NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Krystian

Witam, Chciałbym się zapytać o system prowizyjny, czy można rzeczywiście liczyć na premię w pracy? Zbliża się okres świąteczny czyli najlepszy dla handlu. Natomiast z tego co czytam, to targety są ustawione tak, aby ich nie wyrobić. Czy tak rzeczywiście jest, że firma pozwala sobie na zmianę planów -mam tu na myśli ich podwyższenie - w trakcie trwania danego miesiąca? Zastanawiam się też, czy prawdą jest, że do pensji minimalnej trzeba "dopracować" samemu? Na rozmowie na której byłem nie było o tym nawet wspomniane, oferowano po prostu podstawę + premię. Mam też ofertę u konkurencji i warunki według wyglądają nieco lepiej, choć pare km dalej do pracy., ale nie chciałbym się wpakować w coś z czego nie będę zadowolony. Bardzo proszę o radę.

Bezsilny
@Krystian

Zdarzyło mi się to 3 razy może więcej ale nie pamiętam już. Sam system jest źle skonstruowany. Premia z miesięcznym opóźnieniem... ha ha ha. I myk plany w górę. Znalazłem wydrukowane plany punktowe z 2 lat wcześniej i wymagania. Teraz to pracujesz tak aby tylko było. Większość i tak szuka pracy i mówi już o tym oficjalnie w pracy. To nie jest dobre bo inni też o tym myślą. Nasza firma nic z tym nie robi. Odradzam szczerze zatrudnianie się w tej firmie. Nie warto... Szkoda zdrowia. Lepiej iść do spożywczaka niż tu się użerać za najniższą krajową albo i nie....

Prosak
@Krystian

Podwyższenie planu zdarzyło nam się chyba tylko raz. To nie jest też tak, że jak nie zrobisz planu to nic nie dostaniesz, za każdą sprzedaż wypracowujesz sobie punkty i za to płacą. Po prostu przy wyrobieniu planu zwiększa się stawka za punkt. Są też jednak korekty zza nie wyrobienie planów. Plany na październik nie wiem kto ustalił, ale są lekko z kosmosu prawie jak grudniowe. Co do podstawy to prawda, jak napiszę ile mam to i tak pewnie wytną, ale w zależności od ruchu kilka dni pracuję praktycznie za darmo, bo muszę sobie dobić premią do minimalnej. Poniekąd dlatego to już ostatnie miesiące w tej firmie.

Prosak
@Krystian

Nie rozumiem czemu komentarze są usuwane? Nie zamieściłem nic obrazliwego, napisałem tylko jak wygląda sytuacja oraz zarobki. Czyżby firma wstydziła się tego ile płaci?

Nobel

Rozeslij na skrzynki sklepowe z jakiegoś maila.

CAŁA PRAWDA o SKLEPACH Z ELEKT
@Nobel

To jest jedyna droga. Szukajcie a znajdziecie. Oczywiście godną pracę.

Echo

Całe szczęście jestem już byłym pracownikiem tej firmy. Po kilku latach doświadczenia w handlu mogę śmiało napisać że szkoda tracić czasu i zdrowie. Po pierwsze zarobki co z tego ze dają starszemu doradczy podstawę ciut większą od najniższej krajowej skoro tylko patrzą by uwalić pracownika na czym się da. Zmienili system premiowy,były obietnice,zniesiono 365 i inne które po miesiącu wróciły. Zawsze to więcej parametrów których sklep nie wyrobi wiec uwalą wypłaty. Wizyty TK po co jeden jak można w m-cu wysłać kilku. Chcecie by obsługa była na najlepszym poziomie,a płace są żałosne. (usunięte przez administratora)Firma szczyci się tym ilu ludzi zatrudnia?pochwalcie się ilu odeszło i to ludzi z wieloletnim stażem, a nie mydlicie oczy ludziom jakie super warunki pracy dajecie. W tej firmie jesteś wszystkim. (usunięte przez administratora) Ogólnie proponuje omijać z daleka. Marne wynagrodzenie a wykonujesz dosłownie kilka zawodów. Jeśli ktoś zastanawia się nad praca w tej firmie polecam omijać z daleka

