Opinie o Polski Lek S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polski Lek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polski Lek S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Lek S.A. w Warszawa

Przedstawiciel

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Trochę tu już pracuję i jestem zadowolony. Jest wszystko co potrzeba....dobra atmosfera, dobry KRS, góra też w ok, kasa się zgadza. Może kiedyś było gorzej, ale trochę się pozmieniało. Praca z ginekologami i pediatrami jest przyjemna. Miejmy nadzieję, że ponownie Polski Lek będzie ważnym graczem na rynku, napewno na plus jest atmosfera. Bo firmę tworzą ludzie, a specjaliści też doceniają stałe relacje.

Emma
@PHA

No widziałam właśnie ofertę pracy dla przedstawiciela i zastanawiam się nad nią. Rzeczywiście oferują podstawę plus premie. Te wspomniane 8 tysięcy na rękę to każdy ma? Czy raczej wysokość podstawy ustalana jest indywidualnie i od czegoś zależna?

Świetna perspektywa rozwoju, dobre produkty, mnóstwo narzędzi ułatwiających prace. Jestem bardzo zadowolony z tej pracy i cieszę się że tu pracuje

Hejka, możecie napisać konkretnie, ile taki manager z kompetencjami ze wsparcia marketingu może zarobić? Jaka to jest pensja i czy firma zatrudnia na tych posadach na umowach o pracę, czy wymaga, aby był to kontrakty b2b? Marne pieniądze, to jaka stawka? I czy może ludzi kompetentnych trzyma tu wizja jakieś awansu w strukturach tak wielkiej firmy? To jest możliwe?

Magdalena
@Przedstawiciel

Widze tu wątek o atmosferze. A czy one jest między pracownikami podobnego szczebla, czy też między pracownikami a przełożonymi? Jak to wygląda?

Riki
@Przedstawiciel

Kasa się zgadza, czyli na ile mozna liczyć na początek?

@Riki

Kasa się zgadza, tzn że jest na czas, niestety jest grubo poniżej średniej jaka ma ogólnie pm, ale na bułki starczy.

@Magdalena

Atmosfera całej firmy jest bardzo dobra.

PHA Nowy wpis
@Przedstawiciel

Atmosfera jest rewelacyjna a samej podstawy mamy 8000 netto na rękę + wypasione premie, samochody bez limitu wysokiej klasy, ciągły, dynamiczny, rozwój.

Natala Nowy wpis
@PHA

No to brzmi na więcej niż to co ktoś tu pisał o kasie na bułki. Wypasione premie to ile mogą wynosić? Powiedz proszę od czego są uzależnione i czy trzeba 100% planu mieć w każdym miesiącu, aby się na nie załapać. Chcę aplikować jak pojawi się kolejna oferta, a w tej archiwalnej w ogole nic nie wspomnieli o premiach.

Emma Nowy wpis
@PHA

Teraz na pracuj.pl wisi oferta dla przedstawiciela handlowego i mi by odpowiadała lokalizacja Białegostoku. Ze względu na pracę mobilną dają samochód służbowy, a co z kartą paliwową? Zawsze w ofertach pracy czytam jakie benefity oferują firmy i tym razem tak zrobiło. Zaciekawiły mnie te dodatkowe świadczenia socjalne, co to takiego jest?

Agata

Pod jakim względem ci ludzie rozwalają firmę? Czyli jak byś określił atmosferę? Jako pracownicy dogadujecie się ze sobą? Ogólnie jest ok?

Z rynku

Lekoweteran możesz napisać w jaki sposób rozwalają firmę. Bo z tego co słyszałem firma robi historyczne wyniki ? Dzięki z góry za info.

Jacy to są pracownicy, którzy mogą liczyć na wynagrodzenie od Pani kierownik, to jacyś znajomi czy można jakoś wbić się w to towarzystwo? Czemu musisz brać urlop, pracujecie dłużej niż do godziny 19.00, bo nie rozumiem? I jeszcze chciałbym wiedzieć coś odnośnie tych kompetencji, lepiej ich nie mieć? Wtedy bez wiedzy ma się większe szanse na pracę?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Polski Lek S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 16 czerwca kilka ogłoszeń.

Przedstawiciel medyczny

rozmowa telefoniczna, spotkanie

pytania o doświadczenie, oczekiwania, umiejętności

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Grzegorz

Witam wszystkich, Proszę powiedźcie mi jak wygląda użytkowanie samochodu służbowego w tej firmie? Czy można użytkować prywatnie? Wyjazdy za granicę? Jakiś GPS?

@Grzegorz

Hej, fajnie, że sa takie pytania, bo to w sumie interesujące. Jak to jest s tymi autami? I wiecie, jak wygląda rozliczenie się z paliwa za jazdę służbową? Czy trzeba brać fakturę i firma oddaje kasę, czy dają służbową kartę do tankowania?

Piszesz o dobrych produktach. To co przedstawicielem handlowym jesteś? A wtedy z jakich narzędzi i jakiego wsparcia marketingowego możesz korzystać? I jaką jest szansa uzyskać prowizję?

Szukam pracy jako przedstawiciel handlowy, niestety nie ma aktualnie trwającej rekrutacji. Udało mi się znaleźć ofertę pracy jako Przedstawiciel medyczno-farmaceutyczny, natomiast oferta jest sprzed 4 lat. Czytałam w starym ogłoszeniu, że pracodawca zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, samochód służbowy również jest w ofercie, tak jak i karta paliwowa? Ile można aktualnie zarobić na tym stanowisku?

Blondi

Zarobki sporo poniżej średniej krajowej. Poczekaj, dużo ludzi się zwalnia to i rekrutacje będą.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Product Manager w Polski Lek S.A.?

Przedstawiciel medyczno-farmaceutyczny, kojarzy ktoś czy poza tym dawnym ogłoszeniem są jeszcze jakieś nowsze? I ogólnie mnie interesuje, jeśli w ogóle jest takie stanowisko dostępne, czy to jest taka praca normalnie na umowę czy bardziej szukają wolnego strzelca albo kogoś z działalnością?

Pani

Opłaca się tam przyjąć do obsługi klienta? Dali ogłoszenie na pracownika, tylko nie wiem czy na 100% jeszcze aktualne. Przede wszystkim zwracali tam uwagę na te cele sprzedażowe, komuś się udaje 100% osiągnąć, są realistyczne?

Merytoryczne i profesjonalne szkolenia wdrożeniowe, wszystkie niezbędne materiały otrzymałem. Atmosfera wbrew opiniom innych jest przyjazna i dobra, oby więcej takich zgranych zespołów

Frankie

Jak ktoś trzyma za mordę to źle, jak nawiązuje dobre relacje z przedstawicielami - źle. Zdecydujcie sie czego oczekujecie, firma reaguje z rynkiem, wprowadzane są nowe zmiany, jak podlejecie ziarnko to od razu wyrasta kwiat? Dajcie szanse, w każdej firmie są lepsze i gorsze momenty, chwilę tu pracuje i nie mogę złego słowa powiedzieć. W takiej atmosferze w calej karierze jeszcze nie pracowałem, życzę każdemu takich kierowników- zarówno regionalnego jak i krajowego. Mam wrażenie, że większość chce tylko ciepłej posadki bez żadnych zmian i najlepiej żeby plany robiły się same bez żadnego wkładu. Pewne sprawy trzeba wypracować. Pozdrawiam!

@Frankie

Trafione w punkt ja już tez pracuje jakis czas bardzo sobie cenię prace w tej firmie ludzie z którymi pracuje są pomocni zawsze mogę na nich liczyć firmę tworza ludzie a ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć że każdemu polecam ją i atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Wypłata oraz warunki są bardzo dobre, jak robisz co do Ciebie należy i jesteś sumienny to praca jest przyjemnością.

@Frankie

Zgadzam się z Tobą, pracuje już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony, pracowałem w kilku korporacjach i w żadnej nie było tak dobrej atmosfery. Współpracownicy pomocni i zawsze wspierający. Polecę z czystym sumieniem prace w tej firmie

W Wadowice Polski Lek S.A. rekrutuje na stanowisko Account Manager. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

przedstawiciel

długo szukają przedstawiciela odradzam

Polski Lek S.A. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Brand Manager.

Frania

Błagam Was.... 3 osoby się przemieliło na tym stanowisku ostatnio, to chyba pokazuje, że nie warto......

@Frania

"ostatnio" czyli jaki zakres czasu i powody odejść? chyba, że nie znasz konkretów?

Zainteresowana

Cześć, pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę? Czy warto aplikować na PH? Warunki i atmosfera uległy zmianie? Można liczyć na dłuższą współpracę czy zwalniają po okresie próbnym?

Jola

Jest nowe, czy warto? Przedstawiciel medyczny Polski Lek jest Sp. z o.o. mazowieckie opublikowana: 21 kwietnia 2022

@Jola

A szczegółów nie ma więcej?

Średnia krajowa urosła do 6665,64 zł brutto.

Beata

Dzięki za info, a jak to się ma do opinii na temat tej firmy? :D

Co to za "polityka strachu" o której ktoś z was wspomniał? I za co zwolnili aż tyle pracowników? Czy po prostu nie przedłużono im umów?

.@.

ciekawe czy Maspex ma pojęcie co się tam dzieje?

@.@.

A co się tam dzieje? :D Co masz na myśli dodając taki komentarz? Czy możesz bardziej rozwinąć tą wypowiedź? :)

.@.
@Anna

bajzel na kółkach, na szczęcie mam to za sobą

Kszyś
@.@.

Chyba tak bo (usunięte przez administratora)zwolnili, dlaczego tak późno?

@nty
@Kszyś

Lewego spuscili?

Danuta
@@nty

Co to znaczy? Człowiek chce się dowiedzieć czegoś o pracy, a tu w ogóle jakieś dziwne hasełka tylko dla wtajemniczonych.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Lek S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Lek S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Lek S.A.
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Chopina 10
    34-100 Warszawa