Polski Lek S.A.

Opinie o Polski Lek S.A.

admin 2015-06-15 14:57
Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Polski Lek S.A.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.
wiem wszystko 2016-05-05 22:21
Ja widziałem tą ofertę @romcio. No zarobków nie podali, ale z pewnością są spore, bo jak widzę osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż naszych produktów w kanale farmaceutyczny- w tym m.in. za nawiązywanie i budowanie relacji z klientami, przygotowywanie odpowiednich ofert i promocji w wyznaczonym regionie.
Myszka 2017-05-30 13:38
Czy może ktoś napisać jak jest w tej firmie na stanowisku przedstawiciel medyczny? Jakie zarobki, flota? Czy jest to firma do polecenia?
Aneta 2017-06-01 10:00
@Myszka mam nadzieję, że któryś z obecnych pracowników firmy będzie mógł pomóc Ci w odpowiedzi na Twoje pytania. Jednak jeśli zdecydujesz się na aplikacje do firmy, to bardzo chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z procesu kwalifikacyjnego.
fabian 2017-06-04 21:11
Mój znajomy tam pracuje - skoda fabia także jak na firmę farmaceutyczną słabo - oklejona logo firmy...zarobki średnie...
Jam 2017-06-14 06:29
4,5 tys brutto plus prowizja. Proces rekrutacyjny miły i przyjemny :)
Aneta 2017-06-14 10:18
@Jam czy w ostatnim czasie brałeś udział w procesie kwalifikacyjnym? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich wrażeniach. Jak oceniasz poziom trudności rozmowy kwalifikacyjnej? Czy jakieś pytania Cię zaskoczyły?
Zostaw swoją opinię o Polski Lek S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Lek S.A.