Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

tadek

Teraz to są takie czasy że zazdrość i zawiść aż tryska z ludzi.Opamiętajcie się.Jeden na drugiego tylko zrzuca winę a może trzeba przemyśleć swoje postępowanie.Każdy udaje że jest aniołem i jak ma ciężko w życiu a drugiemu nóż w plecy tylko patrzy wbić.

Chuda
@tadek

Mówcie co chcecie ale najlepszą kierowniczka jaka była, jest i może być to jest Pani Iza Oberska, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, niech się cieszą te sklepy co ją mają a zazdroszczą inne.

Rozmawiajcie a nie piszcie bo to jest przykre dla reszty personelu, my pracujemy, mamy fajne pensje, dostalysmy premię na dzień kobiet i jest ok . Wypowiadajcie sie a nie obrażajcie wszystkich pracowników. To świadczy o naszej kulturze , dziewczyny to ze jesteśmy ekspedientkami nie znaczy że możemy takie brednie pisać trochę kultury. Kazda z was ma tel do firmy nie widzę problemu żeby zadzwonic do Pani K. Wszystkie wiemy kto w naszym regionie na jest na L4 to tylko kwestia czasu .

@pracownik

szef,,powinien zainteresowac sie kierowniczkami,,nieuczciwymi,,,,rejonowkami,,oszukujaom jak moga,,,

@pracownik

jest to przykre,,,ale sa oszustkami,,,dla nas,,szefa,,,

Nowa

Witam..Szkoda mi Was dziewczyny bo sama zostałam nazwana (usunięte przez administratora) tylko nie przez kierowniczkę lecz usłyszałam to z ust "koleżanki".Jest to przykre ale ja tego tak nie zostawie i ja odejde z pracy lecz ją pociagne za sobą.A jeśli to czyta to chcę jej przekazać źe każdy mierzy swoją miarą.Nikt nie może być nazwany (usunięte przez administratora) jak za ręke się nie złapało .

Nikola

Boże czytam to byłam pracownikiem Gaik i powiem szczerze że ta pani jest fałszywa dziewczyny nie dajcie się bo czy teraz czy później kiedyś wyjdzie prawda na jaw już wychodzi a gdyby Kaśka była za pracownikami zrobiłaby zebranie i posłuchała sklepowych a nie wiecznie tylko zebrania kierowników po cholerę nie są na innych firmach jest kierownik i przyjeżdża raz na miesiąc i wszystko jest idealnie towar przyjeżdża kolo 9 kierowca waży towar ja spisuje i nie dzwigam po 200 kilo a potem się nie dziwić że idą na L4 paranoja pip wezwać i zobaczymy co będzie miała Kasia niech ona podziwia trochę .Trzymam kciuki łaski nie dajcie się a umowę spisujecie z Gaik a nie z Auschwitz debile

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Pracuje u p. Gaika już kilka lat. Praca jak praca.. Mi zależy na pracy,bo wien że na rynku pracy nie jest łatwo i trzeba się cieszyć Z tego co się ma. Nigdy nie byłam przez nikogo oskarżona. Wszystko jest kwestia szczerej rozmowy. oskarzacie tylko kierowniczki. One są odpowiedzialne za utargi i sklepy i kierują się ich dobrem. Trzeba szczerze rozmawiać a nie robić uniki. Zastanówcie się bo ta dyskusja jest naprawdę żenująca.

Kora
@Anonim

Po drugie dyskusja na tym forum nie ma sensu. Wypowiadają się tylko "urazone" sklepowe, które oczerniaja kierowniczki po imionach i nazwiskach. Dziwne że podobno obrazujące kierowniczki nie wypowiadają się na forum tylko właśnie sklepowe. Trochę klasy

Jakaś
@Anonim

To nie chodzi o sklepy wysoko obrotowe ale to prawda co pisały dziewczyny sklepy słabsze a dobrze rozliczajace się też ciągle były sklepowe winne że słabe utargi że mało zamawiają towaru, to nie sztuka zamówić tylko jak nie ma klijentow to jak długo może leżeć mięso? A co potem stracić klienta to nie sztuka towar do sklepu dostarczany jest codziennie to najlepiej powiedzieć do zwolnienia obie a wychodząc kierowniczka z wizytacji na koniec powie "Życzę powodzenia żeby tylko to zeszło" i co potem zamrażarka i sklepowa aby nie stracić klienta kupuje bo dla niej klient najważniejszy

Kora

Stek bzdur. od kiedy kierowniczki o wszystkim decydują zastanówcie się. Piszecie tu tylko żeby pisac. Cokolwiek byleby kogoś urazić

pracownik 2

naruszenie dóbr osobistych podlega karze. pozdrawiam

Jakaś
@pracownik 2

Dziewczyny to znaczy że swoją godność mają tylko kierowniczki a wobec nas można stosować art. 94 kp może Pan Gaik się obudzi zanim będzie za późno

doświadczona
@Jakaś

Jeżeli nie odpowiada wam stanowisko ekspedientki złóżcie podanie o przeniesienie np na stanowisko kierownika zobaczymy ile wytrzymacie w ciągłym napięciu i obrażaniu ich.One również są pracownikami i podejrzewam że nie raz chciałyby zamienić się z nami stanowiskami wiem co mówię bo kiedyś byłam kierowniczką i już bym nie wróciła na to stanowisko.Pozdrawiam i przemyślcie nad tym co piszecie bo krzywdzicie wiele ludzi jak Wam nie pasuje to zmieńcie firmę.Pozdrawiam

@Jakaś

Póki co to niektóre sklepowe naruszają godność kierowniczek bo nie widziałam żadnej wypowiedzi kierowniczki która obraża tu jakaś sklepowa i to jeszcze po imieniu. My chcemy pracować w tej firmie

Taki

Panie Gaik niech Pan sie zastanowi, dlaczego personel odchodzi. Moze nie wytrzymuje psychicznie? I dlaczego tak dlugo trwa poszukiwanie nowych pracownikow a kolejni kandydaci odchodza po kilku dniach? Nie warto sluchac opinii tylko jednej strony tylko moze dobrze byloby posluchac takze sklepowych.

Żale

No właśnie trzeba myśleć w dwie strony tu się zgodzę ale to trzeba być kierownikiem nie fałszywą kierowniczka każdy sklep i każdym sklepie wie to że kierowniczka się urzali w sklepie na Praszce to wszystko dochodzi do sklepu przykład Częstochowa co pani myśli że można nas obrażać od złodzieji pijaczek .Już 3 sklepy na jej terenie poobrazala i my mamy na to pozwolić Pani Kasia ma na sklepowe wywalone dla niej liczy się tylko zdanie kierowniczek od siedmiu boleści .Kim my jesteśmy śmiecmi które można oskarżać bezpodstawnie a potem śmiać się za plecami .Ona na każdy sklep narzeka na jazdy jeszcze z żadnego sklepu zadowolona nie jest. O jest zadowolona z kierowcy i pani wie o kim mowa a jeśli jeszcze raz usłyszymy o nas coś z nieprawda podajemy wszystkie do sądu i wtedy skończy się ten cyrk a jeszcze jedno pójdzie petycja ale do pana Jacka pani się czuje bezkarna .Skończyło się że tylko pani się liczy dość tego .Nie pozwolimy sobie na to a klienci nasi dużo razy słyszało pani pretensje i docinki do nas na sklepach a my się postaramy i to żeby już na pani sklepach nie kupowali .Zresztą już macie mniejsze utargi i bardzo dobrze i AMEN

Dawni

Byłam pracownikiem i zastanawia mnie fakt iż zawsze remementy wychodziły źle non-stop manka a jak doszlysmy co się dzieje nagle jakimś cudem jest wszystko na 0.To jest wręcz aż dziwne ......A co do tych pieniędzy na dzień kobiet również nie dostałam to jest nie fajne ponieważ będąc na L4 dałam pieniądze również na prezent dla szefa i szefowej a oni mnie i inne dziewczyny tak potraktowali .Zresztą każda z nas tyra dźwiga te ciężary i takie podziękowanie .Dbalysmy o klientów miałyśmy swoich stałych którzy zawsze duża sumę zostawiali kombinowalo się żeby restauracje kupowały u nas a tu takie podziękowanie zostalysmy wyzwane od złodzieji od pijaczek.Po czym takie stwierdzenia i ta osoba która tak nas nazywała powinna się wstydzić że tak nas potraktowała .Nie będę tu mówić kto chyba wszyscy wiedzą o kogo chodźi .Nie trzeba pisać .W życiu przepracowalam w mięsnych sklepach ale nigdy nie było takich cyrkow jak tu masakra i cieszę się że już mam wolę od obozu pracy

