Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Tak po prawdzie

Chciałbym przedstawic sytuację na dzis w Cersanit względem Koronawirus Pracownicy przemieszczający się pomiędzy zakłady 1-2-3 nie przestrzegają noszenia maseczek nagminnie i co najgorsze nikt lub prawie nikt nie zwraca im uwagi Zasięgneliśmy opini prawnika i jesli okaże się ze jesteśmy zarazeni zgłaszamy to do odpowiednich służb i będziemy się domagać od Zakładu Cersanit wysokich odszkodowań Z tego co wiem 20 osób zakażonych biuro zamknięte , góra kadry , stanowiska kierownicze pracuje zdalnie lub rotacyjnie a o pracownikach nizszego szczebla zapomniano . Traktuje się ich jak mięso armatnie proponując 300 zł za absencję Pytam się zatem dlaczego nie przestrzegane są w/w wytyczne przez Prezesa względem koronowirusa dlaczego przed przystąmpięniem do pracy nie ma odgórnie obowiązku ! dezynfekcji stanowiska pracy przed podjenciem zmiany ? a w innych zakładach taki obowiązek jest I na koniec większość pracowników przestrzega higieny , jednakże spotkałem się z kilkoma brudasami którym ciężko umyć ręce po skorzystaniu z toalety szok !

Produkcja
@Tak po prawdzie

Chyba nie wiesz o czym piszesz,jak sobie wyobrażasz dezynfekcje stanowiska ?Hala wielka jak boisko piłkarskie jak ma być zdezynfekowana...żart.W maseczkach ludzie chodzą ale w takich maseczkach jakie są aktualnie na magazynie to nie sposób wytrzymać 12 h.

Sami Swoi

Biurowiec,kadry kierownik prod łącznie z Panią technolog i jej mąż na kwarantannie a ktoś się zapytał chociaż czy Ci ludzie tego dnia nie mieli kontakt z innymi osobami z innych działów?Po co,kogo to obchodzi! ,,Elita,, odpoczywa a produkcja ma jechać kosztem ,,jeleni,, płytki na placach wykupione miał być postój w grudniu na święta - już nie będzie bo mało mało i mało metry się liczą nie człowiek ludzi brak podwyżek brak tir za tirem wyjeżdż interes w pełni kwitnie ludzie się zwalniają a oni łatają dziury Ukraińcami i chcą gatunek kosztem takich ludzi obchodzi to kogoś? Nie bo tam człowiek jest szm.... ! I co dzień wyjaśnienia i wyjaśnienia! Najtańsze surowce albio zamienniki - nie ważne wyjaśnienia trzeba pisać dlaczego nie ma gatunku i na kim to wszystko się odbije?Na nas na ludziach bo nie stoją nie pilnują i karanie pieniędzmi albo nagannami materiał pierwsza klasa wszystkiemu winni ludzie! A mistrzowie idą na zebrania są gnojeni poniżani przez górę deptani w glebę kosztem zdrowia i psychiki bo metry i gatunek - ludzie bez honoru że dają się tak poniewierać za te pieniądze! Jedna wielka (usunięte przez administratora) pokazujcie dalej że możecie się gonić bez świąt i weekendów w systemie 12h za te pieniądze a góra się cieszy że ,,jelenie,, robią i się nie odzywają o podwyżki w tych warunkach w tym systemie pracy. Szukasz pracy? Omijaj ten zakład z daleka! Dla nikogo tam szacunku dla młodego tym bardzie. (usunięte przez administratora) i wodorosty!

@Sami Swoi

Powiedziałeś w 100 % prawdę,dajemy się gnoić za grosze,jesteśmy tchórzami którzy są poniżani za miskę ryżu.....Ja tak samo jak wszyscy.Ci którzy mieli odwagę już się zwolnili a my do kołchozu.Nikt się z nami nie liczy,zabierają nam pieniądze a my z podkulonym ogonem dalej będziemy robic....tak jest właśnie w tej firmie.

Michał Macur
@Sami Swoi

coś wiem ma ten temat za moich czasów było podobnie w tym zakładzie wykorzystywanie ludzi do ostatniej kropli żeby później się ich pozbyć jak (usunięte przez administratora)

były
@Ktoś

już dawno , od kilku lat pisałem to na forum i później po zwolnieniu też ale oczywiście spotykałem się z hejtem. lub ze słowami że wszędzie dobrze gdzie mas nie ma .Oczywiście nie do końca to prawda można mieć " lajtowa pracę " ale za jaką kasę ile w delfinie można pracować wszystko siebkonczy nawet cierpliwość.?? Fajnie że w końcu na oczy zaczynacie widzieć. pozdrowienia dla chłopaków z brygady 3

biurmen
@Sami Swoi

wy macie jeppać od tego jest produkcja ma zarabiać wy nie chorujecie za proste organizmy jesteście tylko ci wyżej chorują bo mamy szlachetne zadbane ciała i metry trzaskać macie

Stempel

Nawet kierowniczka Działu Personalnego sie zwalnia,szkoda fajna babka wszyscy mają dość tej pracy,poniżania i zarobków a miliarder nie wie co z pieniędzmi robić naszym kosztem

Mały
@Stempel

Powoli,powoli dużo ludzi się pozwalnia,już z nikim nie można porozmawiać o podwyżkach,ostatnio poszedłem do kierownika zapytać się czy mogę liczyć na jakąś podwyżkę to mi odpowiedział że dopiero co sobie wywalczył więc nie ma szans.Najgorszy zakład w jakim robiłem,robię do dzisiaj ale mam nadzieję że już nie długo.Mistrzowie,kierownicy nie nadają się na te stanowiska,tylko ludzie doświadczeni i niektórzy brygadziści ciągną produkcję,technolodzy do wymiany - na nic się nie przydają,na niczym się nie znają.Nikt nas nie słucha,wszyscy jakby rozumy pozjadali,tak to my daleko nie zajedziemy

Olo
@Mały

Ile zarobiłeś?

fan kubicy
@Stempel

jak miliarder nie wie co robić -z kasa ? kupuje nowego wyścigowego forda ST przeróbka kosztuje ponad milion złoty

Mietek

Czy w Cersanit Wałbrzych tylko dyrekcja, panie w kadrach, kierownicy i mistrzowie mają testy i kwarantannę? Reszta pracowników, którzy przecież mieli z nimi kontakt może normalnie pracować. Obrzydliwe dzielenie ludzi.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Anrzej

Panowie jak wypłaty ja 4600 na rękę dostałem ale już nie pracuje u was od kilku miesięcy. Chcę porównać i wiedzieć czy mam żałować że się zwolniłem.

:-) :-)
@Anrzej

A gdzie pracujesz też bym poszedł za 4600

nowy 27

pracuje u was 4 miesiąc i jestem w szoku że można tak pracować, już szukam innej pracy to jest moja osobista porażka a ja myślałem że w Mando miałem złe warunki i małą kase

@nowy 27

Szukaj czegoś innego,jak tylko masz okazję to uciekaj jak najdalej.Ten zakład idzie na dno,ludzie przejrzeli na oczy,przy najlepszej sprzedaży jaka teraz jest,zarobki dalej nie wróciły na "uczciwy"poziom.Zarząd myśli że my tego nie widzimy ?Każdy przychodzi i robi swoje ale bez żadnego zaangażowania a bez tego długo nie pojedziemy,nie ma ludzi na produkcje,przerobownie czy warsztat,maszyny ledwo dają radę a naprawiać nie ma komu.Chcą zwiększyć produkcję ale nie ma ludzi do obsady stanowisk,my już robić na dwa,trzy stanowiska nie będziemy bo za co ?Za "dziękuję" od dyrektora to my rachunków nie zapłacimy.Ja pracuję tutaj 12 lat,takiego czegoś jak jest teraz to nie pamiętam,przezimuję jeszcze i na wiosnę też opuszczę ten kołchoz.Pozdrawiam

wiezień zakładu

znowu na necie pisza o polskiej gospodarce : "Okazuje się bowiem, że skala zwolnień grupowych w najbliższych miesiącach może być dwa razy większa niż rok wcześniej" - czytamy w dzienniku. Nas na szczęście to nie dotknie bo już i tak mało zarabiamy. Ale po cichu wielu z nas ( może każdy z nas) marzy o takiej sytuacji wtedy z czystym sumieniem byśmy szukali innego zajęcia bez wyrzutów że jednak mogliśmy zostać.

