Opinie o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

ech

Zastanawiam się po co w ogóle ktoś pisze takie rzeczy @duduś? Nie wiem chyba nie przeczytałeś jeszcze raz swojego tekstu przed dodanie bo brzmi to co najmniej dziwnie. Jeśli macie coś do powiedzenia o firmie to piszcie konkrety czyli stawki, godziny pracy itp. a nie "jest jak jest" ale jak jest?

Ryszard

Nigdy nie pracowałem w Łucz-budzie,ani też nie wykonywałem dla nich prac. Zajmuję się wykańczaniem wnętrz. Wiem jedno,po Łucz-budzie nie ma poprawek i problemów tak jak po innej znanej firmie Radomskiej. Przyjemnie się pracuje w ich mieszkaniach.Taka jest ogólna opinia wśród wykończeniowców. Pozdrawiam i życzę sobie jak najwięcej tak dopracowanych jakościowo mieszkań.

taki sobie

nie wiem skad Ty bierzesz takie informacje, z tego co wiem szukaja cały czas kandydatów na kierowników budów i kontraktów przede wszystkim oraz kierowników robót

Wiktor

taniocha i zadnych standardów - jedyny pryzmat przez ktory ta firma patrzy na swoj profil to im taniej i więcej tym lepiej. to też dla osób, które chcą u nich kupić mieszkania, żebyście wiedzieli za cena nie jest warta ich tworów.

@Wiktor

Ciekaw jestem skąd wiesz że łucz bud jest deweloperem bo wiem że tylko buduje dla developerów . Gdzie są mieszkania ich które sprzedają

kriss
@Wiktor

Ceny są akurat takie jak wszedzie teraz, a opinie maja bardzo dobre

yoana
@Ania

Budują jako deweloperzy pod innymi spółkami. W Kielcach osiedle Leszczyńska, w Radomiu Apartamenty Michałów, Osiedle Leśniczówka. W spółkach, które są niby deweloperami zarząd i rodzina są wspólnikami/udziałowacami - Arkada sp. z o.o., Arkada Invest, Arkada Leśniczówka, Leszczyńska Arkada. Można sprawdzić w KRS. Atomosfera w pracy kiepska, w biurze i na budowach.

@yoana

po 1 -co do opinii o firmie Łucz-bud ma informacja o innych spolkach jej Prezesow? po 2 - co zlego jest w tym ze udzialowcami w tychze spolkach jest rodzina? po 3 - czym objawia sie kiepska atmosfera? pracuje w Łucz-budzie 7 rok i nie odnotowuje kiepskiej atmosfery, wrecz przeciwnie, sa wyjazdy i spotkania integracyjne dzieki czemu nie sama praca sie zyje. Prezesi, Kierownicy oraz Szefowie poszczegolnych dzialow to rzeczowi i konkretni ludzie, inwestycji rralizowanych jest na tyle duzo ze zapewniana jest praca dla kazdego z zespolow, a fakt ze Zarzad tworzy inne spolki i rozwija swoja dzialalnosc to tylko plus dla nich ze nie stoja w miejscu i mysla nad zapewnieniem pracy swojej kadrze pozdrawiam

Kierownik Robót

Jeden etap - rozmowa z prezesem.

Rozmowa to nie jest szczyt finezji, bo najzwyczajniej nie wiedzą o co pytać. Dotychczasowa kariera zawodowa i zakres obowiązków. Negocjowanie wynagrodzenia bo 'ZA DUŻO'.

taki sobie

nadal poszukują na stanowisko Kierownik Budowy/Kontraktu

Pablo

spoko firma.

stop pajacowaniu

to czemu piszesz negatywne opinie anonimowo, czyzbys sie wstydzil swojego zdania wyrazic publicznie?wlasnie taka jest moc internetu, anonimowo wszyscy potrafia oczernic,szkoda ze nikt nie ma odwagi powiedziec tego co sadzi podpisujac sie wlasnym imieniem i nazwiskiem. dodam tylko ze jakby tak zle bylo jak piszesz, to firma nie wygrywalaby nowym kontraktow i nie przyjmowala nowym pracow ikow, ale zapewne wiesz to lepiej znajac firme od podszewki.... stop pajacom w internecie

PK

No widzę, że słabo w łuczbudzie się robi. Inżynierowie szukają roboty bo trafiły do mnie CV-ki. Widzę, że schemat się powtarza... zakończ budowę to cię zwolnimy...a na wiosnę się kogoś znajdzie. Inzynierze jak chcesz zostać w firmie musisz się przykleić do jakiegoś kierownika kontraktu który bardzo dobrze żyje z prezesem i dziobać to może zostaniesz. jak trafisz na kogoś nowego lub jakiegoś pływaka, [usunięte przez moderatora]

aa
@PK

Człowieku...2500-3000 tys brutto...skończyłeś studia? Jak nie idz pracować do biedronki( bez stresu itd), jeśli tak to wyjedz do Niemiec na ogórki [usunięte przez moderatora] . 3000tys na rękę dla inżyniera to dolny próg i to standard w tej pracy.

radek
@aa

PK a kto ci daje CV które trafiają do firmy. Chyba że że jesteś dyrektorem albo prezesem bo z tego co ja wiem to oni przyjmują do pracy ( mnie tak przyjmowali i kilku moich kolegów)a po twoim wpisie widać iż jesteś właśnie pływakiem nieszczęśliwym i pewnie w tej firmie już dawno nie pracujesz

