Opinie o PPHU BOWI w Janikowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU BOWI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU BOWI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU BOWI w Janikowo

sympatyk

Witam, może ktoś w końcu powie że opinie dotyczą BOWI Sp. z o.o. po fali krytyki firma zmieniła nazwę i tylko reszta bez zmian

Agnieszka

@magda, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy wystąpiły jakieś problemy z wypłatą wynagrodzeń? Opowiedz proszę, jak wygląda obecna sytuacja. Czy jesteś zadowolona z atmosfery panującej w firmie? Jakie plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu zauważasz?

Agnieszka

Zachęcam was do opisania konkretów dotyczących pracy w PPHU Bowi, rzetelne informacje przydadzą się potencjalnym kandydatom. Co sądzicie o atmosferze? Czy w ostatnim czasie były prowadzone rekrutacje i przyjęto nowe osoby? Czy tacy pracownicy mają zapewnione szkolenie wdrażające do pracy?

bleeeeeeeee

bowi tragedia a zwlaszcza jedna pani tam pracujaca ktora niby ma nauczyc kogos kto przyjdzie na jej dzial i ocenia po paru dniach ze sie nie nadajesz bo boi sie ze ja ktos wygryze i bedzie lepszy od niej

Ktoś
@bleeeeeeeee

Ewa-na świecie są ludzie odporni na wiedzę. I do nich właśnie należysz. Ciężko ich czegokolwiek nauczyć. A pomysł że mogłabyś kogokolwiek wygrysc jest nierealny. Zapomniałaś o tym że sama przyznalas się że ciężko i długo się uczysz

bleeeeeeeee
@Ktoś

ktos slyszalam o tobie rozne rzeczy wiem jaka z ciebie zadziorna baba i nie tylko wiec zycze ci powodzenia wygryzaj nastepnych co przyjda

Sprawiedliwość
@bleeeeeeeee

Tak się składa że znam tą Panią i muszę O niej napisać że jest bardzo miłą osobą. A na swojej robocie zna się bardzo dobrze. Raczej nie musi się bać o swoje. Nie przyjęli cię to wypisujesz takie głupoty . Jesteś po prostu złośliwa

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PPHU BOWI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Agnieszka

@bratniaduszauczciwego, niezależnie od tego, czy wpisy są pozytywne, czy negatywne, powinny być zgodne z regulaminem. Można jednak wyrazić swoje zdanie w sposób kulturalny. Forum jest po to, by znaleźć tu rzetelne informacje, nikt nie ma zamiaru ukrywać prawdy. Jeżeli możesz coś powiedzieć o pracy w tym miejscu, zachęcam Cię do pozostawienia komentarza. @bleeeeeeeee, czy Twoje niezadowolenie wynika jedynie z relacji z przełożonymi, czy dostrzegasz jakieś inne wady pracy u tego pracodawcy? Czy za okres wdrożeniowy jest wypłacane wynagrodzenie?

bratniaduszauczciwego

Agnieszka chyba podwyższone temperatury zaczynają źle działać na ciebie. Oczywiście że nie warto zachaczać o tą firmę. A usuwaj sobie wpisy. Prawdy nie wymarzesz.

Agnieszka

@Uczciwy, dlaczego uważasz, że nikomu nie ma prawa odpowiadać praca w tej firmie? To co dla jednej osoby jest minusem dla innej może być plusem, czyż nie? @nick, na naszym forum obowiązuje regulamin, na który wyraziłeś zgodę zamieszczając swój wpis. Zdecydowanie nie jest dozwolone zamieszczanie obraźliwych opinii w związku z czym Twój wpis został zgłoszony do administracji forum i może zostać usunięty. Zapoznaj się proszę z regulaminem Gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Czy zgadzacie się z zamieszczonymi opiniami? Zachęcam do dzielenia się swoimi uwagami na temat pracy w PPHU BOWI.

szambiarka

dziwna to firma z międzynarodowymi kontraktami, której właściciel "dla fanu" jeździ szambiarką... można mieć różne hobby, ale żeby dla przyjemności taplać się w...

ludek

Współczuję koleżance z biura która po kilkunastu latach oddania firmie została tak potraktowana. Niestety to potwierdza większość opini które mówią iż nie warto zapuszczać tu korzeni. Szkoda.

@ludek

oj nieprawda są tacy co korzenie głęboko zapuścili ( bazie koneksji rodzinno znajomościowych) i odnoszę wrażenie, że niewiele ich jest w stanie stąd ruszyć ale to nie są normalni ludzie z nimi się nie da się współpracować, tylko patrzeć jak podłożą ci nogę bo jesteś lepszy od nich(czytaj pracujesz lepiej)

fff

po tych wszystkich wpisać widać przekrój Polskiego ludu zakompleksiony ,mały, i komponujący jak komuś dopiec porostu jak tobie nie odpowiada ta firma to idź do innej nikt nie trzyma ciebie ,ani nie zmusza do pracy tutaj.Mądrale i pierdoły pieniądze pod stołem??? lepiej jedz do angoli i pracuj na zmywaku u turka ooooo i to będzie ok.szefostwo jest złe, kichać na to zrób swoje i idź do domu proste prawda a nie wypisuj głupot jeden z drugim fiuty macie ze małe czy co?? że trzeba pisać to g....no.pozdrawiam i polecam spacer przed snem .

@fff

Siema Kierowniku z Bowi. Przecież takie rzeczy jakie są tu opisane mogą mieć miejsce, oczywiście może je również pisać osoba która uważa że została w jakiś sposób skrzywdzona przez szefa, kierownika tej firmy i w ten sposób chce zaszkodzić. Zastanawiam się po co wtrąciłeś tekst o fujaracch przecież o to nikt nie pytał. Wydaje się że jesteś prostym człowiekiem słabo wykształconym a tekst o przyrodzeniu miał zaznaczyć twoje zdenerwowanie. Uwierz mi efekt był zupełnie odwrotny.

Uczciwy

Cześć. Ostatnio na płocie firmy BOWI pojawił się baner "Poszukujemy pracowników" Zamierzamy wysłać swoje cv . Czy ktoś może napisać jakie są aktualne warunki pracy, atmosfera, finanse czy jest dużo nadgodzin. Czy firma odprowadza wszelkie składki czy składki są odprowadzane od tego co zarobimy czy może od minimum. Czy poza wypłatą są inne gratyfikacje bony lub dodatkowe pieniądze na święta wakacje. Proszę o rzetelną informację.

zbowi
@Uczciwy

skoro umiesz pisać to i czytać więc nie ładuj się tu bo zdrowie tylko stracisz człowieku

@zbowi

A cos konkretnie? 99% firm jest tu tak ocenianych.

@anonymous

zatrudnij się to się przekonasz skoro opinie tobie nie wystarczą

@anonymous

Z komentarzy wystawionych tylko w tym roku dowiedziałem się ze pracują więźniowie , ukraincy że wyrzucili jakiegoś dyrektora że pieniądze czytaj premie nie są ujęte w ogólnym rozliczeniu do urzędu skarbowego. Jednak w swoim zapytaniu poruszyłem inne kwestie. Jeśli nie chcesz się wypowiedzieć na zadane pytania to podaruj sobie tego typu komentarze. To co ktoś konkretnie opisze panującą w firmie sytuację?

Agnieszka

Wątek ostatnio bardzo ożył w ostatnim czasie. @grześ, czy jesteś pracownikiem tej firmy? Opowiedz coś więcej o pracy w tym miejscu. @adaś, co Twoim zdaniem powinno się zmienić żeby pracowało się lepiej? @yyy, co Ciebie rozczarowuje w pracy w tej firmie? Zachęcam do udzielania bardziej rozbudowanych wypowiedzi tak aby klarownie przedstawić sytuacje w PPHU BOWI. Pamiętajcie również o tym iż każdy wpis musi być zgodny z naszym regulaminem. Wpisy niezgodne z regulaminem mają prawo byś usunięte.

długi
@Agnieszka

agnieszka weź się lepiej do pracy i przestań filozofować

nic się w firmie nie zmieniło a szczególnie "wiecznie zapracowane panie z biur" :-)

marek
@anonymous

poblokować dostęp do portali społecznościowych to od razu czas będzie więcej

swój
@anonymous

tej wiecznie zabieganej z biura kupić rolki albo rower to szybciej obskoczy buhahahahah

grześ
@swój

aktorka

adaś

OOOOOO widze duzo pytan o firme no wiec jesli nie przeszkadza tobie ze firma lubi i placi pod stolem oraz w ramach nieustannych ciezkich okresow zatrudnia wiezniow z pobliskiego zakladu karnego a takze wysysa jak wampir to ta praca jest dla ciebie oj jeszcze jedno mi umknelo ze umowy sa jak szefowej sie podoba a czesto sie niestety jej nie podoba no ale ktos napisal ze sie pracuje po 8 godzin i papier jest w kiblu wiec tak jak napisane wczesniej jest super szkoda ze nie napisala ze po 8 godzin sie robi bo nie chca placic nadgodzin i nikt nie robi dluzej wybor twoj i zycie twoje firma zaprasza w swoje szeregi

grek

idą kolejne święta i kto wie może kolejne pieniążki pod stołem z pominięciem urzędu skrabowego

XXX

nie rozumiem dlaczego tutaj jest tyle hejtu skąd ta nerwowość pracujemy 8h , soboty wolne,pensja na czas dyrektor zmieniony ,woda ciepła jest,papier w kiblu też wiec skąd ta frustracja niektórych ludzi,a może należy przyjść do pracy posiedzieć wypić kawkę opowiedzieć parę dowcipków i do domu i do tego premia w wysokości pensji???? i też znalazło się kilku pewnie co mieli by żal że łóżko za twarde.Proszę wskazać firmę gdzie jest idealnie ,ludzie frustraci, rada zmienić prace lub porozmawiajcie z psychologiem adres na googlach Pozdrawiam

yyy
@XXX

Nie rozumiesz to już nie zrozumiesz. To nie hejt tylko zwykłe rozczarowanie.

zzz
@XXX

dobry wpis aż mam lepszy nastrój firma fakt na poziomie lecz zakłamanie fałsz oraz obłuda pracowników szczególnie z dużym stażem aż poraża nigdy nie wiesz kto narobi tobie wokół dupska rozumiem twoje warunki pracy i płacy są na takim poziomie że problem ciebie nie dotyczy zazdroszczę i pozdrawiam

Gutek

Myślę, że szefostwo chce utrzymać wysokie standardy i niestety nie każdy się w nich mieści.!!!

poza standardem
@Gutek

wysokie standardy ... - buhahahahhahahaha - dobry żart

polityka prowadzenia firmy w stosunku do pracowników idzie w złym kierunku więc odradzam pracę

JA TEŻ ODRADZAM

juziu

Prędzej czy później dochodzisz do bardzo smutnego wniosku że zostałeś wyssany do ostatniej kropli krwi i kończą się wizje na jakąkolwiek przyszłość w tej firmie. Bezpiecznym jeśli chodzi o zatrudnienie jest się do momentu aż ma co się dać firmie. Później każdy kolejny dzień to zwyczajna niepewność. ODRADZAM!

szarak

odradzam pracę w tej firmie co innego obiecywane na starcie co innego staje się faktem

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU BOWI - Janikowo

• Jak się pracuje w PPHU BOWI?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU BOWI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU BOWI?

PPHU BOWI