Opinie o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. w Radom

no prosze Cie.... to ze samochod stoi na parkingu nieuzywany przez jakis czas to znaczy ze sie popsul? poza tym widac ze stan surowy zostal zakonczony, zostala reklama firmy ktora go stawiala - tyle. przejezdzam tamtedy codziennie i ani razu nie pomyslalem o tym w kwestii ze cos zrobili zle.

re ja

No zastanów się...słabo wygląda zatrzymana budowa...i nikogo nie interesuje z jakich powodów...wszyscy myślą- Zrobili coś źle; Grzebią się itp.

odosnie reklamy na al.krakowskiej to nie rozumiem o co to wielkie halo, jakie zle wrazenie? nieistniejace juz OLT EXPRESS placilo gruba kase wlascicielom obiektu za reklame a tu maja reklame za darmo?jak stoi i sie nic nie dzieje to logiczne ze aktualnie temat jest wstrzymany czy jakis tam inny status no ale moze to dla niektorych zbyt trudne do pojecia

Kulas

Eeeeeeeee. Co wy wszyscy wiecie???????????????????. Jak porobicie tyle co ja to się wypowiadajcie. PRAWDA OSTATNIO BARDZO SIĘ POPSUŁO i poleciało kilka osób: czy to w zarządzie, na bazie, żelbeciarzy czy też kierowników, inżynierów. Co do osoby z zarządu się nie wypowiadam bo nie znam dobrze tematu ale słyszałęm, że nerwowo nie wytrzymał. Na bazie poleciały głowy bo roboty nie było a co do kadry to kilku Bogu ducha winnych inżynierów poleciało i kilku hmmm...może słabych, może za mało kontrolowanych kierowników. Rada na koniec...takich łuczbudów jest na pęczki wiec jak jest słabo to się zmienia. Co do reklamy to rzeczywiście słabo to tam wygląda...wielu znajomych pyta czemu Nasza budowa stoi już tak długo i szkoda wyjaśniać....a wystarczy zmienić reklamę na Generalny Wykonawca Konstrukcji...no ktoś się tu nie stara, jest mało domyślny...ehhh.

Kierownik Robót

Jeden etap - rozmowa z prezesem.

Rozmowa to nie jest szczyt finezji, bo najzwyczajniej nie wiedzą o co pytać. Dotychczasowa kariera zawodowa i zakres obowiązków. Negocjowanie wynagrodzenia bo 'ZA DUŻO'.

Kazik

hgd - 2013-01-02 11:42:49 No nie oszukujmy się...łuczbud to słaba firma...nie umiejętnie zarządzana, brak w niej podejścia do pracowników i zdrowego rozsądku Co robi reklama łuczbudu na Krakowskiej na tych żelbetach które stoją tam już rok a co ciekawe inwestor jakoś się TAM nie reklamuje ...nie wiecie???...REKLAMA WYRABIA NEGATYWNĄ OPINIĘ O ŁUCZBUDZIEA skąd to wiesz że jest słabą firmą. Może to ty jestes słaby i beznadziejny? Jestem pracownikiem tej firmy od 15 lat i nie jest prawdą że nie szanują pracowników. Przynajmniej dwa razy w roku dostajemy dodatkowe pieniądze na świeta. Pracując w delegacji przywożą nas na budowy jak i do domów. Jak to jest złe podejście do pracownika i brak zdrowego rozsądku to powiedz w której firmie jest lepiej żeby mnie zarejestrowali i takie warunki dali? A odpowiedz mi matole co robią reklamy na samochodach MPK, PKS i innych mediach jak i przy trasach i ulicach. Wszyscy o wiedzą, a ty nie? To się dokształć

hgd

aktm

ala - 2012-12-10 13:11:01 Łuczbud to jakaś totalna porażka. Kadra, kierownictwo niższego i wyższego szczebla i nie mówię tu o kierownikach ( jest kilka wyjątków ale to na palcach jednej ręki się policzy ) tylko to jakieś oszołomy, (usunięte przez administratora)...DNO...nie polecam wchodzić do nich na budowy na robotę...A gdzie ty pracowałeś na ich budowie? Poczwal się może razem robiliśmy to powspominamy co sie tam działo. przyznaj się ktora to budowa

aktm

ala - 2012-12-10 13:11:01 Łuczbud to jakaś totalna porażka. Kadra, kierownictwo niższego i wyższego szczebla i nie mówię tu o kierownikach ( jest kilka wyjątków ale to na palcach jednej ręki się policzy ) tylko to jakieś oszołomy, (usunięte przez administratora)...DNO...nie polecam wchodzić do nich na budowy na robotę...A czym cię wyzyskują? Jakością odbioru robót czy rozliczeniem rzeczywistym wykonanej roboty? Ja nie mam z nimi żadnych problemów gdyż potrafię liczyć i znam się na dokumentacji i podpisuję z nimi ryczałt. Na jakich budowach byłem? Lewandów, Oskroba, Radomskiego, Śnieguliczki, Kuropatwy, Dolna, Człuchowska. A ty gdzie?

