Opinie o Gatta w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gatta. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gatta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gatta w Szczecin

Qwerty

Mógłby ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? O co pytają i jak się przygotować?

Rozmowa

Nie polecam byłam na rozmowie o prace masakra co to było ... ? Ludzie przestańcie traktować pracowników sieciówek jak niewolników i przygłupów robotów my też jesteśmy ludzmi też mamy swoje życie rodziny naprawdę Handle to ciężki kawałek chleba wszystkie centra Handlowe to nieporozumienie pracujemy 7 dni w tygodniu zero czasu dla siebie rodzin i przyjaciół żeby chociaż za to płacili a większość dostaje 1400 zł co to jest za taka prace niech urzędasy tak zaczną pracować i za takie stawki WYZYSK!!!!

J

Doroto współczuje ci bo my to przechodziłysmy w trójmiescie, juz mamy luzik, jedna wyleciała z hukiem druga uciekła jak szczór ludzie dostają zapłate za to jak traktują innych ludzi wiec i tamta kiero dostanie w końcu to na co zasłużyła prędzej czy póżniej.

Dorota

To samo niestety dzieje się i w zachodniopomorskim. U nas w mieście został otwarty salon a ja już po miesiącu musiałam się zwolnić bo pracownica Anna B. dawała się we znaki tzn. poniżała mnie zresztą jak i moje dwie koleżanki ale niestety koleżanki zrezygnowały z walką z tą okropną babą.Zresztą co tu dużo mówić napisałam do KR a ona olała sprawę totalnie...baa wręcz poczułam że się ucieszyła bo ma problem z głowy...

Sprzedawca

Bardzo profesjonalny

Aaaaa

Witam koleżanki,jestem w szoku czytając opinie pracowników i byłych pracowników ,współczuję regionowi na Pomorzu,jeżeli tylko tam się dzieją takie rzeczy to musi coś być na rzeczy w takim razie,ja pracuję już kilka lat w tej firmie i jestem zadowolona, jestem z innego dużego regionu byłam sprzedawcą awansowałam na kierownika salonu,nie zgadzam się z większością negatywnych opinii,w każdej firmie są targety,są zadania podnoszące sprzedaż na tym to polega ,taki jest handel kto tego nie rozumie to powinien zmienić pracę,mam wiele koleżanek co pracują w innych znanych markach i wierzcie mi nasza firma jest jeszcze ok ,pod względem umów ,wypłat na czas ,dopłat pomocniczych (sama z nich skorzystałam),pomocy jak miałam problem to zadzwoniłam i mi pomogli,jak słyszę opinie koleżanek jak u nich się pracuje ,nocki itp to wierzcie mi naprawdę u nas jeszcze nie jest źle,wiadomo wszędzie są plusy i minusy ,zawsze mogłoby być lepiej ale jeśli chce się pracować i komuś zależy na pracy to polecam ,może to wszystko piszą młodociane małolaty które myślą że zaraz na początku zarobią po 2 tyś.a takie na rozmowy przychodzą myśli że wszystko jej wolno a robić się nie chce bo to nie tak bo to zmęczona itp.a czemu nie jutro a czemu dziś masakra ,życzę powodzenia z nowym k.reg.na Pomorzu i pozdrawiam z innego regionu gdzie nie można narzekać na k.reg. Pozdrawiam

lila

Relax sa lepsze i trfalsze i dwa razy drozsze!! jak pani ich nie chciala to i tak sie wciskalo jak pani chciala tansze mowilo sie ze nie ma bo liczy sie sprzedarz i wysoka srednia i to jest wlasnie Gatta tu zadowolony klient jest malo wazny tak jak procownik

@lila

jak Pani nie chce droższych pomimo naszych zapewnień, ze są trwalsze to nie mówimy, że nie ma tylko sprzedajemy tansze to jest prawdziwa sprzedaz, klient raz naciągnięty nie wraca!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZĘ WAS DZIEWCZYNY poproście o szkolenia bo to co piszecie to masakra. Nigdy nie będzie dobrego handlowca, jeżeli nie ma wyczucia klienta i jego potrzeb i co najważniejsze odpowiedniego podejścia do swojej pracy. Jeżeli nie lubi się swojej pracy to ....................

mm

Bardzo wam wspólczuje takiej KR ja jeszcze jestem pracownikiem Gatta jeszcze no właśnie bo już nie długo niestety dodam że jestem z innego regionu ale nasza KR jest powiem tak Człowiekiem chodz do doskonałości jej brakuje ale naprawdę chciało się pracować ja mam większe zastrzeżenia do centrali która niestety nie do końca działa na korzyść pracownika podsuwanie co chwilę nowych procedur nowych wkładek do regulaminu, ucinanie tego co się nam należy pamiętam dobre czasy gdy w święta dostawało się dodatkowe pieniądze, było o wiele lepiej zaczęło sie psuć w momencie wprowadzenia sprzedaży na indywidualne konto to było początkiem całej lawiny zmian nacisków itp fakt wcześniej równiez to było ale nie w takim stopniu. Zostawiłam w tej firmie kawał serducha żeby działało tak jak powinno... no i koniec... tak bywa. Ale nie będzie do końca słodko, niedawno otrzymałyśmy do podpisu info do regulaminu o mobingu teraz wiem dlaczego bo u was źle się działo, firma przewiduje i nakazuje rzeczy które są ważne dla nich a jeśli chodzi o pracownika często dopiero po fakcie na tym traci. Ja jak pisałam na KR nie mogę narzekać więc ponarzekam na centralę bardzo miło wspominam ludzi którzy niestety już nie pracują, a na długo zapamiętam tych aroganckich nie uprzejmych wywyższających się PAMIĘTAJCIE ZE MY NA SALONACH PRACUJEMY RÓWNIEŻ NA WAS BO GDYBY NIE MY WAS BY TEŻ NIE BYŁO!!! Do moich "ulubieńców" należy pan P ...Teraz gdy już nas nie będzie powiem tak Gatta jako firma ciężka do współpracy wciąż wymagania ( tu mi się kojarzy coś co powiedziała wcześniejsza KR firma działa na zasadzie kija (kary) a gdzie marchewka za dobrą sumienną pracę?) Marchewkę mogę wyliczyć na palcach jednej dłoni i to większość dzięki KR chociaż często i ona zapominała o rzeczach które robiłam ponad plan............i już tyle czy polecam średnio chyba że macie mocną psychikę i odporność na stres.

Drogie Panie szkoda, że nie op droższych dlatego, że poprostu są lepsze a dlatego, że Wam każą,,,,,, nie znacie poprostu asortymentu sprzedaję zawsze Paniom relaxy do poprostu są lepsze i trwalsze klientki zawsze wracają i biorą po kilka sztuk. Trzeba wiedzieć co komu sprzedać. Radzę poprosić o szkolenie ja sprzedawać efektywnie a nie wciskać coś do czego nie macie przekonanie albo czego nie znacie jak jabłka. Może poprostu zmienić pracę jak źle sie w niej czujecie,,,

byla

a gatta kojarzy sie tylko ze wsiskaniem co mi wpojono trzeba wciskac najdroższe rajstopy mlodej dziewczynie trzeba wcisnąć rajstopy na żylaki bo sa 2 razy droższe tylko współczuć klientom : )

hahaah

pupilku- one mialy ciazka prece siedzenie na kawce i wiszenie na telefonie jedna bez drugiej byla nic nie warta bez siebie nie byly w stanie nic wymyslic, brak szacunku do ludzi klamanie te Panie nikogo nie lubily byly sztucznie mile i zaklamane a ludzi psychicznie wykanczaly nie da sie policzy ile osob plakalao na salonie przez nie to normalne??????

Fruuuu

ZŁożeczyć???? Co to ma byc? Jak były ciągłe komentarze że kgoś się udupi , załatwi to można było używać przez KR??? I gadanie na swoje pracownice w innych salonach , mózg to te kobiety miały i dostały za swoje niech się nauczą szacunku do ludzi,i pokory.Bez nich jest o wiele lepiej , spokojniej.Zakłamanie dwu licowiść juz nie wróci.

zadowolona

Pupilku trzeba umieć odejść z godnością i honorem,a wy drogie panie nawet tego nie potraficie.Wyzywanie pracownikó od złodziei i oszustów też jest karalne.To szczyt chamstwa i arogancji z Waszej stony,bo jesli juz ktoś okradał to Wy z pieniędzy ciężką pracą wypracowanych przez ludzi.A wystarczyło być człowiekiem,a nie katem.Oprócz bycia kierownikiem trzeba jeszcze być CZŁOWIEKIEM.

zadowolona

hmmmmm

nie polecam pracy, odradzam z calego serca!! w tej firmie kazdy chce dla pracownika jak najgorzej liczy sie dobro firmy a nasze jest najmiej wazne. Jedno wielkie oszustwo za marne grosze... ;)

~~~~ona~~~~

W końcu ktoś zrobił porządek,szkoda,ze tak późno,ze tyle osób musiało się zwolnić,zanim P.Dyrektor podjął taki krok.

single lady

...po drugie to co piszecie to jakas kpina. Nie macie podstawowej wiedzy na temat ciezkiej i nieuszanowanej pracy jaka wykonywaly obie Panie. Nalezy pamietac,ze to nie one ustanawialy zasady gry tylko centrala. One tylko musialy pelnic niewdzieczna role przekaznika. To dzieki ich ciezkiej pracy nasz region plasowal sie w czolowce. A to,ze tepiono lenistwo i oszustwo np.nie wyadawanie paragonow i beszczelne zlodziejstwo to nic dziwnego. Czekajcie dziewczyny az przyjdzie do Was kontrola z urzedu skarbowego. Pozdrawiam-pupilek,ktory nigdy nie mial problemow.

single lady

Ale wy jestescie chore dziewczyny. nie do pojecia jest to jak mozna zlozeczyc tak komukolwiek.

lol

Ty mózg sobie oczyść dziewczyno

Gatta

Dziewczyny atmosfera częściowo oczyszczona , to znaczy pani KR została zwolniona!!!. Ten meil z informacją od P.Dyrektora to lepsze niż premia.Dziękujemy. Szkoda tylko że wiele dobrych pracowników zostało zwolnionych lub samych się po zwalniało. Jeszcze jedna odnoga została ale i na nią będzie czas bo jest tak samo przesiąknięta złem. Czekamyna nowego KR który ma się pojawić jesteśmy pełne nadziei że będzie to osoba godna szacunku i szanował nas pracowników. Odrazu chce się pracować

Kilka lat temu praca w salonie Gatta była bardzo miła, przyjemna.Naprawdę lubiłam tę pracę.Atmosfera w Salonie przyjazna-nie było jeszcze WYŚCIGU SZCZURÓW.Od chwili kiedy słynna Pani M.KR POMORZE wkroczyła zmieniać Gatte w "KORPO" z prawdziwego zdarzenia otwarcie Salonu równało sie ze stresem o co dzisiaj sie prypiepszy KOSZMAR.Rozumiem handel to handel, nacisk na sprzedaż, obsługe klienta- jeżeli komuś zależało na pracy to naprawdę sie starał ale DOBREGO SŁOWA ze strony przełożonego 0, następny motywator zaraz po dobrym wynagrodzeniu (jak dla mnie)Tak jak już było tu wspominane sztampowy film dla p.Regionalnej"Diabeł ubiera się..." oparty na mobbingu, rezygnacji z życia osobistego w imie czego... tych marnych groszy i wiecznego krytykowania.Wymiana miedzy Salonami zabroniona-za duzy koszt paczki kurierskiej=strata klienta . absurdalne meile demotywujace prace o NIE SŁUCHANIU pracowników juz nie wspomne ,ogolnie SAMOWOLKA PANI KR i jej pomocy PANI E.Głupie komentarze na temat wyglądu, obgadywanie za plecami -DZIECINADA.Szczerość w sosunku do swoich pracowników nie jest mocna strona tych PAŃ.PRZYKRO, PRZYKRO BO NAPRAWDĘ LUBIŁAM TĘ PRACE ALE W TAKIEJ ATMOSFERZE NIE DAŁO SIE PRACOWAĆ.Podejrzewam, że sporo dobrych i oddanych pracowników przez Mobbing-bo takto trzeba nazwać firma straciła, opinia o dobrym pracodawcy w regionie Pomorze pozostaje wiele do życzenia.POWODZENIA DLA WYTRWAŁYCH

Zostaw merytoryczną opinię o Gatta - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gatta?

Kandydaci do pracy w Gatta napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gatta