Opinie o PPHU BOWI w Janikowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU BOWI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU BOWI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU BOWI w Janikowo

A Jasko jeszcze jest jako brygadzista czy juz na emeryturze???Nieciekawy facet,stary opierdalacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amigo

co pod stołem??? chyba że ty coś dostajesz pod stołem matole porostu robić się nie chce i łażą na L4 a potem zdziwiony że wyleciał zresztą każdy kicha na swoją firmę tacy są Polacy srają we własne gniazda nawet gdyby zarabiali krocie ,a o złodziejach nie piszesz ????to może być, a jak właściciel za to kogoś wywali to mu late przypinacie.

Znany

Na stan obecny powiem tak. Pracuje tu już troche czasu i nie ma z czego być zadowolonym w tym zakładzie. Na początek każdy dostaje 1400-1600 zł po trzech miesiacach 1600-1800 zalezy ile na początku dostałeś i tak już zostaje. Za nadgodziny nie ma zadnych 50% i 100% tylko zwykłe nadgodziny np. 1700/168= 10 zł netto za godzine. Do tego wszystkie nadgodziny i ewentualne premie pod stołem. Jedynie co brygadziści maja 2200 co tez nie jest super wyczynem Gdy idziesz na L4 zostajesz zwolniony Takie są realia tej firmy

panie właścicielu ratuj ten cyrk bo koniec może być bliski

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PPHU BOWI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
WALEK

Praca po 9 godzin soboty pracujace obciecie czasu na papierosa Pseudo Brygardzisci Premia pod stolem Nadgodziny pod stolem Krotko mowiac (usunięte przez administratora) Amasfera ponizej kolan Kierownik Produkcji wszystko wie Gdzie szkodliwosc Gdzie lakiernia kompozyty Nie polecam Jedna wielka trucizna

bowi potrzebuje ludzi do pracy takich co chcą pracować i wiedzą do czego służy młotek a nie beztalencia którzy tylko ciągle beczą że za mało zarabiają a w zamian nic nie potrafią tacy są nie potrzebni i niech od razu wypieprz...... do angoli.

kasia88

cześć, jestem zainteresowana zatrudnieniem w tej firmie. słyszałam że mają w ofercie cięcie wodą, a mam w tym już jako takie doświadczenie i chcę się podszkolić. poza tym, słyszałam że mają ISO-EN 9001 i ISO-EN 14001 a to bardzo dobrze o nich świadczy. a ile się u nich na takim cięciu wodą zarabia obecnie?

Panowie i panie. Jeżeli kiedykolwiek ktoś z was usłyszy w swoim kierunku wyzwiska i krzyki proszę jak najszybciej to nagrać na dyktafon lub kamerkę. Nie pozwólcie aby jakaś nie dopieszczona w domu pani darła na was swoja nie umytą "jape". Nie ma prawa ten kapeć na was krzyczeć. od razu polecam zakładać sprawę o mobbing. Nie istnieje coś takiego jak darmowa praca w soboty w celu szkolenia. Należą się za to pieniądze jak za normalny dzień pracy. W razie problemów służę pomocą. Jestem młodym prawnikiem i z przyjemnością zajmę się tą sprawą. Szczegóły na prv. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

@Piotr

Dlaczego nikt nie pisze, że pracowało się 10 godzin a płacone było za 8.Liste podpisywało się od pon do piątku.Soboty niby się nie pracowało.Premia była obiecana 600 zł po trzech miesiącach.Nigdy do tego nie doszło bo po upływie trzech miesięcy,premię zlikwidowano.Nie dostałem nigdy ubrania roboczego.Zapierdol niesamowity,wciąż było mało.Kierownik idiota A jego brygadzista Danielek kapuś i zdrajcą.Napisał bym więcej ale nie mam ochoty.Cieszę się że namówiłem parę osób by odeszli.9 miesiecy pracy tam to najgorsze moje chwile.

R
@Piotr

Masz rację w bowi są kapusie i jest ich wielu na produkcji Gośka dz. Renata Darek i wiele więcej mógł bym wymienić osób które kapowaly żeby wejść w (usunięte przez administratora) kierownikowi i dostać premie

amigo

w firmie ogólny bałagan nikt nic nie wie w piątek możesz się dowiedzieć ze pracujesz w soboty ludzi mało, roboty dużo, wymagania duże, kasa lepiej nie pytać dużo lizusów jeden mądry kierownik pokazał im palec i poszedł w siną dal pozostał jeszcze jeden kieras co ma trochę oleju w głowie i dziwie się ze jeszcze tam siedzi lepiej szukać innej roboty

świrus

ta ochrona jest rozjebana zapomniałem telefonu i się cofnełem a ten (usunięte przez administratora)ochroniarz z tekstem co zajebałes będę musiał poinformować szefową o całym zajściu a nic przy mnie nie znalazł gość jest inny jakiś normalnie powiem tyle że jeździ astrą srebrną dla mnie to on nie ma równo pod sufitem bo oczernia ludzi pozdrowienia dla głęba z astry

xxx

Bylem, pogadalem w sprawie pracy i niestety sporo opini to prawda. Praca przez pierwszy miesiac za 1500 plus 4 soboty ( nieplatne ) w ramach szkolenia. Zastanawia mnie jak mozna kogos szkolic w soboty, gdy nie ma wszystkich pracownikow,a ruch pewnie tez spory. Po miesiacu 1600 + 2 soboty niby platne, praca na 3 zmiany, wiec jak ktos ma jakies inne stale zajecia w godzinach popoludniowych moze sie z nimi pozegnac. Wymagania spore ale niestety za tym nie ida pieniadze, a proponowanie na poczatek chocby przez miesiac 1500 to smiechu warte. Obietnic duzo jak to mozna zarobic nawet kilka tysiecy ale to wszystko w premiach, a co za tym idzie byc moze nie sa wliczane w zadne skladki itp. Zarobek taki mozliwy ale to po ok roku jak juz sie natyrasz, naznajdujesz Bog wie ilu klientow i ile towaru sprzedasz. Premia jak to premia w wielu firmach, raz jest raz moze nie byc,albo groszowa z tekstem... sory taki byl miesiac. Dla tych co cisnie ich brak kasy moga sprobowac, Ci co maja za co zyc lepiej poczekac i znalesc cos lepszego. Dla mnie osobiscie proponowanie pracy za takie pieniadze w prownaniu do wymagan to kpina. Innym zycze powodzenia:)

Maris

Powiem tak, ku przestrodze dla nowych pracowników. Jak masz słabe nerwy nie składaj tu papierów. Na początek dają Ci 1500-1600 netto. Pracuje się 6 dni w tygodniu, Soboty pracujesz gratis w ramach rzekomego szkolenia. Jest tu straszny mobing, jeb*ą Cie tu za nic. Kierownik, niejaka Paulina G. (siostrzenica Prezesa) to straszna prostaczka, rzuca "mięsem" do każdego, poniża ludzi w obecności nawet klientów, człowieka ma za nic.

Obserwator
@Maris

pracujesz w tej firmie?jeśli tak to chyba bardzo krótko jeśli nawet nie wiesz jak Paulina się nazywa napewno nie na G :-) i jaką pełni funkcje wypadałoby najpierw dobrze się poinformować i dopiero wtedy wypisywać te bzdury,siostrzenica prezesa a to dobre ha ha ha...........

zax
@Obserwator

Paulina kiedyś miała nazwisko na G. :) teraz na Ł :) więc zapewne Maris wie o kim pisze :)

były

Obyś jeszcze pracował po upływie roku!!!! mnie wy....bała po 7-miu latach... kilka dni przed podwyżką bez żadnych powodów.... Po czym przyjeto typa który wyleciał pół roku wcześniej za chlanie!!!! i gdzie tu ku....rwa logika!!!??? Wiem że bezrobocie zajebiste więc próbuj i powowodzenia życzę!!! POZDRO DLA "MAGAZYNKÓW-OBRÓKOWICZÓW I SZAFKAŻY A I DO {mojej bylej pani kierownik} ps. 1600 na początek to i tak dobrze.... he he!!!

obcy

Odradzam pracy w tej firmie.

Aaa skleroza...moja praca również była na trzy zmiany,czasami zdarzało się zostać z nocki na dniówkę.

haha no to nieźle. I jednocześnie żenada. Mój początek pracy,to było ....1000 zł netto. Potem walka o większą pensję i dojście do 1300 zaledwie, przy umiejętno,ściach obsłużenia niemalże wszystkich stanowisk w Bowi. Przestań narzekać. Ciesz się, że masz 1600 a nie tyle co ja. A co do pytania,po upływie roku,wywalczone 1100,potem po miesiącu 1300. Więc soeey ale smieszy mnie Twoja opinia.

Sokrates

Witam byłych i obecnych pracowników BOWI. Niedawno dostałem propozycje pracy w firmie BOWI. Rozmowa z Panią szefową zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, co do samej firmy, jak i jej stosunku do swoich pracowników. Zaproponowano mi na początek 1600 zł netto. To trochę śmieszne pieniądze jak na pracy na trzy zmiany, ale rozumiem tłumaczenie Pani szefowej, że na początek więcej nie mogą zaproponować. Ponieważ firma zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, mam pytanie: ile zarabia szeregowy pracownik z doświadczeniem? Na jakie wynagrodzenie netto mogę liczyć gdy po upływie pół roku/jednego roku?

zboczeniec od anala

Kocham Bowi to moje dzieciństwo każdy tam co pracuje jest jak brat pozdrowienia dla fizycznych.

bałagan

ja pracowałem, wypłaty w terminie (usunięte przez administratora)

Rys

Prawda jest taka,ze odbieralem premie na zeszyt w stolowce i pewnie jest tak dalej.Stracilem na tym,bo nie bylo doliczane do kartki z wyplaty i to jest przekret ktory nie powinien byc.Firme odradzam,tylko z braku laku i kit dobry!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU BOWI - Janikowo

• Jak się pracuje w PPHU BOWI?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU BOWI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU BOWI?

PPHU BOWI