Usługi Transportowe Lider Świdnica

Świdnica

Opinie o Usługi Transportowe Lider Świdnica

TURYSTA 2014-07-28 23:34:30
PRZESTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z USŁUG FIRMY LIDER WYJAZD NAD MORZE OPOZNIL SIE 1,5 GODZINY BO AUTOBUS BYL NAPRAWIANY NA PRZYSTANKU W LEGNICY . KOMETARZ JEDNEGO Z KIEROWCÓW BRZMIAL MOZE DOJEDZIEMY . W DRODZE POWROTNEJ PSUL SIE JUZ OD MIEDZYZDROJI , PODROZ TRWALA 12 GODZIN I W LUBINIU CALKOWICIE SIE ROZKRACZYL PO CZYM WLASCICIEL STWIERDZIL ZE TO NORMALNE , Z TEGO WSZYSTKIEGO KIEROWCA KTORY PROWADZIL AUTOBUS ZWOLNIL SIE PRZEZ TELEFON . NIE KOZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY
Kaśka 2016-04-19 13:40:19
Witam,

W sierpniu zamierzam z rodziną wyjechać nad morze (z Wałbrzycha), czy ktoś w zeszłym roku korzystał z Lidera? Jechałam w zeszłym roku Guliwerem, ale podróż w nocy jednak to nie jest to, co mi odpowiada, zwłaszcza, że byliśmy na miejscu ok. 6:00, a domek dopiero od 12:00.

Proszę o opinie nt Lidera. Dziękuję.
slawek 2016-10-23 12:40:51
Witam.w lipcu 2016r jechaliśmy z rodziną nad morze i warunki w autobusie bo to nie był autokar poniżej normy, ciasnota,przepełniony,brak warunków na podróżowanie z dziećmi,brak toalety,bardzo mało postojów,kierowca albo nagrzewał autobus że człowiek się pocił albo na całą noc włączył chłodzenie:( za przejazd dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci biorą kolosalne pieniądze gdzie to nie idzie w ogóle w parze ze standardem autobusu.wyjazdy opóźnione. W drodze powrotnej gdzie wracaliśmy z Dziwnowa do Jeleniej Góry, kierowca na bezczela chciał zostawić nas na PKSie w Świdnicy z maleńkimi dziećmi bo nie poinformował nas o przesiadce na busa. Szczyt chamstwa i bezczelności. Nie polecam firmy lepiej jechać PKP.
Zostaw swoją opinię o Usługi Transportowe Lider Świdnica - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Lider Świdnica