Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

były

jeden - 2013-01-21 22:08:41 Pracuję w Complex ponad 2 lata i nie narzekam. Napracować się trzeba, ale można zarobić. Mam za sobą już kilku pracodawców i w Complex nie narzekam, mam fajnego przełożonego, który pomaga pracownikom i ich docenia co w poprzednich firmach było nie spotykane. Na pewno nie jest to praca dla nierobów i oszustów, szukających pracy typu "co zrobić, żeby zarobić i się nie narobić" . Ja jestem zadowolony a osobom, które szykanują innych współczuję...doskwiera niska samoocena . Odnoście STO to jest wewnętrzna sprawa firmy i tak na prawdę nic o tym jak widzę nie wiecie . Miłej pracy, bez względu gdzie pracujecie."Pracuję w Complex ponad 2 lata i nie narzekam" - pewnie w dziale kontrolingu - a nie handlowym który utrzymuje całą firmę. "mam fajnego przełożonego, który pomaga pracownikom i ich docenia co w poprzednich firmach było nie spotykane" - ci co byli fajni - to ich dawno nie ma(usunięte przez administratora) że ktoś Tobie pomaga bo z tym się nie spotkałem przez 4 lata pracy w firmie "Na pewno nie jest to praca dla nierobów i oszustów, szukających pracy typu "co zrobić, żeby zarobić i się nie narobić"" - czyli nie ma tam pracy dla handlowców - bo każdy handlowiec wg. (usunięte przez administratora)/> " Odnoście STO to jest wewnętrzna sprawa firmy i tak na prawdę nic o tym jak widzę nie wiecie ." - to forum nie jest dla Complexu, tylko o Compleksiku "Miłej pracy, bez względu gdzie pracujecie." - piszesz posta o godzinie 22:08 - to znaczy, że jeszcze pracujesz więc zacznij swój czas szanować. Obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku za rok czy dwa lata jak wylecisz z hukiem bo będziesz niepotrzebnym pracownikiem. Czy wiesz ile osób pracowało oddając całych siebie firmie ? Chcesz rzeczywistych przykładów ? Może za dużo nie wiesz na temat firmy ...

Taki Jeden

Pracowałem w wielu firmach. Pieprzysz głupoty albo nie masz szczęścia do pracodawców. Nawet teraz pracuję jakbym był na wakacjach. Super firma, super ludzie, praca jest przyjemnością i wszystko jest zrobione. Interes się kręci. Żenujęce są takie "sponsorowane" posty... Wszyscy piszą jak jest a jeden (czy dwóch) będzie się upierało, że reszta uległa zbiorowej halucynacji. To tak jakby j(usunięte przez administratora) w rynsztoku płynęło pod prąd.. Śmiesznie się to czyta.

pracus

Widzę , że doświadczeniem w pracy nie grzeszycie. Wszędzie są jakieś standardy, choć może mniej egzekwowane , zawsze trzeba się narobić jako handlowiec, zawsze tu gdzie się pracuje jest źle, a tam gdzie nas nie ma jest super. Niestety rzeczywistość jest inna.. wszędzie jest podobnie, główną kwestia są zarobki, a to jest ocena indywidualna.

jeden

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Napiszę tylko, że wiem doskonale, że trudno jest podjąć decyzję o odejściu, ale jak już jest po fakcie - kamień spada z serca. O pracę w Łodzi nie jest łatwo, co nie znaczy, że jej nie ma. (usunięte przez administratora) Wszyscy plotkują tam jak baby na jarmarku, i nie jest to w tej firmie domeną jedynie płci żeńskiej. Nie wspominam dobrze, ani warunków, ani pieniędzy ani możliwości rozwoju. Również nie polecam.

