Opinie o Standard w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Standard. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Standard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standard w Lublin

Pytanie 1

Jakie narzędzia pracy zapewnia firma Standard ? Czy można liczyć na służbowe auto, telefon komórkowy, laptop, wyjazdy zagraniczne, bonusy, dobre, wysokie zarobki, wysokie premie, kredyty, mieszkanie, wczasy w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych i inne korzyści ? Czy można z tych wielorakich i niezbędnych narzędzi korzystać również poza godzinami pracy i w czasie urlopu ?

Zośka

Nie cieszę się z bardzo, bardzo niskich premii za wrzesień. (usunięte przez administratora) Gdzie idą te zapracowane przez nas pieniądze ??? Do kieszeni dyrekcji i jej pociotków ?

@Zośka

Masz rację Zośka ! Premie są skandalicznie niskie, takie typowe, standardowe, takie jak zawsze.

Zośka

A ja bardzo się cieszę z wysokiej premii za marzec i luty. Myślę, że warto podziękować. Jestem też wdzięczna za to, że przed każdymi świętami dostajemy prezent od firmy, dla wielu to bardzo przydatny zastrzyk gotówki.

@Zośka

Dokładnie , trzeba przyznać ze ostatnie premie były wysokie

Janek
@Zośka

O czyżbyś była z Klanu? Wysokie premie wpływają na konta właścicieli a pracownicy otrzymują mało co. Nie wiem za co być tu wdzięcznym skoro pracodawca wypłaca należne pracownikom pieniądze z tytułu funduszu socjalnego, są to pieniądze wypracowane właśnie przez tych na samym dole drabinki pracowniczej. Nie pisz bzdur i kłamstw o jakichś prezentach bo nikt nic za darmo nie rozdaje.

Fak ju
@Gosc

Dalej masz tą wysoką premie? podziękowałas za to? A może do tej pory ucieli ci polowe premii i powiedzieli ze nic nie zarobilas bo byla pandemia, haha.

tak
@Zośka

Zwłaszcza w tym roku, ha,ha.

Pracownik ze stazem

Po dzisiejszym dniu juz wiem ze zycie ludzkie dla wlascicieli nic nie jest warte . Byly juz ustalone zmiany i przerwa na dezynfekcje. Prezes sie zgodzil czym mnie zaskoczył. A wlasciciele pokazali ile jestesmy warci przykre ale prawdziwe po 15 latach pracy nawet na to nie mozna liczyc . DZIĘKUJ!

Nikt
@Pracownik ze stazem

Dla nich mammona to największy skarb. Nie licz, że coś tam znaczysz. Nie bez przyczyny niektorzy po 10, 15 i wiecej latach się zwalniają.

@Nikt

Nie licze ze cos znacze bo nie o to tu teraz chodzi ale o ludzkie zycie i zdrowie . I szkoda ze zycie nic nie jest warte co dla niektórych. Bardzo ubolewam na tym

Nikt
@Pracownik ze stazem

Człowiek, czyjeś życie, czyjeś zdrowie jeden ciul... nikogo tam to nie obchodzi, jedyne co to własne koryto.

pracownik 15 lat
@Pracownik ze stazem

To, że wypowiedziałaś się odważnie co myślisz- to jedno, ale dlaczego zabrakło ci odwagi podpisać się właściwie to drugie. Po trzecie nie podszywaj się pod osobę ze stażem 15-letnim bo tyle tu nie pracujesz. Czyżbyś miała w tym jakiś cel? Właściciele to najlepsi menadżerowie,więc szanuj ich bo dają ci pracę.

@pracownik 15 lat

A gdzie w moja wypowiedz pokazala brak szacunku do kogo kolwiek ? Jak juz tu kto inny pokazuje brak troski dla ludzi i ich zdrowia . A jakos nie widze zeby ktos kto mi odpowiada podpisal sie z imienia i nazwiska . Duzo zdrowia zycze bo menadżerów to tez dotyczy

@pracownik 15 lat

Brakuje mi do emertury niewiele i chcialbym dotrwac do niej w zdrowiu to moj cel ale widocznie czas sie zastanowic co jest wazniejsze . Nazwiska sobie daruje a moze to co teraz tu sie pokazalo cos zmieni

Realista
@Pracownik ze stazem

W tej firmie pracownik, jego życie i zdrowie są dla zarządu i dyrekcji na ostatnim miejscu. Dbają tylko o swoje życie i swoje zdrowie.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Taka prawda

Kto w tej firmie zarabia oprócz właścicieli i ich rodziny ? Tragiczne płace ! Tragiczne traktowanie pracowników ! Ci co jeżdżą czasami na wakacje i budują domy z pewnością nie robią tego za pensję ze Standardu. Umowa o pracę milion razy aneksowana. Nic dziwnego, że ludzie się zwalniają i nadal będą się zwalniać.

Pytanie 1

Jakie narzędzia pracy zapewnia firma Standard ? Czy można liczyć na służbowe auto, telefon komórkowy, laptop, wyjazdy zagraniczne, bonusy, dobre, wysokie zarobki, wysokie premie, kredyty, mieszkanie, wczasy i inne korzyści ? Czy można z tych wielorakich narzędzi korzystać również poza godzinami pracy i w czasie urlopu ?

@Pytanie 1

Ciekawe pytanie !

pitu pitu

jak się dajecie tak macie! na zebrania lecicie podniecone z wystawionym jęzorem do wylizania... ale nikt gęby nie otworzy między sobą uprawiacie politykę podgryzania- to tylko cieszy zarząd bo żółć wylewacie niedojdy na siebie z każdą plotą latacie na sekretariat jak do konfesjonału - a te panie ani zasad ani kultury nie mają to wasza słoma i wasze kompleksy " damy " zarżnięte kredytami.

Sec.
@pitu pitu

Najwyższa Dyrekcja a zwłaszcza pan (towarzysz ?) J. K oraz pani (towarzyszka ?) A. M. sami skłócają pracowników, napuszczają jednych na drugich, lubią, jak się pracownicy żrą między sobą. Skłóconymi pracownikami łatwiej się rządzi. Okłamywanie i wyzyskiwanie pracowników to chleb powszedni w tej firmie. No i przede wszystkim pieniądz, pieniądz, pieniądz to wszechobecny bożek właścicieli. Poza pieniędzmi nie widza niczego, dla pieniędzy gotowi są zrobić wszystko. Pieniądz przesłonił im oczy niczym zaćma. Pracuję tu już od pewnego czasu ale chyba wkrótce stąd odejdę. Wiele koleżanek i kolegów mówi to samo. Z trudem wytrzymują w tej patologicznej firmie.

stary jary ;)
@pitu pitu

W punkt, lepiej bym nie ujął.

Nawrócona ????

A ja uważam że ta firma to rodzaj sekty. Wszyscy tam pracujący mają sprane mózgi i zaburzone poczucie własnej wartości. Dotyczy to zwłaszcza osób które zaczynały pracę w czasach totalnego bezrobocia. Firma proponuje beznadziejne warunki pracy i płacy. Nie chcę wymieniać szczegółów i wylewać żółci, ale naprawdę jest mnóstwo lepiej płatnej pracy w firmach gdzie szanowane są prawa pracownika.. Jeśli kogoś z pracujących obraził mój wpis to przepraszam.

Program min. 3000 zl brutto
@Nawrócona ????

Masz rację ! W zarządzie firmy wpadli w popłoch, gdy w sobotę 7 września 2019 r. ogłoszono w Lublinie, że wkrótce płaca minimalna osiągnie 3000 zl bruto a potem 4000 PLN brutto. Łysy niemal zwariował a inni członkowie i członkinie zarządu wpadli w popłoch. Co to będzie, co to będzie ..?

Madra Głowa
@Nawrócona ????

Pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Z moim mózgiem i poczuciem wartości jest wszystko w porządku, sektą bym Firmy nie nazwała, bo nikt nas tu na siłę nie trzyma. Starsi stażem pracownicy pamiętają czasy dużych zarobków, kiedy towary sprzedawały się same i nie nadążało się z obsługą klientów. Tłumaczy to, niezadowolenie , narzekanie części z nich. Słyszy się "nie ma żadnych zapytań", " Nic się nie sprzedaje" itp. i nie mogą pojąć, że samo nic się nie zrobi, samo się nie sprzeda, to nie te czasy! Gdyby niektórzy poświęcili tyle czasu, energii na pracę, szukanie nowych rozwiązań , klientów , co marnują na ploty, maruderstwo i walkę między sobą, szybko zobaczyliby efekty. Tyle, że problemem jest to, że nie potrafią, nie mają umiejętności sprzedażowych, nie rozwijali się, nie uczyli, wypalili się, zabrakło im chęci. Rezultat niezadowolenia, żalu i poczucia niesprawiedliwości jest taki, że Nawrócona???? w swojej desperacji, próbując poczuć się lepiej , diagnozuje mózgi i kondycje psychiczną całej rzeszy pracowników. Odnośnie zarobków, wiemy, że jest różnie, ale wiemy też, że pracownicy Standardu kupują mieszkania, budują domy, jeżdżą dobrymi autami, a urlop spędzają na egzotycznych wczasach.

@Program min. 3000 zl brutto

Problem został szybko rozwiązany. Umowy będą na pół etatu, płaca 2000 brutto, a roboty tyle samo.

Nawrócona
@Madra Głowa

Ja czuję się doskonale i nie muszę się pocieszać ,

T. P. B.
@Madra Głowa

Same bzdury i idiotyzmy jakiegoś właściciela /właścicielki lub kogoś z rodziny właścicieli firmy. Standard to samo dno, złodziejstwo i wyzysk ! Każdy to wie, każdy to przyzna.

Curious
@Madra Głowa

Jeśli pracownicy tak źle pracują i nie mają pojęcia o handlu, to proszę o informację jak często Standard organizuje dla nich szkolenia z zakresu technik sprzedaży, pracy z klientem albo szkolenia produktowe. Trzeba zdobywać nowych klientów - tylko czym ich zachęcić? Może cenami wyższymi niż u konkurencji, albo warunkami płatności, czyli przedpłatą? Proszę o odpowiedź, Mądra Głowo.

Taaa jasne
@Madra Głowa

Kto w tej firmie zarabia oprócz wlascicieli i ich rodziny? Tragiczne płace. Ci co jeżdżą na wakacje i buduja domy z pewnoscia nie robia tego za pensję ze Standardu. Umowa o pracę milion razy aneksowana. Nic dziwnego, że ludzie się zwalniają.

Jack
@Nawrócona ????

Pokażcie ten wpis lysemu, on tego nie rozumie.

...
@Curious

Szkolenia będą, tylko taśmę z kasety VHS wciągło ;) informatycy nad tym pracują.

@Nawrócona ????

Jesteś dosyć ostra w swojej ocenie. Napisałaś, że "firma proponuje beznadziejne warunki pracy i płacy", a jakie są one dokładnie? Napisz bardziej konkretnie. Dzięki.

Jest źle
@Marek

Ja Ci napisze. Na poczatek dostajesz umowę na 3 miesiące za 80proc minimalnego wynagrodzenia. Jesli sie nie zwolnisz i w miarę ogarniesz pracę to zatrudniają na kolejna umowe z wynagrodzeniem o 100zl wyższą niz we wczesniejszej umowie ciągle ją aneksujac. W handlu pierwszy roku zarobisz 1700zl na rękę, w drugim 2000zl, itp, po 10 latach pracy mozesz zarobic nawet do 3500zl

Nawrócona
@Marek

Darku czemu podpisujesz się Marek?

@Marek

Marku i Lidio, dobrze wiecie o co chodzi i nie udawajcie nierozgarniętych. Chyba, że takimi rzeczywiście jesteście !

@Marek

Marek czy Lidia ? Nieważne, ważne że to z kręgu właścicieli !

Jolanta
@Nawrócona ????

Nie wiem czy sekta ale jest tom firma NIENORMALNA z NIENORMALNĄ DYREKCJĄ. Stanowczo ODRADZAM.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Standard? Można liczyć na służbowe auto, telefon komórkowy, laptop, wyjazdy zagraniczne, bonusy, dobre, wysokie zarobki, wysokie premie, kredyty, mieszkanie, wczasy ? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy i w czasie urlopu ?

Zośka

Nie cieszę się z bardzo niskich premii za miesiąc sierpień. Myślę, że warto zastanowić się kolejny raz dlaczego te premie są tak skandalicznie niskie. Czyżby pazernej dyrekcji i jej pociotkom wciąż było i jest mało, mało, zbyt mało ?

Zośka

Nie cieszę się z bardzo niskich premii za sierpień. Myślę, że warto zastanowić się kolejny raz dlaczego te premie są tak skandalicznie niskie. Czyżby pazernej dyrekcji i jej pociotkom wciąż było i jest mało, mało, zbyt mało ?

@Zośka

Masz rację Zośka ! Dokładnie, trzeba przyznać że ostatnie premie były bardzo, bardzo niskie, żenująco niskie i standardowe wręcz.

Zośka

Nie cieszę się z niskich premii lipiec. Myślę, że warto zastanowić się dlaczego są tak niskie. Czyżby zarząd był tak pazerny i zabrał wszystko na swoje potrzeby ?

@Zośka

Dokładnie, trzeba przyznać że ostatnie premie były bardzo, bardzo niskie, standardowe wręcz.

Zośka

Nie cieszę się z niskich premii za maj i czerwiec. Myślę, że warto zastanowić się dlaczego są tak niskie. Czyżby zarząd zabrał wszystko ? Idą wakacje i kasa im potrzebna ?

@Zośka

Dokładnie , trzeba przyznać ze ostatnie premie były bardzo niskie, dziadowskie wręcz.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Standard? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

jedyne prezenty jakimi obdarowuje ta firma to spleśniale orzechy oraz kalendarze za ubiegły rok.

Me
@Gość

Żadne, wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Lubelski gul

Wy tam wszyscy macie dobrze sprane mózgi. Jeszcze ktoś tu pisał, że bedzie dziękował za wypłatę. Dochodzą mnie słuchy, że coraz wiecej ludzi rezygnuje bo straszna lipa i wyzysk.

Vpn

To nie jest szkoła. Coś ci sie erin pomyliło.

erin

Wszystkim osobom które maja zamiar zapisac sie do tej "szkoły"prosze przeczytac moja opinie. Ze szczerego serca odradzam to miejsce. Atmosfera jest bardzo drętwa i napięta, panie w sekretarciacie wprowadzaja w blad osoby ktore chca sie zapisac byle tylko zdobyc sluchacza i brac za niego kase od panstwa, robia wszystko z łaską. Nauczyciele nie są obiektywni, faworyzuja poszczegolne osoby, a co najwazniejsze nie honoruja zwolnien lekarskich, gdzie najpierw by zdobyc ucznia mowia ze takowe przyjmuja,po czym nakladaja wysoka kare pieniezna za brak obecnosci pomimo zwolnienia.Bylam sluchaczem w tej szkole, chodzilam bardzo czesto pierwszy rok, w drugim sie przeprowadzilam musiaalam dojezdzac 120 km ,zabraklo mi 13 h z jednego przedmiotu, mialam na to 2 zwolenienia , niestety nie zostaly przyjete, dostalam kare 2x po 270 zl, gdzie napisalam odwolanie i nastraszylam rzecznikiem praw , ale co z tego jak szkoly nie zaliczylam. Musialam powtarzac polrocze . W kazdy dzien przez dwa lata byly kontrole niby z urzedu, trzeba siedziec na lekcjach od poczatku do konca, licza osoby na sali. Bylam swiadkiem jak nauczycielka podpisywala sie za osobe ktorej nie bylo, a mi nie chciala zaliczyc przedmiotu gdzie sie staralam i bardzo mi zalezalo. Pani w sekretariacie z ktora rozmawialam i prosilam z placzem zeby przyjela zwolnienie lekarskie bo mam polroku w plecy nagrywala mnie dyktafonem a pozniej osoby z ktorymi chodzilam do grupy nasmiewaly sie ze mnie i z tego co jej mowilam podczas tej rozmowy. Nie podeszlam do egzaminu zawodowego bo sekretarki nie poinformowaly mnie o spotkaniu organizacyjnym, nauczycielka wporadzila mnie w blad i podala inna godzine. Stracilam bardzo duzo nerwow, zdrowia i łez. Jesli chcesz sie zapisac na jakis kierunek to wybierz inną szkołe, nie popelnij mojego błędu. W innej szkole "Zak" gdzie nikt mi zadnych porblemow nie robil, a lekcje byly w bardzo milej atmosferze.

Mistake
@erin

Pomyliłaś strony na go work. Tutaj ocenia się firmę chemiczną Standard w Lublinie a nie szkołę.

Prezent od firmy? Jaki znowu prezent?

Lublin
@Gość

Spadaj Adam

Do czego to doszło żeby zarząd podsyłał świnie. Linki z wykradaniem danych i wirusem? Wstydu nie macie. Ubolewam nad brakiem rozumu z waszej strony.

Zainteresowanym do pracy w tej firmie zdecydowanie odradzam. Szkoda marnować czas i paliwo na dojazd tam. Negatywne opinie na tym portalu to prawda. Pani sekretarka zmierzyła mnie wzrokien od góry do dolu i zaprowadziła do pokoju konferecyjnego i dała ankietę do wypełnienia. W sumie nie wiem w jakim celu bo wszystko czego potrzebowali było zamieszczone w cv. Po chwili przyszła pani z zarządu i zaczęła swój wywód..... była bardzo dobrze ubrana, apaszka Louis Vuitton za około 2 tys. Najlepsze było to, że zaproponowala płaca uwaga, uwaga podstawa plus premia 2080 zł brutto!!!!! Dodatkowo jakieś premie, nie wiadomo jakie???? Prawdopodobnie żadne. Po wysluchaniu elaboratu pani powiedziala, że jeśli nie jestem zainteresowana to mogę wyjść. Więc dalej nie wiem jak wyglądałaby rozmowa. Tak jak piszą moi poprzednicy wierchuszka się bawi reszta to robole. Do pani z zarządu: taką pensję proponujce studentom albo sami spróbujcie przeżyć za takie ochłapy.

Zostaw merytoryczną opinię o Standard - Lublin

• Jak się pracuje w Standard?

Zobacz opinie na temat firmy Standard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Standard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Standard?

Kandydaci do pracy w Standard napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Standard