Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

No właśnie, po pracy w Compexie dasz sobie radę po prostu wszędzie -;)

Jasiek

sankcje i konsekwencje:)

Dave

Wiesz co to jest PIP ? wystarczy wysłać maila - warunek musisz podać swoje dane aby po ukończonej wizytacji przysłali do Ciebie odpowiednią notatkę. ODWAGI trochę.

Taki Jeden

Albo pracujesz, boś dobry w tym fachu. Lepszy od innych... ;)

ciekawe ktora głowa teraz poleci ??

Taki Jeden

No cóż. Tresowane szczury nie uciekają z tonącego statku.... Pamiętaj, że doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom... Czyli akceptujesz to.

Smutna

Jak zgłoszę do PIP, to będzie mój ostatni "wyskok". A jak się (usunięte przez administratora)dowie, że to ja? Chciałabym jeszcze trochę popracować w GK. Pracuję u nich od roku, jeszcze nie złapałam odpowiedniego doświadczenia.

Taki Jeden

Zgłoś do PIP-u. Chyba, że lubisz ten stresik...

józef

a jak jest w complex logistic? (usunięte przez administratora)

ja też tam pracowałem i NIE POLECAM !!!!! opinie na forum mówią dlaczego nie warto. dziwię się tylko, że ktoś jeszcze przychodzi do nich na rekrutację... czy kiedyś nadejdzie taki moment, że nie będą mieli chętnych do pracy?wiadomo bezrobocie... ale ludzie miejcie swój HONOR, szanujcie się i uciekajcie od tej firmy z DALEKA!!!!

Taki jeden

:) Ludzie w CX nie mają być łebscy, tylko dający się zagonić do idiotycznych czynności... No i z tą utratą wiary coś nie tak... Tam ciągle następuje utrata wiary, odkąd pamiętam tak było, ciągle jest tak samo albo coraz gorzej z tego co piszą... A ludzie dalej nie potrafią się postawić... Nie ma już takich ludzi jak wtedy, który potrafili masowo złożyć wypowiedzenia. Jeden po drugim.... :D Potem była druga fala i nawet nieśmiertelny (usunięte przez administratora) Niestety trzeba mieć charakter. Ile można narzekać (usunięte przez administratora)

delete

Po prostu szkoda pisać co się dzieje. Dziwni ludzie, dziwne decyzje, sytuacja trudna, a orkiestra gra.. Najgorsze jest to z ludzie tracą wiarę że się uda. Z tymi decydentami nie uda się. A co łebscy wieją,

gość

(usunięte przez administratora) chce wyników NATYCHMIAST, najlepiej na wczoraj. Taka duża firma potrzebuje czasu i dokładnie opracowanej strategii długofalowej. (usunięte przez administratora)nigdy tego nie zrozumie więc nie dziwie się, że kadra, nawet ta na wysokich stanowiskach, zmienia się co chwile.

dokładnie, bo co jak co ale kasa była kiedyś w terminie, na dodatek w moim przypadku niezła -;)

gość

Nad rozmową rekrutacyjną oraz wszystkim co z nią związane jest tak słodka i milusia atmosfera, że aż mdli. Kto popracuje ten się przekona.

Johny

Napisze trochę o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Complex. Na stronie piszą bardzo ładnie, że w ciągu 2 tygodni informację telefoniczną lub listowną otrzyma każdy zaproszony przez nich uczestnik. I co? I nic..... Moim zdaniem po takich delikatnie mówiąc "rozbieżnościach" w polityce firmy pani rekruterka sama powinna złożyć papiery. jak można was poważnie traktować?

100 % prawda :)

gość

Tak wygląda przygoda z Complexem: przychodzisz na rozmowę rekrutacyjną, fajne biuro, milusie panie rekruterki, proponują kawke/herbatkę, następnie czekasz i czekasz aż ktoś z \\\"wyższych\\\" przyjdzie na rozmowę. Na rozmowie oczywiście cuda wianki, że cenią PROAKTYWNYCH (zapamiętaj to słowo), zaangażowanych i że ciężką pracą odniesiesz sukces. Zakładając, że Cie przyjmą: dalej wszystko słodko, ludzie Ci pomogą, szef może zapyta \\\"jak tam?\\\". Gdy już się wdrożysz zaczynają się problemy. Wystarczy małe potknięcie-od razu mocno poczujesz kto tu rządzi, jak wszystko będzie w porządku- coś tam posłodzą. Mimo, że będziesz się starał, robił wszystko tak jak należy to i tak ni stąd ni zowąd ktoś przyjdzie z pretensjami, Ty się stresujesz, szukasz, wyjaśniasz, a na koniec okazuje się że zawalił ktoś inny. Słowa przepraszam nie uświadczysz. Moim zdaniem nie warto bo zrazisz się do ludzi, zwolnią Cię w najmniej oczekiwanym momencie usprawiedliwiając się jakimiś oszczędnościami albo podobnymi. (usunięte przez administratora) Znajdź jakąś poważną firmę, tutaj nie chodzi o ogrom pracy, ogrom pracy jest wszędzie, chodzi o godność i szacunek dla samego siebie.

Do kandydata

(usunięte przez administratora) NIe licz na fajną kase. Nie polecam tej firmy.

kandydat-2

Witam, Proszę podpowiedzcie mi czy warto podjąć pracę kupca czy kordynatora zakupów? Pytam o warunki finansowe . pozdrawiam i dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A