Opinie o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

xxx

teraz kolejne 5 osob zrezygnowalo Dyskont na wojska polskiego to jest porazka mloda pusta kierowniczka uwaza sie za nie wiadomo kogo...zero kultury...kaze robic za dwoje a sama nie robi prawie nic....trzeba tam podeslac inspekcje juz kilka osob sie zebralo....zrobimy z tym porzadek!!!

tiaaa

Kilka lat temu, świeżutko po maturze miałam wątpliwą przyjemność pracować w Nocie. Dniówka wtedy wnosiła 30 zł :O Większość osób pracowało tam na czarno. A ludzie tam pracujący to masakra, jedna dziewczyna tylko była w miarę ok, jak kierowniczka nie patrzyła. Sieć prężnie się rozwija, oszczędzając to tu to tam. Nie polecam

xxxxxx

praca nie jest ciężka pracowałam na dużo gorszych i dużo cięższych ale nigdzie nie spotkałam takiej kierowniczki . Sama byłam kierowniczka i nigdy nie traktowalam ludzi w ten sposób. Monika to wieśniak ze zdziechowic a udaje wielką damę tempa dzida nic nawet zrobić tam nie umie jest tylko " Aga a jak to, Monia a ile za to, Aga a to jak a gdzie to a dzwonić tam? " i to ma być kierowniczka. (usunięte przez administratora) Nie polecam

lolek

Stalowa Wola. "kierowniczka Monika" to sucz nie z tej ziemi. mysli ze wszystkie rozumy pozjadala. ciagle nic jej nie pasuje i robi z siebie gwiazde a tak naprawde nic nie ogarnia..dziecko we mgle. ogarnia i jest mila tam tylko Aga.

Firma Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
xxx

a stawka 900 zl nadgodziony nie platne ale zostac musisz;/ostatnio nikt tam pracowac nie chce to sie prosza dziewczyn ktore zrezygnowaly zeby do pracy wracaly ze niby szef mowil ze jak maja ciezka sytuacje to ze moga wrocic a tak naprawde nikt tam juz nie chce pracowac...a to przez MONISIE ale oby jej kiedys bozia za to odplacila bo jak sie te dziewczyny zbiora to moze byc nieciekawie:Dpracowalam tam kilka dni ale mam kontakty z dziewczynami ktore sa tam nadal bo nie maja innego wyjscia ale sa na skraju wytrzymalosci fizycznej (baaardzo duzo dzwigania ponad sily )i znecanie sie pdychiczne Mlodziutkiej i naprawde bardzo malo wiedzacej o zyciu kierowniczki...swoja droga na stanowisko kierowniczki ciekawe czym zasluzylo bo doswiadczeniem i wiedza napewno nie;D chyba kazdy sie zgodzi :)

xxx

witam ja tez mialam okazje pracowac w tym dyskoncie nie dawno w stalowej woli Kierowniczka Monika to wogole porazka mloda uwaza sie za bog wie kogo a sama sie opierdziela!!!!pomaga tylko jak przyjedzie ktos z rzeszowa a tak to smichy chichy i tyle a sama ludzi pogania zero szacunku i WYZYSK a ta dziewczyneczka na kierowniczke sie nie nadaje pusta jest i niewychowana nikt jej nie lubi ale dziewczyny robia dobra mine bo sie o prace boja;/

metka

bo w pracy się pracuje a nie leży tak jak myśli tu większość osób, jeśli szukacie pracy żeby nie wiadomo ile zarabiać i leżeć to zapraszam dziewczynki do pracy na 3 zmianę

djd

pracowałam tam jeden dzień a na drugi dzien po godzinie pracy zrezygnowalam i poprosilam o rozliczenie. nikomu nie zycze takiej pracy. jak jest nowy towar to zapierdziel taki ze masakra.. jak jest zrzutka to tez zapieprz.. wyrabianie normy za marne grosze... czy sie oplaca ? mysle ze nie.. uwazam ze kazdy z nas powinien miec swoja godnosc i minimum jakiejs ambicji..

jzk

Dobry wybór koleżanko ! i nie 950zł a 930zł :]

nieznajoma

Witam , Dzisiaj był mój pierwszy dzień pracy w takim o to dyskoncie , po pierwsze poszłam na rozmowę ze względu na to , że już dłuższy czas szukam pracy i zawsze się liczy jakiś grosz tym bardziej , że myślałam że ta praca wygląda zupełnie inaczej , ale to co się okazało na miejscu w ogóle nie przeszło mi przez myśl . Kobieta na rozmowie nie powiedziała mi , że praca polega na sortowaniu ŚMIERDZĄCYCH , ZGNITYCH I ZE TAK POWIEM BRZYDKO OSRANYCH I OSIKANYCH RZECZY !!! Za takie pieniądze to się nie dziwie że dziewczyny sie zmieniają ciągle i ze jest taka bariera wiekowa bo nikt starszy by sobie nie pozwolil na takie rzeczy ! A Dziewczyna która nie ma innego doświadczenia to chyta sie każdej pracy żeby zarobic ! Druga sprawa przyszedł szef który nawet sie nie zainteresował nowymi osobami , nie powiedzial jak wyglada sprawa z umowa , z wyplata ! Musiałysmy sie same dopytywac osob ktore tam pracuja - 900 zl za miesiac , 6 dni w tygodniu po 8h , 20 min przerwy - oprocz kierowniczek ktore maja po 20 lub 21 lat bo uwazaja sie za najwazniejsze i im wolno dluzej byc :) mniejsza o to , pospieszaja pracownikow , a same sie obijaja ! Jeżeli ktos ma doświadczenie jakie kolwiek to nie polecam pracy na takim stanowisku ! Ja zaczełam dzis i dzis zrezygnowałam ... jakbym zarabiala ponad 1000 zl i robila wycene na czystych ubraniach ktore sa juz przebrane to owszem , ale segregowac czyjaś bielizne to nie dla mnie . A co sie najlepszego dowiedziałam , ze umowa jest na zlecenie bo zalezy im wylacznie na rozladowaniu starego towaru i segregacji a potem zwalniaja .. wiec to druga sprawa dlaczego ciagle sie tam ktos zmienia ... szkoda tracic czasu na taka prace .. NIE POLECAM !

blabla

to jest około 950 zł praca 6 dni w tygodniu nadgodziny nie płatne praca od 9 do 17 w tym 20 min przerwy, w soboty od 9 do 14 i 10 min przerwy w ciągu miesiaca jeden dzień wolny. brak umowy, jeśli się sprawdzisz to pójdziesz na wycene to jest 100 zł więcej. Dokładnie nie pamiętam stawki ale napisałam tak plus minus. Różnica jest jednak 20 zł

ABC

To co się tam dzieje to koszmar!!! dziewczyny muszą zostawać po godzinach i robić za darmo ,bo nie zrobiły normy ,która jest podwyższona przez sama kierowniczkę o czym nawet szefostwo nie wie , gdyż twierdzi ze nie ma co na sklep wynieść !!! Nowe dziewczyny przychodzą i zaraz odchodzą nie da się tam pracować!!!Pracowników nie szanują ,jak im sie nie spodobasz to do widzenia nie ważne ze się starasz i dobrze pracujesz!!!

anna

moja siostra pracowała, bo nie znalazła innej pracy, a gdzieś trzeba pracować. Rzeczywiście warunki pracy okropne, 6 dni w tygodniu, za marne grosze,(usunięte przez administratora)

lubilu

Ta firma pozostawia wiele do życzenia,pracowników traktuje się tam fatalnie co najmniej jak woły pociągowe jak nie gorzej i nie ważne czy pracuje sie tam miesiąc czy kilka lat.

jzk !

haha! umową ? w nie każdej firmie masz umowę.

anna
@jzk !

Mam zaczać prace w jednym ze sklepów tej sieci. Ktoś mi może powie jak jest z monitoringiem- są tacy co twierdza ,że kamery obserwują nie tylko klientów a niektórzy mówią że są to atrapy

bab

jzk! to co się tam dzieje to skandal, z uczciwych ludzi robią złodziei(a raczej na siłę ich szukają) i niewiadomo co jeszcze.szok!!!

ABC

To prawda zgadzam sie z jzk!

jzk !

Nadzór kamer w tych sklepach jest popsuty albo osoba która to wszystko monitoruje jest ślepa, bo nie widzi rzeczy które się tam dzieją, a widzi rzeczy których nie ma. Szkoda, że z uczciwych ludzi robi się złodziei, a złodziei traktuje jak swoich...

@jzk !

To nie kamery są popsute ale obsługa, która preferuje swoich w zakupach a uczciwym ludziom kupującym urąga. Swoi kupuja wybierany towar a ty jak coś lepszego z ich towaru złapiesz to jesteś be i nieporządany

@Cyzio

Na myśli miałm raczej patrzenie na pracowników.

Cyzio

Masz do tego pełne prawo aby się nie zgadzać. Jest jednak to ale, które przekłada się w pierwszej kolejności na zachowanie i stosunek obsługi.

hahha

a wg Ciebie klienci przychodzący tam jak się zachowuje- kulturalnie może???

@hahha

Na wskroś widać że jest to Twój interes. Sam chyba jesteś wart takiej samej opinii bo chyba rozliczasz te panny z takiego zachowania tzn. braku kultury i wulgarności.

@hahha

Jak nie potrafisz, to nie biesz się za handel. Kiedyś było i obowiązuje po dzień dzisiejszy w handlu motto: Klient nasz pan i zawsze ma rację. A ty tego nie potrafisz i nie umiesz. Zresztą skąd jesteś z kosmosu?

Zostaw merytoryczną opinię o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież - Rzeszów

• Jak się pracuje w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież