Opinie o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Lider Świdnica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Lider Świdnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Gosc

Witam jechałam tym przewoźnikiem proszę wszystkich kto czyta opinie że to co piszą ludzie to prawda ogromnie żałuję że kupiłam bilet szef tej firmy bezczelny typ autobusy tragedia tylko ludzi wprowadzają w blad nie zostałam.poinformowana za będę miała przesiadkę w Legnicy bo jechalam nad morze wyrzucili nas jak śmieci na jakims pustkowiu i czekaliśmy na następny bus starsi ludzi się denerwowali tragedia !!!!!!Jeszcze raz proszę nie kupujcie u nich biletu (usunięte przez administratora) i nieodpowiedzialni ludzie tam pracują !!!!!!

Nie polecam. Nigdy więcej z tą firmą nie pojedziemy 20.08 jechaliśmy miała być toaleta brak spóźnienie godzinę,bardzo ciasno autokar nie nadaje się na tak długie trasy . Mało tego brak miejsc jeden pasażer siedział na podłodze po jakimś czasie wysiadł nie WYTRZYMAŁ. BEZNADZIEJNA FIRMA NIE POLECAM

Mieczysław

Komentujecie swoje doświadczenie jako klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica i mógłby nam przybliżyć warunki pracy jakie tam zastał oraz atmosferę? Jestem ciekaw, jak wygląda oferta tego pracodawcy na tle konkurencji. Podzielcie się swoją wiedzą.

Grazyma

Witam jechalam 19 sierpnia z nad morza do legnicy potem do chojmowa bus w legmicy czekal mie bylo zadnych problemow na kazdym pszysyamku jak kogos mie bylo kierowca dzwonil i czekal kulturalni i mili a ze korki to juz nie ich wina nie bylo zle

Czy po rozmowie w Usługi Transportowe Lider Świdnica rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mieczysław

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Usługi Transportowe Lider Świdnica i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat?

ROZCZAROWANA
@Mieczysław

Zdecydowanie nie polecam .Autokar zdezelowany pomiędzy siedzeniami mało miejsca klimatyzacja działa wybiórczo kierowca wyłącza klimatyzację. Najgorsze to jest to że kierowca zgubił walizki pasażerów i gdyby nie reakcja pasażerów kierowca pojechał by dalej nie zauważając tego .To po co mu lusterka? Po zatrzymaniu się stwierdził że to nie jest jego wina. Ja i nie tylko ja mamy zniszczone walizki.

Asika

Nie polecam serdecznie, (usunięte przez administratora) brak podanego dokładnego przystanku docelowego, chwile przed dojazdem dowiedzieliśmy się że będziemy wysadzeni gdzieś na końcu miasta. Od Lidera radze uciekać.

Olga

Zdecydowanie odradzam! Bardzo mało miejsca (mam tylko 165 cm wzrostu i 50 kg wagi, nie wyobrażam sobie jak tak długa podróż przeżyli wyżsi i "szersi" pasażerowie). W jedną stronę klimatyzacja nie działała w ogóle, a dzień był upalny. W drugą na szczęście było już ok. Ale co najważniejsze, Pani wysiadająca dwie miejscowości wcześniej zabrała przez pomyłkę mój bagaż (nie był nawet podobny do jej bagażu)... I co usłyszałam od kierowcy, gdy przerażona zorientowałam się że mojego bagażu nie ma? Otóż usłyszałam, żebym się nie przejmowała, na pewno ktoś przez pomyłkę zabrał, zdarza im się to PRZY KAŻDYM KURSIE. Pan kierowca dodał jeszcze że następny autokar przywiezie mi ten bagaż jutro... Byłam po 8 godzinach podróży w ukropie, bez klimatyzacji, cała mokra i miałam czekać 24 h na możliwość zalożenia czystego ubrania... ale według kierowcy, ani pana w centrali firmy, nie było problemu!!! Większość autokarów ma już system numerków naklejanych na bagaż i bagaż jest wydawany przez kierowcę. No ale najwyraźnije Lider uznaje to za zbędną rzecz, bo przecież można poczekać na bagaż 24 h, w czym problem....

