mtu aero

Jasionka

Opinie o mtu aero

anonim 2011-04-10 00:01
ja tam nie wiem ale DOBRY NIEMIEC TO ... NIEMIEC. nie polecam tej firmy. chyba ze do CV. kłamstwo (usunięte przez moderatora) .
Pic 2012-08-27 15:24
Ja tam nie pracowałem, ale byłem na rozmowach i pogadałem z paroma osobami z firmy. Z tego punktu widzenia powiem:
Jak ktoś jest na studiach, kończy to może iść. Nie ważna kasa, ale coś się można nauczyć i atmosfera ponoć ok. W CV to może fajne, czy doświadczenie tam wysiedziane do czegoś się przyda, warto się zastanowić. Bardziej bym powiedział że jest tam standard i nuda niż wyzwania.

Jednak jeśli ktoś ma doświadczenie, to niestety żeby tam pracować to trzeba ściągnąć spodnie konkretnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Szkoda tracić czas na jeżdżenie na rozmowy. 2-2,5k netto sie szarpia
aaa 2013-10-13 14:44
Czy ktoś pracujący w MTU może potwierdzić że zarobki inżyniera z doświadczeniem to 2-2,5k netto?
CNC 2014-05-05 10:01
witam, czy ktos z panów ma jakies info jak sie pracuje na cnc w MTU,jakie zarobki czy są godziny nadliczbowe, rozwój zawodowy
pepe 2016-03-22 19:08
jak na warunki Podkarpacia to chyba jedna z najlepszych firm, takze pod wzgledem zarobkow.
duchowny 2016-07-30 14:51
Witam wszystkich. Jak z warunkami zatrudnienia w tej firmie? Jakie są zarobki dla nowych, którzy mieli jakieś już doświadczenie w CNC? Jak wygląda atmosfera między pracownikami? Szefostwo w stosunku do pracowników jakie jest? Da się w tej firmie dłużej popracować?
iii 2017-08-07 10:07
chyba jest zakaz pisania o MTU
wig schweisser TRG 2017-08-18 08:58
i już wszystko wiadomo
Zostaw swoją opinię o mtu aero - Jasionka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mtu aero