Opinie o Gatta w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gatta. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gatta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gatta w Szczecin

bubu

firma Ferax to właściciel marki Gatta. a czy warto? czytaj posty powyżej

Za taką harówkę - odradzam. Marna pensja, za nadgodziny nie płacą a targety kosmiczne. Regionalna ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. No i te jej kumpelki donosicielki, normalnie nic nie można powiedzieć, bo już lecą z jęzorem do szefowej by się podlizać. I wcale nie pomoże to, że dajesz z siebie wszystko i wykonujesz swoją pracę jak najlepiej. Już nie wspominając o jakości rajstop, która jest coraz gorsza ;)

była pracownica

Pracowałam w Szczecinie. Praca była ok. Tylko moja kierowniczka była osobą bardzo leniwą. Wysługiwała się pracownicami, kłamała i oczerniała pracowników do firmy po to żeby siebie wybielić w ich oczach. Z tego co wiem to wciąż straszy zwolnieniami i wszystko obraca kota ogonem tak żeby zawsze wchodziło że to ona ma racje, jest zapatrzona w siebie i nie słucha swoich pracowników. Zrezygnowałam z tej pracy i wyjechała za granice i ciesze się ze już tam nie pracuję.

Donosiciele zawsze będą mieli coś w zanadrzu. Nawet na dobrego pracownika coś znajdą, jak nie prawdę, to wymyślą. Tak tylko, żeby się podlizać czy też samemu zabłysnąć. Przykre jak regionalna to łyka, a taki pracownik traci w jej oczach i jest od razu gorzej traktowany. Odradzam prace w regionie śląskim - dziewczyny nastawione przeciw sobie, patrzą na siebie z byka, nic nie można powiedzieć, żeby czasem nie zostało to przekręcone i doniesione regionalnej. Jeszcze dwa lata temu było inaczej...

Sprzedawca

Bardzo profesjonalny

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
bubu

witam, pracuję już długo w salonie Gatta. bywało lepiej lub gorzej ale z czystym sumieniem muszę polecić. ludzie! handel to handel! trzeba się ruszać i prowadzić sprzedaż wiązaną, bo bez tego wszystko kuleje... tak jest wszędzie. to są w tej chwili standardy sprzedaży i jeżeli komuś się nie podoba to nie powinien się brać za tę dziedzinę. targety czasem się wyrabia, czasem nie... wiadomo, że jeżeli dany salon jest na wygwizdowie to siłą rzeczy nie ma co liczyć na wynagrodzenie z kosmosu... wiadomo, że nikt nie będzie dokładał kroci do sklepu, który sam na siebie nie zarabia... nie powiem, że to nie jest wkurzające no ale trzeba się z tym liczyć. ja mam tylko jedno duże zastrzeżenie do tej pracy i apeluję o zmianę! dajcie nam usiąść! wiadomo, że nie jak są na salonie klienci. ale jeżeli przez 2 godziny nikt nie przejdzie przez sklep to się świat nie zawali jak sobie delikatnie przycupniemy za kasą a akurat nie ma nic najmniejszego do roboty... a tym bardziej jak jest czas urlopowy i ciągniemy 12 godz. (jest wtedy w pracy tylko 1 osoba przez cały dzień). nogi wchodzą do tyłka i są opuchnięte jak 2 balony! co do tajemniczego klienta i telefonów z licznymi pytaniami a propos naszej wiedzy dotyczącej asortymentu - jeżeli ktoś zna asortyment to nie jest to dla niego większy problem tym bardziej, że te pytania + odpowiedzi później krążą w @ i można się do tego przygotować. Ankieta tajemniczego klienta odzwierciedla nasze podejście do pracy - jeżeli będzie kiepska to znaczy, że komuś nie zależy na dobrej sprzedaży = mały paragon = niewyrobiony target = mniejsza pensja - kółko się zamyka... w pewnym momencie faktycznie wszystkim waliło w dekiel i ich maile podchodziły pod ostry mobbing ale teraz już jest w miarę przyzwoicie. regionalna też jest w porządku choć wiadomo, że to zawsze nasz przełożony, który nigdy nie będzie naszym najlepszym przyjacielem. asortyment jest naprawdę dobrej jakości choć kiedyś stawiali bardziej na jakość niż ilość. i jeszcze jedna uwaga do osób, którym się wydaje, że Gatta powinna handlować tylko rajstopami: przyjdzie klientka i kupi 5 par rajstop za 7,50 zł. druga przyjdzie kupi 2 pary za 7,50 i jeszcze spodnie za 119,90 zł. to jaki paragon jest wyższy? na którym paragonie zwiększymy sobie bardziej sprzedaż w danym dniu, żeby mieć później większe wynagrodzenie? nie trzeba być ekonomistą żeby to wiedzieć. kostiumy, spodnie, sukienki są potrzebne bo na samych rajstopach byłoby ciężko zarobić grube pieniądze choć nie twierdzę, że się nie da (przykładem jest chociażby okres około-sylwestrowy!) ale ile się trzeba przy tym nabiegać, nawyciągać itp. reasumując: polecam, bo nie jest najgorzej:)

Witam, nie zgadzam się z negatywnymi opiniami w regionie krakowskim uważam, że jest bardzo przyzwoicie - regionalna wymaga bo taka jej rola progi są do przekroczenia nie ma z tym większego problemu trzeba tylko troszke chęci i pozytywnego nastawienia na pracę chcesz mieć premię musisz się do tego przyłożyć i nie wcale jakoś bardzo:) negatywne opinie to chyba od osób, które nie doznały naprawdę wyzysku i złego traktowania przez pracodawce- pracuję już kilka miesięcy i jestem Bardzo zadowolona !!! polecam szczerze ludzie naprawdę mają źle u innych a tu jest naprawdę ok ! Kasa nie jakaś szałowa ale + premie jest bardzo dobrze. Dla mnie osobiście najważniejszy jest komfort pracy i to mam zagwarantowane:) Regionalna SUPER POZDRAWIAM

nutka

Witam.Ja pracuję na produkcji w firmie Gatta od wielu lat i przyznam,że od paru lat jest to istny koszmar.Wyzysk pracownika straszny.Ciągle podnoszą normy.Na tę chwilę normy są tak wysokie,że ledwie do zrobienia,a niektórych nie da się zrobić.Robią wszystko,aby człowiek nie zarobił.Płacą marne grosze.Potrafią nawet nie dać najniższej krajowej co jest wydaje mi się nie zgodne z prawem przy umowie na stałe.W ostatnim czasie człowiek wychodzi nie tylko zmęczony fizycznie,ale również psychicznie.Poprostu mają pracownika w (usunięte przez administratora) Rozglądam się za czymś innym.Oby się udało.

Bartosz

Dziewczyny nie wiem jak u Was w Pomorskim, skoro taki piszecie to mi przykro, ale u mnie jest wszystko rewelacyjnie. Z uwagi na wysoką jakość produktu i mile postrzeganą firmę na rynku zdecydowałem sie otworzyc sklep w Markach k/Warszawy w CH M1. Regionalna mega pomocna i sympatyczna, zatrudniłem dwie fajne młode doświadczone dziewczyny. Poszukuje jeszcze jednej. Rozwijam firmę i mam nadzieje, że sklep bedzie miał fajne wyniki. Zatrudnie osobe na czas próbny, jak dwie strony beda zadowolone to na umowe zlecenie i pózniej o prace. Moim celem jest miec zadowolone pracownice. Zadowolone pracownice to dobre wibracje i przeklada sie na dobra prace. Pozdrawiam Bartosz CV mozecie przesłąc na maila bartosz.krzymowski@gmail.com

Julita

Dziewczyny, wiecie ze w markach CH M1 otowrzył sie nowy sklep GATTY? pracuje tam fajny chlopak ale tylko w weekendy. Dziewczyny tez są spoko. Polecam - narescie cos w okolicy!!!

aa

Wczoraj miałam rozmowę rekrutacyjną z regionalna w Gdyni. Tak odpychającej i zarozumiałej kobiety jeszcze nie widziałam. Jakby łaskę robiła ze z tobą rozmawia a do tego ta fryzura z lat 70 mnie powaliła...

nk

zgadzam sie,(usunięte przez administratora)ale pracownice ma za nic, dla niej nie liczy sie człowiek tylko cyfry-żal mi jej że tak smutna i chora za razem osoba obejmuje takie stanowisko o którym nie ma pojęcia. Robi z siebie wszystko wiedzącą tak aby pokaz tym na górze ze jest taka świetna, niestety pracuję tam już kilka miesięcy i niestety jest coraz mniej ludzi a targety niestety nie do przeskoczenia, i nie dochodzi to regionalnej że ludzi brak. W tej firmie nikt ciebie nie traktuje poważnie, tylko wycisnąc jak cytrynę i wyrzucić. ktoś kto poleca pracę w tej firmie to chyba nie ma pojęcia co pisze. Dziwie sie, że taka renomowana firma a nie widzi jak regionalan świruje, a dziewczyny muszą się do niej uśmiechać i udawac że ją tak luuubią ;/.

ANONIM

Hej popieram koleżankę z pomorskiego brak tolerancji dla młodych ludzi ze strony regionalnej nie ma żadnego pojęcia o produktach, procedurach.(usunięte przez administratora)

mloda

Witam! Niestety zgadzam się z Wami dziewczyny! Początkowo praca w Gattcie była super !!! Lubie jak dzieje się w pracy :-) ale regionalna to istna furiatka !!! Kobieta powinna się leczyć !!!! Gdzie stara baba w pracy z młodym zespolem??? Zero konwersacji masz się zamknąć i zasuwac ??? Targety nie realne , ciągle debilne pytania czemu tak słabo ... o premii zapomnij . Jaka kolwiek premia to chwilowe kłamstwo regionalnej, która ma pracownice za gowniary.. a my dziećmi nie jesteśmy! NIEPOLECAM zwłaszcza w pomorskim

Kasandera

Ja pracuje w Gattcie 3 lata jestem mega zadowolona. Fakt podstawa niska ale premia bywa dwa razy wyzsza. Regionalna spoko jak znasz produkty i chcesz pracowac to jest naprawde fajnie polecam a jakosc produktow jest naprawde dobra rajstopy bodyrelax i bye cellulite rewelacja.

@Kasandera

jak premia dwa razy wyższa?? Dziewczyno bredzisz!! Jestem byłą regionalną tej firmy. Zgadzam się z każdą negatywną opinią moich przedmówczyń. Zakłamane środowisko nastawione na wyzysk. Jako regionalna wymagano ode mnie rzeczy niemozliwych za pieniądze, których nigdy nie widziałam na oczy. dodam tylko, że jako kierownik salonu zarabiałam na podobnym poziomie co na stanowisku regionalnej. Raz i to w okresie poświątecznym otrzymałam wyższą premię z czego stary i tak zabrał mi cichaczem 500 zł!!! dopiero jak się upomniałam to przyznał "pomyłkę" ale kasy jak mi nie dał tak mi nie dał. Ludzie trzymajcie się od tej firmy "krzak" z daleka. Stracicie tylko nerwy, a obiecanej premii w życiu nie zobaczycie na koncie. Pod byle pretekstem zabiorą premię, zostaną tylko puste obietnice bez pokrycia i mobbing. Zastraszanie na każdym kroku. Szczerze nie polecam!!!

ktoś

Nie polecam - pracuję od ponad 4 lat i przez te lata ani razu podwyżki nie było. Nawet o inflację. Mało tego, płaca w dużym stopniu zależna od utargu, z roku na rok dostaję coraz mniej. Na rekrutacji nowym dziewczynom mówi się, że najniższa krajowa + premia. Bzdury. Na umowie najniższa krajowa z przed kilku lat, a premią musisz dorobić do aktualnej. Często muszą dopłacać do najniższej.

mimi

Witam potwierdzam to co piszą dziewczyny to prawda i dodam ze jak macie na salonach najniższą albo 1500 na umowach to jestescie szczęściary bo więkrzość salonów na umowie ma 1126 brutto oczywiscie plus premia.Targety z kosmosu i oczywiście panie regionalne którym woda sodowa uderza do głowy bo zapomniały jak same robiły jako zwykły pracownik,same połowy rzeczy nie umią a wymagają od człowieka wiedzy o każdym produkcie na maksa.A najlepiej siedzieć cicho nic sie nie odzywać i zapierniczać.Porażka nie polecam w szczególności na śląskim

b

Dramat- dobrze powiedziane. Można sprzedawać i proponować dużo rzeczy bo ''podobno'' jest coś takiego co nazywa się premia od sprzedaży. Troche [usunięte przez moderatora] prawda bo czy się sprzeda mało czy dużo to w wypłacie niewielka różnica, zero szacunku do pracownika. Firma normalnie sobie bierze ciężko zapracowane Nasze pieniądze bo korzystają z tego przywileju że nigdy nie wiesz dokładnie ile wypłaty dostaniesz, to tu Ci zabiorą 100 zł z tej niby premii, to innego miesiąca 150 zł, i tak naprawdę dopiero zimą gdy jest z[usunięte przez moderatora] że nie wiadomo w co ręce włożyć- to wtedy zarobisz troche wiecej. I zgadzam sie z przedmowczynia- ciuchy, paski, torebeczki, czapeczki za niebotyczne pieniądze z materiałów jakiś chińskich pewnie.Żenada bo zapominają że słyną z rajstop i pończoch i psuje im sie jakość od skupiania sie na nowościach i to w dodatku beznadziejnych

To co piszą o tej firmie to w 100% racja. Nie napisał nikt tylko u Umowie jaka się podpisuje. Od 2013 roku najniższa wymagana kwota brutto na Umowie to 1600zł, a w Gatcie to 1500zł brutto, ciekawe jakim prawem? Napewno Dyrekcja ma znajomości i omija to prawo. Ludzie pracują za marne pieniądze a wymaga się od nich niewiadomo czego. Coraz mniejszy ruch w salonach, bo firma słynie z rajstop a wprowadzaja coraz to nowszy asortyment np. czapki, sukienki, piżamy a ceny masakra!! sukienki po 200zł z jakiegoś gowniwnego materiału poliamid i elastan!!! Dramat

Praca w salonie-szkoda gadać-coraz gorzej!!! Z tego co wiem to tak się dzieje w każdym mieście. Masa rzeczy do zrobienia za minimalne pieniądze, w dodatku najczęściej pracuje po 1 osobie na zmianie przez cały dzień. Oszaleć można!! W dodatku jak się ma taką [usunięte przez moderatora] regionalną jak ja. Nie da się z nią dyskutować, nie słucha cennych uwag tylko zależy jej na osaczeniu klienta z każdej strony by tylko nie wyszedł ze sklepu bez zakupionej pary rajstop. W dodatku jak sprzedaż tylko jedna pare to wielka afera dlaczego nie zaproponowałaś tego czy tamtego! Chora firma i jeszcze gorsze regionalne! [usunięte przez moderatora] które myślą że rządzą a prawda jest taka że jak [usunięte przez moderatora] się coś nie spodoba to lecą na pysk i tyle! Jakoś mi ich nie żal bo co jedna to gorsza. A najlepsze są ankiety telefoniczne wykonywane przez [usunięte przez moderatora] co siedzą w biurze i nie mają zielonego pojęcia o asortymencie ale za to TY musisz wiedzieć wszystko! Do tego towar coraz gorszy, robiące się oczka, dziury w nowych rajstopach a MY biedne sprzedawczynie musimy świecić oczami za tych wszystkich idiotów i beznadziejna jakość !! ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE!!! Sama szukam innej roboty bo jak najszybciej chce się wyrwać z tego [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] regionalnej !!!!

była kandydatka

Odradzam!!rozmowa kwalifikacyjna tragiczna,ogłupiająca,wykańczająca,pod obstrzalem pytań od kierowniczki regionalnej i jakiej pani[usunięte przez moderatora]Ja po godzinie tych pytań poprostu wyszłam a poprzedniczka była ponad 1,5 godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Gatta - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gatta?

Kandydaci do pracy w Gatta napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gatta