P.H.U."Panaceum"

Opinie o P.H.U."Panaceum"

ptracownik 2009-08-13 21:24:24
dlaczego?
Dariusz 2009-09-27 17:59:26
a ja uważam że całkiem w porządku ale to kwestia gustu.
nie znam ich 2010-01-27 12:29:19
to daremna firm??? opszukuja ??? co w nie nie gra????? nie tak???
dziaga80 2010-05-05 15:52:07
Pracowałam w tej firmie moim zdaniem jeden wielki kant poprostu masakra ludzie trzymajcie sie z daleka!!!
anonim 2010-05-31 21:28:52
miałem kiedyś do czynienia z tą firm i to jest jedna z niewielu firm z która mi się naprawdę miło współpracowało, oby tak dalej i jak najdłużej ;)
oszusci!!! 2010-10-22 14:58:08
Nie polecam firmy.. [usunięte przez moderatora] jeszcze raz nie polecam!!!!!!
lol1 2010-11-09 13:22:19
Ja również pracowałam w tej firmie i powiem szczerze, że frima oszukuje klientów i zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy w tej firmie a osoby zarządzające ta małą firemką też mało co się znają na prowadzeniu własnej działalności, to tyle na ten temat, pozdrawiam
Gacopirek2 2011-02-11 12:39:17
Owned ... Fatality, nigdy nie wiadomo gdzie lezy prawda, ale widzac ten komnentarz u góry to faktycznie mozna pomyslec ze szefostwo ma jakies problemy skoro udziela sie na takim forum i piszac takie rzeczy, gdyby to nie byla prawda pewnie nie zawracali by sobie głowy, .. miałem tam iśc pracować ale wole nie ryzykować.
lol2 2011-02-28 15:23:23
zgadzam się w 100% ta firma to dno...kompletne dno.... porażka..... Same kłamstwa.... pozdrawiam z linka;p ps. jak popracujesz będziesz wiedział o co chodzi:P ( usunięte przez administratora )
bioły 2015-01-20 14:35:55
myślałem że panaceum zajmuje się opieką , ale znalazłęm na szczęście w interencie informacje na temat tego przedsiębiorstwa handlowo usługowego, że zajmują sięjednak sprzedażą detaliczną elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzoną w wyspecjalizowanych sklepach. Tylko pytanie teraz o jakich sklepach mowa?
tomek 2015-03-23 14:22:03
@bioły a jak to jest u Was w firmie jeśli chodzi o dojazd? jest jakieś dobre połacznei komunikacyjne czy tak nie za bardzo, lepiej tylko samochodem jechać? pytam, bo moje auto obecnie jest w naprawie, a tez nie chc tracić godziny na jazdę w obładowanych autobusach, więc to dla mnie jest dosyć ważne teraz.
B.G. 2015-11-04 15:08:56
Firma zajmuje się prezentacją i sprzedażą wyrobów zdrowotnych. Głównie na pokazach, w domach kultury, hotelach, salach konferencyjnych. Pościel wełniana, hydromasaże, garnki itp.
Praca początkowo w miłej atmosferze. Zatrudnienie na pół etatu, reszta pod stołem, umowa "wznawiana/przedłużana" co miesiąc. Wynagrodzenie minimalne.
Jak się zbliżał okres urlopowy to wynocha.
Tak było 10 lat temu, nie wiem jak jest teraz, może się coś zmieniło na lepsze ?
bioły 2016-05-11 18:48:44
Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata . Oby tylko poprawili w pewien sposób organizacje pracy i nie bedzie do czego się przyczepić. Bo póki co @maniek rzeczywiście 1500 złotych to żadne pieniądze. Oby to nie był ten ich pomysł na biznes
Zostaw swoją opinię o P.H.U."Panaceum" - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U."Panaceum"