Opinie o LLENTAB sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LLENTAB sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LLENTAB sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LLENTAB sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie LLENTAB sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Niedoszły pracownik Nowy wpis

Chciałem podjąć pracę w tej firmie , ale jak dowiedziałem się że firma proponuje 27.5 brutto na godzinę i 20 zł diety to zrezygnowałem.

Mery Nowy wpis
@Niedoszły pracownik

To dla montera stawki takie? :0 A gdzie się tego dowiedziałeś, na rekrutacji, czy ktoś z pracowników ujawnił? Tutaj tego nikt nie pisała, dobrze, że Ty to robisz...

A orientujecie się może kiedy był jakiś ostatni wyjazd lub też integracja? :D To tak naprawdę ostatni post tu na forum a chce być na bieżąco. Stwierdzili, że są one organizowane, ciekawi mnie zakres. Wszyscy bez względu na dział uczestniczą? Poszukują właśnie programisty z opcja na pracę hybrydowa, czy więcej biurowych ma szanse na taka prace?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LLENTAB sp. z o.o.?

Sąsiadka

Są.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LLENTAB sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Księgowa/y?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
gg

ogólnie ta firma to (usunięte przez administratora) Przestrzegam zwłaszcza tych, którzy chcą z nimi coś budować. Opinia o nich na rynku nie jest zła, ale jakość wykonania i późniejsze sposoby rozwiązywania reklamacji to już poziom polskiego Janusza. Ostrzegam!!! Wiem co mówię!!!

Powiem tak Firma stworzona do dymania monterów przez prowadzących. Jeśli chciałeś żeby Ci coś zostało z Hotelówki musiałeś odpalić swojemu prowadzącemu prowizję, z tym że on nie musiał tak jak ty co miesiąc samemu opłacać sobie ZUSU. Jeśli jesteś nowy zapomnij że ktoś ci coś odpali ze złomu. Prowadzącym co po nie którym poprzewracało się w głowach od dymania innych i tak do ręki masz tyle a na Fakturze tyle idź i odpal jeszcze podatek od tego co Ci prowadzący podpierdzielił. Bo przecież on Ci łaskę robi że Ci z Hotelówki zostaje.

@pracownik

W jakiej firmie będąc na działalności czyli na samo zatrudnieniu dostajesz pieniądze za hotel ? Firma tobie opłaca hotel . Jeśli tobie coś dadzą bo sam znalazłeś to jest tylko dobra wola firmy . Masz posiłek , kilometrówkę , urlop który się nie należ bo masz działalność . Zawsze masz wybór NIE PRACOWAĆ . Masz wybór . Z niewolnika nie ma pracownika a skoro tam robisz nie jest tak źle . Z jednym się zgodzę nie zarobisz tam kokosów , chyba że będziesz miał 300 godzin i w domu będziesz gościem . Tylko czy żyjesz żeby pracować !! czy pracujesz żeby żyć .

Renata

W jakim systemie pracujecie obecnie w Llentab? Dajcie znać w komentarzu, czy obowiązuje system zmianowy czy może jest jedna zmiana. Najlepiej, gdyby odpowiedziały osoby, które obecnie pracują w firmie. Coś mogło się zmienić w ostatnim czasie.

Jak jest z awansem w LLENTAB sp. z o.o.?

Nie ma awansów

Anim

Nie polecam, niskie wynagrodzenie za ciężka prace.

Czy pracodawca Llentabhallen Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jan

Piszesz, że nie ma żadnych dodatków motywacyjnych, a na stronie pracodawcy w zakładce kariera są dwie oferty pracy i firma oferuje dodatkowe świadczenia – karty sportowe, pakiety medyczne oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach. Aktualnie szukają samodzielnego specjalisty do spraw HR i montera hal stalowych. Czy ktoś z osób odwiedzających ten wątek będzie aplikował?

kriso

Czy ja wiem czy tak źle? Opowiem jak pracuje mój kolega. Wszystko zależy u jakiego kierownika pracujecie. Tam gdzie pracuje mój ziomek (ma 21 lat) jest tak że mają normalnie godzinówkę płaconą (nie wiem dokładnie ile) ale do tego mają hotelówkę albo kilometrówkę. Kumpel ma do dniówki co dziennie 60zł hotelówki i kierownik mu powiedział żeby znalazł sobie jakieś lokum a on daje mu 60zł. Oczywiście kolega ma mieszkanie za 25zł za dobe a reszta zostaje mu do kieszeni. Daje to 35zł dziennie czyli 700zł dodatkowo do pensji. Oczywiście dochodza do tego różne profity ''nieoficjalne'' czyli to że każdy szanujący się lentabowiec ma w domu wiadro top formy, wewnętrznych (mowa o wkrętach do blach) i śrub M12 które są świetnej jakości i kosztują sporo na rynku, to dochodzi do tego zysk ze sprzedaży złomu po zakończeniu budowy. Ale to tylko dla tych najdłużej pracujących. Możesz wziąć część pieniędzy ze sprzedaży lub zabrać do domu najróżniejsze blachy i kształtowniki które możesz sprzedać komuś lub coś wybudować. Mi zdarzyło się widzieć na podwórku 10metrowe słupy podporowe hali który jeden wazy 300kg. Premia 10% to premia dla nowego albo jak się ma kierownika który bierze z Twojej pensji profity dla siebie. Dobry lentabowiec wyciąga minimum 4000zl na miesiąc. Ja zacząłem pracę tydzien temu i mam 12zł na godzine i 40zł dodatku na paliwo co daje na start 3800 (pracujemy 10h dziennie 6 dni w tygodniu). W sumie to zależy jakiego masz kierownika i jak Ci nakręci dobre profity.

anonimo
@kriso

3800?...czy to jest godny zarobek?...pracujesz na terenie całej Polski,co drugi weekend jesteś w domu,masz ZUS promocyjny ok 600 zł na miesiąc,minus podatek 5,5 % który musisz odprowadzić...oczywiście LL to wspaniała firma i dokłada Ci podatku 7% 1,5 % zostaje dla Ciebie.Kilometrowka jest zależna od ilości osób w aucie, 100% dostajesz przy 4 osobach....śmieszne rozliczenie w świetle tego że kilometrówka jest ustalona ustawowo i zależy od pojemności silnika ,a nie ilości osób w aucie,a co wtedy jeśli w aucie jest 5 osób?Fakt! zdarzył mi się jeden prowadzący który dał mi 125%...100 % za 4 osoby, a resztę dopisał mi do godzin.Nie mam nic do hoteówki bo to fakt.Zlom....powinien iść po równo dla każdego....każdy na niego pracuje oprócz tzw kierownika,a oni do tego mają podwójne dna w kieszeniach.

łysy
@kriso

człowieku, co ty wypisujesz, masz jeszcze wątpliwości czy to źle? 60 godzin tygodniowo, w tym sobota też 10H, coś wspaniałego. Dodatek na hotel bez rewelacji, bliżej centrum lub gór, mazur, morza i okolic turystycznych hotel to ok 40-50zł w cywilizowanych warunkach. A dieta? Nic? Wiadra z wkrętami i śrubami lezą po garażach, piwnicach, przerabiałem. Na załom nie oddasz, chyba że chytry skup tp weźmie bo prawo zakazuje skupu danych śrub itd. Cieszysz się z zarobku 12/h czy to że pracujesz 60godzin tyg. czyli 1,5 miesiąca w miesiącu. Ludzie nierozumni itd, chwalić można pracę za np. 3000netto za 5 dni w tygodniu po 8 godzin pracy bez zmianowej.

Jan
@łysy

Odpowiadasz na wpis, który został dodany 4 lata temu. Być może od tego czasu warunki pracy uległy zmianie. W komentarzu wspomniałeś o pracującej sobocie. Mógłbyś napisać, czy każda sobota w miesiącu jest obowiązkowo pracująca?

Weronika

Jeśli lubicie pracować w sposób praktyczny i rozwiązywać problemy, aby stworzyć lepszy produkt, a wszystko to w nieformalnej atmosferze w rozwijającej się organizacji europejskiej, to Llentabhallen jest miejscem wartym rozważenia. W firmie tej oferują przyjazną atmosferę, w której pracownicy troszczą się o siebie i zawsze starają się zaoferować pomocną dłoń. https://www.llentab.pl/o-nas/praca-w-llentab/ - na tej stronie znajdziecie aktualne oferty pracy, które swoją drogą są bardzo atrakcyjne. Dacie mi później znać, co o tym sądzicie!

Weronika

https://www.llentab.pl/o-nas/praca-w-llentab/ Powyżej znajdziecie link z ofertami pracy w firmie. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie starał się o zatrudnienie w tym miejscu? Nie jesteście tutaj zbyt aktywni, a potencjalnym kandydatom na pewno przydadzą się informacje dotyczące rekrutacji. Czy jest ona wieloetapowa? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę od samego początku?

Pracuje Bo muszę
@Weronika

Właśnie też zbieram info Z tego co mi wiadomo na początek dwa miesiące umowę zlecenie później trzeba otworzyć własną działalność gospodarczą

Pracuje Bo muszę

Witam czy ktoś może napisać jak to jest z początkującym pracownikiem. Mianowicie Zarobki Zakweterowanie Benefity Itp. Pozdrawiam

Weronika

Obecnie firma poszukuje monterów hal stalowych. Czy ktoś z Was pracował na tym stanowisku w firmie i może powiedzieć, jak przedstawiały się warunki? Może doradzicie coś potencjalnym kandydatom? Czy praca jako monter wymaga sprawności fizycznej i specjalnych uprawnień? @Amino, wynagrodzenie zależy także od indywidualnych ustaleń. Jeśli długoletni pracownicy czują się poszkodowani, powinni podjąć z pracodawcą dialog dotyczący podwyżek.

Amino

Przychodzi młody do pracy bez żadnego doświadczenia i ma taką stawkę jak ten co pracuje w tej firmie już kilka lat. Więc gdzie tu sprawiedliwość? Panowie Dyrektorzy chcecie aby ludzie z doświadczeniem nie odchodzili? Zalecam kontrolę stawek godzinowych adekwatnych do stażu pracy i umiejętności. Pozdrawiam

Weronika

@anonymous, każdy ma inne oczekiwania co do pracodawcy, współcześnie dla wielu osób poza zarobkami ważne są elastyczne godziny pracy, czy też benefity. Może zachęcisz męża do dyskusji na forum, tak by opowiedział, jak to wygląda z jego perspektywy? Zapraszam byłych i obecnych pracowników do komentowania!

Firma super a ten kto się zatrudnia to wie na jakich warunkach , a później niech nie biadoli

Weronika

@anonimo, ta stawka jest stała, czy Llentabhallen daje są na początek i później można dążyć do tego, żeby mieć więcej? Dla niektórych będzie to mała kwota, a dla innych godne zarobki, więc warto wiedzieć czy są one zmienne.

@Weronika

Uwiez ze ta firma da ci chleb o pierwszego do ostatniego mój mąż pracuje blisko 20 lat i nic naszej rodzinie nie brakuje a to co wypisują ludzie to bzdety dla 20 latków

Mój mąż pracuje blisko 20 lat dzięki tej firmie nic naszej rodzinie nie brakuje .

Zostaw merytoryczną opinię o LLENTAB sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LLENTAB sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LLENTAB sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LLENTAB sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.

LLENTAB sp. z o.o.