zadowolony

pracowałem w tej super firmie 13 lat i nadal się zastanawiam dlaczego co mi ten zakład dał ani papieru ( operator ceramiki w naszych rejonach kariery nie zrobi dookoła inne branżę) ani super pieniędzy za trudne warunki ( przerobownia ) że ja nie mam żadnego uszczerbku na zdrowiu to cud , fakt że zawsze zatyczki w uszach i maska . Pamiętam gdy byliśmy wykorzystywani do zamiatania ulicy przed zakładem bo glina leżała, odśnieżanie alejek, dachu w normalnym zakładzie bierze się do tego firmę zewnętrzną ale nie tu .Buty dziurawe przemoczone spodnie z przerobowni wiadomo przewiewne nieocieplone tak marzliśmy ale człowiek młody wtedy i się bał odezwać .Później czasy niby kryzysów i zabieranie pieniędzy za wszystko, szukanie powodów byle by nie zapłacić bo przecież nie możliwe jest żeby pracownik miał cały czas 100 % premii i kierownik był na siłę zmuszany aby zabierać. Czas koronasraczki niby wirusa kolejny powód aby zabrać i wrócić z wynagrodzeniami do 2010 roku. Ja powiedziałem dosyć, olx, pracuj pl i znalazłem sobie robotę jestem tak samo z niej zadowolony jak z Cersanitu na początku, tylko że tu mam na dzień dobry 3100 na rękę. Wolałem pójść gdziekolwiek za większymi pieniędzmi niż trzymać się sentymentów i narzekać pod nosem . .

Przerobownia
@zadowolony

Masz rację,takiego zakładu to chyba na całej strefie nie ma,wszędzie były cięcia,ograniczenia ale wszyscy doceniają swoich pracowników i już dawno wrócili do dawnych zarobków w niektórych zakładach dostali duże podwyżki a u nas zarabiamy mniej niż kiedykolwiek,nie wiem co ci pseudo kierownicy czy pseudo dyrektorzy sobie myślą zabierając nam nasze pieniądze.Kiedyś z TRISTONA wszyscy się śmiali a tam podwyżki i od razu uśmiech u idących do pracy.Potrafią docenić za dobrą pracę a tu.......ciągle mało i mało.

znam to
@zadowolony

fajni doświadczeni ludzie stąd odeszli lub zostali zwolnieni lub zmuszeni do zwolnienia w innych zakładach z takich mają pożytek . Cersanit narzeka na bo kadry doświadczonej

Produkcja
@znam to

Doświadczeni się zwolnili,garstka tylko została a reszta to takie słupy (gdzie ich postawisz tam stoją) a teraz zarząd chce uruchomić produkcję pełną parą....tylko kim i na czym ? Śmiech na sali

Znam to
@znam to

"Na brak kadry " miało być

Irek46
@Produkcja

Produkcja wróci a nasze wypłaty zostaną zwiększone? Czy zostaniemy tak jak teraz.

@Irek46

Jak chcesz więcej zarabiać to znajdź inną pracę,tutaj to kariery nie zrobisz.Teraz będą dodatki motywacyjne,nagrody,premie a za miesiąc znowu lipa.Już coraz więcej ludzi przejrzało na oczy i nie dają sobie ich mydlić.

Sortowania

Gdzie udać się w sprawie przeniesienia na inny dział? Do kogo się udać?

Molo
@Sortowania

Musisz napisać podanie o przeniesienie na inny dział, po czym zanieść je do kadr.

:-) :-) :-)
@Molo

I czekasz pół roku albo rok jak ja :-(

Baryła
@Sortowania

Na Mazowiecką taki duży kwadratowy budynek

Jeju
@Sortowania

Do innego zakładu. Życie jest jedno. To proste, dziwi mnie, ze tak wielu kumatych starych pracowników tam jeszcze siedzi.

pracownicy

osoby o nikach *maniek4* i * bo tak trzeba * pobiliscie rekordy na naszym forum no jestem zdumiony jednomyslnosci oceniających. tylu ocen nigdy tu nie widziałem A odwiedzam forum od 4 lat . Widać że myślimy podobnie .

Na prostej

Pracuje w nowej firmie kierownik jest ze mnie zadowolony praca mi się podoba, kasa lepsza niż w Cersanicie nawet jako jako brygadzista teraz już wiem że się tylko cofałem w tej firmie a nawet czuje się wykorzystany ze napychalem kasę firmie a z tego nic nie miałem tylko szkoda że po takim czasie i takim kosztem to zrozumiałem. Teraz już wiem że gdzie indziej też można i jest spoko ja przynajmniej trafiłem. Fakt może i nie ma tego "luziku" ale dla kasy i samorealizacji się pracuje. Zrobię duży żeby swoich kolegów ściągać do nowej firmy.

Czy wie ktoś kiedy w tym miesiącu będą przelewy na konto za Wczasy pod gruszą ?

Normalny

Gdy by nie te co się puszczają nie jeden z nas by był prawiczkiem. Więc o co ci chodzi nie lubisz "tego' czy aby jesteś normalny????

mario4

No to mi się podoba zakład wychodzi w końcu na prostą, co raz wiecej pracy żadnych cięć kierownik obiecuje że kasa wróci już do normy tylko trzeba ppoczekać. Ja wiem że każdy by chciał już od razu na teraz wszystko. Zakład też ma swoje terminy i musimy to zrozumieć panowie i panie będzie dobrze już widać jutrzenkę na horyzoncie . Tyle lat tu pracujemy i dobrze zarabialismy więc nie ma co po kilku miesiącach ciut mniejszych wypłat się załamywac i zwalniać gdzie indziej jest podobnie nie ma co się honorem unosić. Wydaje mi się że cersanit odda nam te zabrane pieniądze po prostu potrzebowali ich na przetrwanie i po to aby nie zwalniać ludzi. Mogli zwolnić połowę załogi ale woleli abyśmy wszyscy pracowali za trochę mniejsze pieniążki, jeśli mówicie że mogli zwolnić ludzi to co byście zrobili jak by to was zwolnili????? wiec lepiej zostawić wszystkich niż połowe zwolnić. nie wiem jak wy ale ja tutaj zostaję i aby do emerytury bo chyba w biedronkach pracować nie zamierzamy.

Bo tak trzeba ..
@mario4

(usunięte przez administratora) Ostatni przyznane nie małe nagrody , premie za Wzrost obrotu/marży do analogicznego okresu poprzedniego roku Wolumenu sprzedaży Sumy rabatu udzielonego przez pracownika od ceny standardowej A co z pracownikami niższego szczebla ? - do 10% premi w większości z najniższej krajowej (250-300zł ) Płaca na poziomie 2200 -2400 zł netto - wszystkie brygadówki do odebrania Waunki pracy zróżnicowane niemniej jednak najgorsze panują na działach produkcji i sortowniach (hałas pył ) w lato upał w zimę okropny chłód . Pomimo ogromu pracy i warunków tam panujących zarobki na poziomie najniższej krajowej bez względu na doświadczenie i staż pracy . Chciałbym dodać że osoby które odeszły z firmy w większości mają się dobrze . I na koniec -wideo konferencja - Zakład ma rekordową sprzedaż czyli (zyski) ... Niestety w tym roku ( jak i poprzednim) dla pracowników nie przewidujemy żadnych zmian ( podwyżek) czy ( Benefitów pracowniczych odgrywających w innych firmach istotną rolę w przyciąganiu i utrzymaniu najlepszych pracowników w firmie ) . Przyjdz do nas bez doświadczenia byleby stan osobowy się zgadzał , a dostaniesz większe uposażenie od pracowników którzy stają na rzęsach aby produkcja nie stanęła

Tom

Jaka jest praca na sortowni na zk 2 jako pakować ? Brygadzisci są jacyś normalni ? A kierownik ? Pytam bo od poniedziałku tam mam iść A słyszałem ,że to (usunięte przez administratora)

Top 50

A jak oni chcą ściągnąć nowych ludzi do pracy. Jak już nie będzie bogatego pakietu socjalnego ????

@Top 50

A kiedy był ten bogaty pakiet socjalny?

Zenek

Dostał już ktoś premie? Mieli płacić od 20.05.

Dex
@Zenek

Jest premia

@Zenek

Premia jest! Nazywa się WIEKSZA NORMA DO WYJONANIA

Adam 2430

Tak mało nie miałem dawno

Marcin 2230zl

Panowie piszcie w odpowiedziach jakie wypłaty , tylko produkcja

kadry

Tam na Mvg zrobi się z wami porządek bo za nieróbstwo, ścieme w rzędach dostajecie srednio 900zł więcej , a i tak narzekacie .

mvg
@kadry

Chuya nam zrobisz...a 2230 to ja w życiu bym nie robił w takich warunkach. Ostatnio bylem na zk3 sortowni to tam od alarmów do alarmów biegają bez przerwy w takim zaduchu.Aż żal ludzi że nie pójdą do innej roboty np. wykładać lekki towar w biedrace w klimatyzacji przez 8 godzin albo żabce za większe pieniądze.

Rocki

Kilka pytań 1) dlaczego ludzi traktuje się nie równo np co do wypłaty dodatkowej kasy za nie chorowanie taka kasa tylko do stopnia brygadzisty reszta jest wykluczona czy ta reszta to inni ludzie którzy nie mogą iść na chorobowe ? 2) dlaczego w tak dużej firmie jest brak stażowego ,przecież taka forma wynagrodzenia pozwala starym pracownikom pozostanie w firmie a za razem jest to wynagrodzenie które w innych firmach są normą 3) dlaczego nie zatrzymuje się ludzi którzy mają doświadczenie potrafią ogarnąć kilka stanowisk i pracują prawie od początku firmy 4)dlaczego rezygnuje firma z wypłaty cztetobrygadowki a zamiast tego planuje wprowadzić podniesienie stawki a godziny z czterobrygadowki były by do odbioru ,przecież już teraz nie jesteśmy wstanie odebrać swoich urlopów a sporą ilość osób ma jeszcze zaległe za rok 2019 5)dlaczego ludzie którzy przychodzą do pracy rezygnują po pierwszym dniu pracy skoro firma twierdzi że jest liderem jeśli chodzi o kasę oraz warunki pracy

Opo
@Rocki

Nie wiem po co i do kogo te pytania_ mimo, że trafne. Robotnik przestał się liczyć już wtedy, gdy S wepchnelala kraj w łapy kapitalizmu. Jak Op. przejął MS wydawało się, że wreszcie będzie lepiej; a tu (usunięte przez administratora) Jak prezesem ( p. K) robi się człowieka, który ma pracownika za ,,nic,, ,to czy mozna liczyć na coś dobrego. Prezesi poszczególnych zakładów to tylko wykonawcy decyzji Kielc. Czy miał u Was zakład / cały/ wolne chociażby w wigilię, ewentualnie wcześniejsze zejście 2zm. (usunięte przez administratora)

kasa

a fajni ludzie tu pracowali i pod względem wiedzy , podejścia do innych czy nawet tworzyli pozytywną atmosferę w brygadzie , pracowali niemal od początki i zaklad nie potrafił ich zatrzymać bo żal było 2 zł brutto , bo żal było dać podwyżkę w normalnym terminie. Pózniej i tak przyjmowali młodych za takie same pieniądze jak te które dostał by ten stary po podwyżce

Mały
@kasa

Racja,racja i tylko racja,mogliby dać starym po kilka złotych więcej to by ich zatrzymali i nie musieliby przyjmować nowych którzy w 99,99 % nie nadają się do niczego,to tylko takie zapchaj dziury,żeby stan się zgadzał.Wszyscy pracownicy to wiedzą tylko kierownictwo jakby nie dostrzegało tego.....

Rocki

I taka odpowiedź jest wyczerpująca i jak najbardziej prawdziwa .dzieki

Bartek
@kasa

No to naprawdę dziwne.

Bartek

Oferta na operatora wózków widłowych się pojawiła . Znam kolegę który szuka pracy . Ma uprawnienia na wózek Na początek 3 000 do 3300 zł

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.