P.H.U."Panaceum"

Opinie o P.H.U."Panaceum"

ptracownik 2009-08-13 21:24
dlaczego?
Dariusz 2009-09-27 17:59
a ja uważam że całkiem w porządku ale to kwestia gustu.
nie znam ich 2010-01-27 12:29
to daremna firm??? opszukuja ??? co w nie nie gra????? nie tak???
dziaga80 2010-05-05 15:52
Pracowałam w tej firmie moim zdaniem jeden wielki kant poprostu masakra ludzie trzymajcie sie z daleka!!!
anonim 2010-05-31 21:28
miałem kiedyś do czynienia z tą firm i to jest jedna z niewielu firm z która mi się naprawdę miło współpracowało, oby tak dalej i jak najdłużej ;)
oszusci!!! 2010-10-22 14:58
Nie polecam firmy.. [usunięte przez moderatora] jeszcze raz nie polecam!!!!!!
lol1 2010-11-09 13:22
Ja również pracowałam w tej firmie i powiem szczerze, że frima oszukuje klientów i zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy w tej firmie a osoby zarządzające ta małą firemką też mało co się znają na prowadzeniu własnej działalności, to tyle na ten temat, pozdrawiam
Gacopirek2 2011-02-11 12:39
Owned ... Fatality, nigdy nie wiadomo gdzie lezy prawda, ale widzac ten komnentarz u góry to faktycznie mozna pomyslec ze szefostwo ma jakies problemy skoro udziela sie na takim forum i piszac takie rzeczy, gdyby to nie byla prawda pewnie nie zawracali by sobie głowy, .. miałem tam iśc pracować ale wole nie ryzykować.
lol2 2011-02-28 15:23
zgadzam się w 100% ta firma to dno...kompletne dno.... porażka..... Same kłamstwa.... pozdrawiam z linka;p ps. jak popracujesz będziesz wiedział o co chodzi:P ( usunięte przez administratora )
bioły 2015-01-20 14:35
myślałem że panaceum zajmuje się opieką , ale znalazłęm na szczęście w interencie informacje na temat tego przedsiębiorstwa handlowo usługowego, że zajmują sięjednak sprzedażą detaliczną elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzoną w wyspecjalizowanych sklepach. Tylko pytanie teraz o jakich sklepach mowa?
tomek 2015-03-23 14:22
@bioły a jak to jest u Was w firmie jeśli chodzi o dojazd? jest jakieś dobre połacznei komunikacyjne czy tak nie za bardzo, lepiej tylko samochodem jechać? pytam, bo moje auto obecnie jest w naprawie, a tez nie chc tracić godziny na jazdę w obładowanych autobusach, więc to dla mnie jest dosyć ważne teraz.
B.G. 2015-11-04 15:08
Firma zajmuje się prezentacją i sprzedażą wyrobów zdrowotnych. Głównie na pokazach, w domach kultury, hotelach, salach konferencyjnych. Pościel wełniana, hydromasaże, garnki itp.
Praca początkowo w miłej atmosferze. Zatrudnienie na pół etatu, reszta pod stołem, umowa "wznawiana/przedłużana" co miesiąc. Wynagrodzenie minimalne.
Jak się zbliżał okres urlopowy to wynocha.
Tak było 10 lat temu, nie wiem jak jest teraz, może się coś zmieniło na lepsze ?
bioły 2016-05-11 18:48
Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata . Oby tylko poprawili w pewien sposób organizacje pracy i nie bedzie do czego się przyczepić. Bo póki co @maniek rzeczywiście 1500 złotych to żadne pieniądze. Oby to nie był ten ich pomysł na biznes
Natalia 2017-07-26 13:34
A jak obecnie wygląda praca w P.H.U. Panaceum? Chętnie dowiemy się więcej od pracowników firmy. Co możecie powiedzieć na temat obecnych warunków zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.
Zostaw swoją opinię o P.H.U."Panaceum" - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U."Panaceum"