Qba

Witam, podróżowałamz Liderem dwukrotnie, nad morze i do domu. Podróż nad morze, można by rzec było ok. Pół godz tylko spoźnienia bez żadnej info- idzie jeszcze wytrzymać, natomiast powrót katastrofa: wsiadajac do autobusu myślałam, że jest tak gorąco, bo kierowca nie nastawia większej klimy, bo zatrzymuje się co chwile i zabiera pasażerów, gdy juzżwyjechaliśmy "na prosta", nadal nie było oddychać, w końcu interwencja u kierowcy, klima nie działa uciekł gaz, ku...a jak można podstawić zepsuty autokar na tak długą podróż??? wiedząc ze jada małe dzieci, mało tego kierowca miał opóźnienie i nie chciał robić postojów. Dojechałam ale przysięgam następnym razem będę szukać innego przewoźnika

Mateusz

Busy jeżdżące pod nazwą "Lider" to jeden wielki żart. Całkowity brak rezerwacji miejsc powoduje (usunięte przez administratora) Odstęp pomiędzy siedzeniami jest tak mały, że na normalne ułożenie nóg nie ma co liczyć. Podróżuje nimi głównie dzicz, bijącą się o wejście do busa, o siedzenie jak i o swoją wyłączną wygodę. Pomimo braku miejsca Janusze i Grażyny pochylają oparcia do pozycji leżącej, przez co nawet jedna noga się nie mieści między siedzeniami. I nie ma, że poprosisz, albo ci zacznie pyskować, albo będziecie się kłócić przez kilkanaście godzin drogi. Jest to porażka. Jeździłem wieloma busami / autokarami / pksami, ale takiej tragedii jeszcze nie uświadczyłem. Jest to na chwilę obecną najgorszy przewoźnik jaki jeździ po naszych drogach. Odradzam każdemu, kto zastanawia się nad podróżą z Liderem. Lepiej jechać do miejscowości, w której można przesiąść się w np. Flixbusa, Arrive, w ostateczności Voyagera. Nie robię reklamy, po prostu ostrzegam. Do Lidera więcej nie wsiądę choćby miał być to ostatni przewoźnik na planecie.

Mieczysław

Komentujecie swoje doświadczenie jako klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica i mógłby nam przybliżyć warunki pracy jakie tam zastał oraz atmosferę? Jestem ciekawy, jak wygląda bieżącą oferta pracy u tego pracodawcy. Podzielcie się swoją wiedzą.

Ela

Podróżowałam z liderem 24.07.2018. Kurs Rewal-Polkowice. Jestem zadowolona. Pan kierowca pomógł z bagażem. Tego dnia był okropny upał w autokarze klimatyzacja pełen komfort. w autokarze nie ma toalety ale na trasie o której pisze były dwa przystanki gdzie można było skorzystać z toalety i napić się kawy ????

Pech

Zamieniony bagaż! Jak ktoś wziął mój przez pomyłkę proszę się odezwać!! Nikt bagaży nie pilnuje na przystankach. Każdy otwiera bagażnik i wkłada do niego i wyciąga co chce. W nocy, po ciemku, jak nagle się okazuje, że trzeba się przesiąść do innego autobusu lub busa to o pomyłkę łatwo. Masakra. Autobus z Mielna do Legnicy i dalej do Wałbrzycha, ale w Legnicy przesiadki na różne kierunki, głównie na Dzierżoniów i Bielawę ale także na Gryfice. Gdyby ktoś coś słyszał, piszcie.

@Pech

Chciałam jeszcze dodać, że Lider obiecał pomoc. Odezwali się bardzo szybko w odpowiedzi na przesłanego maila, bo to, co kierowca powiedział to porażka. Napiszę, czy ta pomoc okazała się efektywna, czy to tylko takie gaworzenie. Może chociaż tu firma stanie na wysokości zadania.

Firma Lider nie powinna funkcjonować na europejskim rynku.Za komuny zdecydowanie lepiej się jeździło. Jeśli ktoś lubi ekstremalną jazdę, to jedyny powód, żeby odbyć podróż z tą firmą...Beznadziejny autokar a kierowcy nie lepsi :( Nerwowa atmosfera podczas podróży. NIGDY W ŻYCIU!

Mieczysław

Komentujecie swoje doświadczenie jako klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica i mógłby nam przybliżyć warunki pracy jakie tam zastał oraz atmosferę? Jestem ciekawy, jak wygląda oferta tego pracodawcy na tle konkurencji.

Turystyka
@Mieczysław

Dzis miałam nieprzyjemnosc podróżować z Katowic do Kołobrzegu. Kierowca mówił ze ucieka z roboty bo płacą psie pieniądze a caly tabor to lepiej nie gadać- wsztstko się sypie- słowa kierowcy który sam odradzał podróży z Liderem.

Mieczysław

@Myszka Mógłbyś rozwinąć tą myśl? Twoja opinia przyda się przyszłym pracownikom, którzy zaglądają na tę stronę w poszukiwaniu informacji na temat poszczególnych pracodawców. Podziel się swoimi przemyśleniami zgodnie z zasadami forum https://www.gowork.pl/regulamin

Ruda

Podzielam opinie innych dramat,dramat i jeszcze raz dramat.Brak toalety,brak klimy,ciasnota autobus to jakaś porażka.Szczerze odradzam.

Klient

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STOP OSZUSTOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W dniu 29.06.2018 kurs z Katowic do Kołobrzegu. To była masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Ostatni raz jechałam w taką długą podróż z Liderem. Autobus brudny z klimatyzacji widać było grzyb. Kierowcy nie przyjemni, a na trasie 3 zmiany kierowców. Jednemu Panu kierowcy chyba było słabo albo coś źle się czuł ponieważ zrobił przerwę pół godziny w lesie przez co opóźnienie było ponad godzinne. W autobusie brak drugiego kierowcy. Brak też informacji, że jest przerwa ile czasu mamy, nikt nie informuję co to za kultura. To nie autokar to zwykły autobus który przewozi ludzi na krótkie wycieczki. Fotele nie są przystosowane do siedzenia tyle godzin. Kierowcy nie uważali na dziury, lataliśmy z prawej do lewej po autobusie - ale co oni mogą to wina "autokaru". Jechałam pierwszy raz z nimi i ostatni. Na stronie najlepsze autokary a jedziesz takim paściem . Jak można tak oszukiwać ludzi!!!!!!!!! To jest skandal!!!!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nigdy więcej Lidera

Też nie polecam!!! Ludzie szczerze Wam radzę, nie wybierajcie się z tym przewoźnikiem w żadną trasę, to po prostu NIEBEZPIECZNE!!! Żałuję, że sama wcześniej nie sprawdziłam opinii. Autobusy to STARE, CIASNE RZĘCHY! Na autostradzie w środku nocy jechaliśmy od prawej do lewej przy dużej prędkości. Kierowcy to nie przeszkadzało, a po niedługim czasie PĘKŁA OPONA (na autostradzie podkreślam). Całe szczęście, że nic nam się nie stało. Kierowcy nie raczą udzielać żadnych informacji. TO BYŁA MOJA NAJGORSZA PODRÓŻ W ŻYCIU!!!!! Dodatkowo jest bardzo, bardzo ciasno i niewygodnie, aha i nie ma toalety w autobusie, bo wg kierowcy autobusów z WC już się nie produkuje (to wszystko na długiej trasie do Kołobrzegu).

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Lider Świdnica - Świdnica

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Usługi Transportowe Lider Świdnica
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Fabryczna 5
    58-100 Świdnica