Usługi Transportowe Lider Świdnica

Świdnica

Opinie o Usługi Transportowe Lider Świdnica

TURYSTA 2014-07-28 23:34
PRZESTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z USŁUG FIRMY LIDER WYJAZD NAD MORZE OPOZNIL SIE 1,5 GODZINY BO AUTOBUS BYL NAPRAWIANY NA PRZYSTANKU W LEGNICY . KOMETARZ JEDNEGO Z KIEROWCÓW BRZMIAL MOZE DOJEDZIEMY . W DRODZE POWROTNEJ PSUL SIE JUZ OD MIEDZYZDROJI , PODROZ TRWALA 12 GODZIN I W LUBINIU CALKOWICIE SIE ROZKRACZYL PO CZYM WLASCICIEL STWIERDZIL ZE TO NORMALNE , Z TEGO WSZYSTKIEGO KIEROWCA KTORY PROWADZIL AUTOBUS ZWOLNIL SIE PRZEZ TELEFON . NIE KOZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY
Kaśka 2016-04-19 13:40
Witam,

W sierpniu zamierzam z rodziną wyjechać nad morze (z Wałbrzycha), czy ktoś w zeszłym roku korzystał z Lidera? Jechałam w zeszłym roku Guliwerem, ale podróż w nocy jednak to nie jest to, co mi odpowiada, zwłaszcza, że byliśmy na miejscu ok. 6:00, a domek dopiero od 12:00.

Proszę o opinie nt Lidera. Dziękuję.
slawek 2016-10-23 12:40
Witam.w lipcu 2016r jechaliśmy z rodziną nad morze i warunki w autobusie bo to nie był autokar poniżej normy, ciasnota,przepełniony,brak warunków na podróżowanie z dziećmi,brak toalety,bardzo mało postojów,kierowca albo nagrzewał autobus że człowiek się pocił albo na całą noc włączył chłodzenie:( za przejazd dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci biorą kolosalne pieniądze gdzie to nie idzie w ogóle w parze ze standardem autobusu.wyjazdy opóźnione. W drodze powrotnej gdzie wracaliśmy z Dziwnowa do Jeleniej Góry, kierowca na bezczela chciał zostawić nas na PKSie w Świdnicy z maleńkimi dziećmi bo nie poinformował nas o przesiadce na busa. Szczyt chamstwa i bezczelności. Nie polecam firmy lepiej jechać PKP.
as w rekawie 2017-07-08 15:39
Wracałam ostanio z miedzywodzie wraz z corka-i szczerze pisząc nie polecam.za swiebodzinem kierowca był już tak zmęczony ze z impetem wjechał na wysepke na drodze i chyba się obudził. Po tym zdarzeniu oka nie zmruzylam. Oczywiście godzinne opóźnienie ale najbardziej zdziwiło mnie to że był tylko jeden kierowca który prowadził przeszło 12 godzin a we Wrocławiu zmienił się z drugim....to był mój ostatni przejazd znad morza na slask-nigdy więcej!
Łukasz 2017-07-24 22:21
Tragedia. Najgorszy syf jaki wozi ludzi. Nie polecam tego nikomu. Syf kila i mogiła. Jak można w takim burdeluludzi wozić. Brak słów co do tego przewoźnika. Druga sprawa to drogo. Bardzo drogo. Czekałem z dziecmi na autobus który się spóźnił 180min a za bilety zapłacone
Zostaw swoją opinię o Usługi Transportowe Lider Świdnica - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Lider Świdnica