ania

Rzeczywiście masz nick podobny chyba do ciebie i twojej roboty. Jeżeli jesteś taki odważny to podaj gdzie robiłeś i co na budowach tej firmy bo moim zdaniem to tylko partaczysz roboty oraz znieważasz brać budowlaną.

dupa - 2012-12-05 20:58:39 Specjalista od elewacji się odezwał........ pewnie tylko od tego..... .......no i od wazeliniarstwa widzę po tym co pisze...do kogo ty pijesz tym wpisem? i co ma do tego elewacja? ponawiam, pochwal sie gdzie robiles i co wykonales na tyle zle ze teraz wypisujesz glupoty, jak sie nie umie robic to sie nie robi albo robi domki a nie wymagajace jakosci obiekty

ala

dupa

to ty pochwal sie gdzie robiles albo raczej gdzie tak spieprzyles robote

aktm

Aha odpowiedz na których budowach robiłeś, to może się na nich spotkaliśmy to pogawędzimy o łuczbudzie i o tobie i twoich robotach.

ania

jestem podwykonawcą w łuczbudzie od kilku lat. Prawdą jest że wymagają jakości do której miałem się problem przyzwyczaić. Najgożej jest z tymi \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"FIRMAMI PODWYKONAWCZYMI\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" którzy chcą tylko kasy a nic nie potrafią nawet nie mają własnego nadzoru i oni tylko takie bzdury o wyzysku piszą. Myślą jeden z drugim że postawiłi jakiś kurnik oszukali na materiałach inwestorów i są wielcy fachowcy a nie potrafią nawet pożądnie elewacji zrobić nie wspomne o terminowości wykonania. ŁUCZBUD jest firmą wiarygodną i będę z nim wspólpracował

Aha

Nie prawda. Jak współpracujesz kilka lat z łuczbudem to pewnie wazeliny ostro używasz. Porażka jest w łuczbudzie. Nie szanują podwykonawców i swoich pracowników, wstrzymują płatności na dłuuugo, gubią faktury, umowy itp... wszystko żeby przeciągnąć termin płatności... wiem to bo wiele razy współpracowałem z nimi na budowach a także od majstrów których traktują jak śmieci... totalny (usunięte przez administratora)!!!!!!

pawel

wsporacuje z Łucz-budem od 2 lat, nie mam zadnych problemow z wyplacalnoscia tej firmy, kierownicy zarowno w Radomiu jak i Warszawie sa bardzo kompetentni, szczerze polecam wspolprace

as

Mają komputery na budowie ale PRYWATNE pracowników

ania

I tak - 2012-04-29 14:44:04 I nie wstyd. Budowa w Radomiu przy ul. Okulickiego skandaliczne warunki pracy. Kierownictwu które dba o warunki pracy życzę dobrego samopoczucia. Wzięłam was w te warunki i abyście pracowali tam chociaż 1 dzień. Życzę dobrego samopoczucia kadrze kierowniczej.A czy macie lepsze handlując śmieciami na sąsiednim bazarze. Proszę się spytać czy zamienili by pracę w Łucz-Budzie na białego murzyna na Bazarze lub w sasiednich firemkach za 500PLN nie zarejestrowanych bez prawa do zasiłku.

ania

Nie zgadzam się że firma Łucz- bud oszukuje podwykonawców i ludzi. Współpracóję z tą firmą od kilku lat. Nigdy nie trafiło mi się żebym nie miał zaplacone na czas a że mają bardzo wysokie wymagania i nie każda osoba lub firma ( tylko z nazwy ) partacka do tych wymogów potrafi się dostosować. Uważam jedno że opinie takie o Łucz- budzie piszą tylko lenie, partacze i niechluje budowlani. Ponadto kłamstwem jest że w ŁUCZ- BUDZIE na budowie nie ma komputerów.Każdy kierownik posiada taki wraz z połączeniem internetowym.

Zostaw merytoryczną opinię o PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.