Nn

KARMA wraca panie Gaik z podwójną siłą

Taki
@Nn

Co niektóre kierowniczki potrafią ukrasc 200 zl pogotowia kasowego z kasy a jak się pracownik pokapuje to udawaja wariata no jak możesz coś takiego mówić na kierowniczke tak jakby to kierowniczka była kimś więcej niż człowiekiem święta złodziejka. Jeżeli to przeczyta to niech wie ze o niej tu pisze .Wstydzila by się ale wierzę w sprawiedliwość Boga

Gg

Pytanie dlaczego kobiety które są i były na L4 nie dostały pieniędzy na dzień kobiet przecież jesteśmy kobietami albo ktoś podprowadzil pieniądze do siebie.zastaniwienie myśmy się składały dla gaika na prezent pytanie dlaczego nas tak potraktowano.Wsztscy powinni byc po równo potraktowani Co my jesteśmy gorsze w czym pytany.... Następnie dlaczego sypią się sklepy nikogo to nie zastanawia ciekawe prawda .

Dawni

Ktoś tu nieźle pojechał z prawdą o kierwoniczkach prawda i tylko prawda my musimy za manka płacić a kierowniczki się ciesza .Kiedyś pracowałam w firmie gaik .Na szczęście mam już długo fajna pracę w branży mięsnej i tu takich cyrkow nie ma .Zawsze braki by i zawsze będzie na sklepowe a o tych dwóch kierwoniczkach bardzo głośno i aż huczy tylko gaik tego nie widzi dziewczyny powinniście pozamykac te sklepy i jechać prosto do właścicieli żeby coś z tym zrobili bo to się dzieje to mobbing.albo lepiej pip naslac .A gwaytaka że będzie jeszcze gorzej aż mi was szkoda naprawdę .Wiem że ciężko o pracę ale nie dajcie się tak traktować jeśli coś z tym nie zrobicie będzie tylko gorzej za nadgodziny dostajecie napewno nie kiedyś obliczylam za tyle moich nadgodzin dostałam 100 zł to co pracowałam za 1,20 kurde paranoja a urlopy dostajecie poucinane i mało za urlo j mnie muss 2 tyg i to 2 wypłata prawie wypłacona a i gaik zero jeszcze mnie niż robisz jednym słowem machlioki

@Dawni

O pracę nie jest ciężko bo ogłoszenia wiszą a chętnych brak. Za takie smieszne wynagrodzenie to co tu się spodziewać tlumow nie ma.

basia

To forum jest dla pustych ludzi z tego co można tutaj wyczytać Pan Gaik powinien się zastanowić nad wymianą załogi sklepowej i to poważnie. Manka są za kradzież,jak się nie kradnie to na sklepie jest dobrze.Kto jest zachłanny to potem pisze takie głupoty na forum.Współczuje tym waszym kierowniczką że muszą sie z wami użerać.Też pracowałam w sklepie Gaik ale musiałam zakończyć współpracę ze względu na inne sklepowe bo za dużo chciały brać a ja musiałam za nie oddawać.Dajcie spokój już a jak wam nie pasuje to się zwolnijcie i idźcie do innej firmy.

@basia

Pusta to ty jesteś. Glupot nie pisz bo wiesz dobrze ze nie jest. Tak

Początkująca
@Gość

Witam. Chcę zacząć pracować w tej firmie ale po waszych komentarzach aż sie boje. Mógłby mi ktos powiedziec za co wy placicie? Za jakie manka? Niestety ekspedientki nic mi nie wspomnialy:(

kokosz

A pracując w sklepie tez splacalas duże manka??? Bo chyba nie umiesz nas zrozumieć... I jak cos nie pasuje to nie czytaj naszych komentarzy! Dla nas jest to forum!

