Opinie o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Lider Świdnica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Lider Świdnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Jechałam z tym przewoźnikiem w sierpniu tego roku. Pan kierowca na trasie Polkowice Kołobrzeg b. miły, pomocny. Niestety muszę sie zgodzić z opiniami, że autokary baaardzo wysłużone, nie zapewniają komfortu jazdy. Nie skorzystam juz z usług firmy LIDER.

Pat

trasa Międzyzdroje - Jelenia Góra, wsiadasz do autobusu, dajesz kierowcy kasę i nie dostajesz biletu... szczerze, zamiast niego powinni dawać ludziom zastrzyk usypiający na kilka godzin, bo nie da się wysiedzieć w takim autobusie 8 godzin. masakra, jechałem tym tylko dlatego że MUSIAŁEM, ale nigdy więcej. kierowca na zakrętach robił takie drifty, że cudem dojechałem na miejsce, nie wspomnę już o wieku kierowcy i tym że ponad 600 km jechał bez wsparcia, a wydaje mi się, że kierowca - dziadzio powinien mieć kogoś obok " w razie W " - jednym słowem NIE POLECAM. te autobusy nie nadają się na dalekie trasy...

FIX

KATASTROFA!!!! KURS KATOWICE - MRZEŻYNO 13.07.2018 . POGODA NIE ROZPIESZCZA ŚCIANA DESZCZU. PODJEŻDŻA AUTOKAR. TŁUM LUDZI CHCE WEJŚĆ ALE PRZEDTEM MUSI UPCHAĆ SWÓJ BAGAŻ . NIE MA NIKOGO KTO POMOŻE, WALIZKI WYPADAJĄ. KIEROWCA W AUTOBUSIE KRZYCZY NA LUDZI, ODZYWA SIE NIEKULTURALNIE, NIE MA PIENIĘDZY DO WYDAWANIA. LUDZIE NIE MAJĄ MIEJSC DO SIEDZENIA. CZYŻBY WIECEJ REZERWACJI NIŻ AUTOBUS MOŻE POMIEŚCIĆ. AUTOKAR W BARDZO KIEPSKIM STANIE, STARY, OBKLEJONY REKLAMAMI ŻEBY NIE BYŁO WIDAC WAD I USTEREK, OPONY OBY WYTRZYMAŁY TAKA TRASĘ. W ŚRODKU BARDZO MAŁO MIEJSCA, FOTELE DOSŁOWNIEN JEDEN NA DRGIM , ZASŁONY BRUDNE , CIAG KOMUNIKACYJNY TAK WĄSKI ŻE DWIE OSOBY MAJĄ PROBLEM Z PRZEJŚCIEM. BRAK TOALETY. PYTAM GDZIE SĄ KIEROWCY NA ZMIANĘ BO RACZEJ W AUTOKARZE ICH NIE BYŁO. ODRADZAM!!!! NIGDY WIĘCEJ!!!!! MODLĘ SIĘ ŻEBY SZCZĘŚLIWIE DOJECHAĆ PANI PRZY REZERWACJI MIŁA ALE CO Z TEGO SKORO AUTOKARY NA STRONIE FIRMY LIDER TO TYLKO ŚCIEMA, ICH TABOR NADAJE SIĘ NA WYMIANE A NIE NA PODRÓŻ 11 GODZIN. ITD Z PEWNOŚCIĄ ZOSTANIE POINFORMOWANA O TAKIEJ SYTUACJI , BO STAN AUTOKARU EWIDENTNIE WZBUDZA STRACH NA DRODZE, ZMIENNIKÓW NIE WIDAĆ, A BAGAŻ POWRZUCANY PRZEZ CO CIĘŻAR NIE ROZŁOŻONY .

@FIX

Nic dodać nic ująć. Szczerze nie spodziewałam się, że w dzisiejszych czasach można wysyłać takie autokary na kilkunastogodzinną jazdę.

Myszka
@FIX

Bardzo prosze o kontakt ,tez jechałam autokarem tej firmy uważam że powinien być pozew do sądu na tą firme

Myszka
@Myszka

Uważam że osoby które jechały ta firmą powinny się zebrać i złożyć wniosek do sądu o zwrot kosztów i zadość uczynienie dla ludzi którzy jadą do firmą jak na wojne w strachu w brudzie itd

Gabmol
@FIX

Ja tez miałam 13 lipca 2018r. nieprzyjemność podróżować z ta firmą. To jest jakieś nieporozumienie, jak można wysłać taki grat na 12 godzinną podróż z jednym kierowca, który ten kurs dostał chyba za kare.

Aga
@Myszka

Złożyłam do nich reklamację - żądanie zwrotu całości za bilety. Czekam na ich odpowiedź. A potem, jeśli nie uzyskam reklamacji - będzie wniosek do Rzecznika Ochrony Konsumenta.

Kierowca
@Myszka

Napisz kto brudzi ten autokar, kto zostawia otpady ot żarcia, kto nie podnosi fotele na miejsce? Uważam że musi być szacunek i kierownicy, widzimy tylko swoje

Jacek

Wracam z nad morza i stan techniczny autobusu jest krytyczny połamane oparcia wyrwane siedliska czuć spaliny w tylnej części autobusu , tylne zawieszenie tak wali że szok . Jutro jadę do ITD i składam skargę łącznie z fotkami i filmikiem

Kierowca
@Jacek

Nie ma jednego słowa prawdy

Czy po rozmowie w Usługi Transportowe Lider Świdnica rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Pasarzerka

Ciekawe czy wygodnie by bylo jechac osobie co wymyslila tak mala odleglosc pomiedzy siedzeniami jakby miala 180 cm wzrostu .Jadac 11 godz z łodzi do karwi jest to bardzo nie wygodne i za taka cene biletu .My jestesmy ludzmi jezeli place tyle pieniedzy za przejazd to pragne jechac wygodnie .a nie jak embrion.

Ecik

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)autobusy są w stanie krytycznym opóźnienie mają nawet do 2godzin a pani na infolini jest godna pożałowania ludzie nue korzystajcie z tych lini jak chcecie do swoich rodzin dojechać kierowcy potrafią bawet pasażerów w toalecie na stacjj zostawić pomimo pzgłoszenia pasażerów firma lider musi przestać funkcjonować powiadamjajcie policje niech sprawdza stan techniczny autobusów macie do tego prawo

17ZBYSZEK65224

AUTOBUSY FIRMY LIDER SIĘ SPÓZNIAJA NIE DZIAŁA KLIMATYRZACJA ,CIASNOTA AUTOBUSY TEJ FIRMY TO PORAZKA NIE POLECAM TEGO PRZEWOZNIKA

Markot

Zapomniałam o najwazniejszym odnośnie mojej poniższej opinii... modlilam się, aby dojechać do celu wraz dzieckiem...

Agaa

Jakaś porażka nie polecam przesiadki i brak toalety

Marti

Witam. Dołączam się do tych pozytywnych opinii odnośnie przewoźnika. Kierowcy dzwonią do pasażerów kiedy nie ma ich na przystanku a robili rezerwację. W autobusach czysto, klimatyzacja. Brak toalety nie jest problemem ponieważ kierowcy robią przystanki jeśli jest taka potrzeba. Jechałam poraz pierwszy i z czystym sumieniem polecam tego przewoźnika.

Anonimka122

Witam, jestem bardzo niezadowolona jechałam przewoźnikiem Liderem, brak miejsca pomiędzy siedzeniami, autobus śmierdzi, miałam opóźnienie duże. Nie polecam tego przewoźnika jechałam pierwszy i ostatni raz.

klient

11.07.2019 jechałem autokarem z Poznania do Warszawy wyjazd o godz. 22.25. W oczekiwaniu na autokar z nudów przeczytałem w internecie opinie o tym przewoźniku. Po przeczytaniu tych opinii miałem obawy z wyboru przewoźnika , a właściwie nie miałem żadnego wyboru bo tylko te godziny zgrywały mi się z dalszą podróżą. Uważam, że te wpisy są bardzo krzywdzące dla takiego przewoźnika. Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi ( Pana kierowcy ) i całego przejazdu. A nie jest to moja pierwsza podróż, ponieważ w swoim nie młodym wieku najeździłem się już różnymi środkami transportu. Gdy kiedykolwiek będę miał okazję podróżować to na pewno skorzystam z usług tej Firmy.

lolo

Te wszystkie opinie tutaj to stek bzdur jechałem i sam się osobiście przekonałem

Elka

Nie bppolecam tej firmy lider giną v walizki do dzisiaj jej nie odzyskałam skandal nie podpisują walizek nie ma toalety wszystko to prawda jeszcze kierowca muwi że jak coś zginie to wraca nie wierzcie że wruci bo mi do tej pory nie wrucil hce mi się płakać z tego powodu

były kierowca

jeździłem bez umowy i zostałem wych....na pieniądzach, bo skontaktowaniu się z innymi kierowcami ci potwierdzili że to norma w tej firmie, mało tego autobusy niesprawne zagrażające bezpieczeństwu pasażerów i innych użytkowników dróg, gdyby ci ludzie wiedzieli czym jadą to by wrócili do domu komunikacją publiczną

To forum dla pracowników firmy a klienci powinni pisać na adres firmy.

Mieczysław

@To.C forum służy wyrażaniu opinii na temat pracodawcy. Jeżeli chcesz zgłosić uwagi co do usług Usługi Transportowe Lider Świdnica, najlepiej zrobić to w dziale reklamacji. W wielu firmach są odpowiednie działy, które udzielą wyczerpującej odpowiedzi na pytania lub uwagi co do usługi.

Halina
@Mieczysław

A co jeżeli dział reklamacji i nawet opinie Google nie pomagają? Jakość usług jest okropna. Te komentarze są po to, zeby wreszcie nastąpiła zmiana, a jej nie widać.

To.C

Jechałam 1 .09.2018 r. Z wybrzeża do Legnicy brudnym i ciasnym autobusem . Brak informacji o przystankach postoju . Pierwszy był 15 minutowy a drugi po dwóch godzinach 30 minutowy. Czyli w bardzo krótkim czasie , a potem zawiązać na supełek bo do Legnicy jeszcze 5 godzin jazdy , brak toalety , kierowca opryskliwy i zbyt stary n a kierowanie pojazdem . Oczywiście kierowca tylko jeden co na takich dłuższych trasach jest nie wskazane . Wybrzeże , Kraków . Nigdy więcej z tą firmą . Ludzi wiozą jak bydło , nie do pomyślenia w 21 wieku

Ika

Nigdy więcej wyjazdu z tą firmą!Autobusy stare nie nadające się do przewozu osób.Bardzo mało miejsca między siedzeniami,pojazd brudny,brak toalety.Obsługa to starsi i opryskliwi kierowcy.Opinie o tej firmie to prawda.Pierwszy i ostatni raz jechałyśmy z Liderem-nazwa nie jest adekwatna do warunków i konfortu jazdy

Witam, jechałam 25.08.2018 z Pobierowa do Legnicy, przeżyłem szok!!!!! Na Wolinie Policja zabrała kierowcy dowód rejestracyjny (autobus był nie sprawny) pomimo braku dowodu kierowca jechał bocznymi drogami i przewoził dalej ludzi, autobus tragedia, ciasno, duszno, kierowca opryskliwy, brak toalety, jeden kierowca, który jechał tym gruchotem 12 godzin. Przestrzegam przed tą firmą !!!!!! Ja nie przeczytałem wcześniej opinii i to był mój błąd. NIE POLECAM!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Lider Świdnica - Świdnica

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Usługi Transportowe Lider Świdnica
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Fabryczna 5
    58-100 Świdnica