Opinie o STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK w Bielsko-biała

ewelina

ps. kiedyś też pracowałam biurze podatkowym i przed 20 każdego miesiąca zawsze było gorąco, ale klienci byli nauczeni żeby przynosić papiery na początku miesiąca i jakoś zawsze wyrabialiśmy, ale zastanawiam się jak to wygląda w biurze stabil i czy ilość otrzymanych firm do zrobienia jest do ogarnięcia przez człowieka z doświadczeniem...

ewelina

znalazłam teraz na stronie urzędu pracy ofertę pracy z tego biura 2500-3500 tyś brutto? ale po waszych opiniach zastanawiam się czy warto tam w ogóle aplikować, bardzo proszę o informacje osoby które nie dawno tam pracowały, czytam negatywne opinie ale sporo jest sprzed kilku lat więc może coś się zmieniło. proszę o info czy można tam też liczyć na czyjąś pomoc jeśli się czegoś nie wie czy rozwiązania trzeba szukać samemu??

maja
@ewelina

...nic się nie zmieniło, nadal pracownik traktowany jest jak zło konieczne. Krzyki, wyzwiska, niezrozumiałe oczekiwania to klimat codzienny --aż się do pracy przychodzić nie chce. Jednym słowem ... jak nie masz na chleb to idź tam do pracy natomiast jak masz na razie za co żyć TO TRZYMAJ SIĘ OD TEGO CZŁOWIEKA Z DALEKA!

była pracownica

Ciekawe, czemu pracownicy tak pozytywnie oceniające to biuro są już byłymi pracownikami. Może nie było jednak tak różowo?

Niezadowolony

Ja proponuje wszystkim niedowiarkom pracę w tym biurze i przekonanie się na własnej skórze ile godzin dziennie należy pracować.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
kaśka

Pracowałam w tym biurze przez jakiś czas i zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii. Wiadomo, że są gorące okresy, w których trzeba przyspieszyć z pracą, ale coż taki zawód. Kubek można sobie przynieść swój, co za problem :)

klientka

ja trochę od innej strony ;) nie wiem, jak z pracą w biurze, ale jako klientka powiem, że zostałam naprawdę profesjonalnie obsłużona, US przy kontroli nie miał żadnych zastrzeżeń, biuro musi chyba zatem dobrze funkcjonować jako firma, skoro potrafi wykonać wysokiej jakości usługę :)

natka

jakiś czas temu miałam styczność z tym biurem, warunki pracy ok, wypłaty na czas, tylko kilka razy trzeba było nadrobić zaległości, ale bez ciśnienia, ogólnie polecam, jeśli ktoś chce się zahaczyć na w miarę rozsądną posadę.

Niezadowolony

Ilość roboty jest ogromna i stąd nadgodziny żeby ogarnąć to przed podatkami. Szefowa Ci podziękuje po 2-3 dniach jeżeli nie pracujesz w nadgodzinach a tylko 8h. No i oczywiście jest w towarzystwie niemiłych słów.

szukam pracy

Na stronie biura nie ma faktycznie ofert pracy ale w PUP Bielsko jest i dlatego się zastanawiam czy pisać. Pracowałam już w biurze i godziny otwarcia są zawsze dla klientów, a robota - a jest terminowa to trzeba zrobić w terminie. Pytanie tylko czy ilość roboty jest do ogarnięcia w terminie przed podatkami? Czy faktycznie jest to możliwe, że zaczynasz pracę - teoretycznie i po 2-3 dniach ci dziękują??

byly pracowniknie do końca pracownik
@szukam pracy

Tak jest to możliwe ze stekiem wyzwisk. Zwłaszcza gdy się nie spodobasz wielkiej pańci szefowej.

Niezadowolony

Godziny otwarcia biura są dla klientów a nie pracowników. Tak jak zostało to napisane wyżej. Proponuje spacer około godziny 20 w okolicach tego biura. Mika jeżeli tam nie pracowałaś to nie wypowiadaj się na temat pracy biura - papier to papier. I znowu odniosę się do wpisu wyżej - proponuję popracować w tym biurze tydzień od 8-15 tak jak jest wpisane na stronie internetowej i zobaczymy jak długo miejsce zagrzejesz w tym miejscu. Oczywiście życzę Ci jak najdłużej ale z praktyki wiem że będą to góra 2-3 dni :).

jeden z wielu byłych

Pozory zawsze łatwo zachować...godziny pracy biura na papierze to jedno, a praktyka to drugie. Zresztą tak jak z wynagrodzeniem, ustaleniami z szefową i innymi sprawami dotyczącymi tego biura. A biuro jest otwarte do 15-tej dla klientów...dla pracowników to miejsce stałego pobytu...Mika myślę, że powinnaś spróbować pracy w Stabilu...i rzeczywiście bez nadgodzin...ciekawe jak długo tam zabawisz...1 dzień...może dwa...Życzę powodzenia...

A co mają do tego godziny otwarcia biura??? Proponuję sprawdzić w taki sposób: ;-) podejść pod budynek w którym znajduje się biuro późnym wieczorem i zobaczyć czy świeci się światło w biurze, zapewniam że się potwierdzi:-(

szukam pracy

to ogólnie odradzacie? Do spokojnych miejsc pracy to się nie zalicza? Nie mówcie, że mam szukać dalej... Potrzebuję pracy ale zdrowie też jest ważne zwłaszcza psychiczne, żeby stresu nie wyładowywać w domu... Co robić?

Niezadowlony

Były pracownik jeżeli miesiąc ma 4 tygodnie a z tego 3 jesteś w pracy minimum 12h to jest bardzo sporo. Chyba że ktoś lubi to nie wnikam.

Nie codziennie! Od. 5 do 25 każdego miesiąca czyli jakieś 3 tygodnie w miesiącu,

Niezadowolony

Księgowa chyba nigdy nie pracowała w tym biurze. Mimo iż jest się osobą dokładną, ambitną i pracowitą to jest tyle pracy że godziny nadliczbowe są nieuniknione. Praca dla osób które nie mają życia prywatnego, rodziny i swój czas spędzają tylko i wyłącznie w tym biurze.

księgowy
@Niezadowolony

Czy to pani U???

@Niezadowolony

tak ale nadgodziny powinny być płacone. Pracowałam w tej firmie. Wyzysk pracownika. prócz ksiegowania dochodziły obowiązki mycia podłóg, okien..... za free

księgowa

To jest praca dla osób lubiących swój zawód. Dokładnych , pracowitych, ambitnych. Tam się można dużo nauczyć a w przyszłości usamodzielnić. Ten kto pracował w księgowości wie że są terminy i z nich należy wywiązać się w przeciwnym razie pracuje się po godzinach .Życzę powodzenia wytrwałym.

Niezadowolny

Oczywiście, możesz ponieść konsekwencje finansowe błędów. Szefowa - na początku owszem i ma czas na pomoc i wytłumaczenie pewnych zagadnień ale później to lepiej liczyć na siebie. Błędy nie są traktowane wyrozumiałością - pierwszy i owszem ale następne to konsekwencja utraty pracy. Średnio co 2-3 miesiące pojawia się ogłoszenie także należy samemu odpowiedź sobie na pytanie w jaki sposób traktowane są błędy. Sama szefowa pracuje w terenie i nie zawsze ma czas na pomoc.

Zawsze istnieje możliwość uzyskania porady. Błędy nie są traktowane z wyrozumiałością. Oczywiscie nie wylecisz po pierwszym błędzie, ale koleje już do tego prowadzą. Zresztą można sie zorientować po częstotliwości ukazywania ogłoszeń "dam pracę"

Bogusia

A mnie interesuje jeszcze jedna kwestia.Jak wygląda sprawa pomocy ze strony właścicielki?Tzn chodzi mi o sytuację kiedy czegoś nie wiem w związku z czym idę do szefa czy szefowej po poradę.Jest szansa na pomoc czy trzeba szukać rozwiązania tylko i wyłącznie na własną rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK?

Zobacz opinie na temat firmy STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Legionów 33 lok. 3
    43-300 Bielsko-biała