Akjsbh
@radek

Kolego Radku. Nie jestem pływakiem, idę tam gdzie się dzieje dobrze a nie żle jak ma to miejsce w łuczbudzie. Jak widzę, że na wiosnę kilku inżynierów po zakończeniu budowy szuka pracy bo trafiają do mnie ich CV to znaczy, że się nic nie zminiło i dalej jest(usunięte przez administratora) I nie mąć młodym w głowach. Znam firme od podszewki i jest słabo co tu gadać.

stop pajacowaniu
@Akjsbh

to przedstaw sie skoro tak znasz od podszewki

JA

Witam. Miałem okazję pracować w waszej firmie ale słyszałęm, że te negatywne opinie to prawda niestety więc powiedziedziałęm "nie" panu dyrektorowi... Zarobki zaproponowano mi małe więc jest to prawda co się pisze 2500-3000 brutto bo jest kryzys. Niestety o szkoleniach nie było tematu w ogóle. Podzielam negatywne opinię na temat Łuczbudu.

DUPA

haha - 2013-06-26 21:23:11 trudno zeby placili podwykonawca za nadgodziny skoro ci maja akord hahahahaHAHA...a kto mówił, że jako podwykonawca...wiem to z pierwszej i drugiej reki. Masakra jest w tej firmie. INŻYNIEROWIE NIE DAJCIE SIĘ WKRĘCIĆ W TĄ FIRMĘ...(usunięte przez administratora)USTALENIA W OSTATECZNY FINAŁ TO OGROMNA RÓŻNICA FINANSOWA JAK I POZOSTAŁE ASPEKTY PRACY...

haha

trudno zeby placili podwykonawca za nadgodziny skoro ci maja akord hahahaha

AA

Praca od 7 do 17 standard chyba, że masz betonowanie więc do oporu. (usunięte przez administratora) Jednym słowem brak profesjonalizmu, (usunięte przez administratora) bo za nadgodziny i soboty nie płaca...nawet nie ma co o tym wspominać.

poszukiwacz

wiem jacy są ludzie i zgadzam się z Tobą w tej kwestii, ale jeśli ktoś jest taki jak opisujesz to jest wyłącznie jego problem, najważniejsze jest robić swoje. Prezesi, dyrektorzy i kierownicy kontraktu czy budowy mają swoje rozumy i potrafią analizować pewne sytuacje i nie opierają się tylko na wiedzy zdobytej od jednego człowieka, ale to już inny temat. Uważam, że każdy pamięta jak był inżynierem czy kierownikiem robót, budowy itd. tu pojawia się kwestia odpowiedzialności. Wyższe stanowisko powoduje odpowiedzialność większą i w świetle prawa (kierownicy budów) i pod kątem finansowym (prowadzących budowy kierownicy kontraktu) Sprawy finansowej o której wspomniałeś nie komentuję bo jej nie znam, jedynie co mogę powiedzieć to to, że należy poznać wersję drugiej strony, nigdy nie wiadomo kto koloryzuje lub przesadza, nie zawsze ten od kogo się usłyszy jako pierwszego. pozdrawiam i zamykam temat ze swojej strony.

poszukiwacz

to na jakich kilkunastu innych? bo rzeczywiscie na budowie hotelu mieliscie bardzo ciezko, ale niestety nie wszystkie budowy sa latwe i przyjemne, a tam z tego co slyszalem to generalny dawal popalic a nie jak to pisales wczesniej bhpowiec z Łucz-budu czy ktos tam inny wiec troche sie gubisz w opisach....

fg

na kilkunastu ale the best była chluba łuczbudu...renesans... dobra nazwa tej budowy... renesans łuczbudu

poszukiwacz

ber... - 2013-03-21 17:26:39 Słyszałem co nieco i nie polecam. (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Jak nie mają roboty to się (usunięte przez administratora) .wymyślają powody żeby obciąć kasę, podeślą ci swojego BHP-owca który podobno walnie ci karę, albo syna prezesa na budowę żeby zdał relację z budowy...słabizna jakaś.nie wiesz nie pisz, bhp-owiec jest srednio raz w miesiacu na kazdej budowie a jak sie na niej nie przestrzega przepisow bhp to wiadomo ze moze ktos zostac ukarany, co do syna prezesa to gosc jest mlody i sie uczy zawodu a nie jest wysylany na zwiady (wiem bo z nim pracowalem zanim odszedlem do innej firmy z mojego regionu)i rozumie to kazdy madrzejszy czlowiek a pozostali no coz....

ber...

Alwin
@ber...

Firma do bani, cieszę się że już tam nie pracuję.

OK

Słaby ten Łucz-Bud. Same kurniki w zasadzie buduje. Nie ma PRESTIŻUUUU... opinie ma taką sobie na rynku budowlanym w Stolicy.

T.W.

Źle się robi w firmie...cięcia, brak budów, prezes zaczyna kręcić, dyrektor coś obiecuje prosto w oczy a potem mówi, że nie obiecywał, omija temat...a wszystko przez to, że nie może sam podjąć decyzji bez zdania prezesa... pytanie tylko po co on jest dyrektorem i po co obiecuje... ehhhhh .........żenada...

al

No ty tak myślisz bo wiesz o co chodzi i jaki jest powód, że budowa nie idzie dalej ale wiele osób zupełnie nie związanych z budownictwem jak i fachowców pytało mnie co się tam nic nie dzieje i dlaczego budowa zatrzymana itp........ i nie chce się z tobą spierać, nie wymyśliłem sobie tego.

Zostaw merytoryczną opinię o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.