ktosik

ja pracuje dla complexu ponad dwa lata prawda jest co piszecie , stres sprawdzanie wszystkiego ,straszna biurokracja aby cos zalatwic trzeba zdobyc kilka podpisow, akceptacji, a i tak gora nie ma czasu na takie rzeczy trzeba sie ustawiac w kolejce aby cos zrealizowac . Pytanie dlaczego pojawia sie za kazdym razem czasami nawet brakuje odpowiedzi na to pytanie. standardy pracy trzeba robic codziennie bo jesli nie zrobisz masz (usunięte przez administratora), teraz aktualnie wogóle nie ma premii , raportów tysiace skonczysz jeden, a juz robisz drugi. na czasie teraz sa sukcesy i je wlasnie na blogu mamy umieszczac. kazdego codziennie pytaja jaki sukces masz dzisiaj. szkoda slow .....

gość

wysłuchany*

ffff

pracuje w tych strukturach popieram (usunięte przez administratora)i wszystkie opinie oprocz pozytywow sa prawda

Taki Jeden

Znam (usunięte przez administratora) osobiście, znam jego styl zarządzania, spędziłem w tej firmie ponad 6 lat. Wiem o czym piszę (usunięte przez administratora)

ktoś

Ludzie, zastanówcie się, co Wy piszecie! Po co wypisujecie te głupoty, nie mając do końca o czymś pojęcia? To w większości Wasze domysły, nie będące prawdą. Teraz uważacie się za bohaterów pisząc anonimowo?? Skończcie z tym cyrkiem... To żenujące...

on

Jakie szkolenia? Teraz sa elerningi, kazdy ma tego tyle, ze marzeniem jest przeklikac to w rozsadnym czasie, najlepiej w weekend i miec odfajkowane. Chociaz ostatnio cos przycichlo, chyba specjalistke od szkolen wymiotlo na fali ostanich czystek, (usunięte przez administratora)tez rozkreca inny biznes, wiec nie ma czasu sie w to bawic.

Taki Jeden

Na Kopcińskeigo też macie wszędzie kamery?

Taki Jeden

A gdzie tu głupota? Stwierdzam fakt. Nigdy nie podawał? Co z tego. Ten raport wyglądałby szczególnie ciekawie.

xx

Firma jako firma stwarza możliwości uczy kreatywności odpornosci na stres, ale nie docenia zaangażowania pracowników. Nie wykoprzystuje potencjału pracowników. (usunięte przez administratora) szkoda gdać tak jak pozostała świta na wysokich stanowiskach... Zabierają się za oszczędności ale tylko i wyłącznie na pracownikach niższegbo szczebla. Może powinni zabrać się za elite. Jeśli chodzi o miejsce pracy w chwili obecnej nie polecam.. nie daje stabilności zatrudnienia tak jak obiecują.

ze wsi

Jakże poetycko i jakże trafnie - bez rynkowego plotkarstwa, które poprzez formę podważa prawdziwość twierdzeń. Kolego OEM gratulacje

OEM

... no to sobie poczytałem trochę. Ja tam pamiętam chyba jeszcze najstarszych z dziadków handlowców. Oj życia i doświadczenia to firma uczy aż nadto. Jednak chyba zdążyłem odejść na tyle wcześnie, że nie mam tak radykalnych wspomnień jak Wy. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) pamiętaj, jednak to ludzie tworzą firmę, a nie wściekłe psy myśliwskie. Ponadto nie mierz ludzi własną miarą, nikt nie chce/chciał Cię okradać. A ja sobie teraz pracuję spokojnie, mój dział ma obrót miesięczny jak cała GK w roku, siedzę i z daleka obserwuję GK - niestety gorzkie odczucia. (usunięte przez administratora)br /> ... no koleżanki również pozdrawiam, trzymajcie się, chociaż to już długo nie potrwa...

były

Ale się zrobiło forum nieudaczników

qwerty

Tu nikt przykładów nie poda... bo się boi ujawnić odwazniak jeden z drugim

Taki Jeden

Heh... Zablokowali mi możliwość pisania,(usunięte przez administratora)

czf

no mowa

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A