Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

jeloneeek

Prosze o info jak wygladaja warunki PH w tej firmie

bażant

Każda dzień spędzony i poświęcony firmie Complex jest dniem straconym. Zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję o zatrudnieniu się w tej firmie. (usunięte przez administratora) który nic nie wie i nadrabia pajacowaniem. Jetsem zaskoczony co powoduje, że on jeszcze pracuje w tej firmie i za tak ciężkie pieniądze. Facet prawie w ogóle nie ma żadnej odpowiedzialności.

Gall Anonim

Firmę można ocenić jako : wyścig szczurów. Duży nacisk na wyciąganie soków z człowieka, praca - 8 godzin + w domu.(usunięte przez administratora) Duża rotacja personelu. Wybór należy do Ciebie !!!

Zgoda

Zgadzam się z poprzednikiem. (usunięte przez administratora) słaby w tym co robi i faktycznie jego zakres umiejętności nie jest wyższy niż wymagany na stanowisku Kierownika Zmiany. Napewno nie ma pojęcia o handlu, sprzedaży i zagadnieniach z tym związanych. W tej chwili żeruje na wiedzy osób, które coś na ten temat wiedzą, mam na myśli (usunięte przez administratora). Nie zauważyliśmy jeszcze żadnej rzeczy, którą by wprowadził i która miałaby istotny wpływ na funkcjonowanie firmy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
modesto

Witam, no tak polecić ta firmę można tylko komuś kogo sie nie lubi;] ja tam pracuje prawie dwa lata, niejako z przyzwyczajenia. robie swoje reszta mi wisi;] az dziwne ze jeszcze mnie trzymają- teraz się rozglądam za czymś normalnym;] bez stresu ludzie dzielą sie tam na szeregowców- duza rotacja- krókie terminy- w sumie wiekszość \(usunięte przez administratora) nie to, że lubię się obijać, ale norma jest dawanie zadań na tygodnie i oczekiwanie efektów za dwa dni;] oczywiscie zaden racjonalny argument sie nie przebije.. raz poszły mi nerwy i to poważnie, po odchorowaniu już umiem sobie odpuścić- z systemem się nie wygra..... no i już podkreślam w pracy ze weekendy mam dla rodziny a o 20 kładę się spać i nie siadam do kompa- bo to szkodzi mi na nerwy;p

rozczarowani

Potwierdzam wszystko co do tej pory zostalo juz napisane. Jezeli zastanawiasz sie nad aplikacja do tej firmy to odradzam szczerze. (usunięte przez administratora)To sie nazywa uczciwość.

51...

na 100% wszedzie jest lepiej niz w Complexie, czy to w Polsce, czy za granicą...

kandydat

ok, dzięki za info, ja sobie odpuszczę, a Ty trzymaj się jakoś chłopie i szukaj czegoś innego, pozdrawiam,

maksiu

nowy- trzymaj sie zatem, co tu zreszta innego doradzic...

wrocław

witam, a jak wygląda oddział tej firmy we wrocławiu, ktoś może coś bliżej powiedzieć?? dziękuję, pozdrawiam.

tede

bardzo dziwna i tajemnicza firma...

Witam, Najważniejsze w tej Grupie są STANDARDY PRACY. Jak masz dobrze wypełniony CRM to masz luz ;) Całe szczęście nie muszę siedzieć w tym programie.(usunięte przez administratora)Jak ktoś chce się poobijać, to nie ta firma. Mnie się podoba i na razie nie mam zamiaru zmieniać pracy.....chyba, że ktoś mi w tym\\\\\\\"pomoże\\\\\\\".(usunięte przez administratora) Pozdrawiam CX-MANIAKÓW

Prawda jest taka, że tak jak już wspomniał ktoś wcześniej ci, którzy są zadowoleni nie czują potrzeby, żeby zabierać tu głos. Pracowałem w Complexie ponad 2 lata i pomimo, że pracy jest zdecydowanie więcej, niż w innych firmach, to nie miałem poczucia dezorganizacji i wykorzystywania. Wspominam dobrą atmosferę i szybkie tempo pracy. Wiadomo, że jeśli ktoś woli pracę w innym klimacie, to się tam nie odnajdzie.

www

Z tą swobodą działania - to to dobre było. Się dawno tak nie ubawiłem.

swobodę działania, hehe, nie no, to już przesada, ciężka przesada! czas szybko mija, nie ma czasu na sen! (usunięte przez administratora) Nowoczesne firmy(usunięte przez administratora)Nie no po prostu szkoda z tym absurdem dyskutować, tu jest zgoła odwrotnie!

Spoko, Spoko complexowy pracowniku blisko zarządu, pewnie HR -;) Każdy ma prawo do swojego zdania, jednak na podstawie swoich obserwacji jestem przekonana, że firmy takie jak Complex głoszą (usunięte przez administratora)

...a ja się musze nie zgodzić. Uważam, że wiele powyższych stwierdzeń jest zdecydowanie przejaskrawiona. Praca w Complex S.A. przede wszytkim jest bardzo rozwojowa: uczy pracy w standardach Grup Kapitałowych, wymaga proaktywności i kreatywności, a jednocześnie daje możliwość wdrażania ciekawych projektów i swobodę działania. Oczywiście pracy, jest dużo, ale za to przynosi ona dużo satysfakcji, a dzięki temu czas mija bardzo szybko. Według mnie Complex S.A. to firma, w której można się wiele nauczyć, a pracownicy, którzy się angażują zostają za to zawsze docenieni.

xxx

fajna firma uczy przetrwania i walki trochę bałaganu organizacyjnego ale jak to w dużej korporacji nic nie załatwisz bez 20 podpisów.Kiedyś kształciła najlepszych na rynku fachowców od łożysk teraz podobno szkoleń już niema szkoda czasu i nakładów (usunięte przez administratora)

www

Te opinie tutaj to taki samograj. Wiadomo że jeśli pracownik jest zadowolony, dobrze opłacany i \"na fali\" to raczej tu nie zagląda. Inaczej jest z osobami rozgoryczonymi i skrzywdzonymi, które na gorąco wlewają tutaj swoje żale. Myślę że patrząc od jakiegoś czsu już z zewnątrz mogę ocenić tę firmę z dwóch perspektyw. Pierwsza dotyczy tego czego się nauczyłem- i tutaj zawdzięczam firmie naprawdę wiele: sztuka przetrwania, lawirowanie w trudnych warunkach, codzienne godzenie ognia z wodą przy czym tej wody zawsze brakowało ponieważ uczyłem się również namiętnie gasić pożary.(usunięte przez administratora)Myślę, że Complex jest firmą specyficzną i tego się będę trzymał.

atmosfera fatalna, wartościowych ludzi się nie docenia, dobra poczekalnia aż nie znajdzie się czegoś lepszego, dużo melisy i jakoś można wytrzymać, ogólnie nie polecam, szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną,

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A