Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Mam pytanie czy firma ma coś wspólnego z Włochami?

John
@ja

Ta amory do włoskich aut : D

Magdalenka

Witam. Mam pytanie odnośnie bezpłatnego dojazdu. Czy również z Bytomia autobus jezdzi ?

Bejsowy
@Magdalenka

Jeździ... T2

Hefajstos

Witam, mam pytanie odnosnie pracy na stawisku technika kontroli jakosci. obecnie poszukuje pracy, mam kilkuletnie doswiadczenie w dziale jakosci i zauwazylem na jednych z portali ze Tenneco poszukuje technikow. czy moze ktos cos powiedziec wiecej na temat pracy w KJ? jak to wyglada? obowiazki? wynagorodzenie? itp.. Pozdrawiam

Pani P.

Witam, interesuje sie złożeniem dokumentów na pracownika produkcji. Nie ukrywam że jestem kobietą... Na forum wypowiadają się w sumie sami mężczyźni. Czy są działy gdzie kobieta sobie poradzi? Dodam że chodzi tylko o pieniądze. Ogólnie nie ma szans by zarobić taka kasę na początku "kariery" produkcyjnej. Byłabym wdzięczna także o opisanie systemu pracy (3zmiany czy 4B). Pozdrawiam.

Nie
@Pani P.

Ogólnie G czy G+ to nic trudnego... Na każdym że stanowisk i kobieta i mężczyzna daje radę... Wystarczy chcieć i słuchać... System pracy jest 3 zmianowy Sobota i niedziela wolne albo płatne 100%, nikt nie zmusza do nadgodzin...

Pani P.
@Nie

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Luiza

A co możecie powiedzieć o stanowisku kontroler jakości meteorolog, praca na 3 zmiany? Czy kobiety na tym stanowisku też pracują?

@Luiza

1. Metrolog, tak kobiety też pracują w tym dziale a praca na 1 zmianę, praca polega na wykonywaniu sprawdzianów pomiarowych oraz wykonywanie instrukcji pomiarowcy

@FA1234

@Fa1234 Dziękuję bardzo za odpowiedź, jedna rzecz tylko jeszcze mnie zastanawia, dość często jest ogłoszenie na te stanowisko czy tam jest tak duża rotacja czy potrzebują tylu ludzi do tej pracy ?

gggg
@Luiza

meteorolog to polecałbym w jakiejś telewizji, u nas na hali pogoda niezmienna.

@gggg

gggg wiem wiem że źle napisałam ????????????już tego nie poprawiłam bo chyba wiadomo o co chodzi???? a z tą telewizją to niezły pomysł może warto spróbować ????

robol
@Luiza

jak nie potrafisz napisać poprawnie nazwy swojego zawodu czy profesji to polecam sie douczyć zanim złożysz cv

Nikolaus

Miałem tę "przyjemność" spróbować swoich sił w pracy w biurze. Z uwagi na dość silną presję, duży stres, ludzie wokół zachowują się trochę jak piep*ni frustraci, jeden krzyczy po drugim, drugi po trzecim, drą po sobie swoje korporacyjne mordki. Poniektórzy nie wiedzą jak wygląda 8 godzinny dzień pracy, codzienne nadgodziny. Serio? Co jeszcze jesteście w stanie zrobić dla kasy????? Ubrać się w kubraczki małpek i klaskać jak Amerykanin każe? :)

@Nikolaus

To znaczy że jesteś słaby psychicznie i myślisz że za brak zaangażowania należy Ci się super kasa, bo jeśli uważasz że w biurze jest źle to zapraszam na hale G i zobacz jak brygadzisci pracują to jest dopiero hardkor!!! Tylko dla najlepszych ????????

Nikolaus
@FA1234

FA1234 nie da się ukryć, że praca w tym zakładzie wymaga silnej psychiki. Aczkolwiek dlaczego, mój przyjacielu / przyjaciółko, zakładasz, że brak mi zaangażowania? Moi dotychczasowi pracodawcy zawsze wystawiali mi bardzo dobre referencje, głównie za bardzo mocne zaangażowanie w procesy firmy. Dlaczego, mój przyjacielu / przyjaciółko, chęć pracy w zespole szanujących się ludzi uważasz za słabą psychikę? Można mieć i fajną kasę i fajny team, czego i Tobie życzę :)

robol
@Nikolaus

Jesteś pała do lania i tyle, wypierniczaj do swoich starych pracodawców jak Ci tam tak dobrze było. Spokojnie mamy tutaj dużo niedocenianych ludzi z różnym wykształceniem którzy wiedzą na czym polega praca w tej firmie i potrzebują jedynie odrobiny uwagi i szkolenia, a takich pachołów jak ty co to wiecznie mają jakieś problemy zanim w ogóle poznają sie na robocie nie potrzebujemy tylko marnujecie czas i pieniądze firmy.

ioi

super robota i placa warto sie zatrudnic !!!

@ioi

Twoja opinia jest bardzo ogólna. Inne osoby na pewno ją docenią, jeżeli rozwiniesz swoje zdanie. Rozumiem, że polecasz pracę w firmie Tenneco Polska i jesteś zadowolony z wynagrodzenia. Czy w ostatnim czasie wynagrodzenie zostało podniesione?

Do ioi
@ioi

Walnij sobie jeszcze raz głową w sciane. A nie pisz takich głupot. Robota nie warta kasy i nie dajcie sobie mydlić oczu o premi która wynosi 20% bo jej nie zobaczycie na bank nawet jak byście na uszach chodzili. No chyba że ktoś lubi szczela z ucha i wchodzić komuś w cztery litery.

matrix
@Do ioi

Pierdoły opowiadasz pracuję tam trzy lata to mi dopiero raz premie zabrali i to za bardzo poważne przewinienie hala G

asww

Atmosfera w pracy beznadziejna, praca bardzo wymagajaca wg, norm, normy ciagle podnoszone, Nawet Ukraincy juz nie chca pracowac za tak smieszne pieniadze za 2300 zł - dlatego firma ciagle szuka nowych jeleni nawet wsrod ukrainców

Pracuję na magazynie 10 lat, system sap opanowany w stopniu dobrym, wózki widłowe również. Jaką stawkę Brutto dostanę na początek?

mat
@Nowy

Poinformowana

Szymek ile bierzesz za obsadzenie na stanowisku szwagra swojego kolegi? Ile zrobiłeś na sprzedaży aut z tenneco? Fajnie sie siedzi caly dzien w kanciapie na otomoto? A ile na handlu drewnem ze skrzyn? Jak to jest wyzywać ludzi od śmieci samemu będąc smieciem? Jakie masz wyksztalcenie? Oczywiście nikt nie zwraca uwagi na to co Sz robi, bo wszystkim tak wygodnie xdddd

magazynier
@Poinformowana

Nikt nie został obsadzony, to była propozycja że tak powiem z tyłka. Nikt włącznie z osobami zainteresowanymi nie wiedział co ten rower górski miał w głowie wybierając nowego na stanowisko brygadzisty kiedy dookoła ma doświadczonych pracowników pracujących nawet po 4 lata. Zresztą ma nas tutaj za swoich głupich niewolników. Podobnie zrobił swoją drogą miyagi aka globus Marcin W. próbując swojego kolege bez papierów na wózek wcisnąć na brygadziste przyjęć ale stado chłopaka nie przyjęło.

Maciej

@Nowy, obecnie na rynku pracy jest bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników. Szczególnie cenni są pracownicy z doświadczeniem i posiadający konkretne umiejętności. Może dobrym rozwiązaniem będzie zapytać u źródła i po prostu zadzwonić do firmy Tenneco Polska?

Maciej

@tajemnicza, czy jest to już oficjalna informacja? Czy od tego czasu słyszałaś może o nadchodzących zmianach w firmie Tenneco Polska? Czy pracownicy przejętej firmy przejdą pod zatrudnienie z firmą Tenneco? Każda dodatkowa informacja o aktualnej sytuacji będzie mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

@Maciej

oficjalnie tak potwierdzone przejęcie od 1 10 2018 narazie nic nie wiadomo co i jak........

tajemnicza

od 01 10 2018 firma TENECCO przejęła Federal Mogul Gorzyce co to będzie

tajemnicza
@tajemnicza

przepraszam TENNECO

Kierownik

Tak sobie czytam i czytam ... I jakoś nie dziwi mnie że na temat nadzoru są tylko źle opinie. Niestety każdy jest mądry tylko w gadce że jakby on został szefem to tak dużo by dla innych zrobił... ehh śmiech na sali. Weźcie się za robotę A nie innym zazdroscicie. Życzę wszystkim miłego wieczoru. P.s. najlepiej to zwolnić się o wyjechać za granicę A potem pisać na forach że taka zła praca była prawda Kamil :-)

Kamil
@Kierownik

Dobra Globus

Bobby
@Kierownik

A moze Pan Kierownik wezmie sie za porzadna robote?Co a nie cisnie kit na forach ? Prawda jest taki iz ludzi coraz mniej , brak nadgodzin a normy sa zwiekszane. Wracamy do czasow stalinizmu?

Maciej

@były pracownik, czy jesteś pewien, że tak duża liczba pracowników zwalnia się z firmy Tenneco Polska? Czasami pracownicy odchodzą z różnych przyczyn, nie zawsze jest to wyłącznie wynagrodzenie. Niektórzy pracownicy odchodzą z powodów prywatnych. Może warto docenić wzrost wynagrodzeń w ostatnim czasie i przyjąć to za pozytywny znak nadchodzących zmian?

Paweł Turaj Kierownik D.P
@Maciej

Z jakich różnych przyczyn? :))) *Zero wynagrodzeń *Mobing *Szantaż premiami

FA1234

Praca na produkcji w szybkim tempie, jest nie kiedy ciężko. A zarobki są takie jak w większości podobnych zakładów. Jeśli ktoś ma dwie lewe ręce i niema motywacji do pracy, oraz przerastają go proste pracę z użyciem myślenia, to zawsze będzie pisał na forach jak to mu tam było źle i że kolesiostwo i patologia. Na hali G pracuje około 150-180 osób na jednej zmianie, trzeba wziąść poprawkę na to że ludzie mają różny charakter i że pochodzą z różnych środowisk społecznych, więc trzeba się poprostu dostosować. Nikt nowym pracownikom nie wmawia, że jest pięknie i kolorowo i że będą mieć lekką pracę. Jak w każdym zakładzie są problemy mniejsze lub większe wynikające ze złożonego procesu budowy lub awarii maszyn. Zakład już zainwestował w budowę nowej hali, gdzie będzie znajdowała się nowa linia malowania oraz całkowicie nowe linie montażu końcowego, na których będą produkowane amortyzatory dla Mercedesa. Więc jeśli są osoby które są zmotywowane, zaangażowane oraz nastawione na osiąganie wyznaczonych celów, i nie boją się pracy, to napewno szybko się zaaklimatyzują w swoich zespolach i stwierdzą że większość tych negatywnych opinii zamieszczały tak zwane l.e.b.r.y. i nieroby, którym nic nie odpowiadało, brygadzista be, stawka be, robota be, byli nawet tacy których obsługa paleciaka przerastała. Także zapraszam chętne osoby. Nara.

Nowiny G.

Wczoraj w Nowinach Gliwickich było ogloszenie, że Tenneco szuka pracowników. Podobno dobre warunki 15,50 brutto na okresie próbnym i 17 brutto po próbnym. Tylko czemu ogłoszenie było na całą stronę ? Szukają ludzi z wadą wzroku ?

@Nowiny G.

bo ludzie co mieli pojęcie o robocie zwalniają się jeden za drugim 15-19 zl to nie kokosy a nowo przyjęci mają tylko 2zl mniej od starego pracownika. kasa nie warta tej roboty nie polecam .ludzi co mają pojęcie o tej pracy i pracują jest garstka . a aktorów co chodzą i robią zdjęcia na rano aby kogoś podkablowac i zapunktowac na zebraniu jest od groma nimi zastąpić ludzi na produkcji . zobaczymy co zrobią bez aparatu i obijania się .

Obecny pracownik
@były pracownik

Z tymi aparatami to niestety sama prawda. Po prostu się odechciewa jak się widzi fotografów. No ale każdy chce być potrzebny, niekoniecznie się narobić. Smutne ale prawdziwe. Pytanie. Jakie wymagania są na stanowisko fotografa? A bym zapomniał, tam jest chyba zakaz robienia zdjęć komórkami czy się mylę. Powinien mieć normalny aparat a nie komórke.

Maciej

@Marcinos, zachęcam Cię do pozostawienia opinii na forum GoWork.pl Na forum GoWork.pl zagląda bardzo wiele osób. Są to kandydaci do pracy i pracownicy, ale też osoby z branży HR szukające obiecujących kandydatów do pracy! Czy jesteś pracownikiem firmy Tenneco Polska? Na jakie wynagrodzenie i warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy?

Maciej

@Ciekawy, Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Tenneco Polska? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej będziesz na pewno miał okazję, żeby zadać pytanie o system pracy. Może do tego czasu ktoś z obecnych pracowników udzielić w tym temacie istotnych wskazówek?

Frog

Podobno od 1 września będzie jakaś podwyżka najniższych stawek; słyszałem ze pierwsza stawka to 15,50 złotych brutto plus 20% premii a po 3 miesiącach 17,00 złotych brutto plus 20% premii i umowa na czas nieokreślony

@Frog

No to może być niezła oferta jak na gliwice

omg
@Frog

a stali pracownicy co pracują po 2-5 lat dalej 18 brutto? xD pora stąd wydupcać

bejsiarz
@omg

18 brutto? a nie 17 czasem?

John
@bejsiarz

pewnie logistyk ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe