Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Agnieszka

@Waclaw, proszę Cię o nie zaśmiecanie wątku na temat firmy STEKOP. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Pomagamy sobie wzajemnie i wymieniamy informacjami na temat warunków pracy w tej firmie. Może chciałbyś napisać coś więcej na temat tej firmy? Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie?

Agnieszka

@K-nt Komisariatu M.O., proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl oraz trzymanie się głównego wątku dyskusji. Wpisy nie na temat nie będą na forum tolerowane. To forum służy potencjalnym kandydatom do pracy w firmie STEKOP, oraz obecnym pracownikom do wymiany wartościowych informacji. Może chciałbyś coś doradzić osobom starającym się o pracę w tym miejscu?

Waclaw
@Agnieszka

Agnieszka juz dawno tutaj nie mieszka

Agnieszka

@Waclaw, proszę Cię o zapoznanie się regulaminem forum GoWork.pl i stosowanie się do niego. Forum nie jest miejscem na obrażanie innych pracowników lub pisanie nie na temat. Zachęcam Ciebie do wyrażenia opinii na temat warunków pracy w firmie STEKOP SA. Co najbardziej podoba Ci się w tej pracy? Czy trwają ostatnio nowe przyjęcia?

Waclaw

Czy ladnym ochroniarkom smierdzom nogi po sluzbie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czy rekrutacja jest trudna? Czy coś z socjalu macie?

@Zainteresowany

Przychodzisz i pracujesz,nie ma ludzi z bronią do pracy ,jaki socjal , ciesz się jak dostaniesz raz na trzy lata ubrania. Co tak towarzystwo ucichło,boją się czy zastraszeni są , gdyż wyrywkowo chcieli dojść kto krytycznie wypowiada się o firmie , jak jest źle ,jest dziadostwo to trzeba to powiedzieć, skończyły się czasy pracy za 5-6 zł i walenie po 400-500 godzin aby zarobić , lecz ludzie dalej się nie szanują , niektórych to w trumnach będą wynosić z pracy , bo nie mają czasu na chorowanie ale także leczenie .

Baca
@Zainteresowany

W urlop kazdy dostaje wycieczke na Kanary albo do grecji.

Kuchta
@Cała Polska z Was się śmieje

Nic nie ucichło! Nieprawidłowości PIP wykrył wiec przedkładam dokumenty, w tym zgłoszenie z miejsca świadectwa pracy które nie było wysłane i braku zapłaty za nadgodziny na zleceniu

@Kuchta

tak trzymaj !

K-nt Komisariatu M.O.
@Zainteresowany

Heheheh, komuna ci się przyśniła, czy co, trzeba było nie głosować na Solidaruchów jak Frasyniuk czy Lesio B, którzy obrobili Polskę, a ty chcesz socjalu hehehehe, teraz o socjalu to sobie pomarz w niedziele po południu.

Kolo

Wiecznie tylko narzekacie nie podoba się to wypad przyjdą inni z Katowic i będą robić za lepszą kasę jak to było nieraz w Krakowie cały czas was robią w ci.la a wy im włazicie w D.pe razem z butami a potem narzekacie nie podoba się to się zwolnij jeden z drugim i po problemie

D-ca cieci
@Kolo

Z Katowic heheheheheh, idź się utop cieciu

Stekopik

Uważajcie na tych oszustów obiecują jedno a płaca drugie , przez dwa miesiące mają pracowników co innego na umowach a co innego obiecują a potem brak kasy wygrali muzeum Szopena w Żelazowej Woli za 18,5 zł a obiecują po 14,50 żl za godzinę a z czego zusy podatki ? nie bądźcie naiwni jak dzieci oszukają was jak nas na jednostce wojskowej w dębince

Syty
@Stekopik

Ciekawe, bo mają JW w Bielicach kole Sochaczewa, ludzie maja umowy o prace i płacą uczciwie, pracowałem też na Lotnisku w Modlinie, nie powiem też płacili uczciwie, tylko d-cy byli h-ja warci, bo tworzyli (usunięte przez administratora) nie panowali na sytuacją. bali się podjąć decyzji, nie kumaci, zwłaszcza jeden taki baniak wojskowy, przerost ego, na umysłem. Cyba ci wojskowi to tak maja, typowe zlewy.

Irek

Są różne zdania na temat firmy. Wiem, że to dobra firma. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

@Irek

Pracuję w tej firmie 5lat uważam że jest to dobra firma narzekają tylko łajzy co im się niechce pracować tylko stękają to są debile nie chce się pracować odejdź idź do solidu lub impela zobaczysz jak tam płacą

Agnieszka

@...., Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Taki obraźliwy post może zostać usunięty. Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Czy nadal pracujesz dla firmy STEKOP? Jakie są według Ciebie największe plusy pracy w tej firmie? Czy przez ten czas udało Ci się zdobyć jakieś nowe umiejętności albo poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe?

Edyta ? znacie mnie
@Agnieszka

weź pałę i sama się obij,bo inaczej nie zrozumiesz o co chodzi , prawda boli , najlepiej mydlić oczy , rżnąć głupka jak ci z Oleszna , skończy się to dobre i to na dniach , albo uczciwa praca albo zielona trawka , kamery patrzą i widzą jak się w h..ja gra .

Pan
@Edyta ? znacie mnie

Panie T my wiemy,ze to Ty piszesz

Grucha to debil

(usunięte przez administratora) go z konsalnetu mam nadzieje ze wypierd.ola i ze stekopa

@Grucha to debil

popieram kolego , grucha myśli , że jest nie do ruszenia , takie przekręty robią , że tylko patrzeć jak im się do du..y dobiorą , już popłacił ze swoimi przydupasami menadżerami kary lecz cisza jak po śmierci organisty , o kim mówię to wiadomo Oleszno , Budowo , Mirosławiec , we własnym sosie się poduszą , już słyszałem odpowiednie organy mają im się dobrać do du...y . Szkoda tylko pracowników , gdyż dostaną rykoszetem , gdyż godzili się i godzą na przekręty , chyba , że nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji , to jest praca z bronią i nie ma zmiłuj . Nowy minister MON ma się wziąć za firmy prowadzone przez starych SB-ków i innych , a jest na to uczulony , idą zmiany . Będę śledził teraz opinie o STEKOP , fajna lektura ha ha ha . Przekażcie dalej na fb i gdzie się da , jak z ludźmi postępują w firmach ochroniarskich .

Cała Polska z Was się śmieje k
@Grucha to debil

Czy chodzi o gruchę z Piły.Cała prawda o nim taka,że lada dzień będzie szukał pracy,gdyż stąd poleci razem ze swoimi menadżerami,wszyscy mają dość ich przekrętów,Białystok-Warszawa już ostrzą zęby tak aby jednym ciosem załatwić sprawę,za dużo w tym wszystkim zakłamania,kombinacji,nie domówień.Wszyscy o tym wiedzą lecz nikt nic nie robi,nie wiem czy mają takie przebite znajomości.MON tez coś ma do powiedzenia na takie przekręty.Nowy minister nienawidzi SB,Milicji,WSI w nim nadzieja,że ruszy wreszcie firmy ochroniarskie,które są na usługach MON-u.

@Cała Polska z Was się śmieje k

Tak, chodzi o gruche ze stekopu i jego managerow - (usunięte przez administratora) mysli ze wolno mu wszystko -oby karma wrocila

@Grucha to debil

Pitrek grucha niech cie ch... strzeli jak sie z wojskiem dogadać nie potraficie w sprawie warunkoe dla pracoenikow. Od czego tam bezpiecznik jest ja sie pytam? Hrucha sam godziny napierd... Jak robol zeby tylko kontrole miec i waly krecic

Stekopowski
@Grucha to debil

chodzi o gruchę z STEKOP PIŁA,słynie z chamstwa,gdyż jak słyszałem w poprzednich okresach brał swoich kolesi do auta i jechał na wspomaganie JW w Zach.Pom. tam walili kilka służb po kolei,innych wysyłali na wolne,chociaż chcieli pracować,po prostu chamstwo do potęgi.On myśli,że to jest jego prywatny folwark,menadżerów ma na sznurkach a Białystok udaje ,że nic nie wie . Ale pomału to się skończy.Już menadżerowie z JW Mirosławiec,Oleszno,Budowo się przekonali ale jeszcze nie koniec,nie dajcie im się namawiać na przekręty wiecie sami jakie,wszystko będzie skontrolowane przez MON i inne instytucje,a wtedy uprawnienia polecą,a wiecie ile to was kosztowało .

Stekopowski
@Grucha to debil

daj panie boże aby go wyrzucili ze Stekopu i zmienili tych menadżerów,gdyż to są bez mózgowcy,nie znający się na pracy w ochronie.wtedy poprawi się sytuacja z pracownikami na 100% .

@Stekopowski

Niech go szlag trafi sprawiedliwosci bedzie za dosc. Warunkow pracy zapewnic nie potrafi a dyrektorem sie tytuluje. Kierownictwo nieudaczne i pospolite jak te nowaki i kowalskie w polsce. Oby im sie zandarmeria, mon i pip do (usunięte przez administratora) dobral.

Karol
@Fan Gruchy ?

Grucha z Piły to cwaniak. Opowiada ludziom, owija dookoła palca, obiecuje złote góry a jak co do czego to połowa słów to kłamstwo. Zamiast równo płacić to są wybrańcy którzy mają nawet i po 14,50 na jednej z jednostek koło Poznania , a inni jak się dopytują o podwyżkę to oczywiście nie ma pieniędzy i ze wojsko nie dało podwyżki. naprawdę brak słów co oni opowiada ludziom i jak nimi manipuluje.

@Karol

Ktos tu sie chyba zapomnial oby go zdegradowali, na koszalin juz menedzer zwolnil sie ale pod wodza gruchacza to niedziwne... Tak debilnego rzadzacego ze swieca szukac.

PRAWDA !

@Grucha to debil

Grucha wywalił na zbity pysk menadżera niejakiego Tadeusza L z Koszalina,a tak się sadził rudzielec.Chociaż też ma za skórą dużo kombinacji i nie prawidłowości,coś ci menadżerowie z Mirosławca,Oleszna i Budowa nie udali się albo Grucha ich wystawił jako najmniejsze zło i zatrudnił innych,których czeka to samo tzn. kop w zad.Weźcie się za Gruchę,gdyż to jest całe zło,które idzie od góry z Piły,co to za dyrektor jak nie umie rozmawiać z ludźmi i kłamie jak najęty,nie wywiązując się z umów i obietnic.Ja w najbliższym czasie rzucam tę pracę,gdyż szkoda zdrowia,nie dam sobą pomiatać,tak debilnej firmy to ze świecą szukać.

Budowo
@Fan Gruchy ?

Pracuje w budowie. Pan Tadeusz był kolejnym, 5 menagerem w przyciągu niecałych trzech lat. Co by nie było z nim jednym szlo się dogadac, on wywalczyl dla nas wyższe stawki dlatego polecial Grucha to oszust. Wpłaty wiecznie się nie zgadzają, ciągle komuś coś brakuje. Każdy ma inna umowe. Wog wymaga umów o pracę a oni po kontroli wciskaja zleceniowki. Obeca stawka 13netto

@Budowo

Najlepszym lekarstwem na ten ból jest wywalenie na zbity pysk Gruchę i jego popieraczy między innymi dowódców z Budowa i Oleszna Wiolcię , Rudzię i tego bufona wiecznie nie zadowolonego Wiesia , który utył z nieróbstwa . Śpią nic nie robią i wymieniają menadżerów . Menadżer powinien przyjść wraz z dowódcami i od nowa zacząć . Skończyła by się prywata , zmienianie grafików , dzielenie pracowników na swoich i innych , szukacie przyczyn , że nikt nie chce robić w Stekopie są bardzo proste , wystarczy zrobić krótką analizę po rozmowach z pracownikami , i D-cy mają być dowódcami a nie po służbie dowódcy biorą służby na LCN zabierając innym służby i godziny . DZIADOSTWO X 1000 i więcej . Dzwońcie i piszcie do Białegostoku tam czekają na takie sygnały . A jak nie to dajcie sobie siana i niech po was jeżdżą . Dowódcy mają po 2 etaty to jest chore .

Edyta ? znacie mnie
@Cała Polska z Was się śmieje

Popieramy , wszystko jest prawdą , gdzie jest nadzór nad tym dziadostwem ze strony wojska , gdzie jest Żandarmeria Wojskowa , jak łamane są podstawowe przepisy o czasie pracy . Chodzą zmęczeni ledwo co za sobą ciągają nogi jak pan Janek M . ps. "kaszlak", już dawno powinien w domu siedzieć , gdyż pewnego dnia może okazać się , że braknie mu sił , padł już w pracy dwa razy ale wszystko zatuszowano przez dowódców , którzy są nie do ruszenia , najlepiej im wychodzi mieszanie w grafikach .

....
@Edyta ? znacie mnie

Ty to na siebie patrz a nie na Pana M.Takie mamy czasy,ze czlowiek na stare lata musi zapieprzac aby miec ta emeryture...Wiec pilnujcie siebie.

Sławek

Grucha już nawet z ludźmi nie umie rozmawiać. Tylko szybko, szybko cichaczem papiery zawozi i już go nie ma. Na obiektach w Nadarzycach , Mirosławcu czy Biedrusku ludzi nie ma to stawki takie daje żeby tylko złapać nowych. Ile chcesz tyle dostaniesz. Trochę się podroczy że nie opłaca mi się kontrakt itp ale podwyżkę da , gdyż ludzi nie ma a Komendant ochrony coraz bardziej przygląda sie. Tak więc walczcie podwyżki gdyż te 13,50-14 zł spokojnie dostaniecie.

@Sławek

on nigdy nie umiał rozmawiać z ludźmi,tylko jego słowo ma się liczyć,ciągnijcie stawki,ludzi nie mają,muszą płacić bo inaczej kary niestety.16 WOG z tego co słyszałem ma ich już dosyć,przez te przekręty,cały czas się boją co Stekop ma w planie na rozrabiać.14-15 zł netto spokojnie żądajcie,gdyż w Olesznie,Budowie takie stawki mają,tylko jeden przed drugim ukrywa,to jest najgorsze świństwo,że ludzie pracują za różne stawki,kto bliżej koryta ma więcej.Także wychodzi,że komuś trzeba ryja przykrócić.

Do

Chłop z mazur
@Sławek

Grucha już się kończy mają oko na niego z Białegostoku , żądajcie więcej ,gdyż w Olesznie i Budowie mają dowódcy po 17 złotych za nic nie robienie , tylko śpią i udają , że pracują , uśmiechają się do Chmury mydląc oczy . W ogóle obecnie zwykły cieć , dozorca nie ubliżając mają stawki po 15 zł netto , bez broni i problemów , strzelań , kursów itp . Niech zaczną wreszcie płacić bez żadnej łaski, gdyż ochroniarzy z roku na rok jest coraz mniej a są to ludzie przeważnie emeryci renciści, którzy kończą się ze zdrowiem .

Ruda
@Chłop z mazur

co za bzdury wypisujesz,pracuje w Olesznie i jak to piszesz nic nie robie wedlug ciebiea stawke mam 14zl wiec jak jestes niedoinformowany to nie pisz bzdur.

....
@Ruda

Ruda masz całkowitą rację.Odczepcie sie od dowodcow z Oleszna,bo wy o takich to tylko pomarzyc mozecie.Co Wam w nich przeszkadza?Ze sa dobrymi ludzmi,ktorzy kazdemu staraja sie pomoc?Spojrzcie na siebie,jacy Wy lenie wszyscy jestescie idealni?Ci dowodcy to nawet powinni miec 50 zl za godz ,bo z takimi jak Wy sie uzerac ,to zwariowac mozna.Co Wy myslicie,ze pracujecie w przedszkolu?Prawdziwej pracy Wam brakuje leniuchy.

Ochraniacz

Potrzeba gdzies ludzi z uprawnieniami za dobrą stawkę? Blisko Lublina ????

Lolo

Narzekacie na gruche A wy kim matoły jesteście jeszcze gorsi niż grucha tylko stękacie nic nie potraficie tylko obgadywać innych jesteście zwykłe ćwoki którzy tylko potrafią użalać się nad sobą nie podoba się to wynocha do domu

Nie to ze firma nie placi tylko kadra sie zmienila.to pp pierwsze po drugie goscie co pisza ze im 1 tys brakuje to sa przyjezdni z slaska I warszawy co maja na godz ponat 20 zl I chotel za free I jedzenie I ciagle marudza ze im malo a za grosz nie maja kultury jest jeden taki wieprz ktury chidzi I pierdzi heheh powaznie I z gadki bardzo nie przyjemny facet

@Tomek

Pytanie. Kto się z kadry zmienił

@Kolo

Cala kadra zostala zmieniona bo czesto gesto sie mylili z wyplatami jednym za duzo innym za malo

@Tomek

Kolego przed zmianą kadry od stycznia w konia ludzi robili i to nie tylko przyjezdnych ale też tych z Krakowa. Niektórym pracownikom sufo na rząsce to powinni w ogóle i na stale odebrać KPO i pozwolenie na broń.

@Tomek

Tomasz Ty patrz jak piszesz bo aż w oczy kole slownictwo.Jak Ci źle to się przenieś gdzieś indziej np do Miroslawca i zarabiaj 7tys.

Lolo

Kto się z kadry zmienił

Czy w Krakowie na JW są 12cz 24

Zalezy gdzie na rzasce sa 12 balice 24 I chyba pychowice 24

Ja dobry czlowiek

Zalezy na rzasce sa 12 balice 24 a chyba na pychowicach 24

Nico

JW Rząska Stekop nie wypacil pracownikowi pensji to ten powiedział,że odchodzi z pracy pod koniec służby kierownik przyjechał z kasą dla tego pracownika.Dało się załatwić sprawę dało się.Pani Koza nie ogarnia wyplat i w ogóle nic w tej firmie nie ogarniala dobrze,że odeszla ze stekopu.

Podpadziocha

Socjal jest w postaci uścisku dłoni dyrektora regionu oraz uśmiechu sztucznej szczęki menagera.

Kronos

Zapraszamy do JW Biedrusko koło Poznania. Ludzie są potrzebni, jest super skład i robota lekka, łatwa i przyjemna. Da się zarobić kasę. Można przyjść na stałe lub dodatkowo. Napewno się nie zawiedziecie. Dzwońcie do biura do Piły.

Witek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Chłop z mazur
@Witek

tak , full , tylko gdzie chcesz pracować określ się, zastanów także ?

warka
@Witek

do jw komprachcice woj.opolskie szukaja chętnych na caly etat

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.