Opinie o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Zyzio

Niestety nie mam pochlebnych wniosków nt. tego dyskontu. Są tam osoby które w pseudo kulturalny sposób są opryskliwe dla klientów

Cyzio

Muszę z przykrością stwierdzić ale niestety obsługa urąga kupującym i jest cyniczna

juka

A czy pracował ktoś może w dyskoncie na popiełuszki?? zostalam zaproszona tam do pracy zaraz na drugi dzień po zlozeniu Cv. Po przeczytaniu takich rzeczy nie wiem czy isc wogóle....

palusia

a co z Czarną Mambą??? dalej jest z szefunciem?? basia z kasy na kopernika sie zwolniła??

hahahaha
@palusia

Pierwsze słysze że dziewczyny pracują tam w święta. Ale jak widać dziewczynko masz bujną wyobraźnię, a swoją drogą skoro tam Ci się taka krzywda działa i tak było źle to czemu pracowałaś tam AŻ tak długo??? PS. tak moje komentarze są płatne dostaję za każdego 1 grosz-hahaha. Zal mi Cie

hahaha
@hahahaha

Widać, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem... Napisałam, że pracują nie w święta ale 24 grudnia w Wigilię i w Wielką sobotę- z tego co słyszałam w tym roku sobotę miały wolną ale odbito im 1 dzień urlopu lub kasę :/ Co do mojej pracy tam to pracowałam tam 3,5 miesiąca bo tyle zajęło mi znalezienie lepszej pracy i w moim zawodzie bo na rozmowy w sprawie pracy mogłam iść albo przed pracą albo po. Bo przecież przy tak dużej liczbie dni wolnych (AŻ 1 w miesiącu i to tylko w wybrane dni!)ciężko jest się umówić z przyszłym pracodawcą. A skoro Ty uważasz, że tam jest tak super to czemu ciągle wiszą na sklepie ogłoszenia, że przyjmą do pracy i to samo jest np. na "rzeszowiaku"- nawet teraz jest ogłoszenie i to nie tylko dla dziewczyn ale i ochroniarzy :P Żal mi Ciebie ...

Firma Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
xxxxxxxxx

O jaką dziewczynę ci chodzi jak wyglądała?

lubilu

A wlasnie co sie dzieje z tą dziewczyną co pracowała w nocie na kasie bardzo długo wyrzucili ją czy sama odeszła?

lubilu

Pracowałam tam juz chwile temu o widzę ze nic sie tam nie zmieniło a szkoda ciekawa jestem czy dalej sie tam tak traktuje pracowników s w szczególności w nocie

anka

Hej. Ostatnio zostalam oszukana w dyskoncie. Zaplacilam 43,50 a Pani ze 100 zl wydala mi 6,50 i byla przekonana, ze dalam jej 50 zl. A ja na pewno dalam 100 zl bo tylko tyle mialam na mieszkaniu. Wziela ode mnie nr tel. imie i nazwisko i miesli dzwonic na drugi dzien( czyli dzis ) , ale zadnej odp. nie dostalam. Jeslitam pojde i porozmawiam z kierwnikiem mam szanse na odzyskanie 50 zl ? Bo wiem, ze kamery tam sa.

Mika
@anka

Pieniedzy juz nie odzyskasz niestety. Powiedza ci ze szefa nie ma , gdzies wyszedł , a oni dostepu do kamer nie maja.. Bo tak naprawde nie działają tzn. tylko pewien krótki okres czasu..

magdusia

pocieszajmy się że to tylko praca przejściowa czas na przeczekanie

gaba
@magdusia

a gdzie ta firma ma swoją siedzibę, w Rzeszowie?

hehehe

zal mi was wszystkich co wypisują takie bzdury na temat tego dyskontu, szefa i pracujących tam osób. Nikt nikogo tam nie trzyma na sile a wcale nie ma tak jak tu wypisujecie. Macie racje siedźcie w domu jak mamusia pod nos pieniążki podstawi, jak nie będziecie tam pracować za takie pieniądze,(usunięte przez administratora)

doris
@hehehe

hehe dobre ;)

hahaha
@hehehe

Żal mi Ciebie, że ich bronisz!! Ja tam do niedawna pracowałam (i to nie 1 dzień tylko parę miesięcy) więc wiem, że to co napisano na tym forum to prawda! Nie stałam tam i nie udawałam, że pracuję, wyrabiałam normę przy wyciąganiu i na "zrzucie" a i tak ciągle z dziewczynami słyszałyśmy od kierowniczek, że za wolno, za mało itp. Dziewczyny, które pracowały ze mną robiły tam od 2-3 lat i dopiero jak ja się zatrudniłam to dostały umowy!? Tylko jak otwierali nowy sklep i uczyli "wyceniające", które miały tam pójść to one dostawały umowę. A poza tym każda "kablowała" na każdą byle by miała lepiej :/ Nawet ochroniarza zwolnili bo się jednej z kierowniczek nie podobał i go "podkablowała" do szefa, że niby wszystkie dziewczyny na dyskontach, na których pracował, się na niego skarżyły! Zdarzało się, że miałyśmy tyle towaru na magazynie, że worki spadały jak lawina a czasami nawet któraś z dziewczyn została walnięta lub przysypana takimi workami a szef miał to gdzieś. Więc albo Ci płacą za pisanie pozytywnych opinii albo miałaś wtyki u kierowniczki na dyskoncie i dlatego ich bronisz. To prawda, że tych 900zł nie wysiedzisz w domu ale to nie jest powód aby szefostwo traktowało Cię jak szmatę, która może pracować 46h/6dni w tygodniu (włącznie z Wigilią i Wielką Sobotą) z 1 dniem wolnego po przepracowanym miesiącu, którego nie możesz wykorzystać ani w dniu "zrzutki" ani w 1 dniu "nowego towaru" a tym bardziej, nie możesz go wykorzystać np. 2 maja aby mieć długi weekend lub przed świętami! Więc daruj sobie swoje komentarze na ten temat.

mimi

ostatnio widziałam ogłoszenie że przyjmą do pracy w gorlicach??no proszę ładnie się to rozszerza. ciekawe jaką pannę szef mianował tam na kierowniczkę, rzeszowiankę czy jaślankę he he współczuje tym wszystkim biednym dziewczynom co zaczną tam pracę, nie wiedzą nawet w co się pakują

laska123

Pracowałam tam i dzieje się masakra. Ja bym chętnie to gdzieś zgłosił, która chętna?? .Na (usunięte przez administratora)każda robi i za takie (usunięte przez administratora)pieniądze. Koszmar.

topgan

a jak wygląda praca w tym dyskoncie w Łomży lub w Osrołęce? bo walsnie szukaja do pracy zabieraja na szkolenia do innych miast

metka

Do pracy się idzie po to żeby pracowac a nie lezec. w takich dyskontach nie jest lekko, ale jak sie robić nie chce to się wymysla bóg wie co. W Nocie niektóre pracują juz baaardzo dlugo i nie narzekają, i to nie jest wcale tak ze dziewczyny wyceniające są inaczej traktowane(lepiej) ale jak przyjdzie taka pinda zaraz po szkole to mysli ze za darmoche jej do kieszeni nawrzucają

gosx55

Ta prace w dyskoncie nie mozna nazwac praca tylko obozem pracy pracuje sie za marne grosze a pracyjest w ciul najgorzej jak jest nowy towar jezeli sie nie wyrobi zzostajesz po godz za ktore nie masz oczywiscie placone . Dziewczyny ktore wyceniaja oraz kierowniczka w dyskocie przy jagielonskiej obrabiaja wszystkim dziewcztna di okola tylki i wiecznie maja jakis problem one chyba zapomnialy jak zaczynaly tam pracowac tez napewno nie raz sie zdarzylo ze im sie noga podwinela. Wiec dziewczyny jezeli naprawde macie do wyboru pracoewac w dyskincie lub w innej pracy nie wybierajcie zadnego NOTU chyba ze jestescie wytrzymale psychiczniee...

ala

spoko

MANIA

[usunięte przez moderatora] TAM NIGDY SIĘ NIE ZMIENI 2 LATA TAM PRACOWAŁAM I CIESZE SIE ZE URWAŁAM SIĘ OD TEGO [usunięte przez moderatora] A PAN [usunięte przez moderatora] ZAWSZY MIAŁ W [usunięte przez moderatora] PRACOWNICE KTURA ŁADNIEJSZA TO SIĘ DOBIERAŁ A PUZNIEJ NAŚMIEWAŁ ZE ŁATWA A KIERWNICZKI MAJĄ LEPIEJ PŁACONE ZA TAKIE ZNĘCANIE JA [usunięte przez moderatora] KIEDYŚ UCZYŁAM IIII O PROSZE TERAAZ ZOSTAŁA KRÓLOWĄ SZMAT JAK II kARTASINSKA JEDNYM SŁOWEM ŻENADA A NA DODATEK DALEJ 900 ZŁ TO 4 LATA TEMU TYLE BYŁO I ON DALEJ MYSLI ZE KTOS ZA TYLE CHCE ROBIC NO ALE ZAWSZE SIE ZNAJDZIE

are you

a ja jest teraz z kasą nadal 900 zeta ????? [usunięte przez moderatora] się chyba z choinki urwał żeby za taką pracę i większą ilość godzin niż przewiduje kodeks pracy takie wynagrodzenie (6 dni pracy w ciągu tygodnia) MASAKRA

jjaaaa

wypowiadacie się tylko o rzeszowskich dyskontach a nie wiecie jak jest na innych? bo z tego co mi wiadomo to ten szef ma wiele innych dyskontów, zresztą co chwile w radio leci reklama: dębica, siedlce, jarosław, jasło....tam tez kierowniczki takie jak w Rzeszowie? czy lepsze warunki?

t

...nie dawajcie się tak dziewczyny... Gdyby ludZIE NIE GODZILI SIĘ NA ŚMIECIOWE UMOWY to byłoby inaczej... wiem, że życie cieżkie, ale cały nasz naród tworzy takie państwo... jakby nikt tam nie chciał iść, to by nie było, że nie - od razu pojawiłybysie umowy adekwatne do pracy jaką się wykonuje. Ciężkiej pracy. Współczuję tym którzy tam pracują. Wiem, że ludzie nie mają na chleb, ale jeśli tylko możecie - ratujcie się... i świat. Niech ta Pani sama sobie szmaty wykłada wraz ze swoim Szefem... może wtedy czegoś się nauczą... Ja chciałam tam pracować, bo nie mam na chleb, ale nie zechcieli mnie. Dlaczego ? bo nie mogłam rzucić wszystkiego w dzień w którym zaniosłam to Cv do pracy..

Zostaw merytoryczną opinię o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież - Rzeszów

• Jak się pracuje w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież