimy odkladac na niepewne czasy oni musza bo maja tylko kilkanascie miliardow majatku na nic nie ma tylko na nowe auta jest kasa i na wyjazdy nawet zyczen nie bylo na dzien kobiet to o czum tu mowa w szacunku do ludzi ale jeszvze nikt do grobu nic nigdy nie zabral moze kiedys sie otrzasna Powodzenia

Tobi

Ta firma jest najbardziej anty-pracownicza w calym Wałbrzychu. Reprezentuje najgorszy drapieżny,chciwy,prymitywny złodziejski kapitalizm.BHP na poziomie białoruskim z takim też zarządzaniem. prymityw i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.Bez perspektyw dla młodych..Dziękuję.

wik4444P

NAJGORSZE JEST TO ZE TO ROBI POLAK SWOIM RODAKOM . Przerabialismy to 10 lat temu tez udawali kryzys dorabiajac sie na wypłatach pracownikow póltora roku .Zakłady obcokrajowcy lepiej szanuja polaków pod kazdym wzgledem jak oni. Ale ten kryzys sie skonczy i ten okret zatonie Jak mozna rodziny zostawic na swieta bez bonow i premi , ki my mamy dokładac do firmy ktora ma kilkanascie miliardow i ma dostac od panstwa kase wstyd i hanba

Zk3

Potwierdzone to info i od kiedy?

Technik

Byle 100% płatne

Kazik

No to tera głodować i pracować za pół pensji.

Wera

Klamki , włącznki itp to pożywka koronawirusa . W jadalniach , ubikacjach brak środków do odkażania rąk . Przynajmniej pozostawcie otwarte drzwi bo za klamki strach łapać I co najgorsza a takie oczywiste część pracowników nie myje rąk WSTYD!! ...za to rękę na przywitanie pierwsi podają

Robił ktoś dezynfekcje na zakładzie? Przecież mamy sprzęt dotykowy. Wózki,widlaki,panele,skanery...każdy to dotyka a nie każdy używa rękawiczek.

Mario

Dlaczego jeszcze nikt tego nie zamknie. Teraz kiedy jest BUM korony oni czekają na co ? Kto im ruszy produkcję jak wszyscy będą walczyć o życie.

@Mario

Bo ten Nikt właśnie teraz na tym najlepiej korzysta.

Serb

Zobaczcie jaka sprzedaz. Ma cersanit w tym roku Marzec rekord moze w 2019 nie bylo tak dobrego miesiaca a ludzi sciemniaja ze kryzys

Niezależnie
@Serb

Sprzedaż w Hiszpani , Włoszech stoi dodałbym jeszcze niepewny rynek w Indiach. Taka sytuacja sprawia że Cersanit w miesiącach styczen - marzec odnotowały b.dobry wskaznik sprzedaży. Co będzie za miesiąc dwa nie wiadomo czasy są niepewne niemniej jednak nieprzyznanie bonów na Święta Wielkanocne to już cios poniżej pasa .

@Serb

Może nam dadzą 13tke __za poświęcenie, albo poświęca na koniec. Towar pierwszej potrzeby.......

Lola
@Niezależnie

Nie dostaniecie bonów na święta bo przecież kościoły zamknięte sklepy też jakoś pozamykane i świąt nie będzie, to po co wam kasa.

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.