Milka

Dziewczyny dajcie już spokój z tymi glupotami. Bo to już przesada co tu wypisujecie, też pracuję w sklepie ale to mi się w głowie nie mieści. A kto wam każe, zwolnijcie się bez oczerniania kogokolwiek,pracy jest teraz pod dostatkiem.

Nietolera

W tej firmie coś mi nie pasuje...przecież nigdy nie daje się pieniędzy do rąk. A jednak ją też slyszalam o sytuacji, gdzie osoba z drugiego sklepu musiała zapłacic za błąd, pominiętej jednej faktury w zeszycie, a że " zeszyt poszedł do biura i już nie da się nic zrobić " to musiała spłacać tą fakturę ( a to nie mało pieniędzy ) do rąk kierowniczki. Ja się pytam jakim cudem to nie zostało poprawione skoro faktura się znalazła tylko nie została zapisana? Jak dla mnie to jest nie fair, bo jestesmy tylko ludźmi, ale jak widać tutaj liczy się tylko swój osobisty zysk. Zamiast im pomóc , wesprzeć w jakis sposób,bo przeciez razem pracujemy i tworzymy ten "zespół"i przede wszystkim sklepowe maja tu duży - a nawet największy - wpływ na zyski firmy, ponieważ to one tworzą relacje i zyskują klientów,a tu proszę.. Człowiek drugiego człowieka kopie jak leży, przykre.

Swiezyk

Witam, czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć , dlaczego manko za nieudane remamenty oddaje się do rąk kierowniczek ? Czemu firma nie robi tego co powinna - czyli nie odciaga po prostu nam danej kwoty z wypłaty jak na porządną firmę przystało?

@Swiezyk

Racja.. Mnie również zastanawia, dlaczego księgowe tak często sie mylą w obliczeniach i nigdy nie wyjdzie mala kwota tylko odrazu duże manko.. Gdzie rzeczywiście kierowniczki samie przyjeżdżają i odbierają kase.. W tej firmie po prostu rządzą księgowe i kierowniczki szefostwa jakby w ogóle nie bylo..

@pipi

Trochę już w tej firmie pracuję, ale pierwsze słyszę żeby kierowniczki odbieraly pieniądze za manka, nawet jak Aneta była kierowniczka to nigdy mank nie brała do ręki, co najwyżej za inne rzeczy.

@Gość

Jakie inne rzeczy masz na myśli??? To kto odbieral od Ciebie pieniadze za manka które musimy splacac z własne wyplaty..?

złotko
@pipi

bo to nie są księgowe ha ha

ekspedientka
@złotko

księgowa się znalazła, może się zatrudnij w dziale księgowości w jakiejś firmie i pokaż swoje zdolności zamiast marnować czas na obrażliwe wpisy , nie oceniaj innych bo sama nawet nie wiesz o czym piszesz tym bardziej powinno być ci wstyd bo nie jesteś anonimowa;)

@ekspedientka

Wez ty człowieku najpierw naucz sie pisac a nie się pyszczysz i myslisz ze świecisz mądrością... Takie głupie wpisy jak Twoje powinny być automatycznie usuwane bo zaśmiecają to forum. Pozdro...

Masakra jakaś. Na strefie za 8 godz mają więcej. Nowy pracownik ma jakieś 2000 netto na rękę.

pipk

Dziewczyny trzeba się oglądać za nową pracą, ta firma nie ma juz przyszłości... Brak podwyżek, brak deputatów... Po co sie starać i tyrać za grosze...

Gosc
@pipk

Teraz 2 tyś to każda powinna zarobić przy owych cenach,im mniej zarabiamy to mniej wydajemy a puzniej się utargow spodziewają...czemu na godzine nam nie płacą???

Basia
@Gosc

Czytam tak co tu piszą i w tym momencie właśnie rezygnuję z pracy w tej firmie, dopiero mialam rozpocząć pracę ale widze, że żadnego wyższego szczebla się tu nie osiągnie,skoro prawdą jest to co tu piszecie to naprawdę pracownika tu mają za nic...ja rezygnuję.

@Basia

Masz racje nie warto sie pakować w to gówno...

Popieram za darmo najlepiej tyrac

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik - Niedośpielin

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik