Opinie o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Lider Świdnica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Lider Świdnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Marcin i Ania

Nie polecam. Moja dziewczyna jechała z Mrzeżyno do Wałbrzycha. Kierowca nie chciał zatrzymać się na żadnym postoju. Nie chciał również udzielić informacji o czasie dotarcia do punktu docelowego. Zaczął grozić, że zadzwoni na policję, że moja dziewczyna jest pod wpływem alkoholu. Dzwoniłem do głównego szefa ( idiota) który zachowywał się tak samo jak kierowca. ODRADZAM !!!

Zenek

Szkoda, że na forum dla pracowników tylko wpisy klientów!

Jola

Odradzam, podróż z Dzierżoniowa do Kołobrzegu - w Dzierżoniowie podjechał samochód osobowy z kierowcą który tłumaczył że dla kilku osób nie opłaca się aby autobus jechał ze Świdnicy, w Świdnicy stary autobus zawiózł pasażerów do Legnicy -kolejna przesiadka. Autobus docelowy to stary zdezolowany pojazd do tego kierowca który w trakcie 10 godzinnej podróży zrobił jedną przerwę !!!! Kierowca nie znał za bardzo drogi gubił się. W autobusie duszno ciasno i dojechaliśmy z 1,5 godzinnym opóźnieniem.

Mieczysław

Pojawiają się tu opinie z punktu widzenia klientów firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica, a może ktoś mógłby napisać coś więcej na temat tej firmy jako pracodawcy? Jakie są warunki pracy? Jaka panuje atmosfera? Jak kształtuje się system płacowy? @Feliks Czy znalazłeś już informacje na temat ofert pracy? Może już składałeś aplikację? Wszystkie informacje będą mile widziane.

Czy po rozmowie w Usługi Transportowe Lider Świdnica rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Załamana

Informacja o przejazdach tragiczna. Podają w wyszukiwarce, że jezdzi codziennie, a tymczasem jezdzi raz na kilka dni. Szkoda, że pasażer musi się o tym dowiadywać czekając z bagażami na przystanku na ten autobus widmo. Tragedia - i to w xxi wieku!!!

To jakieś nieporozumienie wyjazd z Wałbrzycha do Kołobrzegu 11 05 2018.Mial byc autokar a był bus wrak dziecko siedziało na torbach nikomu nie polecam jazdy z tą firmą

Feliks

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kierowców? Jaką macie bazę?

Norbert

Autobusy z firmy LIDER to tragedia . Kurs do Pobierowa był koszmarem kierowca łamał przepisy wyprzedżanie na trzeciego na 40 miał prawie 110 km/h. A autokar marki Setra to rozpadający się złom.

Wiktor

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?Szkoda!!!

Szukam osób które jechały Firmą Lider kursem 16.08.2017 nad morze ,mieliśmy jechać autokarem bezpośrednim ,gdzie w Katowicach dowiedzieliśmy sie ze AUTOKAR którym mieliśmy jechac nad morze idzie na warsztat i bedzie z tego powdod*** ,przesiadka o godzinie 24 w nocy ,kierowca nie wie czy ktoś inny po nas przyjedzie ,jakaś masakra inny Pan z busa dowożący pasażerów do autokaru wydawał się być pod wpływem alkoholu .To jakiś absurd że taka firma funkcjonuje , autokary żałosne z okresy PRL

Anete
@Marta

Ja jechałam. Nie zauważyłam żeby z kierowcą było coś nie w porządku. Wręcz przeciwnie-bardzo miły Pan. Wszystko wytłumaczył,co gdzie i jak. To raczej niemożliwe żeby osoba która wiezie ludzi taki kawał drogi był pod wpływem alkoholu.

@Marta
@Anete

Jechałaś ? chyba nie tym kursem , albo przespałaś całą trasę .A co ten kierowca wytłumaczył ? staliśmy o 24 w nocy nie widząc czy inny autokar przyjedzie po nas czy nie przyjedzie , i gdzie była informacja czy to już jest przesiadka czy tylko postój i ile raz na trase z Katowic nad morze był postój ? Po za tym jak można było wyjechac z Katowic nie sprawnym autokarem.Chyba pomyliłaś kursy albo jesteś znajomą z Firmy Lider :)

Ada

Podróż z nad morza do Dzierżoniowa z liderem to tragedia. Autobus był stary, mało miejsca, popsute i niewyprofilowane fotele, kilkukrotnie spadająca na głowę zasłona łącznie z "karniszem" oraz marny nawiew zamiast klimatyzacji przy temperaturze 30stu stopni - nieprzystosowany na kilkunasto godzinną trasę. Na dodatek przesiadka w Świdnicy do busa w celu dalszej podróży bez wcześniejszej informacji. Kierowca nie miły - nie raczył pomoc w przeniesieniu walizek do busa (mimo że przesiadka to wymysł firmy), a przy zapytaniu o miejsce wysiadki w Dzierżoniowie, był opryskliwy, miał wielki problem i robił łaskę z udzieleniem odpowiedzi, która i tak się nie sprawdziła. Cena biletów jest zdecydowanie za duża.. Nie polecam bardzo

Kazia

Masakra niepolecam tej firmy brak toalety w autobusie na tak dlugiej trasie autobus stary

Łukasz

Tragedia. Najgorszy syf jaki wozi ludzi. Nie polecam tego nikomu. Syf kila i mogiła. Jak można w takim burdeluludzi wozić. Brak słów co do tego przewoźnika. Druga sprawa to drogo. Bardzo drogo. Czekałem z dziecmi na autobus który się spóźnił 180min a za bilety zapłacone

as w rekawie

Wracałam ostanio z miedzywodzie wraz z corka-i szczerze pisząc nie polecam.za swiebodzinem kierowca był już tak zmęczony ze z impetem wjechał na wysepke na drodze i chyba się obudził. Po tym zdarzeniu oka nie zmruzylam. Oczywiście godzinne opóźnienie ale najbardziej zdziwiło mnie to że był tylko jeden kierowca który prowadził przeszło 12 godzin a we Wrocławiu zmienił się z drugim....to był mój ostatni przejazd znad morza na slask-nigdy więcej!

Kaśka

Witam, W sierpniu zamierzam z rodziną wyjechać nad morze (z Wałbrzycha), czy ktoś w zeszłym roku korzystał z Lidera? Jechałam w zeszłym roku Guliwerem, ale podróż w nocy jednak to nie jest to, co mi odpowiada, zwłaszcza, że byliśmy na miejscu ok. 6:00, a domek dopiero od 12:00. Proszę o opinie nt Lidera. Dziękuję.

slawek
@Kaśka

Witam.w lipcu 2016r jechaliśmy z rodziną nad morze i warunki w autobusie bo to nie był autokar poniżej normy, ciasnota,przepełniony,brak warunków na podróżowanie z dziećmi,brak toalety,bardzo mało postojów,kierowca albo nagrzewał autobus że człowiek się pocił albo na całą noc włączył chłodzenie:( za przejazd dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci biorą kolosalne pieniądze gdzie to nie idzie w ogóle w parze ze standardem autobusu.wyjazdy opóźnione. W drodze powrotnej gdzie wracaliśmy z Dziwnowa do Jeleniej Góry, kierowca na bezczela chciał zostawić nas na PKSie w Świdnicy z maleńkimi dziećmi bo nie poinformował nas o przesiadce na busa. Szczyt chamstwa i bezczelności. Nie polecam firmy lepiej jechać PKP.

TURYSTA

PRZESTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z USŁUG FIRMY LIDER WYJAZD NAD MORZE OPOZNIL SIE 1,5 GODZINY BO AUTOBUS BYL NAPRAWIANY NA PRZYSTANKU W LEGNICY . KOMETARZ JEDNEGO Z KIEROWCÓW BRZMIAL MOZE DOJEDZIEMY . W DRODZE POWROTNEJ PSUL SIE JUZ OD MIEDZYZDROJI , PODROZ TRWALA 12 GODZIN I W LUBINIU CALKOWICIE SIE ROZKRACZYL PO CZYM WLASCICIEL STWIERDZIL ZE TO NORMALNE , Z TEGO WSZYSTKIEGO KIEROWCA KTORY PROWADZIL AUTOBUS ZWOLNIL SIE PRZEZ TELEFON . NIE KOZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Lider Świdnica - Świdnica

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Usługi Transportowe Lider Świdnica
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Fabryczna 5
    58-100 Świdnica