Jack

To jest wstyd i hańba aby starsi doradcy w neonet nie dostali (usunięte przez administratora), skoro firma tak traktuje osoby które siedzą w firmie tyle lat mamy doskonały obraz tego jakie to teraz (usunięte przez administratora) jestem w grupie która akurat ma to 100 zł wiedej od minimum ale czemu mój kolega w tej sieci na identycznym stanowisku dostaje mniej niż ja podstawy? Dostał stanowisko bez kwalifikacji? Poziom osób które odpisują w imieniu firmy jest żenujący, również szukam aktywnie pracy i moje zaangażowanie w tą firmę spadło ogromnie nie ma sensu nabijać kieszeni firmy która tak szanuje ludzi, moi koledzy z konkurencji są szanowani oraz dobrze opłacano tam nikt nawet nie śmie mówić źle o pracodawcy a tutaj elitarnej grono osób które wyrabiały tys zł dla spółki przez lata jest traktowanych jak na truskawkach u Niemca! Gratulacje dla Właściciela za to że tak szanuje rodaków i wspaniałych ludzi

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Lew

Pracodawca miał kontrakt na GoWorku do końca września. Już przestali odpowiadać.

Zobaczymy co zrobi Neonet w styczniu 2021?,obecne pracuje jako starszy doradca,mam 100zł brutto więcej od najnizszej krajowej(podstawa),jezeli nie podniosą podstawy uciekam z Firmy,tak samo zrobią inni starsi doradcy z mojego sklepu. Mój staż to 7 lat,

Zapytanie
@Adam

Jaki to salon? Ja na starszym dk mam najniższa

Cj
@Adam

Jak to możliwe? Ja na starszym mam 2550zlbrutto i dyrektorka gadała że wszyscy tak mają, (usunięte przez administratora)

Usuwany Post

Mam tak samo jak ty

Nikodem
@Zapytanie

Ja też najniższa. Są równi i równiejsi?

@Zapytanie

Zachodniopomorskie 2700brutto podstawy +premie,jestem w szoku ze starszy dk ma mniejsza podstawe?! jak to?

Nieznajoma
@Adam

My w naszym sklepie jako DK mamy (usunięte przez administratora)brutto resztę więc musimy dopracować ???? Niestety firma nic sobie nie robi z tego, że odchodzą najlepsi sprzedawcy ale ockną się jak będzie za późno

Jan
@Cj

Przegięcie, aby starszy doradca nie dostał najniższej.. Ja mam najniższa na starszym ale to raptem 50 zł więcej od ciebie, firma pogrywa i to ostro że starymi ludźmi z mojego regiony odeszło już sześć osób na starszym doradcy ja jestem w trakcie załatwiania przeniesienia do konkurencji

Miki
@Adam

Podejrzewam że w większych miastach mają wyższe podstawy, nikt się nie zgodzi w dużym mieście na wykonywaniu tylu obowiązków za takie pieniądze.

Lew
@Cj

To możliwe. Sklepy są podzielone na kilka kategorii i podstawa może być różna w różnych sklepach. Jednym z czynników jest np. ilość konkurencji w okolicy czy dotychczasowa rotacja załogi na sklepie.

Hd

Centralo jak ja niezarobie to i wy niezarobicie, Zrozumiecie to ???

Kapitan

Drogi neonecie ,nie wiem jaki wy macie system nagród i kar ,ale moim zdaniem dość orginalny ,Sklep wyrobił plany ponad normę w nagrodę w kolejny miesiąc plany wyższe o 25% ,cel uwalenie nam wypłat rozumiem ktoś za dużo zarobił tzn trzeba będzie nam za wrzesień coś zapłacić i to jest największą wasza tragedia .A nie jest ważne to że dzięki nam jesteście rentowni i zarabiacie ,ja nie wiem z jakiej choinki się urwaliscie ale grubo nas kantujecie ,to nie jest uczciwe a wręcz jest to potwierdzeniem czym jesteśmy dla was ...

Greg

Czy w związku z tym, że pracodawca wypowiada się na forum zostały podjęte realne kroki w celu poprawy sytuacji w firmie? Czy są to tylko puste słowa? Zastanawiam się czy aplikować na stanowisko doradcy, jestem już po rozmowie i zaoferowano mi pracę, ale przeraża mnie to, jak to wszystko zostało przedstawione na forum. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zażenowany
@Greg

Oczywiście ze nie wręcz jest coraz gorzej coraz większa presja i wymagania. Daj sobie spokój poszukaj pracy gdzie indziej.

Zdemotywowany

Witam Zarobki są rok do roku mniejsze w stosunku do planów. Mój kierownik nie wierzył mi i powiedział że opowiadam głupoty. Nie wiele myśląc paski ostatnich lat i porównanie planów do wypłat. Niestety musiałem mu wytłumaczyć że plany były niższe a punkty zdecydowanie wyższe. Dzienni sam robiłem spokojnie (usunięte przez administratora)punktów z całego dnia. Teraz jak (usunięte przez administratora)to jest sukces. On przejrzał na oczy ale i tak nie ma na nic wpływu. Wiecie dlaczego jest system punktowy??? Jak byście widzieli że zarobicie (usunięte przez administratora)gr. lub (usunięte przez administratora)gr. za sprzedaż towaru to wy was de motywowało, a tak to punkty maskują. Ba czasem to (usunięte przez administratora)gr. możesz hapnąć na transakcji :) Super!!!! Pamiętam czasy że za gwarancję płacono 15% jej wartości. Wtedy nie trzeba było nikogo namawiać do sprzedaży. Centrala nie ma pomysłu w jaki sposób konkurować na rynku oprócz ceny. Nie widzą że to tylko działanie w jedną stronę na zajechanie firmy. Wszystkie rozwiązania są bezużyteczne i nie dadzą w przyszłości realnej poprawy a tylko pogorszenie. Każdy z DK jest dla nich chodzącą kopalnią odkrywkową złota, tylko nie biorą pod uwagę tego że jak większość się zwolni to kto będzie wyrabiał ich plany?? Sami siebie nie utrzymają. Zwolnienia hmmm.... Straszą zwolnieniem a jak co do czego nie ma osób na nasze miejsce. Panie i panowie my od miesiąca mamy tylko jedno podanie o pracę co normalnie było tego multum. Rekrutacja pracownika spada na KS i DK bo jest presja że grafiku nie ma jak zrobić a na sklepie nie może być tylko 2 osób. Jeśli ktoś liznął podstawy ekonomi wie że firma idzie ku upadkowi przez nieumiejętne zarządzanie. Na pierwszym roku studiów uczą że zasób ludzki jest najważniejszy! A wy co robicie? Pozwalacie od tak aby kasę przejmowała konkurencja??? Przecież im się to super opłaca. Wy szkolicie, ponosicie koszty z tym związane a kiedy pracownik jest już gotowy przechodzi do konkurencji. Jakie Cele firma sobie stawia długoterminowe? Rezygnacja ze sklepów stacjonarnych??? Widać że chyba tak jest po tym co wyrabiacie. Proszę Centralę o wyjaśnienie celów firmy na najbliższe lata. Nie wiem czyt dalej sobie zawracać głowę tą pracą. Pozdrawiam

