Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik

Niedośpielin

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik

Sonia 2016-12-08 17:07
Tak dostaniemy talony na 500 zł, dzieci paczki, karnety na basen i jeszcze ze 3 dni wolnego po świętach: wolne żarty NIC NIE DOSTAJEMY, nie ten adres
Nela 2016-12-08 17:59
To czy nam dadzą coś czy nie to jest ich dobra wola nie wymagajcie od państwa Gaików proszę o wyrozumiałość a ja myślę że będą bardzo rozrzutnik i napewno w granicach 100 zł będą paczuszki spoko drodzy państwo .Nawet wstyd żeby się opominać.
@@@@@ 2016-12-11 16:31
Ja chciałabym karnet na siłownie jesli można wybierac ha ha
@@@@@ 2016-12-11 16:32
Ja chciałabym karnet na siłownie jesli można wybierac ha ha
Gość 2016-12-12 13:55
Mo i gdzie te super duże pensje
oje 2016-12-12 15:47
w górnictwie?
2016-12-26 07:39
Może by ktoś z Was podziękował za deputaty należy się szefowi
Inka 2017-01-09 19:04
Dziewczyny jak u Was z wypłatami po styczniowej podwyżce
gość 2017-01-11 14:53
Na razie, to chyba podwyżka nas nie dotyczy, bo to wypłaty za grudzień.
gosc 2 2017-01-12 19:06
jakie podwyżki?
Gość 2017-01-16 20:37
Dziewczyny jakie podwyżki? Na nic na waszym miejscu bym nie liczyła, tu był taki MYK zrobiony z wyplatami od utargu, że nawet grosza więcej nie będzie mimo, że stawka poszła w górę, po 1830 na rękę powinniście teraz przy waszych godzinach dostać a napewno wam tego nie dadzą, pomachlacza premią i MYK będzie szedł dalej.
Lula 2017-01-24 19:30
Czy to prawda że od lutego nie ma przecen i ubytków prosimy o odpowiedz .
pipi 2017-01-25 08:42
Gość 2017-01-25 19:01
To nie możliwe, bo by nawet jedna sklepowa nie została w pracy.
Kika 2017-01-25 20:28
Hej dziewczyny odezwijcie się co się dziedzieje jak u was co wam oznajmiono ?
Olo 2017-01-26 06:26
U nas świetnie pracujemy i zarabiamy pieniążki
blzebub 2017-01-26 12:31
co wy to opowiadacie przecież nie ma żadnych zmian. Po podwyżce zostaje wszystko tak jak było oprócz kart żywieniowych.
pipi 2017-01-27 08:41
Jakie karty żywnościowe? Macie na myśli te marne deputaty???
lola 2017-01-28 19:06
deputat jeśli nie spełnia twoich wymagań - nie musisz brać, odeślij na firmę albo oddaj ubogim
pipi 2017-01-28 20:57
To lepiej niech się postarają i dadzą coś porządnego a nie.. I niech się wypowiadają ekspedientki pracujące w gaiku a nie kierowniczki które maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepsze deputaty a nie takie jak my.. Moze się zamienimy i my będziemy dostawać deputaty kierowniczek a kierowniczki nasze.. Dzieki za uwagę..
Gość 2017-01-29 19:31
Dziewczyny deputatow to już się raczej nie spodziewajcie bo są cięcia na firmie, więc to jest duży wydatek dla szefostwa, ani małych ani dużych już raczej nie będzie,no chyba, że ktoś tu zacznie dbać o pracowników.....
daun 2017-01-30 12:50
Mam pytanie co ta sa te karty zywieniowe bo nie rozumim bo takich kart w zyciu na oczy nie widzialysmy.Kto bedzie pracowal jesli zabiora nam ubytki i zeszyty przecen.Dowalaja nam towaru na sklepy .Traktuja nas jak idiotki ktore nie wiedza ile towaru zamawiac , potem bawimy sie przez kilka dni zeby go nie zasmdodzic to sie nazywa dbalosc o kilenta .zespol DAWUNA maja wszystkie sklepowe
One 2017-01-30 18:22
Poza ekspedientkami pracują w gaiku jeszcze inni ludzie Mowcie za siebie nie jestescie pempkami swiata przez takie głupie wpisy pozbawicie nas wszystkich deputatow. Z tego co wiem wszyscy mamy w dep. to samo tylko my produkcyjni nie mamy możliwości podmiany.w sklepach pozdrawiam szacowne grono wpisowiczek
pipi 2017-02-11 13:36
Jak tam dziewczyny, zadowolone z podwyżek?
Figo 2017-02-11 20:08
W tej firmie żadnych podwyżek nie bylo, to był jednak MYK, kpina kpina kpina..
Gość 2017-02-12 21:10
Popieram za darmo najlepiej tyrac
pipk 2017-02-13 08:09
Dziewczyny trzeba się oglądać za nową pracą, ta firma nie ma juz przyszłości... Brak podwyżek, brak deputatów... Po co sie starać i tyrać za grosze...
Gość 2017-02-13 13:54
Masakra jakaś. Na strefie za 8 godz mają więcej. Nowy pracownik ma jakieś 2000 netto na rękę.
Gosc 2017-02-13 13:55
Teraz 2 tyś to każda powinna zarobić przy owych cenach,im mniej zarabiamy to mniej wydajemy a puzniej się utargow spodziewają...czemu na godzine nam nie płacą???
Basia 2017-02-13 14:36
Czytam tak co tu piszą i w tym momencie właśnie rezygnuję z pracy w tej firmie, dopiero mialam rozpocząć pracę ale widze, że żadnego wyższego szczebla się tu nie osiągnie,skoro prawdą jest to co tu piszecie to naprawdę pracownika tu mają za nic...ja rezygnuję.
pipi 2017-02-13 18:20
Masz racje nie warto sie pakować w to gówno...
Swiezyk 2017-02-14 12:23
Witam, czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć , dlaczego manko za nieudane remamenty oddaje się do rąk kierowniczek ? Czemu firma nie robi tego co powinna - czyli nie odciaga po prostu nam danej kwoty z wypłaty jak na porządną firmę przystało?
pipi 2017-02-14 12:36
Racja.. Mnie również zastanawia, dlaczego księgowe tak często sie mylą w obliczeniach i nigdy nie wyjdzie mala kwota tylko odrazu duże manko.. Gdzie rzeczywiście kierowniczki samie przyjeżdżają i odbierają kase.. W tej firmie po prostu rządzą księgowe i kierowniczki szefostwa jakby w ogóle nie bylo..
Gość 2017-02-15 19:51
Trochę już w tej firmie pracuję, ale pierwsze słyszę żeby kierowniczki odbieraly pieniądze za manka, nawet jak Aneta była kierowniczka to nigdy mank nie brała do ręki, co najwyżej za inne rzeczy.
pipi 2017-02-15 21:02
Jakie inne rzeczy masz na myśli??? To kto odbieral od Ciebie pieniadze za manka które musimy splacac z własne wyplaty..?
Nietolera 2017-02-16 13:42
W tej firmie coś mi nie pasuje...przecież nigdy nie daje się pieniędzy do rąk. A jednak ją też slyszalam o sytuacji, gdzie osoba z drugiego sklepu musiała zapłacic za błąd, pominiętej jednej faktury w zeszycie, a że " zeszyt poszedł do biura i już nie da się nic zrobić " to musiała spłacać tą fakturę ( a to nie mało pieniędzy ) do rąk kierowniczki. Ja się pytam jakim cudem to nie zostało poprawione skoro faktura się znalazła tylko nie została zapisana? Jak dla mnie to jest nie fair, bo jestesmy tylko ludźmi, ale jak widać tutaj liczy się tylko swój osobisty zysk. Zamiast im pomóc , wesprzeć w jakis sposób,bo przeciez razem pracujemy i tworzymy ten "zespół"i przede wszystkim sklepowe maja tu duży - a nawet największy - wpływ na zyski firmy, ponieważ to one tworzą relacje i zyskują klientów,a tu proszę.. Człowiek drugiego człowieka kopie jak leży, przykre.
Milka 2017-02-16 14:15
Dziewczyny dajcie już spokój z tymi glupotami. Bo to już przesada co tu wypisujecie, też pracuję w sklepie ale to mi się w głowie nie mieści. A kto wam każe, zwolnijcie się bez oczerniania kogokolwiek,pracy jest teraz pod dostatkiem.
kokosz 2017-02-17 08:19
A pracując w sklepie tez splacalas duże manka??? Bo chyba nie umiesz nas zrozumieć... I jak cos nie pasuje to nie czytaj naszych komentarzy! Dla nas jest to forum!
basia 2017-02-17 14:21
To forum jest dla pustych ludzi z tego co można tutaj wyczytać Pan Gaik powinien się zastanowić nad wymianą załogi sklepowej i to poważnie. Manka są za kradzież,jak się nie kradnie to na sklepie jest dobrze.Kto jest zachłanny to potem pisze takie głupoty na forum.Współczuje tym waszym kierowniczką że muszą sie z wami użerać.Też pracowałam w sklepie Gaik ale musiałam zakończyć współpracę ze względu na inne sklepowe bo za dużo chciały brać a ja musiałam za nie oddawać.Dajcie spokój już a jak wam nie pasuje to się zwolnijcie i idźcie do innej firmy.
złotko 2017-02-18 10:49
bo to nie są księgowe ha ha
ekspedientka 2017-02-18 17:00
księgowa się znalazła, może się zatrudnij w dziale księgowości w jakiejś firmie i pokaż swoje zdolności zamiast marnować czas na obrażliwe wpisy , nie oceniaj innych bo sama nawet nie wiesz o czym piszesz tym bardziej powinno być ci wstyd bo nie jesteś anonimowa;)
pipi 2017-02-18 19:37
Wez ty człowieku najpierw naucz sie pisac a nie się pyszczysz i myslisz ze świecisz mądrością... Takie głupie wpisy jak Twoje powinny być automatycznie usuwane bo zaśmiecają to forum. Pozdro...
Gość 2017-02-19 09:21
Pusta to ty jesteś. Glupot nie pisz bo wiesz dobrze ze nie jest. Tak
Początkująca 2017-02-22 20:45
Witam. Chcę zacząć pracować w tej firmie ale po waszych komentarzach aż sie boje. Mógłby mi ktos powiedziec za co wy placicie? Za jakie manka? Niestety ekspedientki nic mi nie wspomnialy:(
Pufcia 2017-02-22 20:46
Pracuję w Świeżyźnie od stycznia 2016 i nie zdażyło się nigdy aby wypłata nie wpłynęła 10. Może i są inne bolączki ale w tej sprawie mija się Pani z prawdą.
Początkująca 2017-02-22 21:29
A manka? Jak to u was jest??
Nick 2017-02-26 10:29
Wyplata nigdy nie byla na czas. Zaweze jest tlumaczenie ,ze rozwoza wyplate dopiero od 10tego wiec zdarza sie , ze wyplate dostajemy nawet 13tego. A na umowie jest DO 10tego a nie OD . Kierowniczki kradna. A sklepowe placa. A wszystkie komentarze , ktore wybielaja firme sa pisane wlasnie przez nie same..
Gość 2017-02-26 11:48
No ostro pojechałas...
Dawni 2017-02-27 14:59
Ktoś tu nieźle pojechał z prawdą o kierwoniczkach prawda i tylko prawda my musimy za manka płacić a kierowniczki się ciesza .Kiedyś pracowałam w firmie gaik .Na szczęście mam już długo fajna pracę w branży mięsnej i tu takich cyrkow nie ma .Zawsze braki by i zawsze będzie na sklepowe a o tych dwóch kierwoniczkach bardzo głośno i aż huczy tylko gaik tego nie widzi dziewczyny powinniście pozamykac te sklepy i jechać prosto do właścicieli żeby coś z tym zrobili bo to się dzieje to mobbing.albo lepiej pip naslac .A gwaytaka że będzie jeszcze gorzej aż mi was szkoda naprawdę .Wiem że ciężko o pracę ale nie dajcie się tak traktować jeśli coś z tym nie zrobicie będzie tylko gorzej za nadgodziny dostajecie napewno nie kiedyś obliczylam za tyle moich nadgodzin dostałam 100 zł to co pracowałam za 1,20 kurde paranoja a urlopy dostajecie poucinane i mało za urlo j mnie muss 2 tyg i to 2 wypłata prawie wypłacona a i gaik zero jeszcze mnie niż robisz jednym słowem machlioki
Gość 2017-02-28 11:36
O pracę nie jest ciężko bo ogłoszenia wiszą a chętnych brak. Za takie smieszne wynagrodzenie to co tu się spodziewać tlumow nie ma.
Zostaw swoją opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik - Niedośpielin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik