Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

Dziewczy na sprzedajacan w mierzecic achieve jest bardzo sexowne ja sie bardzo Ona podoba ja luview ja ;bladyn of niebieskich oczach ; jestes piekna

@anonymous

Teeee...a może naucz się najpierw pisać po polsku...w miarę zrozumiale. Polska język, trudna język.

Lala

Tak trzeba zrobić. Ludzie na strefie zarabiają o wiele więcej.

Zadowolony

Więc po co się męczyć. Zapraszamy na strefę Radomsko przyjmie wszystkich

Lala

Słabo płacą.A ludzie odchodzą bo mają już dość takiego traktowania.Niech zaczną doceniać starych pracowników godziwym wynagrodzeniem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Dominika

Czy ktoś kto pracuje w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego Gaik? Dodajcie jakąś solidną opinię o pracy w tej firmie. Opinia pracownika będzie bezcenna dla osób które rozważają aplikację do firmy. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących możliwości zatrudnienia i drogi awansu. @Olo, piszesz, że przyjęcia do pracy aktualne. Mógłbyś dodać na jakie stanowiska? @Wojtek, dodałeś, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać więcej informacji?

Wojtek

Firma z opinią dobrego pracodawcy to pewnie dobrze się pracuje?

Ani

Bardzo dziękujemy za miłą niespodziankę rybki super

aga
@Ani

??jaka rybka?czegos nie wiem?

Takiego deputatu, to chyba nikt się nie spodziewał. Bardzo miła niespodzianka;) Dziękuję:)

Agg

Szefie dziękujemy za rybkę

Irek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może podpowiecie czy potrzebni są nowi pracownicy?

olx
@Irek

ciągle brakuje rąk do pracy

Olo
@Irek

A i owszem przyjęcia do pracy aktualne

200 kg schabu zjadla pani Krystyna

roztropna
@Ruda

Pani Grazynko , Mireczko.

@roztropna

Słucham pani K ma pani coś do dodania ???

Dobra dusza

To forum jest dla Nieudaczników którzy nie umieją w twarz tylko za plecami, po to macie kierowiczniczki żeby rozwiąztwały Wasze problemy. Nie zachowujcie się jak dzieci, zastanówcie się że cała firma na tym traci nie tylko Wy. Jak jesteście takie biedne to zmienić firmę i tam Was docenią krętaczki.

pati
@Dobra dusza

Wybacz ale nieudacznikiem to raczej nie jestem i wypraszam sobie!A krętaczką to raczej ty jesteś bo mierzysz kogoś swoją miarą.To forum jest dla ludzi pracujących a nie dla nieudaczników jak to napisałaś.

@pati

Pati masz racje ale od nieudacznikow i kretaczek to sa słowa od wielkiej pani kierowniczki ona tak nazywa panie co stoją za ladą

Beta

Dobra duszo wyobraz sobie ze inna firma docenia nieudacznika jak to nazywasz ja zmienilam firme i jestem mega szczesliwa nie ma mobingu w nowej firmie

ruda
@Beta

tatarata w K.....e nie ma mobbingu. na czym według Ciebie polega mobbingu? A.... zastanów się

Beta
@ruda

Pisz pelne zdania a nia jakies kropeczki ............

Fini

Czy ktos wie ile mamy na godzinę i ile placą za urlopy Jesli kierowniczka nie jest w stanie odpowiedzieć na taie pytanie to gdzie szukać informacji Jest jedyny sposób ostateczny bo nie mają prawa ukrywać tego przed pracownikiem

pati
@Fini

Ja też się nad tym zastanawiałam i nawet pytałam p.K. ale ona oczywiście nie wie!To kto ma wiedzieć?Nasze pensje w ostatnich miesiącach były marne i zastanawiam się czy nie muszę zmienić pracy.Może jak pare dziewczyn zciągnie fartuszki to pani kierowniczka coś zrozumie a jak nie to mam do niej pytanie,czy pracowała by za te pieniądze na naszym miejscu?Proszę to przemyśleć.

@pati

Kierowniczka stanie za ladą nawet za darmo nie uczyła Cie bo mi tak wmawiała ze 3 dni można darmo pracować

Pati
@Lila

Za darmo to dawno umarło!nam jako pracownikowi należy się odpowiednie wynagrodzenie i szacunek,a nie ciągle jakiś problem.Kierowniczka skoro czuje się jak prawa ręka p.Gaika a nie jak pracownik to może robić za darmo.

Gang

P I P sie tym zajmuje

Xyz

Jak tu czuc fałszyzmem

Ruda

Pani Kierowniczka na remanentach pogania dziewczyny szybko szybko i chyba nie jest w stanie wszystkiego spisac odpowiednio dlatego pisze co chce a my nie sprawdzamy bo nas pogania i zaraz otwiera sklep by jej nie sprawdzic i my placimy manko co pani Krystyna nam dopisuje zenada teraz to mam ją juz gdzies na zdrowie pani Krysiu 200 kg schabu zjadlam w niecale 2 miesiace .Wie pani jak wyglada 200 kg schabu??

Forum

Obawiam się że ktoś pomylił dwa zakłady mięsne tu jest chyba forum o Gaik Niedospielin a wiele osób pisze o Gaik Najdziszow Swiezyzna. To raczej wprowadza tylko zamieszanie wiec zwróćcie uwagę proszę.

Anio
@Forum

W Świezyźnie mają placone od utargu to jest jeden plus a nasze od obrotu trafiaja do kogo??????

jokikoki

hahi wszystko smieszne

gość
@Forum

No właśnie. Tutaj skarżymy na Gaik Niedośpielin. Ale widocznie wszędzie tak samo, skoro dziewczyny ze Świeżyzny po przeczytaniu komentarzy doszły do wniosku, że to Ich Gaik. Nasz czy Wasz...wszędzie jednakowo dostajemy po tyłku. Szczęśliwego Nowego Roku ????

@Forum

Dziewczyny to jest walka z wiatrakami nie wygracie z kierowniczkami od siedmiu bolesci one kradną zwalają na sklepowe potem wychodzą manka a biedne sklepowe muszą płacic paranoja przechodziłam przez to, naszczescie juz pozegnałam te firme i miłe panie kierowniczki co wyprały mi mózg

Eekkkkk
@Ruda

Byłam pracownikiem gaik dziewczyny uważajcie na pania K.....on dodaje przy remanencie i potem są manka u nas to wyszło na jaw ale zwinęła nam kartkę z dowodem więc miejcie się na baczności

Pedro

Niektórzy najlepiej potrafią narzekać. Idealnych firm nie ma i tyle.

Zrezygnowana

Pracowałam w tej firmie ale nie wytrzymała presji pań z którymi byłam w sklepie. Już w drugim dniu stania przy kasie kazał mi odbijać końcówki wagi żeby niby nie wyszło manko. Powiedziały że jak chcę mieć obiad za darmo to muszę myśleć. Zrezygnowałam mimo że kierowniczka sympatyczna i warunki też okej. Po co pracujecie w tej firmie jak wam nie pasuje, na rynku teraz pracy dużo.

Lila

Podobno wynajeli firmę która w ten sposób sprawdza sklepy. U mnie chyba jeszcze nie byli.

WJNIK?SPRRZEDAWCA?!
@Lila

U MNIE JUZ BYLI,JUZ DWA RAZY,FAJNI LUDZIE,SZLO POGADAC O WSZYSTKIM,I TO JEST SUPER DLA NAS PRACOWNIKOW!BRAWO DLA FIRMY!!ZE KTOS SIE ZAINTERESOWAL W KONCU NAMI!!!!!!!!!!

Laptop
@WJNIK?SPRRZEDAWCA?!

Chyba nie od gaika????

roztropna
@Laptop

Jakas t pusta jak mogą byc od G skoro to wynajęta firma świadczy usługi dla zleceniodawcy

ana
@WJNIK?SPRRZEDAWCA?!

Lila ty to chyba jakaś kierowniczka jesteś hahahahahha

A ja nie moge sie ich doczekac,zeby wszystko wygarnac od a do z,zeby szef sie dowiedzial prawdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a sie dowie wczesnie czy pozniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ana
@Lila

A co powiecie na to ze nie ma żadnych premii nawet za utargi..............tragedia jakaś....może uzyskamy jakąś odpowiedz od kierowniczki na tym forum.......

natala
@Lila

nawet za nadgodziny nie płacą!!!!!!!!!!! nie ma środków czystości,nie ma nic..............to chyba koniec p.(usunięte przez administratora)a szkoda............kierowniczki potrafią mydlić tylko oczy a gdzie kasa??????????????

zo
@pracownik

ciekawe o jakiej prawdzie mówisz, chyba nie o tym,że nabijasz więcej na wadze niż jest faktycznie, ogarnijcie się bo nie zawsze jesteście lojalne wobec siebie a co dopiero wobec firmy. pozdrawiam towarzyszki niedoli

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik - Niedośpielin

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik