Opinie o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

niska

To prawda tam nie ma miłych chwil, ten dziki tłum ludzi rzucających się na te śmierdzące szmaty - to wstyd.

nowinka

Hej co to za cisza na forum. Napiszcie coś jeszcze bo robi się ciekawie.

plusk

A kim tam jest [usunięte przez moderatora] to jakiś "ochroniarz" na etacie czy kity wali.

ziiz

[usunięte przez moderatora] to kim ona jest w tym dyskoncie ? i jak wyglada

Firma Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
kassssss11

tam nie ma dobrych chwil ZAPAMIETAJCIE;[;[[usunięte przez moderatora]

miska

każda by chciała ale mało jest odważnych ja juz swoje z notem przeszłam i mam dość co tam było jedynie wspominam te dobre chwile z starą ekipą

lala

bez kitu nie dajmy sie pograzac moze nadszedl czas by kogos w koncu powioadomic o tym co sie tam dzieje

miska

hym ciekawe ale każda narzeka i tak na tym portalu siedzi i czyta. To ej to co to jest na tej kartce na wc napisane ciekawi mnie to . Moje zdanie jest takie każda ma swoją racje i nie możemy wypowiadać się za kogoś bo nie znamy tej drugiej strony a co do baski ja ja lubiłam ale ona ma swoje humory jak każda i trza sie do tego przyzwyczaić

olka1000

a dobra to koniec ErY szmateksów?;))

gumis

jak nie umiesz czytać to sobie przeczytaj jeszcze raz :/ jak pisalam wcześniej to ja tam pracowała i lepiej znam dziewczyny niz wy...a żenada to jest to wszystko razem z tym dyskontem jak i wy które to Pisza i czytają ...pozdrawiam

martaaa

Hejka ja robiłam pol roku temu porażka obgadywanie gardzenie to nie praca tylko wiezienie. Jak mozna tam wytzrymac ??mam kilka zdj kuchni i zdartej kartki w wc. moze to uzyje kiedys.....;)

olka1000

UWAGA LASi osoba o nicku ///gumis// to panna która tam robi ale oczywiscie sie nie przyzna a moze to basia i sama siebie broni???;) zalosne poprostu to jest a najbardziej wkurwiające jest gadanie' tak tu zle zwolinłabym sie" [usunięte przez moderatora] i sie zwolnij znajdziesz cos lepszego a nie gnicie w szmatach pchaja cie ludzie w nowy towar zapierdalasz jak mały samochodzik przez 8godz za 35zl ?????????? dziewczyny bojcie sie Bogaaa.. fakt [usunięte przez moderatora] jest naprawde bardzo"fajna" ....

miska

fantazja dziewczyno ten sklep już jest chwile i jak sadzisz dlaczego go nie zamknęli bo ręka rękę myje on jest byłym policjantem albo wojskowym nie pamiętam ma tych znajomość ja przez te 2 lata co tam pracowałam to wiele widziałam i tylko telewizja może go pogrążyć tylko nikt na takie coś nie chce pójść bo każdy ma swoje życie praca była i minęła zostaną nie miłe wspomnienia a ja wspominam te piękne czasy impres z dziewczynami i ploteczki moje zdanie jest takie kto chce tylko zarobić jako młoda osoba to nich tam pracuje i w [usunięte przez moderatora] mięć co dziewczyny gadają bo każda to przeszła i na mnie suchej nitki tez nie pozastawiały tak tam jest i tyle tez próbowałam to zmienić ale się nie da i tyle

jijij

Na Kopernika w Nocie to tam tylko nowy towar w czwartek???

gumis

a jak widzę to najwięcej do gadania ma ta [zmienione przez admina]co ma link ...księżniczka pewnie przychodząc i podejmując ta prace to pewnie myślała ze będzie zarabiać kokosy i siedzieć za biurkiem a tu porażka bo musiała wyciągać te śmierdzące ciuchy...i pewnie była jedna z tych blondynek co pisałam wcześniej i dziewczyny jak widzę z jej wypowiedzi nie polubiły jej i dlatego takie opinie teraz daje... dobrze z e ja juz tam nie pracuje ale i tak pozdrowienia dla dziewczyn...trzymajcie sie tam;)

rggr

[zmienione przez admina]wogole dziwne rzeczy tu opowiadaja dziewczyny o tym sklepie naprawde tylko wziasc sie za to wszystko bo tragedia albo do tv

lalka

Ja chętnie bym się do Was dołączyła przeciw właścicielowi choć pracowałam tam krótko ale swoje przeszłam. To co jakiś plan spotkania ustalmy czas i miejsce.

olka1000

ja bym z checia poswiadczyla!! wlasnie wtyki ma ale w koncu go dopadną !! kto ze mna skonczy tego [zmienione przez admina] szmateksy???????????

miska

dziewczyny on ma takie wtyki ze szok jak jakas laska poszła zgłosić co tam się dzieje odrau wiedział kto albo dawał łapówkę jedynie media mogą go zniszczyć np uwaga tylko trza znalesc dziewczyny które by poświadczyły jako świadek bo jedna nic nie wskóra

nowa

Czy nikt nie czyta tej strony z ludzi "władzy", którzy nie zrobią z tym porządek, nie rozwalą tego bałaganu i właściciela nie pociągną do odpowiedzialności. Przecież on okrada państwo, a ludzi tam pracujących ma za bydło. Nic dziwnego, że te szmaty kosztują nie wiele w porównaniu do innych szmateksów, jak tu taki wyzysk.

Zostaw merytoryczną opinię o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież - Rzeszów

• Jak się pracuje w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież