NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Żal pl!!!!

19 godzin temu To jest żenada kupiliśmy wczoraj drukarkę PAN powiedział że jest wifi zajechaliśmy do domu i się okazało że nie ma wifi teraz się broni mówi że nie pytaliśmy!!! Nie polecam NEONET Jarocin wrocławska!!!!!!!!

lola
@Żal pl!!!!

To jest strona do publikowania opinii o pracodawcy, a nie wylewania swoich żali na pracowników - btw nieuzasadniona, bo może lepiej sprawę wyjaśnić w sklepie a nie w necie? Zdajesz sobie człowieku sprawę, że takim komentarzami szkodzisz ludziom?

Bdhd
@Żal pl!!!!

Co ty piszesz czlowieku?? Nieumiesz gadać z ludzm to twoj problem idz do sklepu to ci wymienią co masz za problem???

cross4life

Pracuje ponad 2 lata, warunki są dobre i team też więc nie mam potrzeby szukać czegoś innego.

Qba

Pracowałem w różnych branżach, ale w Neonecie czuję się najlepiej. Trafiłem na ludzkiego regionalnego, normy sprzedażowe są do wyrobienia bez żadnego ciśnienia. Praca w porządku.

Maria
@Qba

To świetnie, że masz dobrego przełożonego i łatwo Ci wyrobić normy. Jestem zainteresowana pracą w NEONET, z chęcią dowiem się jeszcze czegoś. A jak oceniasz relacje między pracownikami i atmosferę?

Qba
@Maria

Atmosfera jest bardzo dobra. Zawsze mogę liczyć na pomoc współpracowników. Dogadujemy się bez większych spin.

Sebastian

Pracuję tutaj już dłuższy czas i narzekać nie mogę, na elektronice się znam więc dużo uczyć się nie musiałem. A co do wynagrodzenia to jest dla mnie odpowiednie, godziny pracy też są jak najbardziej w porządku.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

rainman

Praca głównie na nogach więc po całym dniu człowiek zmęczony chociaż ja tam lubię kontakt z ludźmi i ogólnie handel i mi to odpowiada dlatego już niedługo mi stuknie drugi rok w Neonecie.

PanMaciej

Po przejściu z pracy w sklepie komputerowym, miałem już pewne doświadczenie, które w tej pracy się przydało. Tylko, że tu lepiej mi płacą. Z ludźmi też bez problemu się dogaduje.

Lubię kontakt z ludźmi więc praca mi odpowiada. Godziny pracy, atmosfera i zarobki też są w porządku. Nauka nowych rzeczy przyszła mi dosyć łatwo bo elektroniką interesuję się już od jakiegoś czasu więc co nieco wiedziałem o sprzętach.

xneo

Mamy zgraną ekipę i dobrze nam się razem pracuje. Szef to docenia bo wszystko działa jak należy. W tej chwili nie mam ochoty zmieniać pracy, wypłata jest ok, dodatkowo opieka medyczna oraz owocowe czwartki. To jest co co trzyma mnie w tej firmie i nie wiem czy podobne warunki znajdę gdzie indziej na rynku pracy. No i jeszcze wyjazdy integracyjne, jeśli szukasz pracy wpadnij do Neonet, nie nie żałuję że tutaj się zatrudniłem.

Zośka
@xneo

To ciekawe...bo integracji brak chyba że konkurs wygrasz,a czwartki owocowe hmmm chyba w biurze bo w sklepach bieg po wyniki i wdrażanie tego co każdy z działów wymyśli plus korekty które trzeba wdrożyć bo góra się pomyliła.Ogólnie praca rozwojowa i nudy nie ma a zarobią Ci co chcą ,nic nie przyjdzie ot tak a firma to nie instytucja harytatywna.Takze polecam pracę tym co chcą zdobyć mega doświadczenie.