Nie rozumirm

Tak na spokojnie(obiektywnie) jak się poczyta opinie to najwięcej pretensji jest o kasę oraz obowiązki... Czyli jak w większości firmach w Polsce... Jest to niestety relna sytuacja jak panuje na rynku pracy... Górnicy zawsze protestują co chwilę.,pielegniarki,nauczyciele itp i z całych sił ich wspieram bo też uważam że, zarabiaja mniej niż powinni... Jesteś prawnikiem pracujesz w kancelarii też tam ludzie narzekają ze powinni mieć większe prowizje Ale ok... Zastanawia mnie fakt że rzeczywiście w ostatnim czasie negatywne opinie się nasiliły znacznie... Jeżeli pracodawca jakim jest MM Plus musi się zastanowić co uczynić aby utrzymać prawdziwych specjalistów... Jeszcze pytanie mam odnośnie tego szerokiego zakresu obowiązków 1.Czy na waszych salonach nie ma podziału obowiązków danego dnia 2.Jezelj masz dzień gdzie nie masz czasu posprzątać bo np. dużo klientów to krzyczą czy co? 3.dostawe przyjmuje się w pojedynkę? 4.Za pisanie rat nie płacą prowizji 5.Za pisanie ubezpieczeń też nie? Kurcze bo nie wiem? Nie zrozumcie mnie źle naprawdę Hej!

Zrozum
@Nie rozumirm

Nauczyciel pracuje 5godz dziennie i ma soboty i niedziele wolne do tego wolne święta dlugie weekendy ferie i wakacje i bierze na rękę 4tys. Netto ,więc naprawdę chciałbym tyle zarabiać mająca tyle wolnego. Co do twoich infantylnych pytan to: 1.podzialu obowiązków w neo niema bo jak są ludzie to należy ich obsłużyć a nie się chować, bo ja dziś sprzątam, 2.za raty i polisy firma praktycznie nieplaci bo przelicza to na pkt. i wychodzi naprawdę dla doradcy śmieszne kwoty, więc w ogóle nieoplaci się tego pisać. A po trzecie to zatrudnić się na którymś sklepie i jak dostaniesz za cały miesiąc ciężkiej pracy 2tys na rączkę to przestaniesz się naśmiewac, Dobrze zarabiający pracowniku centrali

Tlumacz
@Nie rozumirm

Źle rozumiesz, jak byłem kierowcą to moim zadaniem było załadunek rozładunek i jazda, lekarz ma leczyć ludzi, prawnik pomagać prawnie,a w momencie jesteś doradca na umowie a musisz : być : sprzedawcą Tragarzem Doradca finansowym Ubezpieczycielem Specem od reklamacji Psychologiem Ochroniarzem Sprzątaczka Dostawcą Serwisantem Księgowym Spec od rat Nauczycielem Kontrolerem Merchandiserem I to wszystko za mniej niż najniższa krajowa i tu jest główny problem,a jak nie rozumiesz to i nie zrozumiesz bo nie pracujesz na sklepie

Obiektywny jeszcze bardziej
@Nie rozumirm

Jest taki program Kryptonim szef w którym szefowie firm poddają się charakteryzacji i wcielają w rolę szeregowych pracowników, próbując lepiej zrozumieć ich pracę i trapiące ich problemy. Szkoda że w Neonecie nikt nie wpadł na taki pomysł. Nie jest to miejsce i też z szacunku do firmy nie będę wyliczał problemów i popełnianych błędów, jak w każdej firmie leżą one po jednej jak i drugiej stronie. Każdy zdaje sobie sprawę że handel to nie działalność charytatywna i aby zarobić trzeba wykonywać jak najlepiej swoje obowiązki. Dlaczego w pracownikach rodzi się poczucie niesprawiedliwości? Odpowiedź jest bardzo prosta, coraz więcej obowiązków, za te same wynagrodzenie. Skoro firma monitoruje ceny konkurencji to dlaczego nie zainteresuje się systemem wynagrodzeń który obowiązuje w MediaExpert czy MediaMarkt. Gdyby w Neonecie prowadzono dialog nikt nie śmiałby korzystać z takich serwisów jak gowork.

@Obiektywny jeszcze bardziej

Zapewniamy, że jesteśmy na bieżąco zarówno z informacjami o wynagrodzeniach w branży, jak i nt.poziomu rotacji w konkurencji oraz opinii na GoWork na temat panujących u konkurencji warunków. Nie puszczamy opinii pracowników mimo uszu. Są dla nas istotne.

@NEONET S.A.

Wcale nie jesteście. Przeszedlem do konkurencji i tyle ile u was z klasa dostałem za miesiąc w najpopularniejszej konkurencji miałem już po 2 tygodniach. Ogarnijcie się i przestańcie zmieniać dyrektorów regionów którzy co chwile mąca kaza sie skupiać każdego dnia na czym innym co chwile, zainwestujcie w porządny marketing, nigdy żaden dyrektor nie pytał nas co nam brakuje czego nam potrzeba jakich narzedzi nie mówiąc o webinarach na których był prezes a rksi już działali i pisali żeby nikt niczego nie palnął. Nigdy nie prowadziliście dialogu z pracownikami. Naprawdę nie dociera do Was ile tygodniowo jest wypowiedzeń nawet w dobie pandemii ? Rzeczywiście na pandemii źle wyszliście, ale tylko dlatego ze tracicie pracowników z doświadczeniem w tym momencie i nadal jesteście głusi na to. Wszyscy wiemy ze podczas lockdownu mnóstwo lokalizacji pozwoliło wam na posiadanie otwartych salonów w miastach gdzie biznesy konkurencyjne zostały zamknięte i biznes się dział po całości to wy nam obcieliscie i środy podkreciliscie maksymalnie nie dorzucając nam za poświęcenie złotówki. Jedyne co dostaliśmy to lekcje o myciu rak z 2 razy i napisy best team ever. Ludzie uciekajcie stamtąd tym bardziej ze konkurencje oferują fajne warunki i nawet 13 sta pensje o czym w neonecie nie ma mowy.

Pracd
@NEONET S.A.

Skoro monitorujecie wynagrodzenia u konkurencji to dlaczego nie zrównacie przynajmniej wynagrodzeń podstawowych z media expert? Starszy doradca z media expert ma tyle podstawy netto co starszy doradca w neonet brutto a ma na głowie dużo mniej obowiązków bo nie musi obsługiwać kas, rat ani przedłużonych gwarancji bo robią to za niego kasjerzy, nie wspominając już że ma do obsługi tylko swój dział a nie jeden sklep. Dlaczego doradcy masowo odchodzą z neonetu do media expert a nie odwrotnie? Pracując w neonecie od ponad dwóch lat nie wystarczyłoby mi palców żeby policzyć ilu moich byłych kolegów przeszło do media expert za to żaden nie przeszedł w drugą stronę. Tam też jest ciśnienie na wynik ale za to są godziwe pieniądze za to w neonecie nie ma szans na zarobię tego co jest u konkurencji za to jest mobbing na każdym kroku. Firma zaczęła odpisywać na komentarze ponieważ zaczyna brakować naiwniaków gotowych przyjść tu do pracy a nawet jeśli ktoś przyjdzie to po 3 miesiącach podstawy(usunięte przez administratora) i zarabiania koło dwójki odchodzi na kasę do żabki albo na stację paliw gdzie zarobi więcej (usunięte przez administratora) i natłoku obowiązków. Sam pracując tutaj mam nadzieję że zostanę tu jak najkrócej bo praca w tych warunkach to poniżanie ludzi i tym co robi się tu z pracownikami powinna zająć się państwowa inspekcja pracy. Życzę każdemu pracownikowi żeby szukał jak najszybciej innej pracy bo nie warto denerwować się za takie pieniądze a osobom które zamierzają złożyć tu cv radzę się trzy razy zastanowić bo jak na ten moment to w żabce na kasie są lepsze warunki. Jeśli nic się nie zmieni w tej firmie to przy najblizszej okazji odejdę do konkurencji na dużo lepsze warunki ponieważ polityka firmy polega na jak największej rotacji a nie dbaniu o doświadczonych doradców którzy pracują na wynik. Lepiej zatrudnic nowego i szkolić go pół roku żeby zaczął robić wynik mimo iż i tak 3/4 odchodzi po 3 miesiącach niż zadbać o kogoś z doświadczeniem. A nawet jeśli odejdziecie po kilku latach pracy to od RKS ani dyrektora nie usłyszycie ani dziękuję.

@Nie rozumirm

Nie czaje... Co ma piernik do wiatraka? Nauczyciel kończy studia plus dyplomy i idzie do pracy za grosze... Ni i co z tego że 5 godzin... Jak musi dorabiać w wieczorówkach bądź korkami... Mam pomysł Dawajcie się skrzykniemy i idziemy strajkować co??? Alboo niech malkontenci się po zwalniają bo blokujecie miejsca tym którzy chcą pracować... Naprawdę zalosne to... Buuuu mało zarabiam buuu dużo obowiązków buuu klienci buuuuu Masakra... Przedszkole normalnie...

Północ
@Nie rozumirm

1.Czy na waszych salonach nie ma podziału obowiązków danego dnia - niby jest, ale jedni przykładają się bardziej, inni mniej. 2.Jezelj masz dzień gdzie nie masz czasu posprzątać bo np. dużo klientów to krzyczą czy co? - tak. Kierownik na drugi dzień op...la i nic go nie obchodzi. 3.dostawe przyjmuje się w pojedynkę? - no przecież nie we dwójkę, bo nie byłoby komu sprzedawać... 4.Za pisanie rat nie płacą prowizji - za zerówki nie płacą. 5.Za pisanie ubezpieczeń też nie? - płacą. Połowę tego, co 3-4 lata temu, się płacą. Tylko ludzie coraz mniej biorą, bo coraz częściej doświadczają, że ubezpieczenia nie działają. Kurcze bo nie wiem?

Nikus
@Nie rozumirm

W neo połowa doradców ma dyplom i studia wyższe jakbyś chciał wiedzieć. Pozatym masz pokrętne logikę 4tys na rękę dla nauczyciela to wg ciebie grosze,a 2tys dla doradcy w neo to kupa kasy. W czym nauczyciel jest lepszy i dla czego gardzisz ludźmi pracującymi ciężko na salonach neonet?

Nie rozunirm
@Nikus

Ma kolegę nauczyciela dyplomowanego który wzeszłym roku odszedł że szkoły i zmienił pracę... Jeżeli w Neo zarabiasz kolego 2 tysie to znaczy że siedzisz na fejsie a nie na sali sprzedażowej...

Yid
@Nie rozunirm

Ale się nudzicie tam w centrali;) piszac takie kacapoły

@Północ

To nie miejcie pretensji do firmy tylko do ludzi którzy powinni w sposób racjonalny zarządzać wasza pracą... Jak by mój kierownik chociaż raz na mnie krzyknął to już by mógł szukać nowej pracy... Dostawa w pojedynkę masakra dajecie sobie w kaszę dmuchać...

Hsj
@Nie rozunirm

A ja mam 40 znajomych nauczycieli i każdy dobrze zarabia i nikt nierzucaj takiej pracy. Mało tego w obrębie 50 kilometrów niema wolnych etatów na nauczyciela,wiec niepisz bzdur.

Guj
@Nie rozunirm

Nauczyciel dyplomowany 4026zl samej pensji, do tego dochodza oczywiście różne dodatki typu wychowawca, nadgodziny itp

@Tlumacz

Co do dyzurów na magazynie,u nas towar przyjmuje doradca sam,i teraz mamy srednio 5 dyzurów w mcu,jezeli pech sprawi ze bede miał spora dostawę to mam 5 dni mniej handlu,czyli mniej pkt itp. lyreco-mały budżet na sklep,brak wody,papieru tego duzego itp. do tego mało ludzi kupujących i mamy negatywne nastawienie do wszystkiego

Właściciel firmy powinien się wstydzić, gdy nastała pandemia wszystkie sklepy agd w mojej okolicy były zamknięte jednak neonet zarabiał na tym krocie ponieważ miał otwarty sklep, narazalem się zarówno ja jak i osoby z mojego sklepu.(usunięte przez administratora)osoby które piszą tutaj głupoty w imieniu firmy powinny się wstydzić tego co robią to nie jest ani fajne ani zabawne - odpuściłem tą firmę po 7 latach i szukam obecnie innej pracy

Typer

Firma naprawdę nie widzi problemu? Jest aż tak zapatrzona w siebie i ślepa?

MOO

Drogi pracodawco mam pytanie. Jaka kwota będzie na umowie młodszego doradcy, doradcy i starszego doradcy gdy płaca minimalna w 2021 r. wzrośnie. Oczywiście chodzi mi o kwotę na umowie a nie kwotę łącznie z prowizja.

Tlumacz
@MOO

Nie boj się już oni coś tak wymyślą żebyś nic na tym nie skorzystal,: )

moo
@MOO

Czekam na odpowiedź. Drogi Pracodawco prosimy o informację.

Lewy

Ostatni dzień miesiąca i kwartału, a ocena bez zmian: 2/5... Proszę o pisemne wyjaśnienia braku poprawy oceny ;)

Widzę

Szanowni, Jeśli chodzi o pracę w NN, to rzeczywiście jest tak jak piszą inni wypowiadający się na tym forum. Jestes odpowiedzialny od umycia podłogi po samo zabezpieczenie towaru. Zatem sprzątaczka, konserwatorem, osoba odpowiedzialna za braki towarowe ktorych już nie masz możliwości zamówić bo są ofertami którymi nie możesz zamówić, zatem jeśli masz dwie sztuki ego samego towaru to wystaw dwie!! Za komuny lepiej to wyglądało. Jestes mocno odpowiedzialną osobą za reklamacje, zamów sobie kuriera bo dział reklamacji nie zamawia (im za to nie płacą) Nam również. Sklep sam się nie posprząta a spróbuj tego nie zrobić, mimo tego, iż Klient jest ważniejszy. Zabezpiecz towar, jeśli tego nie zrobisz mimo braku ochrony. To specjalny dział bezpieczeństwa w trakcie kradzieży zuchwałej pociągnie Cię do odpowiedzialności i jeśli uzna, że akurat nie obslugiwales Klienta a siedziałeś za biurkiem zamawiając akurat kuriera po to aby odebrał towa do reklamacji zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności płacowej, za kradzież. W trakcie tych czynności jesteś sprzedawca, nie zapominaj o tym!!! Następnie sprzedaż samego towaru to błąd!! Bo tak serio to powinnaś zamiast towaru sprzedać gwarancję, usługę instalacyjna do paragonu na którym anjlepeij aby nie było towaru głównego bo stracimy marże. Co Ciebie sprzedawcę obchodzi marża? Od tego są kupcy, dział usług finansowych etc..... Zaś marże generuje usługa finansowa. Po co są w takim razie kupcy w tej sieci, skoro nie potrafią wygenerować marży?? Sprzedałaś pralkę do tego gwarancję, do tego transport, usługę instalacji pralki jakiś proszek, myślisz sobie super. Ale nie, ale nie przecież nie do sprzedałaś makdonalda no i zestawu, masz już pogaduszek u Kierownika pewny. Raty, raty, raty (usunięte przez administratora)... skoro są reklamowane to dlaczego nie aaa i zabraniamy wyłączyć magiczny P.. U.. B Rat zero nie blokujemy, ale dzwonimy do (usunięte przez administratora) RKS pffffff. (usunięte przez administratora)Spoko nie mam z tym problemu, lecz sprzątaczka też się jest. Panią, Panem od kredytów też się jest, magazynierem, magazynierka też. Osoba obsługująca kurierów też, człowiekiem od rozwiązywania problemów Klientowskich też bo (usunięte przez administratora). jest zajęty, wstyd za firmę transportowa jak i montażowa Ty się wstydzisz. Oooo a napisz z jakimś problemem do Centrali aaaaa spróbuj!!! Zero Empatii zeroooo.(usunięte przez administratora) Ochroniarzem też jesteś, osoba odpowiedzialna za pieniądze w ciągu dnia też, jeśli na koniec dnia się nie zgadza to Ty jako kasjerka uzupełniasz brak w kasie. To tak w skrócie bo funkcji jeszcze kilka w ciągu dnia masz. Następnie wracasz do domu i czeka Rodzina, mąż, który wrócił o 17 zrobił obiad ogarnął mieszkanie, uff dobrze, że tylko lekcje z dziećmi do odrobienia jest 22 ok dzieci szybką kąpiel i do spania(w głowie masz zamówię iw Klienta, które nie wiadomo czy dotrze na dzień jutrzejszy, bo jeśli nie to korekta). Ok dzieci śpią, idę się wykąpać, 23 spoko posiedzę z mężem, kurrr jestem tak zmęczona, że muszę iść spać bo rano to samo w pracy, kurcze praca, przecież trzeba dzieci wyprawić do szkoły aa to wstanę wcześniej tak koło 6. Jakieś 6 może 7 godzin spania i kolejny dzień zapierd.... To wszystko robimy za (usunięte przez administratora) plus premia, która sobie wypracujesz (nie jest wysoka na to co robisz w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca, roku). W tej firmie również nie ma socjalu, jeśli ktoś na to liczy!!! Oprócz no tych kart sodexo na ŚwiętA, za co nie kupisz mężowi porządnego prezentu. Aa do (usunięte przez administratora) trzeba dopracować premią. Czy jesteście gotowi podjąć to wyzwanie? Uważam, że związki zawodowe w tej firmie to jest coś co musi powstać.

Liberi

O czym decyduje czy pracownik zostanie zwolniony ( pomijam tu osoby co same ochodzą z różnych względów ) ? Czy jest szansa jak nie wyrabia planów że zostanie ? I jakie są umowy oferowane pracownikowi? Pierwsza jest napewno na 3 miesiące a co potem ?

Hang
@Liberi

Nie zwolnią Cię nikt teraz nie robi planów, bo są z kosmosu

Liberi
@Hang

@Hang u mnie w firmie nie jest ciekawie ( nie chce i nie podam nazwy ) i myślałem że tu będzie spokój. Czy mogę się dowiedzieć jakie są plusy i minusy pracy ?

@Liberi

Zachęcamy do przeczytania informacji https://www.neonet.pl/kariera-w-neonet.html

Geiieheie
@Liberi

Minus za obsługę to, minus za niewyrobienie planu gwarancji,minus za brak sprzedaży mac donalds, minus za brak markowych rat, jedyny plus to ludzie na salonach

Antek

Super firma.

Ghu

Na moim salonie kiedyś był boj o klienta, bo można było zarobić kaske. Teraz każdy podchodzi z musu bo po co , czy sprzedasz coś czy nie i tak nic z tego nie masz. Kłócić sie z klientem czemu raty to nie zerowki jak reklamujecie, lub tlumaczyc czemu zadna promocja niewchodzi,bo tego produktu akurat niema na liście, a tego tez niema i kolejnego tez. Za raty i te ich gwarancję też prowizję są żadne . Wiec nie dajcie sobie wmowic ze jak na sprzedajesz to zarobisz,bo to nieprawda.

Jan

Wstyd pracować w takiej firmie, z mojego sklepu odeszły 4 osoby trzy z tych osób pracowały ponad 5 lat... To jest prawdziwy Team - Ja również będę zmieniał sklep makarba, firma myśli że ktoś będzie za kilka stów brał na siebie nerwy plus awantury klientów których firma naciga na raty, gwarancje które nie działają a klient płaci za to krocie albo promocje których nie ma - drogi neonecie mylisz się bardzo - ludzie mają w nosie klientów w moim sklepie nikt nie chce obsługiwać klienta robi się to na siłę z minimalnym zaangażowaniem takie jest podejście do obsługi klienta za brak minimum krajowego na umowie, myślę że tak robią w każdym sklepie za takie pieniądze nie ma sensu współpracować i robić waszych planów

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.