Opinie o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Miesne Morliny S,A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne Morliny S,A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

anty

Pewnie pisze to osoba wyższa rangą w zakładzie!!:))))))))))a jakież to przywileje posiadają związkowcy w naszym zakładzie??

Berlinka

Związki zawodowe to kupa kolesi aby mieć przywileje

keks

ale skoro osoby zainteresowane(degradowane)nie chciały interwencji,to na siłę nie możemy się angażować!!

keks

Związek Zawodowy jest dla pracowników i wielu którzy należą jest zadowolonych!!!Ale skoro dużo osób nie przychodzi czy nie dzwoni z problemem(nie związkowcy też)tylko marudzi na Związki i przeklina po kiblach to coś tu jest nie halo.Nie jestesmy jasnowidzami,zgłaszajcie nam problemy!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Miesne Morliny S,A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

klan

do tych związków należałem ponad 25 lat gdy poszłem prosić o pomoc wy umyliście ręce dziękuję za taką pomoc teraz musimy radzić sami pozdrawiam

@klan

a może Pana problem był nie do przeskoczenia!!Pozdrawiam!

mały
@keks

myślę że dla tych związków tak ,na pewno słyszeli że ludzie są degradowani ze stanowisk, zwalniani i odchodzą na zasiłki bo mają wszystkiego dość czy interesowali się dlaczego .pozdrawiam

keks

pamiętajcie trzeba się organizować,w liczebności siła!!!Solidarność czeka na Was

MAŁY
@keks

dajemy sygnały podajemy na tacy i na tym się kończy rola związków!!!!!!!!!

anty

możemy w tej sprawie zadziałać tylko trzeba nam konkretów!!Solidarność czeka na sygnały!!bez Waszych sygnałów jak mamy to zbadać!!Pozdrawiam

klan

To co się dzieje teraz to pewnie przejdzie do historii . Na jednym z działów rządzi klan my pracownicy nic nie mamy do powiedzenia , tylko straszą ,karzą nawet zwalniają .Przełożeni o których piszę potrafią słać tylko przekleństwa i wiązanki . I uważają ze wszystko ok.

mała

zakład dobry i płaca pewna-ujęła bym-płaca stała ale na czas!gdyby była trochę większa w 2008 roku nie musiałoby tyle ludzi wyjeżdżac za granicę.Tylko mam jeden minus teraz po powrocie-nie chcą przyjmowac ludzi którzy wrócili i chcą jednak zyc w Polsce-gdybym nie musiała nie jechała bym za pracą gdzies indziej.Mam wrażenie ze o przyjeciu do pracy decyduje tylko jedna pani w kadrach-pani G..)i jeśli tak jest to chyba jest coś nie tak?!

anty

no i Chińczycy nas wykupili,mam nadzieję że bedzie dobrze!!:)

anty

wystarczy pojechać do zakładu do kadr

borys77

czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc? poszukuje kontaktu do osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie pracowników fizycznych - będę bardzo wdzięczna za pomoc

babajaga

A pamiętacie Radzia z uboju którego przenieśli na plastry dobry pracowity chłopak takich ludzi już nie ma na początku roku się zwolnił dała bym wszystko by wrócił więcej takich ludzi jak on trzeba u nas pozdrawiam KS

wq

Kasiu krótko pracowałaś. Mój staż to 20 parę lat i powiem Ci że tak źle jeszcze nie było. Co do kadry zarządzającej to było na poziomie za czasów sprawowania władzy przez Campofrio (czystka), a o czasach za P. Lipskiego można sobie tylko pomarzyć.

Ja pracowałam przez kilka lat w Z.M. MORLINY i złego słowa nie powiem o firmie ani o pracodawcy. Wypłata zawsze na czas, porządne zaplecze socjalne oraz wiele mądrych osób w kadrze zarządzającej. Prezes jest bardzo inteligentnym facetem i ma u swojego boku mądrego i mądrze myślącego dyrektora produkcyjnego. Poza tym stawiają na rozwój firmy i wprowadzili świetny system dla ułatwienia i lepszej kontroli (SAP). A to, że wołowina tak długo ciągnęła to tylko zasługa prezesa i kadry zarządzającej ( i SEBASTIANA :) ) bo już dawno powinna być zlikwidowana ponieważ była nierentowna ( ile można było dokładać ? ). Pozdrawiam Was KKK

PIORKO

WŁAŚCIWIE NIE WIEM CZY TO W TYM MIEJSCU POWINNO SIĘ . PORUSZAĆ TEN TEMAT. W dzisiejszej TVP info / 25.07.2012/ była mowa o wysypisku śmieci w Morlinach i o epidemii karaluchów. Czy to ma związek jakikolwiek z Zakładem ?

anty

pierdzielisz głupoty człowieku,klienci nie odwracają sie od Morlin,bo w porównaniu do konkurencji produkują dobre wyroby!!!wszędzie w Polsce teraz jest wyzysk pracowników...

nowy

I się posypała ładna grupa ludzi gdzie \'\'LIKWIDATOR\'\'zaczął swą prace

anty

to właśnie amerykańskie podejście do biznesu!!!a jak Bezdomka zrezygnuje to wszyscy pójdziemy na bruk...

stary pracownik

czytam i czytam i oczom nie wierze co za bzdety piszecie to byl najleprzy zaklad na okolice kiedys wczasach drektora Lipskiego dobre place wspaniali ludzie z tamtych czasow zostaly tylko namiastki i wspomnienia a jeszce nazwa MORLINY teraz co tam sie dzieje przechodzi luckie pojecie likwidacja kolejnych stanowisk pracy [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Morliny S,A - Ostróda

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne Morliny S,A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Miesne Morliny S,A