Adrian
@Zośka

Nikt nie dodał komentarza o premiach. Czy pracodawca oferuje je za dobre wyniki? NEONET szuka osób na stanowisko: sprzedawca-doradca klienta i praktykant w dziale szkoleń. Znajdziecie je na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/neonet-s-a,7845 Może ktoś się zainteresuje rekrutacją?

Magiczny Krzysztof
@xneo

Tymi owocowymi czwartkami zrobiłeś mi wieczór :D Spłakałem się ze śmiechu normalnie. "Owocowe" czwartki na sklepach wyglądają zazwyczaj tak, że biegiem trzeba zmieniać promocje żeby się wyrobić z wysłaniem zdjęć na Yammera, bo jak nie wyślesz na czas to dostajesz 15 maili i 16 telefonów od RKSa. Nie od czapy jest też podwójne drukowanie 300-400 cen bo ktoś coś pomylił i nie te wrzucił na serwer, a ty je zdążyłeś wydrukować, wyciąć i roznieść. I jeszcze w międzyczasie wjeżdża ogromna dostawa, bo przez dwa dni nic nie wyjeżdżało z magazynu "ze względu na małą ilość towaru do wysyłki" i nie nie można jej było wysłać w środę lub w piątek kiedy pracy jest trochę mniej. Ogólnie firma dba o to żebyś się nie nudził. Nigdy więcej.

Flaming

Praca całkiem niezła jak się lubi kontakt z klientem. Trochę jest roboty jak mamy dostawy czy jakieś chodliwe promocje, ale niestety na ładne oczy nikt wypłaty nie daje ;) A ta jest całkiem całkiem, szczególnie, jak się na premię zasłuży.

luna771

Grafik ok, kasa ok, wypłata na czas, spoko ludzie z działu, kierownik też równy gość

Żal pl

Milkades

Fajna praca, przyzwoite pieniądze i mili współpracownicy. Czasem się zdarzy jakaś premia :) Kierownik też nie robi problemów, więc jestem zadowolony.

Żal. Pl neonet

To jest żenada kupiliśmy wczoraj drukarkę PAN powiedział że jest wifi zajechaliśmy do domu i się okazało że nie ma wifi teraz się broni mówi że nie pytaliśmy i nie chcą przyjść zwrotu bo tusz jest wlany sprzedali mi coś nie zgodne z tym co mowili!!! Nie polecam NEONET Jarocin wrocławska!!!!!!!!

Emilia

Pracuje na pół etatu, wychowuje samotnie dziecko, więc odpowiada mi taki układ. Zawsze kilka groszy wpadnie.

MExe

Z dniem dzisiejszym zakończyłem współpracę z neonet, mm plus czy zwał ich jak zwał byle robić przekręty ;). Każdemu pracującemu na sklepie polecam zrobić to samo! Godziny otwarcia różnych sklepów to kpina a ilość etatów przypadającą na sklep jest na styk. Jako człowiek nie możesz sobie niczego zaplanować bo jeśli jedna osoba wypadnie na l4 to **** z wolnego dnia :). Zmiany grafikowe Co najmniej z 4 w miesiącu bo firma "wymyśliła" genialną promocję ale nie oszukujmy się każdy sklep ma 1 do 1 taką samą ;) lub po prostu wróżbita Maciej stwierdził że tego dnia będzie super traffic i trzeba dodać osób w ten dzień. Generalnie szacunek do ludzi pracujących na sklepie jest bliski zeru. Dziwne plany do zrobienia na jakieś pierdoły. Bez oszukiwania i cwaniactwa nic nie zrobisz i nie zarobisz. Ludzie w Polsce mają coraz więcej świadomości na temat sklepów stacjonarnych i nie dają się naciągnąć na różne dodatkowe koszty czy to w ratach czy za gotówkę. Najśmieszniej jest jednak wtedy gdy dostawa nie przyjdzie na czas. Centrala, magazyn umywa ręce i często gęsto trzeba samemu do nich zadzwonić czy będzie do nas ktoś jechal czy tez nie. Jest wtedy koło godziny 14/15 i o tej klient dowiaduje się że nie dostanie zakupionego sprzętu na czas. I ostania sprawa, jeśli jesteś "serwisantem" i wykonujesz usługi instalacyjne bo to może robić każdy i mają to gdzieś czy umiesz czy nie byle było zrobione i kolejne oczka w górę w tabelach :) ( zaznaczam tylko że sam musisz chcieć je wykonywać! To nie jest obowiązek!) To ze strony firmy ani grama pomocy, typu jakiegos sprzętu do montażu to jeszcze 90% usług jest kontrolowanych telefonicznie przez centrale i jesteśmy za nie oceniani a no i protokoły które trzeba było dodawać z wykonaną usługą z podpisem klienta które przychodziły nawet o 22! I musisz zwołać klienta jeszcze raz na sklep bo naklejaleś mu szkło, konfigurowałeś nawigacje czy cokolwiek i potrzebujesz podpis. Podsumowując zero zaufania i robisz na milion osób z centrali które do niczego w większości się nie nadawaja tylko spijania kawy. Elo i oby ten (usunięte przez administratora) upadł jak najszybciej ! :)

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Mógłbyś wyjaśnić co oznaczają ar-y o których piszesz? Rozumiem, że jest duże ciśnienie na wysoką sprzedaż, ale jeśli osiągniesz dobry wynik dostajesz także premie lub inne dodatki do pensji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Xxx
@MExe

Niestety nie zgodzę się... Wierzę że w sklepach nie ma lekko, ale centrala w większości też nie spija śmietanki... Ludzie w centrali mają naprawdę sporo roboty a częste zmiany pomysłów przychodzące z góry niczego nie ułatwiają. Na godzinę przed terminem wysyłki zdarza się zmiana całości wykonanego zadania, bo koncepcja się zmieniła. A zarobki też nie są oszałamiające - niestety bo Ci ludzie zasługują na więcej. Ale ludzie są rewelacyjni ???? ~były pracownik

wick

Dzień Dobry chciałbym podpytać o stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży na Wielkopolskę. co stało sie z poprzednikiem? jak w ogóle pracuje ie w Firmie i o jakich pieniądzach w ogóle może być mowa? Dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam Wick

@wick

Poprzednik poszedł podobno do 2x lepiej płatnej pracy...

Ricky_sach

Jak przyszedłem tu do pracy, nie bardzo wiedziałem jak podejść do klienta. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Ludzie, którzy tu pracują są życzliwi. Mija już 2 rok pracy, a nadal lubię tu przychodzić. Zarobki też są według mnie w porządku.

Leon

Ostatnio na rozmowie o pracę kierownik sklepu przekonywał mnie, że najlepsi doradcy dostają u niego "piątkę" na rękę. Najsłabsi - połowę tego. Czy tak jest faktycznie?

Rolo
@Leon

Po starym systemie premiowym tak moglo byc a po nowym mysle ze to przesada. 3,500 mogą miec Ci co wyrabiają plany.

Patryk

Co tu dużo mówić miałem pracować tutaj tylko przez parę miesięcy żeby dorobić na studia. Plany jednak się pokrzyżowały i zostałem na stałe. Elektroniką trochę się interesuję więc i praca sprawia mi przyjemność.

Dla młodych osób jak ja zaraz po studiach praca jest spoko, nawiązywanie kontaktu z klientem i zdobywanie doświadczenia w tej kwestii jeszcze mi się przyda. Na pierwszą wypłatę też nie narzekałem.

KrystL19an

Witaj! Właśnie od jutra zaczynam pracę jako doradca klienta. Piszesz ze pierwsza wypłata była ok. Na ile można liczyć mniej więcej przy pierwszej wypłacie? Są już jakieś premie czy tylko podstawa po pierwszym miesiącu? :)

@KrystL19an

Jedentysiącosiemsetzłotych

@KrystL19an

Oprócz podstawy jest możliwość otrzymania premii już po pierwszym miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.