Opinie o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Lider Świdnica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Lider Świdnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Lider Świdnica w Świdnica

Weronika :)

Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy na temat owego przewoźnika. Tylu niezadowolonych pasażerów. Czytając to wszystko mam wrażenie, że ostatnio jechałam całkiem innym Liderem :) Ale tak też nie było, bo jechałam właśnie z tym przewoźnikiem i moja opinia jest bardzo pozytywna :) Podróż sama w sobie przez 9 godzin do łatwych nie należy w pozycji siedzącej, ale decydując się na autobus to chyba logiczne, że może z czasem być niewygodnie. Łóżek w autobusie nie zamontują raczej, więc wyluzujmy z tym komfortem ;) Chcesz mieć full wypas, wsiadaj w auto i wtedy rozłóż siedzenie :) Kierowca bardzo miły, sympatyczny a przede wszystkim pomocny :) Z bagażem nie było problemu. Kilka postoi z informacją gdzie, kiedy i jak długo :) Nie widzę żadnego dramatu, jestem zadowolona. Chętnie wybiorę się w podróż z tym przewoźnikiem jeszcze nie jeden raz :) Polecam i pozdrawiam pasażerka Weronika :)

Klient
@Weronika :)

Koszmar nie polecam.

Hanna
@Klient

Koszmar bo…? Lubię konkret ale bez przesady. Człowiek by coś wiedzieć chciał

Iwona
@Weronika :)

Sądzę, że pasażerka Weronika po prostu nigdy nie wiozła się z tym przewoźnikiem.

Zofia
@Iwona

Na bazie czego ten wniosek? Może tej dziewczynie akurat podeszło do gustu?

Iwona

Nie mam mojego komentarza, nie byl obraźliwy. Po przeczytaniu niepochlenych opinii zaniepokoiłam się co nie co. Jak dojadę nad morze? 10.08.2021 wyjazd spod stacji ORLEN naprzeciwko MOSiR-u. Moje wątpliwości zostały rozwiane wraz z pojawieniem się w Zielonej Górze autobusu z napisem LIDER - punktualnie . Czysty, pachnący pojazd. Miły, kompetentny kierowca. Skąd te opinie na stronie, tak szkoujące, obraźliwe, zniechęcajace do skorzystania z usług tego przewoźnika. Konkurencja? Nic nie śmierdziało, nie było połamanych elementów. Przystanki były.Dojechałam w klimatyzowanym autobusie do celu. A jeszcze mogę dodać ? Cena biletu była konkurencyjna, zarezerwowałam od razu bilet powrotny. Powrót znad morza 14.8.2021. Autobus pełen ludzi. Jak by było tak źle to ludzie by tak chętnie i w takiej iości jeździli z Liderem? POLECAM tego przewoźnika, tym bardziej, że PKS Zielona Góra zawiesił kursy wakacyjne nad morze. Co będzie w następnym roku? Jazda z Liderem.

Podróż Liderem to koszmar. Jechaliśmy z Katowic do Sarbinowa. Autobus stary, przypominał PRL-owskie PKSy. Wszyscy upchani, brudno i gorąco - zupełnie inaczej wyglądało to na reklamie. Po godzinie autokar się zepsuł i czekaliśmy 1,5 na następny, w którym jak się okazało było za mało miejsc. Bagaże w środku nocy przekładaliśmy sami, a kierowca nawet się nie zainteresował, ogólnie był wyjątkowo nieuprzejmy. Gdy zaczął padać deszcz, niektórym pasażerom woda lała się na głowę, bo okna były nieszczelne. Kierowcy jechali za szybko i baliśmy się o nasze bezpieczeństwo. Zastanawiam się jak to możliwe, że tak stare i niesprawne autobusy są dopuszczone do jazdy na tak długich trasach. Nikomu nie polecam tej firmy, ktoś chyba próbuje zarobić wykorzystując niewiedzę innych. Bardzo żałuję, że nie przeczytałam innych opinii wcześniej, bo wtedy z pewnością wybrałabym innego przewoźnika.

xyz

Podróż tym przewoźnikiem to dramat, przyjechał z 1,5h opóźnieniem, kierowca kompletnie nieodpowiedzialny przerwy na postoje robi co kawałek bo twierdzi ze autokar się zagrzeje, klimatyzacja chodzi cała noc, ostrzegam ludzi jadących nad morze tym przewoźnikiem, totalna porażka

Czy po rozmowie w Usługi Transportowe Lider Świdnica rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pasażer

Autokary przypominające Autosany z przed 25 lat ..stuka puka itp ,tabor do wymiany ..za dużo przystanków i zbyt długie...można zaoszczędzić sporo czasu na podróż gdyby nie były tak długie...no ale jak się ma takie autokary to niestety co godzinę Pausa...cóż ostatnio podróżowałem w takich warunkach w 1993 roku plus minus

Turystyka
@Pasażer

Zgodzę się z tym ale.... Kierowcy muszą mieć przerwę gdyż mają taki nakaz ich pracy... Ja miałam przerwę 30min potem 15 min i chyba 10min... I wszystko zrozumiałe bo oni są z tego rozliczani... Pozdrawiam

Pasażerka Grzybowo Jelenia Gór

Witam. Bardzo serdecznie polecam firmę Lider.

Pasażer

Podróż nad morze i z powrotem przez pół Polski z firmą Lider to koszmar. Ludzie upychani do granic możliwości, przesiadki do innych autobusów na trasie. Zaznaczę tylko, ze kierowcy bardzo mili i uczynni ale niestety pomimo wszelkich starań nie są w stanie nadrobić braków firmy w kwestii jakości floty - i nie mam tu na myśli wyłącznie niewygodnych foteli, ciasnoty czy braku podnóżków. Stare, zdezelowane autobusy, trzeszczące przez całą podróż przy rozwijaniu większej prędkości (koszmar !!); niedziałające pasy bezpieczeństwa (nie dało się ich w ogóle wyciągnąć i zapiąć); bardzo brudne, wręcz śmierdzące wnętrza autobusów (poklejone-resztkami jedzenia- siedzenia, pasy bezpieczeństwa tak samo), połamane elementy(np. stolików); wszystko koszmarnie stare i zużyte- baliśmy się, czy autobus da radę bezawaryjnie dojechać do celu!! Dziwi mnie fakt, że policja dopuszcza takie złomy do jazdy!!!

Pasażerka w 2 strony

Witam. Jechałam z dzieckiem 6letnim sama nad morze z góry nad morze przewoziniekim Lider. Jestem bardzo ale to bardzo miłe zaskoczona... Czytałam wasze opinie i stwierdzam że się nie zgadzam z tym wszystkim. Owszem autobusy nie są z 5 gwiazdkami... Ale... Kierowcy bardzo uprzejmi i mili często robili przerwy miałam przesiadkę o której byłam poinformowana. Zarezerwowałam sobie również miejsce bo mówię że dziecko nie było żadnego problemu. Bardzo serdecznie polecam Lider. W autobusie czytsto kierowca informował jakie przystanki kto wysiada itp. Serdecznie polecam. Pozdrawiam. Pasażerka w 2 strony z gór (dom) nad morze i z nad morza w góry (dom)

NWM

Moze i autokar nie byl taki jak obiecują moze i byl po starszej stronie. Ale nie bylo opóźnień kierowca mily. Jechalam 13h i przezylam. Moze i na 5 gwiazdek nie zasluguja ale na 1 tez nie. Nie zasluguja tez na te wszystkie dziwne i oburzone opinie.

Pasażerka rozczarowana

12 godz. siedząc w 1 pozycji ponieważ jest tak mało miejsca pomiędzy siedzeniami ,że nawet nie można wyprostować nóg dla osoby niepełnosprawnej i nie tylko to jest TRAGEDIA .Autobus był brudny zwróciłam kierowcy uwagę ,że nie można usiąść bo brudne siedzenie odpowiedział że nie zdążył poodkurzać z szyderczym uśmiechem . NIE POLECAM nawet wrogowi . Usługi Transportowe Lider .

Paseżerka

11.07.2021to miła być fajna podróż nad morze ,niestety autokar przyjechał opóżniony a pan kierowca nic nie mówił dla czego [jechał z daleka].miałam rezerwacje w obie strony ,za jedną miałam zapłać w dniu wyjazdu rozumiem a w powrotną w dniu odjazdu.Lecz odrazu kierowca skasował rozumiem że przewidzieli szukanie innego przewożnika.Za taką cenę biletu to wstyd LIDER

Anka

W dniu dzisiejszym wracaliśmy z nad morza przesiadka z autobusu w Legnicy do busa. To był ostatni raz kiedy jechałam tą firmą. Kierowca busa nie przestrzegał ograniczeń prędkości w miejscach gdzie było ograniczenie do 40 jechał 100 km/h kiedy zwróciłam mu uwagę był bardzo zaskoczony wręcz oburzony. Już nie wspominając o zakrętach które poprostu ścianał pomimo tego że padał w nocy deszcz. Dla mnie policja powinna przyjżeć się jeździe kierowców busów dowożących ludzi a worki ziemniaków do Legnicy.

Masz zupełną rację, przeżyłam
@Anka

31.08.2020 r godz 18.20 Kraków. Podjeżdża bus tak zardzewiały, że się nie zamykają drzwi łuku bagażowego. Za szybą tabliczka Unieście. Na pytanie czy to jeszcze jeździ, pan kierowca odpowiada, że on leci tylko do Legnicy, a tam przesiadka . Nikt nie mówił o przesiadce, bilet kupiony na przejazd bezpośredni. Walizy ciężkie, innego połączenia na tą chwilę nie ma, termin goni, trzeba jechać. Legnica 23.50 kierowca podjeżdża na stację paliw i ...koniec jazdy, przesiadka. Walizy na chodnik i czekamy, całe szczęście że nie padało.0.40 podjeżdża autobus niczym koszmar z najgorszego horroru.Autobus,który w latach 80-90 ubiegłego wieku woził pracowników do fabryki. Już włożenie walizki do łuku stanowiło problem dla nawet nie wiem, jak nazwać tego człowieka, pan kierowca. Pyskował i dogadywał przy każdym wkładanym bagażu , zapytałam, dlaczego jest taki niegrzeczny, zmroził mnie spojrzeniem. Ludzi doładowane na maksa. Ciasno tak, że kolana pod brodą, a tu trzeba jeszcze plecak na kolanach trzymać, bo sprzęt drogi , na półkę można wcisnąć polar,nic więcej, bo to szczelina pod dachem. Ludzie upchani tak, że siedzą w centymetrowej odległości, maseczki to abstrakcja. Teraz wyczekana podróż,niestety w saunie, potwornie gorąco, oczywiście nadmuch włączany na minutę co godzinę.. Koszmar, żenada i (usunięte przez administratora) przewoźnika,ale pewnie sprytnie wymyślone (usunięte przez administratora) Jadąc z Krakowa do Unieście autokary powinny mieć wysoki standard, a spryciarze podzieli trasę na dwa odcinki i w głębokim poważaniu mają podróżujących. Nigdy, nikomu, najgorszemu wrogowi nie polecę tego cwaniaczka Lidera.Nie zostawię sprawy , mam materiały filmowe, mieli pecha, że na mnie trafili, teraz trafią tam, gdzie będą musieli się wytłumaczyć. OSTRZEGAM WSZYSTKICH, zanim kupisz bilet na przejazd dalekobieżny najpierw przeczytaj opinie!!! Nie pozdrawiam panów kierowców.

Zniesmaczona k
@Masz zupełną rację, przeżyłam

Ok.zgadzam się że jest to najgorszy przewoźnik z jakim miałam doczynienia, autobus z to jeżdżący złom ( gdzie jest inspekcja drogowa) ..bo coś takiego stwarza niebezpieczeństwo na drodze o komforcie jazdy nie wspomnę bo go nie ma, brak toalety,przesiadki ,fotele się nie rozkładają, porażka. Nie mogłam dokonać zwrotu biletu, pomimo,że miała to być tylko rezerwacja a do mojego wyjazdu pozostało 21dni, (usunięte przez administratora) i krętacze jeżeli chcecie sobie oszczędzić stresu to omijajcie tego przewoźnika z daleka!!!!!

Anna i Jan

Od wielu lat korzystamy z usług tego przewoźnika; zawsze wszystko zrealizowane zgodnie z ustalonymi terminami; w bezpośrednich kontaktach prezentują wiele empatii i zrozumienia. Na szczególne podkreślenie zasługuje komfort jazdy, profesjonalizm obsługi, brak tłoku i niepotrzebnego stresu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie polecamy tego przewoźnika.

ugnessa

Witam. Wbrew negatywnym opiniom, udałem się na podróż nad morze tym przewoźnikiem. Jestem zadowolony z przejazdu, po pierwsze mało pasażerów, po drugie częste przystanki, mili kierowcy, którzy informowali o każdym przestanku i czasie postoju. Jestem na Tak. Wszystko ok.

Ola
@ugnessa

Witam jakim kursem Pan jechał i w jakim dniu tygodnia? Zastatawiam się nad podróżą z Liderem, stąd moje pytanie, pozdrawiam

Matylda

Jedna wielka porażka okazuje się że w autokarze jest mniej miejsc siedzących niż zabranych osób..fotele uszkodzone..na ostatnim przystanku kierowca staje na środku autobusu i stwierdza że albo ktoś siada na uszkodzonym fotelu albo on nie jedzie i czekamy 6 godz na inny autobus ????

Zawiedziona

Niestety zawiodłam się. Trasa do Pobierowa miała być bez przesiadek. Przesiadka w środku nocy bus upchany na maksa. Oczywiście bez toalety.

Karo

LIDER to najgorszy przewoźnik taki autobus nie powinien wyjeżdżać na dalakie trasy. Jestem osobą niepełnosprawną i nie sposób było wysiedzieć 12 godz w 1 pozycji nawet nie mogłam wyprostować nogi ból miałam nie do zniesienia brak toalety autobus przepełniony.

Pasażer

Warunki w busach tragiczne. Brud i smród. Trzęsące się szyby. Po drodze przesiadki, o których nie było informacji podczas zakupu biletów.

.melania
@Pasażer

Szczera prawda z Jarosławca do Wałbrzycha 2 przesiadki ,w M ielnie i Legnicy. W trakcie rezerwacji nikt mnie nie powiadomił, że będą 2 przesiadki .W Legnicy o 2 nocy w ciemności wyszukiwanie walizek i przenoszenie do drugiego autobusu. Nigdy więcej z Liderem!!!

To jest ludzie porażka, takimi autobusami jeździło się 100 lat temu. Żenada , 12 godzin w czymś takim jechac. Można siedzieć tylko w 1 pozycji a o rozłożeniu fotela można pomażyć. Pieniądze firma ładne zbiera ale o klienta zatroszczyć się to po co... Jak coś takiego można dopuścić do jazdy? Czy te autobusy przechodzą wogole przeglądy... Odradzam wszystkim przewoźnika. Wszystko tylko nie lider. Firma lider - powinniście się wstydzić.

Wiola

Nie wiem nawet co napisać, bus miał być w Dębkach i zawieźć nas do Gdyni, miejsca zarezerwowane dzień wcześniej. Niestety 3h przed odjazdem dzwoni kierowca że ma kurs do Łodzi i będzie 3h później (miał być o 19tej a miałam pociąg o 23ciej), to jeszcze nic, po chwili dzwoni dyspozytor, że bus nie dojedzie bo ma awarię i dojedzie 3h później proszę sobie zorganizować inny transport. Kłamstwa, żenada i brak profesjonalizmu. Nie polecam, niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Lider Świdnica - Świdnica

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Lider Świdnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Lider Świdnica?

Usługi Transportowe Lider Świdnica
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Fabryczna 5
    58-100 Świdnica