Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Gdyby można było dać 0, to pewnie to bym wstawił. Firma śmiechu warta. Dział HR próbuje zebrać ta śmieszna kampanię w coś na wzór korporacji. Zero benefitów, opieka zdrowotna to jakieś kpiny. Wszystkie dokumenty i papierologia trzeba załatwiać samemu. Żadnych szkoleń. Ludzie proszący się o nie od 10/12 lat. Wprowadzenie, żadne. Zero szacunku dla pracownika. Dawno nie doświadczyłem takiego (usunięte przez administratora). Seksizm na poziomie dziennym uważany za normę (a spróbuj zwrócić uwagę, albo zapytać co o tym Panie sądzą to usłyszysz - tu tak jest). Kilku fajnych ludzi w zespole. Kierownik działu godny pożałowania, dla którego nie liczy się nic poza własnym niedowartościowany ego. Trafiłem do złego działu, ale firmy nie polecam. Na premie świąteczna też nie ma co liczyć. Na rozmowie kwalifikacyjnej też nakłamane tylko po to, żeby pracownika przyciągnąć. Order każdemu kto tu minimum rok przepracował. Polski januszkorporejszyn.

Dev
@Anonim

Facet zwracający uwagę na seksizm? Coś mało wiarygodna ta opinia:P

Proszę o order.

Zadowolony
@Anonim

I właśnie przez takich jak Ty frustratów w firmie nie będzie lepiej. Potrafisz tylko jęczeć i beczeć jak to źle, jak to szkoleń nie ma. No to odpiszę, że szkolenia są. Jeżeli tylko chcesz w tej firmie coś zrobić, chcesz się podjąć nowych wyzwań to zarówno pieniądze jak i szkolenia są na odpowiednim poziomie. Skoro Cię tak mocno skrzywdzili to chyba trzeba zmienić pracę, oby przyszły pracodawca też się nie okazał kłamcą, niedojdą itd.

@Zadowolony

Panie Kierowniku, niech się pan nie denerwuje :(

@Zadowolony

"Jeżeli tylko chcesz w tej firmie coś zrobić, chcesz się podjąć nowych wyzwań to zarówno pieniądze jak i szkolenia są na odpowiednim poziomie." - jakich wyzwań ? na odpowiednim, dla kogo ? "trzeba zmienić pracę" - wiele osób już tak zrobiło. "oby przyszły pracodawca też się nie okazał kłamcą, niedojdą itd." - właściciel Exorigo nie jest ani kłamcą ani niedojdą jest " mistrzem"

@Anonim

Ej, dalej tam ten kiero "piąta woda po kisielu" z pierwszej linii wsparcia robi, czy już się go pozbyli za ten mobbing? Oliwa dalej jest na święta czy już dorosli do poważnego traktowania pracownika? :D

WorkerGo 2021
@Anonim

GoWork super portal można się wiele dowiedzieć o firmach, zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wysyłaniu osobistych danych CV do firm o których nic się nie wie jak wygląda tam praca. Teraz wiem że zaoszczędze sobie rozsiewanie moich CV po firmach niewiadomego pochodzenia. Zawsze mamy jakiś wybór , a decyzje możemy podejmować czytając obecnych lub byłych pracownikach. Czytając wpisy opni o wielu fitmach śmiem podumować że nigdzie nie jest idealnie ale małe szczególiki opisane przeważnie w negatywnym świetle dają możliwość przemyślenia wielu spraw istotnych indywidualnie dla każdego kto czyta te opnie dzięki czemu można sobie odpowiedzieć na pytanie - czy dana praca nas usatysfakcjonuje przy danych standartach w danej firmie żeby nie narazić się pracodawcy i innym współpracownikom.

Ona Nowy wpis
@Anonim

Z moich doświadczeń wynika, że całemu temu pokoleniu co dorobiło się na fali rozwoju lat 90 w (usunięte przez administratora) się poprzewracało wogóle nie szanują ludzi. Później dziwią się że całe to młode pokolenie ucieka z tego kraju. Tam przynajmniej mnie cenią.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

anon Nowy wpis

Jak chcesz zlecenia to masz , a jak UoP to też masz . Jest też opcja na b2b i na kontrakt

Witam. Widzę, że pojawiło się ogłoszenie o pracę dla technika serwisu terminali płatniczych w Poznaniu. Czy warto aplikować na to stanowisko? Jak wygląda kwestia szkoleń nowych osób? Wysyłają Cię na zlecenia i radź sobie sam czy pierwsze zlecenia są realizowane wspólnie? Doświadczenie z terminalami mam, ale wiadomo, że każdy ma inne oprogramowanie. Czy polecacie aplikować? Zleceń jest dużo i da się zarobić jakieś sensowne pieniądze?

Miśka Nowy wpis
@Nowy

Wszystko zależy od rejonu ale klientów jest sporo. Są zarówno materiały szkoleniowe jak również wyjazdy na pierwsze zlecenia z biurem serwisowym.

Exorigo ma wszystkie wady i zalety dużych firm. Wady: trudniej się przebić i oferują na początek przeciętne zarobki. Potem zależy od działu, ale jak masz kompetencje albo jesteś w dużym projekcie to można negocjować. Zalety: firma stabilna, nikogo w pandemii nie zwolnili ani nie było obniżek zarobków, nawet dostaliśmy w zespole małą podwyżkę. Fajni ludzie i nawet trochę brakuje teraz tych kontaktów bo pracujemy zdalnie. Pracuję prawie 3 lata i narazie zostaję.

Obeznany
@pracownik

Faktycznie, nikogo nie zwolnili. Ale nie gadaj, że nie było obniżki zarobków - bo były. Może nie we wszystkich działach. Tacy - równi i równiejsi :)

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
TJ1

Jak wam się pracuje na nowym systemie WMS ? :) Słyszałem że wszyscy są zadowoleni hehehehe.

myslacy nad opuszczeniem
@TJ1

paczki leza na magazynie od miesiaca, bo nie ma kto aktywowac mozliwosci ich przyjecia na magazyn, polowa funkcji kolektora nie dziala, osoby wyznaczone i "przeszkolone" w systemie wms nie wiedza o co chodzi, trzeba sie prosic zeby ktos laskawie dal ci cos do roboty, do tego nowy kierownik w calym tym syfie wyciaga ile kto zrobil ruchow i liczy czas przeznaczony na zlecenie ktorego nie mozesz wykonac xd

KolektorMajster
@TJ1

Super jest! Wszystko śmiga aż miło :)))

Czosnek
@TJ1

Super fajnie jedziemy z wypowiedzeniami

No właśnie.
@TJ1

Czytam, że zatrudniają liderów, magazynierów... Wniosek, że magazyn dalej się sypie i choć wymieniają kierowników jak szaleni, to chyba nie w tym problem.

On
@No właśnie.

Ogłoszenie na Pracuj na Kierownika Logistyki jest ciągle ponawiane. Jedno wygasa , kolejne się pojawia. Czasami znajdziesz też ogłoszenie na Kierownika Magazynu . Sami nie wiedzą kogo chcą ........

Seba
@On

Hej, mam pytanie gdzie taki (usunięte przez administratora) na magazynie się dzieje, który opisujecie, w Warszawie czy na Śląsku? Bo bym wysłał cv chętnie.

Były
@Seba

W Gliwicach. W Warszawie już nie ma magazynu od dwóch lat.

Seba
@Były

Jak to nie ma?

Inny
@myslacy nad opuszczeniem

Fajna prowokacja ;) Nick taki sugerujący. Kto chce spróbować, ten spróbuję - polecam sprawdzić jak jest w rzeczywistości. Większość wpisów to niestety osoby sfrustrowane. Pracuję na magazynie - WMS jak każdy system jeżeli trzeba zmienić przyzwyczajenia to każdy narzeka.

plebi

Pracował ktoś jako Analityk biznesowo - systemowy w tej firmie? Polecacie?

Programista

Jeśli ktoś zastanawia się czy na innych pozycjach w tej firmie jest inaczej, to tak nie jest... Nie tak dawno gdy poszedłem do kierownika działu oprogramowania z prośbą o przeniesienie do innego projektu to usłyszałem, że nie ma na to szansy i "albo zacznę zapie... albo się pożegnamy"... Dramat takie podejście do człowieka... Pensje nijakie, nikt nie poświęci Ci czasu jeśli jesteś nowy. Nie polecam...

Lambda
@Programista

Podnoszenie głosu na pracowników jest na porządku dziennym albo obgadywanie byłych.....

Anonum
@Lambda

Same złe opinie czytam o tej firmie. Serio jest tak źle? To czemu ludzie nie odejda i firma sie rozleci.

M
@Anonum

Bo wcale nie jest tak źle, przez kilka lat pracy spotkałem wiele osób które przychodziły do pracy z nastawieniem że to mi się należy a od siebie to już nie bardzo ktoś chciał cokolwiek dawać. W moim mniemaniu większość negatywnych opinii napisana jest przez dzieciaków, którzy obrażeni że zostali zwolnieni za obijanie musieli dać gdzieś upust swojej frustracji (wiem bo ich poznałem). Oczywiście firma jest spora więc jestem świadom że zdarzają się również przypadki niewłaściwego Kierownika czy podejścia. Nie zgodzę się z najniższą krajową bo stawki w prawie każdym dziale poszły do góry a nawet jeśli zaczniemy od takiej to o ile "pracujemy" to z czasem nie ma problemów zagadać o aneks. Większość Kierowników to są naprawdę w porządku ludzie, którzy doceniają pracownika za starania i dobrą pracę. Z mojej strony polecam samemu sprawdzić tj. poznać firmę, ludzi i atmosferę a nie kierować się opiniami z portalu. Pozdrawiam.

Asd
@M

Pracowałem tam 6 lat i nie zauważyłem ? Opinia sponsorowana czy pracujesz w centrali ?

Ciekawy
@Asd

Jak tak źle było to dlaczego pracowałeś aż 6 lat? To całkiem długo jak na branżę. Jakieś to niespójne....

Dorsz

Hej, mam pytanie a dalej pływają Pangi w Exorigo-Upos?

Czy w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

Owszem regularne, bo nigdy żadne się nie odbyło.

Rozpoczął się nabór na stanowisko technika serwisu w Łodzi. Czy warto aplikować ? W jakich godzinach pracuje serwis ?

Gg
@Gość

Masz być dostępny 24h a ile czasu tak naprawdę będziesz pracował to zależy od ilości zleceń

MichaU

Witam, chciałbym zapytać w jakich godzinach pracuje magazyn. Czy jest tam praca zmianowa czy tylko na pierwszą zmianę, poniedziałek - piątek?

anonim2321
@MichaU

dwie zmiany

Xd
@MichaU

6-14 14:30-22:30 ale jest darmowy parking i dodatkowa przerwa kawowa

Karmazynowy_Piekarz

O co chodzi w tej loterii? XD

Czy pracodawca Exorigo - Upos sp.z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Owszem. Straszą... Przepraszam. Proponują rozwiązanie umowy o pracę.

Rupueć

Nie motywuje w żaden sposób, a na dodatek teraz są dwie zmiany, nie chcesz tu pracować.

No cóż, firma wymaga wstawienia się osobistego na klika rozmów kwalifikacyjnych, łącznie jakieś 3-4 godziny, a potem rekruter nie ma 1 minuty, aby wysłać maila z wynikiem rekrutacji, tylko wolą opuścić kurtynę milczenia. Nie polecam,(usunięte przez administratora)

@Kandydat

Wstawileś się na rozmowie?

Nicko

Odpowiedzi mało spójne. Nie zaargumentowane. Nie wiem nawet jak interpretować większość opinii gdzie byli pracownicy nie podpisują się stanowiskiem - słaba płaca programisty nie równa się ze słabą płacą magazyniera. Złe warunki zatrudnienia gdzie? Na helpdesku, techniku, developerze ? Nic się nie dowiedziałam.

Ktoś
@Nicko

Akurat w tej firmie na każdym stanowisku (oprócz zarządu) można się liczyć z małą płacą.

Ktoś

Atmosfera w biurze nawet ujdzie, pracownicy serwisu pomagają sobie nawzajem Gorzej jest już z zarządem :\ Nie dbają o pracownika, o podwyżce niema mowy - szukają osób które najlepiej pracowałyby za darmo :( System premiowy daje wiele do myślenia - w godzinach pracy ciężko go wyrobić :(

qwerty

Firma dobra tylko dla osób bez żadnego doświadczenia. Biorą każdego kto zaakceptuje słabe warunki finansowe. Niestety ale firma nie dba w żaden sposób o dobrych i pracowitych pracowników. Brak jakichkolwiek premii, dodatków socjalnych z okazji urlopu czy świąt. W innych firmach to standard tutaj kompletnie nic. Dlatego więc nie opłaca się tu pracować. Firma wie warta na związanie się na dłużej, niczym nie zachęca a wręcz przeciwnie zraża do siebie.

developer

praca jako developer? warto tam wysylac cv ?sa ciekawe projekty w Warszawie?

Szwagier

Cześć, długo powstrzymywałem się od napisania opinii na temat Exorigo-Upos a konkretnie działu o nazwie Magazyn. Przelała się czara goryczy. Pierwsza sprawa dotyczy przeprowadzki, powiedzmy sobie że odbyła się bez większych wtop po za kilkoma ostatnimi tirami, które zostały przewiezione na tak zwanego (usunięte przez administratora)czy jak kto woli (usunięte przez administratora), chociaż wchodzi już nowe określenie na (usunięte przez administratora), ma one swoje dosadne uzasadnienie i zdaje się mieć swoje potwierdzenie w historii Exorigo-Upos jak i w polityce naszego kraju. Druga sprawa magazyn, jako pomieszczenie, w którym pracują ludzie z prawdziwego zdarzenia po za pojedynczymi jednostkami, jedna z nich już jest na wypowiedzeniu reszta wyeliminuje się sama jak to bywa w naturze. Niestety odchodzą też ludzie, którzy maja spory potencjał i byliby niezwykle cennym nabytkiem dla firmy i jej interesów związanych właśnie z magazynem. Część ludzi odchodzi obawiając się planów (usunięte przez administratora)tak zwanej dobrej zmiany. Nowy magazyn ma naprawdę spory potencjał tylko trzeba to umieć wykorzystać, jak na razie słabo to widzę. Uważam też że nowy system o wdzięcznej nazwie WMS - Werehouse Management System, której nawet kierownik magazynu nie potrafi rozwinąć brzmi jak jednorożec lub tygrys szablo zębny, którego nigdy nikt nie widział a każdy o nim słyszał, no chyba ze oglądał My Little Pony. Kolejna sprawa codzienne zarządzanie magazynem i jego sprawami, do którego mam najwięcej zastrzeżeń, mam wrażenie, że tutaj mógłbym wymieniać błędy godzinami a poprawne zachowania wyliczyć na palcach jednej ręki. Brak jakiegokolwiek zaangażowania kierownika w sprawy magazynu, mobilizują go jedynie sytuacje, w których znajduję się pod ścianą i nie ma z nich innego wyjścia, lecz wtedy jest już za późno. Ale na szczęście kierownik ma jeszcze zastępcę Łuksza, który stara się to jakoś ogarniać i w pewnym sensie sprząta (usunięte przez administratora) który ten pozostawia jak krowa krowie placki, co prawdopodobnie utrzymuję go jeszcze na tym stanowisku. Jest jeszcze drugi zastępca (usunięte przez administratora), o której (usunięte przez administratora)dowiedział się około miesiąc temu, że jest jego zastępcą z wielkim zdziwieniem pewnie sobie pomyślał wtedy, że on już nie będzie musiał oglądać (usunięte przez administratora) tylko ona zrobi to za niego, Kasia robi swoje nie wychylając nosa a hajs za stanowisko gdzieś tam leci po cichu reszta obowiązków, które spadają na (usunięte przez administratora)jak grom z nieba. Pytanie brzmi ile on tak jeszcze wytrzyma a jak się zwolni to (usunięte przez administratora)wpadnie jak kamień w wodę i pójdzie na dno prawdopodobnie je przebijając być może przebije się tak głęboko, że sięgnie jądra ziemi. Brak znajomości systemu SD jest po prostu nie do przyjęcia, na pytanie serwisanta, który przychodzi do niego by przesunął sprzęt odpowiada ok jak pokażesz mi jak to ci przerzucę a przecież on pracuję już ponad rok, zwykła MM. Następna sprawa to jego postawa tak zwana roszczeniowa mi należy się wszystko wam nic, najlepiej obniżyć pensje, bo za dużo zarabiamy a jemu podnieść, bo on zarabia mało. Proponuję zrobić sobie rachunek sumienia i zamienić się pensjami Kierownik a zastępca kierownika, bo tak to powinno wyglądać to by było uczciwe podejście do tematu. Na szczęście Dyrektor magazynu(usunięte przez administratora)jest na tyle ludzki i wydaje się rozumieć ludzi zdecydowanie lepiej niż obecny kierownik. Pozdrowienia też dla(usunięte przez administratora)Za jego super podejście do każdej sprawy i nie tylko a jednak zdarzają się ludzie na odpowiednich dla siebie stanowiskach .

Brat
@Szwagier

Ze zdecydowaną większością też zawartych w tym wpisie zgadzam się w 100%. Nie mogę jednak zgodzić się ze stwierdzeniem, że p. Marcin ma super podejście do każdej sprawy. To on pozwala (mimo krytycznych opinii i własnych spostrzeżeń) by takie osoby jak Jarosław i Artur mogły robić chlew z magazynu. Ci panowie sobie krzywdy nie zrobią, bo to rodzina. Ale może właśnie w tym szaleństwie jest etoda? Zawsze musi być jakiś chłopak do bicia i nie bierze się pełnej odpowiedzialności za swoje decyzje. Tam trzeba być pasywnym, a przy odpowiednim stażu dostaje się stołek za darmo (Katarzyna), albo być wazeliną i kofidentrm. Wtedy dostaje się stanowisko (Łukasz), albo trzymają Cię jeszcze z jakiegos powodu na etacie (Tadeusz).

Były
@Brat

Zgadzam się z opinią poprzednika w 100 % co do oceny magazynu i min tych osób. Osoby takie jak K......, T........, Ł....... na magazynie myślą tylko o sobie, są tam z wyżej opisanych powodów i są zawsze na nie w sprawach rozwojowych magazynu. To oni jeszcze tam pracują, zawsze narzekali, że taka zła firma, co nigdzie Was nie chcą ???????? Jak tak, źle to miejcie odwagę iść dalej w swojej karierze zawodowej. Takie wspaniali pracownicy. Podsumowanie pracownika Pana Ł......, za moich czasów a byłem tam i widziałem efekty tego Pana to jego podejście do pracy w rozwoju magazynu, ulepszeniu go lub wspieraniu kończyło się na nie odrywaniu od krzesła na którym siedział, czyli żadne. Za taką pensję, wielu wartościowych pracowników można znaleźć aby rozwijać magazyn. Ale Ci mniej wartościowi pracują za dobre pensje, krytykują wszystkich i wszystko i nie pomagali. Lepiej krytykować niż się zaangażować. Powyżej opisane osoby nigdzie indziej w żadnej większej firmie by się nie odnalazły z takim podejściem do pracy w szczególności we współpracy z innymi nowymi pracownikami. Podcinają skrzydła nowym osobom w magazynie co powodując upadek magazynu - szkoda tylko firmy :( Pozamiatajcie w końcu szkodniki z magazynu. Szczęśliwy gdzie indziej

Inny
@Były

No i pozamiatali chyba czytają nasze wpisy :)

Asd
@Inny

Wywalili wszystkich guru z magazynu ?

Nie,
@Asd

nie wszystkich, robią czystki, a p. Łu czyściciel stanów został, to ciekawe

Vojeteks

Czy pracuje tu ktos jako programista? Jak wyglada praca w PHP magento? ktos wie?

Janek

Dzień dobry, zastanowiły mnie wpisy odnośnie pizzy i oliwy na święta. Serio, tyle wam wystarcza, żeby tyrać za najniższą krajową w takim czymś? W takim razie, nie ma dla was ratunku i życzę rozwijania kariery w tej spółce. PS: UPOS, Elzab itd to nie to samo co ten szwindel w Warszawie.

Łukasz
@Janek

Mi wystarcza że mogę się pochwalić pracą na laptopie i przy telefonie. Z syndromem niewolnika da się żyć.

Janek
@Łukasz

Za najniższą krajową?

@Janek

Ta firma jest jak Wioska Potiomkinowska. Za fasadą kryje się nędza i słychać tylko kroki przechodzącego ludzkiego pojęcia :)

Pizza man
@Janek

Kłamstwo, nie ma pizzy na święta, jest tylko oliwa

Monik
@Janek

Gdyby firma miała swoją główną siedzibę w Krakowie, to szybko przylgnęło by do niej dawne pojęcie: "Bieda Galicyjska". Unikajcie tego tworu, to tak zwani "Janusze Biznesu". Na każdym szczeblu widoczny brak kompetencji i profesjonalizmu. Straciłam tam 3 lata, nawet wstyd się firmą pochwalić w CV.

Edyta
@Monik

@Monik Aż tak źle Ci się pracowało w Exorigo - Upos? Jak ta firma wypada od strony zatrudnienia? Oferuje jakieś świadczenia pozapłacowe dla swoich pracowników? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Byly
@Janek

Ida Święta, będzie oliwa!

Było minęło.
@Edyta

Pozaplacowa pizza i oliwa na święta. Uciekać jak najdalej!

Pizzaman 2.0
@Było minęło.

Na prawdę przestańcie kłamać! Nie ma, żadnej pizzy na święta... Dają tylko buteleczkę oliwy niewiadomego pochodzenia i tyle...

• Jak się pracuje w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 229 ocen.

Exorigo - Upos sp.z o.o. (spółka zamknięta)