Opinie o VAN PUR w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VAN PUR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VAN PUR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VAN PUR w Zabrze

Elmo

Witam ile można zarobić na wózkach widłowych w firmie Van Pur w Zabrzu? Jaki system pracy itp?

N.z.

Praca jak praca ale 3 z przodu nie idzie zarobić

Pan J

Pracuję w firmie kilka lat, dokładniej w dziale handlowym. Pracodawca w porządku, pensja zawsze na czas, benefity.

Teresa
@Pan J

Oo benefity, a jakie? Jest coś co może wyróżnić firmę wśród konkurencji? Praca zdalna? Multisport? Darmowa opieka medyczna?

SadButTrue
@Teresa

Za opiekę medyczną potrącją z pensji jeśli masz takie życzenie, nie ma Multisportu, z pracy zdalej też zrezygnowali :)

Mirek

Czy to prawda, że R.K i Sz.D zostali zwolnieni z firmy Van Pur?

Ola
@Mirek

Tak, pani prezes znalazła sobie już nowe osoby na te przejściowe stanowiska w tej firmie ...

Mirek
@Ola

Można się było tego spodziewać. Opowieści to klucz przewodni, czar prysnął.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VAN PUR na stanowisko Spawacz MAG lub TIG - Niemcy blisko granicy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Bart

To co mnie tutaj trzyma to nie tylko doskonała atmosfera jakiej brakuje wielu firmom, ale także dobry i przede wszystkim realny do wyrobienia system premiowy. Dzięki temu każdego miesiąca wpływa mi na konto dobra pensja, a jako przedstawiciel handlowy wiadomo – premie uważam za coś niezbędnego.

Micki

Opinie są fałszywe. Sam zarabiam ponad 3000 bez problemów i nie narobię się za dużo czasem nawet piwko można wypić. Także polecam.

Magazynier

Zapewne ma pit 0, bo młody no i robi w tej pseudo 4 brygadówce.

Hehe

Albo przed 26 rokiem życia bez podatku :)

Yoyo

Odradzam! Nie szanują ludzi! Płacą śmieszne pieniądze w porownaniu do tego czego wymagają, później się dziwią że ludzie odchodzą albo na chorobowym siedzą.

Ilona
@Yoyo

To znaczy, jak wyglądają dokładnie te śmieszne pieniądze i na jakim stanowisku? Wiesz, każdy może mieć inne wymagania. Czy mógłbyś przybliżyć mi oferowaną stawkę w Van Purze? :) Czy obowiązuje tylko podstawa czy również doliczane są do pensji jakieś dodatki?

Były pracownik Magazynu.
@Yoyo

Dokładnie....jest coraz gorzej....zwłaszcza na magazynie.....wózki widłowe w fatalnym - zdezelowanym stanie,stanowiace zagrożenie...kierownicy nie szanują pracowników.2 rok bez jakikolwiek podwyżek....pracownik magazynu - wózkowy pracuje za 18 zeta brutto......brak słów, nędzą,kiła i mogiła......w dodatku praca w akordzie sprzętem który nie powinien przejść udt.Takze pracę stanowczno.Mam propozycję kupcie wózki na srocie......30 letni jungi - na wajhy jeszcze hahaha ,i tym ladujta auta.Do tego przyjmijta Ukraicow......Puki nie zostanie wymienione cała kadra na magazynie.I nie zostanie przyjęty prawdziwy kierownik doceniająca dobrych pracowników, starający się dla nich o podwyżkę która jak psu buda się należy za tak ciężką i odpowiedzialną pracę to nic się nie zmieni....aby będzie jeszcze tylko gorzej.......

Ilona
@Były pracownik Magazynu.

Czy stawka podana przez Ciebie dla pracownika magazynu - wózkowego, obowiązuje przez cały czas w Van Purze? Czy możliwe jest uzyskanie jakiejś podwyżki? Jak to wygląda na przestrzeni czasu - pensja wzrasta?

Hej, widziałem, że jest sporo ofert pracy w Van Purze, tutaj podsyłam link: https://www.gowork.pl/praca/van-pur;pr W związku z tym, chciałem zapytać jak wygląda atmosfera? Czy relacje międzypracownicze i podejście kierownictwa są w porządku? Nie ma żadnych problemów wewnętrznych?

Mam pytanie do pracowników firmy Van Pur odnośnie zatrudnienia w firmie. Czy ktoś może napisać, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tym miejscu i z ilu etapów się składa?

Szkoda czasu Kleban

Jak przychodzi Klebanski to raczej nie będzie dobrze. Pani Prezes proszę uwazac na tego człowieka. Improwizuje i bierze pomysły innych jako swoje własne. Asekuracja 100 % szkoda czasu na takie osoby.

Misiek

Dzień dobry Jak wygląda praca na Utrzymaniu ruchu ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Parowóz
@Misiek

Mordo, zależy o jakie konkretnie stanowisko pytasz. Zako mechanik po roku dostaniesz 2,5k na rękę (śmiech na sali), jako elektryk 3-3,5k, jako automatyk 4k+

Misiek
@Parowóz

Szukają majstra. Mam spore doświadczenie . Parówa orientujesz sie ile można zarobić

Koszalin

Witam Zabrze , jaka jest u Was sytuacja ? Też tak tragiczna jak w Koszalinie ?

Mmm

Podwyżki 0,60 groszy w tym roku , hahahah

zabrzee
@Koszalin

slyszeliscie cos na temat zakupu browaru w Braniewie? moze ktos ma informacje czy beda zamykac zabrze lub koszalin

Kotlet
@zabrzee

Przecież Braniewo jest na drugim końcu Polski patrząc na mapę. Nie ma uzasadnienia by przenosić tą samą produkcję z Zabrza do Braniewa. Tu bardziej jest wizja zwiększenia eksportu przy pomocy transportu wodnego.

tackowy
@Koszalin

w Koszalinie wszystko gra i hula!!!

Statysta

Witam, Na jakim poziomie macie OEE na rozlewie puszkowym ?

Bnbvvv

W tej firmie to było by dobrze jakby normalni lidzie byli brygadzisatmi bo jak narazie to jest cyrk jeden brygadzista chodzi z rękami z tylu i nic nie robi drugi udaje magistra a trzeci udaje co to on nie jest a tak naprawdę nic nie robi i brygadzistami zostają ludzie co pracują pare miesięcy a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)..,,,a stawki jak stawki nic dodać noc ująć

KlocekLego2
@Bnbvvv

Jedno pytanie - czy ktoś was trzyma siłą? Tyle jest firm dookoła, dlaczego nie szukacie szczęścia gdzieś indziej ?

@Bnbvvv

Jak się czujesz że jesteś lepszy to mogłeś również spróbować podejrzewam że nic nie umiesz a zgrywasz pracownika co wszystko wie najlepiej

KlocekLego2

Jest ok, polecam firmę. Bardzo dobra organizacja, wsparcie przełożonych, przyjazna atmosfera. Chodzę chętnie do pracy.

Micky

Ta firma to (usunięte przez administratora) łącznie z kierownictwem tam liczy się rozlew a nie człowiek , głodowe stawki . Nieudolne kierownictwo które nie potrafi załatwić kompletnie nic . A brygadzista dzidziuś to poryty łeb .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VAN PUR?

Atmosfera fatalna, brak wsparcia z góry, brak szkoleń, brak organizacji, brak czegokolwiek. Co zawsze można dostać to ochrzan.

Jana z kolna
@1607

Każda Firma nie jest idealna

@Jana z kolna

Niektóre firmy przynajmniej dążą do poprawy czegokolwiek.

Xcvb

Vanpur to firma w Której nie ma zasad i regol ,tutaj liczy się ino rozlew i sprzedasz piwa pracownik jest ino po to by była obstawiona maszyna .......a młodociani którzy nie musza odprowadzać podatku są zadowoleni z wypłat bo dostają po3200 a między casie jeszcze coś wyniosą i wypija ....vanpura nie jest wstanie zatrzymać nawet pandemia

Bolo

Nie przyjmujcie się do van pura dobra rada!!! nie płacą ludzi za (usunięte przez administratora) robia biora premię za byle co za sobotę 30 zł za niedzielę 40zl A jebniesz cały czas panuje tam korona chekto najebani lataja nawet brygadzisci wynoszą piwa na potęgę bo ochrona jest przekupiona jeden wielki skandal żepka pedał z usmieszkiem dużo obiecuje A (usunięte przez administratora) jest paski dawaja dopiero po 2 miesiącu jedno piwo jest lane do wszystkich puszek co by było mało każdy pracownik był (usunięte przez administratora) na wypłacie zabrano 50 zł ABY NA FILTRACJE COS PRZYDATNEGO ZAKUPIC niema co się łudzić (usunięte przez administratora) że będzie lepiej hahaha BEDZIE CORAZ GORZEJ dalej pracownicy będą wypierdalani na kasie na premi !!! Bo niema komu iść do dyrektorów powiedzieć co ich boli bo z automatu dostaną wypowiedzenie..

Kolo
@Bolo

Taka polityka dyrektora, bo podobno tylko w tym jednym śląskim browarze jest takie (usunięte przez administratora) w porównaniu do pozostałych. Ten facet chyba czerpie satysfakcję z tego, że was poniża. Można powiedzieć, że to są rezultaty tego, że nawet w czasach prosperity Polacy nie są zjednoczeni i oduczyli się strajkować co widać w 99.9% firm w tym kraju. Stary się boi a młody po prostu zmienia robotę i zostawia (usunięte przez administratora) innym.

Polo
@Kolo

Dokładnie, podobno tylko w Zabrzu i to w każdym jednym "dziale" jest ciśnienie nie do zniesienia i brak ludzi. Z resztą widać to po tym, jakie luźne podejście mają pracownicy z innych oddziałów przy współpracy.

Pabloo
@Kolo

Żadna polityka to jest czysta prawda dyrektor się obudzi z reka w nocniku gdy nie będzie komu robic skandal jeden wielki !!!

Jaki jest styl zarządzania kadrą w VAN PUR?

x

najlepszy

Zostaw merytoryczną opinię o VAN PUR - Zabrze

• Jak się pracuje w VAN PUR?

Zobacz opinie na temat firmy VAN PUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN PUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VAN PUR