Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

obecny/były

triston się ogłasza że szuka operatorów zarobki w okresie próbnym 3100 do 4300 . I wam teraz powiem że dwa dni temu wysłałem cv dziś zadzwonili . Adios Cersanit . zmarnowane 8 lat do niczego tu nie doszedłem a nawet straciłem . i to sa stawki na okr probnyn a tutaj mam tyle po 8 latach.

Mała
@obecny/były

Nie tylko Ty wysłałeś CV do innej firmy Czas pokaże gdzie będę pracowała to tylko kwestia kilku tygodni powodzenia Jestem jeszcze na urlopie pozdrawiam Mój kolega zwolnił się po 2 dniach mi zabrało to prawie 5 ...lat

good

bo to jest tak gdy myślisz " że gdyby nie ja to zakład by stanął" lub " prosili żeby przyjść, Boże jestem niezastąpiony jak im zależy " " ooo można przyjść na wolnym znowu wyrwę stówkę będzie więcej " '" tak się znam na robocie nie ma lepszego " " cersanit to mój drugi dom jak tam fajnie i spoko" a prawda jest taka że bardzo dobrzy pracownicy się zwalniali i nikogo to obchodziło a zakład nadal pracuje. Ludzie szybko zaczęli mysleć że jestesmy rodziną a to przecież nadal była relacja pracownik pracodawca i oni patrzyli tylko na wynik finansowy. Szybko czujnośc ludzi tym uśpili bo myśleliśmy że jesteśmy ponadnarodową organizacją , rodziną.

mam i ja

a ja siam pracuję na 3 zakładach a co ..Ja siam :)

Dred

Super to napisałeś z obserwacji wiem że niejeden z nas uważa że spełnia misję w cersanicie, tak jak by świat ratował pracując tutaj.

szukam roboty

na o l x jest oferta do Cersanitu pisza że zarobki od 2800 do 4000 brutto i zatrudnienie przez agencję i możliwość później przez Cersanit, napiszcie czy warto i jak to jest w rzeczywistości i jakie pieniądze macie ?

@szukam roboty

2800 brutto tak,4000 w życiu,tyle to brygadzista ma po 15 latach pracy,zatrudnienie przez cersanit nie przez agencje ale nie warto tu przychodzić SZCZERZE

@Ktoś

dzięki za info, i zatrudnie przez agencję z możliwością później przez zakład, tak jest w ofercie. Ale sobie odpuszczę po tym co czytam , pozdrawiam

Taki jeden
@szukam roboty

Witaj po 4 latach pracy mam 3000 brutto stale w pracy więc o jakich 4 tyś mowa zresztą to mój ostatni rok w Cersanicie . atmosfera jakoś ujdzie , ale praca w soboty , niedziele i święta za najniższą krajową +10% to jakieś nieporozumienie . Można przyjść spróbować swoich sił jeśli jesteś w trudnej sytuacji . Problem w zakładzie polega na tym iż nikt nie jest zaintersowany wypowiedzeniami doświadczonych pracowników którzy po niemało 10 latach pracy mają porównywalne stawki z nowo zatrudnionymi pracownikami . Powoduje to sporą frustrację brak motywacji czego powodem jest odejscie rzeszy ludzi z pracy . Jest 1000 zł za polecenie pracownika , nie ma marnych 2 zł na podwyżki dla pracownika mega doświadczeniem , którzy jak już wcześniej wspmniałem mają nie rzadko mniejsze stawki od nowo przyjętych . Brak rąk do pracy , brak motywacji brak drabinki w karierze zawodowej . Kierownicy rozkładają ręce bo ich góra blokuje (przynajmniej tak nam mówią ) Przykro patrzeć ....wymagania względem pracownika spore ...a w zamian worek pustych obietnic , które ulatują po zatrzaśnięciu drzwi I tak koło się zamyka

@Taki jeden

W 100 % prawda,płacą za przyprowadzenie kolejnego niewolnika a nie mają na podwyżki,tzn.mają ale nie chcą dać.Pali się grunt pod nogami,kolejne 600 zł brutto za niechodzenie na L4 przez 3 miesiące bo sezon urlopowy za chwilę się zacznie.Ludzie na urlopy pójdą i kto uruchomi maszyny ?Ten zakład ma taką opinię w Wałbrzychu że nikt tu nie zajrzy.Ja jeszcze miesiąc do urlopu a po urlopie już nie wracam,trzeba się wyrwać po 12 latach,robota nagrana ale wam życzę powodzenia.

@Taki jeden

dzięki za wyczerpującą odpowiedź, podejrzewam że na rozmowie kwalifikacyjnej nawet by o tym nie wspomnieli. Życzę wam ponownie powodzenia i szczęścia w poszukiwaniu pracy

ciekawy

przed wypłatą hałas,(usunięte przez administratora) Po wypłacie ( marnej ) cisza na forum żadnej reakcji czyżby nam to odpowiadało 1800 co miesiąc?

@ciekawy

Już nikomu nie chce się wogóle odzywać na ten temat bo to już nie ma sensu,do nikogo to i tak nie dociera.Ciekawe jak oni sobie wyobrażają ruszyć w czerwcu kolejnym piecem,produkcja ma iść na 100 % za 80 % wypłaty ?Czy ktoś z kierownictwa zakładu zechce się wypowiedzieć jak to ma wyglądać ?????

@ciekawy

Czas chyba włączyć resztki godności co? Czy dalej będziecie tylko jęczeć a za waszą ciężką pracę prezes jedynie będzie "zadowolony i wdzięczny"

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
obecny

chłopaki pracuje tu już kilka lat, jakie wy macie plany co do cersanitu , czy przeczekamy i może wszystko wróci do poprzedniego stanu, czy jak teraz zakłady ruszają szukamy czegoś innego?

nick
@obecny

Nic nie będzie już tak samo ... Co do zmiany pracy to wyłącznie powinna być twoja decyzja Jeśli masz coś lepszego ,odpowiedz jest prosta jeśli nie to pracuj dalej .

@obecny

Obudź się. To Cersanit więc lepiej być nie może. Jak masz możliwość to zawijają się z tego miejsca niby pracy.

Mam pytanie, czemu za cały miesiąc uczciwej pracy nie dostałem nawet najniższej krajowej? (usunięte przez administratora)

Ktoś

Też się zastanawiam,jak ktoś wie to niech podpowie gdzie z tym iść.Rozumiem lipną tarczę ale żeby takie ochłapy płacić nam to chyba jakiś żart.....a nie jeszcze dojdzie premia od 80 % to będzie jakieś 100 zł SZAŁ

@Ktoś

premi nie będziesz miał na fiszce możesz smiało się sądzic jesli nie dostałeś 1920 zł netto

polak

Dlatego tyle zarobiłeś bo z własnej nieprzymuszonej woli dalej pracujesz w Cersanicie !!!!

operejtor
@polak

nie wiem dlaczego minusujecie chłopa w sumie dobrze napisał , dawno było wiadomo że dobrze nie jest w Cersanicie, to co jest teraz już dawno temu się zaczęło to była tylko kwestia czasu. No ale jak już tu było pisane wszyscy cicho siedzieliśmy z postawą roszczeniową- bo nam się więcej należy bo długo pracuje bo się znam to muszę mieć 3 z przodu. nie odważylismy się na zmiany na szukanie czegoś innego to mamy to co teraz. ps.moja wypłata 1700 zł

?

Odpowiedź na twoje pytanie jest prosta jeżeli masz 80 % czasu pracy to mas? 80% procent najniższej krajowej a mało tego należy też tylko 80% wymiary urlopowego tego też Pani Górecka nie przekazała

marek
@?

nikt nic nie mówił, to tak jak wprowadzali dwunastki też nikt nie mówił że już nie będzie 26 dni urlopu , później się dowiedzieliśmy jak to jest liczone.

@marek

(usunięte przez administratora) nas na każdym kroku,jesteśmy jak niewolnicy i tak nas traktują.Nic nam nie zostało jak tylko przeczekać ten gorszy okres który jest teraz w kraju a jak ruszą inne zakłady to trzeba poszukać czegoś innego.Tutaj zawsze i na każdym kroku będą nam tylko zabierać.W innych zakładach pracują na 80 % i zarabiają 80 % a my pracujemy na 100 % a zarabiamy 60 %.Ja zarabiałem 3 tyś a teraz zarobiłem 2 tyś.To jest 80 % ?????

kists
@Ktoś

z tym się tylko idzie do pośrednika, ale że się boicie zmienić pracę to już inna sprawa

Produkcja

Czy to prawda że wracają brygadówki ?Wie ktoś coś pewnego ?

lol
@Produkcja

a co 200 zł cie ratuje ?

Jak się pracuje z ludźmi z ROVESE S.A.?

55on

Jeśli chodzi o współpracę to nie można narzekać, pomocni przyjaźni

@55on

Zapomniałeś/aś dodac że większość utopi cię w łyżce wody byle kierwnik był zadowolony. Podpiera..nie wszędzie. Jedności w grupie zero. Przy tobie się uśmiechają i jest zaje..scie. Za plecami du..a obrobiona aż miło.

Były
@Szkoda słów

I tak właśnie zapamiętałem cersanit!

Rocki
@Szkoda słów

Przecież nie chcą płacić za (usunięte przez administratora) Więc się nie opłaca ale ludzie fakt życzliwi

cst

A ja chcę pracować za darmo .

inny

hahaha hahaha, ale beka z was

kijana

masz racje piec ruszy produkcja wzrośnie a my zostaniemy z 35 % wypłaty ( miało zostać 80- % ) ale co zrobimy jak nic nie zrobimy, bedziemy przychodzic dalej mogę się założyć o następną wypłatę

grupa solidarnościowa

Drogie władze zakładu nic się nie stało naprawdę nic się nie stało , z uwagi ma dobro naszych miejsc pracy i ochronę każdego możliwego wynagrodzenia, godzimy się pracować ciężej za jeszcze mniejsze pieniądze. I dodatkowo aby ratować ten wspaniały zakład z którym nie jeden nas się utożsamia zgadzamy się oddawać z każdej godziny po 1 zł do końca bieżącego roku. Ponad to zobowiązujemy się że jeśli będziemy zwolnieni , dalej będziemy przychodzić do zakładu w ramach wolontariatu abyście stanęli na nogi i zatrudnili mas ponownie , sami dostarczymy wszelkie możliwe środku do pracy oraz ubrania które się nam nazbierały przez te wszystkie lata. Chcemy podziękować jako pracownicy za wszystkie lata wspólnej owocnej współpracy nie chcemy się zwalniać, nie chcemy już większych pieniędzy. Pozdrawiamy .

Bab

Co się stało z datami i maszyny komentarzami tak jak by skasowane lub przesunięte w czasie.

Hiro

Co wy wszyscy kszanicie przyjelem sie w styczniu pierwsza wyplata 3167 na reke .Dlamnie to spoko i nie moge powiedziec ze sie nazapindalalem .

@Hiro

Kłamca kłamca po sto kroc kłamca chyba że z nadgodzinami

Hiri
@piecowy

Oco zqklad i jakie nadgodziny moge wyslac na emejl fiszke oco tyle szumu ja na wuzkach jezdze .Jest spoko ,i w d mam kierownika jakis dziwny ,ale odrazu powiedzialem mu zeby mi w droge nie wchodzil bo sam bedzie jezdzil i o dziwo sie posl buraczek .

@Hiro

To mam nadzieję że pierwszym zakupem z tej super wypłaty otrzymanej z cudownej firmy będzie słownik.

zk3

pracowałem w tej firmie 14 lat w 2018 zwolniłem się i to była najlepsza decyzja jaką podiełem w życiu w tym roku zwolniło się też paru kolegów wszyscy z długoletnim stażem żaden z nas nie żałuje Ten zakład to jakaś pomyłka ludzie którzy tam zarządzają to jakiś wynalazek ludzkości kierownik bez studiów mistrz po gimnazjum,szkoda tylko tych chłopaków którzy siedzą tam z przyzwyczajenia lub boją się gdzie kol wiek złożyć podania

Szkoda slow
@zk3

Też się zwolniłem i powiem szczerze że to była bardzo dobra decyzja. Życzę powodzenia tym co tam zostali. Obudzą się jak z wypłaty na zapełnienie garnka już nie starczy.

ExPracownik

Tak lepiej siedzieć i wmawiać innym że nie ma gdzie iść. Pewnie Cersanit to jedyne miejsce pracy jak widać. Dobrze że jestem na wypowiedzeniu i jakoś nie było problemu z nowym miejscem pracy. Ale kto chce to niech wierzy że Cersanit to jedyna firma i nie ma innych poza nią.

Operator
@ExPracownik

Ludziom z Cersanitu ciężko to wytłumaczyć odporni są na tą wiedzę.

Szkoda slow
@Operator

To niestety prawda patrząc na to co się dzieje. Juz prawie za darmo robią a dalej się trzymają tej niby firmy. Może się obudzą jak po opłaceniu rachunków okaże się że z wypłaty już na jedzenie zabrakło.

Bożenka

Chciałabym się dopytac jaka kwota jest ustalona za wczasy pod gruszą ? Z tego co czytałam bony świąteczne i wczasy pod gruszą będą wypłacane w tym roku dziękuję za odpowiedz

Ng
@Bożenka

Grusza w granicach 600 zł ale co dwa lata, talony na swieta srednio 360 zl

@Ng

Żebyś nie dostała. Obudź się. To Cersanit

Miałem "przyjemność" z nim pracować ale się nie dało zbyt dlugo. Zmieniłem brygadę. Gość najchętniej by nic nie robił ale wszystkim pracę by wymyślał. Udawać robotę - to ma opanowane do perfekcji. Szacunek do pracownika praktycznie zerowy. Za to z kierownikiem to prawie przyjaźń.

Na wypowiedzeniu

Czy wie ktos moze czy http://www.fabrykimarzen.org pomaga rowniez zajechanym maksymalnie wyeksploatowanym przez Cersanit pracownikom otrzymujacym glodowe wyplaty?

Brzytwa
@Na wypowiedzeniu

Po co reklamujesz tą stronę i napędzasz sztucznie ruch na niej. Fabrykamarzen to twór naszej firmy niech nikt tam nie zagląda

@Brzytwa

Przynajmniej pokazał jaka obłuda jest u walscicieli. Tu niby pomagają a nas zajeżdżali. Dobrze jestem na wypowiedzeniu.

Grupa solidarnościowa

Droga firmo Cersanit w związku z tak trudną sytuacją z jaką się zmagasz MY czyli zwykli pracownicy etatowi postanowiliśmy zrobić dobrowolną składkę na cokolwiek . Wiemy że tak ciężkich czasach trudno jest wypłacić z Banków miliardy zł które zamroziliście Dlatego działy z przerobowni , sortowni, Mwg i laboratorium w pełni rozumieją : brak bonów na święta , brak premi za mc marzec sprawiedliwie wypracowanej brak srodków za 4brygadówki bo przecież praca w święta to przywilej pracownika brak -20% penscji za cały miesiąc Pozabieraliście wszystkie dodatki i cały socjal ....w zasadzie nie ma już niczego czego byście nam nie zabrali Mamy dla was przesłanie nie wymagajcie od Nas jakiegokolwiek poświęcenia ani zaangażowania Wszystkim tym którzy dopuscili się tak haniebnych cięć życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych

Tobi
@Grupa solidarnościowa

Chociaż przelewy puście wcześniej,bo wiadomo jaka sytuacja z zakupami przed Świętam.ale i to dla was zbyt duży ukłon w stronę pracownika.

Stojan

No przecież mój brygadzista dalej pracuje jak gdy by nic się nie stalstało .

Pan wasz
@Grupa solidarnościowa

Takim ludziom się nie życzy wesołych świąt nawet ironicznie. I Tutaj też się płaszczycie brak szczerosci nie potraficie napisac co na sercu leży brak odwagi służalcze nastawienie. Tylko " wesołych świąt", a gość to czyta i zapewne się śmieje Że nawet w takich warunkach ktoś mu życzenia śle.

@Pan wasz

?.. przeczytaj to ze zrozumieniem :) nawet najgorszemu pracodawcy nie życzy się zle , zwłaszcza w tak dziwnych, burzliwych czasach

Wędkarz
@piecowy

No to skoro nie macie za złe niczego swojemu pracodawcy to po co te żale, że zabrane to, tamto itd.

@Stojan

To tak jak "jastrząb" na sortowni. By się wykazać to sam by na wszystkich liniach stał byle by "góra" była zadowolona.

@Pan wasz

Dlatego powiedziałem dość pomiatanie i jestem na wypowiedzeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.