Opinie o Ocular Canada 2 Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ocular Canada 2 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ocular Canada 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocular Canada 2 Sp. z o.o. w Lublin

Igor Nowy wpis

Salon jak salon - spory wybór oprawek, super obsługa i lekarze. Cenowo bardzo fajnie wypadło. Zadowolony jestem z zakupu okularów - i tych na co dzień i tych przeciwsłonecznych.

krzysiek Nowy wpis

kupiłem tu szałowe okulary przeciwsłoneczne - polecam! Sprawdzają się kolejny sezon.

Kinga Nowy wpis

Świetny wybór okularów przeciwsłonecznych! I tych korekcyjnych, i zwykłych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Damian Nowy wpis

Badania wzroku i zakup okularów w tym salonie - pierwsza klasa.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ocular Canada 2 Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maja

Bardzo jestem zadowolona z wizyty w salonie. Super obsługa, na wszelkie pytania jakie miałam, wyjaśnili zrozumiale. Kupiłam fajne okulary, sprawdzają się. Polecam!

Anka

Bardzo fajne okulary do wyboru. Zdecydowałam się na ładne oprawki i solidne szkła - cenowo wyszło bardzo fajnie. Dzięki!

Madzia

Cieszę się, że wybrałam ten salon! Zakupy w salonie były owocne - dzięki pomocy obsługi dobrałam twarzowe okulary korekcyjne, zamówiłam też korekcyjne przeciwsłoneczne. Minęło już jakieś pół roku od zakupu i mogę powiedzieć, że służą dobrze - ani jednej ryski, odprysku farby. Cenowo też OK. :) Polecam!

Stanisław

Zadowolony jestem z zakupu okularów w tym salonie. Miła obsługa. Szeroki wybór oprawek.

Helena

Bardzo duży i fajny wybór oprawek do okularów. Co na czym mi zależało też, żeby można było wybrać szkła do pracy przy komputerze. Zadowolona jestem z tego salonu. Polecam

Konrad

Zadowolony jestem. Miałem co wybierać. Fajne szkła, porządne okulary - mam już pół roku i nic się z nimi nie dzieje.

Gosia

Salon poleciła mi znajoma. Bardzo jestem zadowolona - i z podejścia do klienta, obsługi. Mam super okulary, w których dobrze mi się nosi w końcu. ❤

Czy w Ocular Canada 2 Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Iza

polecam ten salon, wybór mają bardzo duży, ceny fajne, chętnie pomagają w wyborze

dagmara

największy wybór oprawek w mieście, bardzo polecam, ja kupiłam i jestem zadowolona

Czy firma Ocular Canada 2 Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

sylwia

miła obsługa i duży wybór fajnych oprawek

Danusia

obsługa miłą, pomocna, okularów do wyboru bardzo wiele, ceny normalne. wszystko na wysoki poziomie ;)

Klara

okulary, które tu kupiłam bardzo mi się podobają, dobrze sie w nich czuję i wyglądam. panie z salonu bardzo pomocne, doradziły mi co najlepiej wybrać

Mirek

Najlepszy salon optyczny w mieście. Dobre ceny i duży wybór oprawek.

Renata

obsługa miła, duży wybór oprawek, ceny w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Ocular Canada 2 Sp. z o.o. - Lublin

Ocular Canada 2 Sp. z o.o.