Opinie o STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK w Bielsko-biała

Jakie są mocne strony pracodawcy STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK?

Docent Nowy wpis

Strona internetowa!

Basior Nowy wpis

Na stronie internetowej biura wisi tekst "Biuro rachunkowe nieczynne". Czy działalność została zlikwidowana? Co się dzieje?

Zuzanna Nowy wpis

Skoro pracownicy sa obrażani, to czemu nikt tego nigdzie nie zglasza? PIP? Czy może jednak się mylę i było zgłaszane?

Faktycznie w firmie pracownicy są obrażani?

ZZ
@Kasia

tak

Czy rozmowa kwalifikacyjna w STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gr.

Biuro uporządkowane.Dziewczyny bardzo dobrzy fachowcy.Szefowa trudny charakter: obraża pracowników, wyrzywa się na nich, ciężko się z nią współpracuje chyba że akurat ma dobry humor wtedy jest ok. Można się merytorycznie sporo nauczyć ale na dłuższą współpracę nie polecam chyba że masz stalowe nerwy.

Firma wymaga doświadczenia od pracownika ?

czekoladka

Może trzeba zacząć szukanie winy od siebie? Firma dobra jako fachowcy a atmosfera zła?

@czekoladka

"Szukanie winy od siebie" Cyt. Próbując robić miłą atmosferę trafia się na ścianę bądź teksty w stylu, że ktoś tam nie ma powodów do radości, więc najlepiej siedzieć cicho. I żeby nie było, wielokrotnie były próby miłego wesołego podejścia, za każdym razem butowane. Mija już wiele lat a człowiek dalej czuje niesmak

Nie

Jako prawcownik definitywnie nie polecam Jako klient Polece Atmosfera pracy chora, niestety

Zuza

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Agata

@Były pracownikrozumiem, że Tobie nie do końca odpowiadała praca w tej firmie. Wspominasz jednak o tym, że pracując w niej można dużo się nauczyć. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych możliwościach rozwoju? Piszesz też o okresie wzmożonej pracy, podczas którego dłużej się pracuje. Jak długo trwa ten okres?

@Agata

okres wzmożonej pracy to 20 dni na 22 dni robocze, dodaj jeszcze kilka 2 soboty w miesiącu i masz obraz czasu pracy w Stabilu, jednocześnie masz wybrać urlop (co miesiąc po dwa dni)

Ja sobie na pracę w soboty nie zamierzałam pozwolić, ale wiem że dziewczyny siedziały. W obecnej pracy tez w czasie 15-25 trzeba poswięcić czasem ekstra godziny,zeby na spokojnie wszystko pozamykax i powyjasniac, ale tylko z wlasnej woli. Moja obecna Szefowa sama wywala do domu jak widzi ze zamiast odpoczywać po 16 siedzimy w robocie, a jak sie pomylimy to razem sie rozwiazuje problemy. Niebo a piekło i to dosłownie ;) Co do rozwoju, to dla osoby początkującej idealna szkoła

Biuro ja najbardziej poukładane. Wiedzy można zdobyć sporo, ale polecam to komuś kto ma naprawdę silne nerwy. Atmosfera..hmm odezwać się na wesoło- strach, zrobić jakikolwiek błąd(patrz krzywo podziurkować, zagiąć kartkę czy wpiąć dokument w segregatorze w ciut innym miejscu). Godziny pracy początkowo ustalane na 8-16 okazują się odgórnie ustalonym grafikiem od 8-18 w gorącym okresie, a po nim teoretycznie 8-15. Opowieści jak to inni pracownicy są niekompetentni..Pomijam fakt, ze Pani U. każe robić coś (robisz to zgodnie z zaleceniami) a później opierdziela ze to jednak miało być inaczej. Iść o coś zapytać strach, bo na sam widok miny już się odechciewa..Ja zaczęłam szukać dalej po 3 tygodniach bedąc osoba, która w innej podobnej pracy i atmosferze wytrzymała prawie 2 lata, więc porównać proszę samemu..Jeżeli pracując tam dojdziecie do etapu jak ja, źe bedziecie sie bali wyjść zjeść do socjala, to chyba naprawde cos jest nie tak..

edrft

Ciekawe tylko jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela farmaceutycznego, bo chętnie bym się załapal. Dobrze, że jest zapewniona umowa o pracę, bo to się wiąże z odpowiednimi benefitami socjalnymi. A jak jest ubezpieczenie zapewnione to jeszcze lepiej.

ktoś

ten ostatni wpis to tak jakby... przez właścicielkę napisany... ale prawda jest taka, że wszędzie warto próbować swoich sił, bo tam może akurat komuś spasować i będzie zadowolony; a opinie zazwyczaj pojawiają się od osób nie zadowolonych ; zauważcie ludzie, że bardzo rzadko można spotkać się z pochwałami - i nie mówię tu o tym konkretnym biurze...

Praca w biurze rachunkowym Stabil z pewnością przeznaczona jest dla ludzi, którzy przykladają się do wykonywanej pracy i nastawieni są na poszerzanie swojej wiedzy (różnorodność działalności klientów). Na pewno dużo można się tam nauczyć i usystematyzować posiadaną wiedzę. Jako kilkuletni pracownik, smiało mogę napisać, że przy poprawnym wykonywaniu swoich obowiązków i stosowaniu się do panujących zasad praca jest OK. Polecam spróbować swoich sił, a nie sugerować się komentarzami osób, które niekoniecznie były w stanie spełnić najprostsze wymagania.

@pracownik

Pracowniku!!!! Albo jesteś krótko pracownikiem tej firmy albo po prostu jego właścicielem! Zgadzam się z jednym- można usystematyzować posiadaną wiedzę ale nic poza tym. Piszesz że jesteś długoletnim pracownikiem? To nie możliwe bo ostatni długoletnie pracownicy pracowali tam 2lata temu, potem to tylko comiesięczna rotacja co można sprawdzić po ilości ogłoszeń o pracę w tym biurze....

gosc

nie polecam pracy w tym biurze, beznadziejna atmosfera pracy (w zasadzie pogrzebowa), zero pomocy od osób trzecich - ciągłe narzekanie, pretensje i radz sobie sam (...) mycie, sprzątanie - standard (usunięte przez administratora)

były i szczęśliwy pracownik

Rotacja w tym biurze jest non stop:(

Niezadowolony

Dyscyplina pracy jak najbardziej ale z szacunkiem do pracownika. Sonia90 pewnie nie miała okazji pracować tam.. Ale ciekawe jakby popracowała czy zdanie na temat tego miejsca byłoby równie pochlebne?

ewcia

a co mają krzyki i wyzwiska do dyscypliny pracy???? a poza tym jest duża różnica pomiędzy dużymi wymaganiami a chorobliwą potrzebą władzy. Napisz czy tam pracowałaś droga soniu90?

Też jakiś czas pracowałam w tym biurze i nie jest aż tak źle jak piszą... różowo nie jest ale w większości biur są gorące okresy i tego nie zmienisz, chyba że masz mało klientów... faktem jednak jest to, że szefowa czasem się wkurza i wtedy różne rzeczy możesz usłyszeć, ale to jest do przeżycia. Ja szukałam czegoś innego, znalazłam i dlatego odeszłam.

Niezadowolny
@były pracownik

To zależy na jakie wyzwiska chcesz sobie pozwolić. Nie każdy godzi się na takie traktowanie i dlatego pracownicy odchodzą ponieważ mają swoją godność. Dla mnie wyzwiska akurat nie są do przeżycia bo niby w czym jesteśmy gorsi od szefowej?

Takie wysokie zarobki to bujda! pani księgowa za mojej kadencji płaciła 1200zł netto, nadgodziny za darmo, aaaaaaaaaa dostawała pieniązki za paliwo które zekomo wydawalysmy na dojazdy do klientów. tych pieniedzy nigdy mi nie dała! Pracować jak najwięcej i szybciej za g........... pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK?

Zobacz opinie na temat firmy STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STABIL BIURO RACHUNKOWE MGR URSZULA STAŃCZAK
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Legionów 33 lok. 3
    43-300 Bielsko-biała