NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

hyju

wszedzie podwyzki i nagrody, tu ciągle cięcia i zabieranie premii,

wprost

napisze wprost, było duuuuuzo duuuzo lepiej, teraz to firma egoistyczna i niedbająca o doradców. Ma bardzo mocno rozbudowaną biurokrację, która oczywiscie doradcy musza wyrzywić, stad gigantyczne plany (usunięte przez administratora)bardzo przykre

Duda

firmie przydałoby się gruntowne wietrzenie kadr w szczególności niektóre osoby pracujące na stanowiskach menadzerskich nie mają pojęcia o jakim kolwiek zarządzaniu innymi ludźmi, przez takich pseudo rksow czy kierowników sklepy podupadaja, ponieważ nikt o zdrowych zmysłach nie będzie pracował nie wyrabiając planu itp za 2k na Msc przy takim natłoku obowiązków. Wymagania wciąż rosną i nie są adekwatne do pensji. Jeżeli ktoś chce być dobrym doradca musi zapomnieć o jakimkolwiek życiu osobistym, a i tak koniec końców firma niedoceni pracownika który się angażuje. (usunięte przez administratora)Reasumując praca w tej firmie to szkoła życia i nauka cierpliwości. Jedynym rozwiązaniem problemu w firmie są odpowiednie osoby na odpowiednich miejscach co jest nieralene, i będzie się wiązać coraz większym odpływem doświadczonych doradców do konkurenc

Nieszanuja

Praca w Neonecie to w tej chwili żadna przyjemność. Dzięki tej firmie kiedyś miałam satysfakcję z pracy. Czułam, że szanuje się tam pracownika wynagradzając go adekwatnie do obowiązków i zwracając się do niego z szacunkiem. Teraz mało tego, że premia jest żałosna, pomimo tego samego nakładu pracy, to jeszcze wykorzystują obecną sytuację z wirusem żeby obniżyć podstawowe wynagrodzenie. Gdyby rzeczywiście firma była w trudnej sytuacji to można by to było zrozumieć ale biorąc pod uwagę to, że sprzedaż w otwartych sklepach przekroczyła zakładane plany nieraz kilkukrotnie i to, że pieniądze na fundację są uważam, że to bardzo nie fair. Firma nie zbiedniała ale pracownik dostaje grosze zamiast wynagrodzenia i to jeszcze zgodnie z prawem.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Siwa

Żeby na papierze nie mieć najniższej krajowej to żenada. Trzeba dorabiać z wypracowanej premii. Bałagan w firmie na każdym poziomie. W sklepach ze sprzętem AGD I RTV ważniejsza jest sprzedaż kredytów i ubezpieczeń. Na samych sprzętach nie jest się w stanie nawet do tej najniższej krajowej dorobić. I nagany za sprzedaż rat 0% w sytuacji gdzie wszędzie się z tym reklamują. Jestem w trakcie ewakuacji z tej firmy I nie polecam się tam zatrudniać

Pologan

Pracuje w tej firmie od ponad roku, od początku nie były oferowane złote góry. Natomiast to co się dzieje zakrawa o kpinę. An(usunięte przez administratora) Teraz są jeszcze redukowane etaty na 0.8 a rks uważa ze powinnismy być wdzięczni ze nas zwalniają tylko obniżają etat. Premie odbierane za co tylko się da. Odradzam każdemu potencjalnemu chętnemu, ja już złożyłam wypowiedzenie umowy i czekam aż ta gehenna się zakończy i będę mogła spokojnie przejść do konkurencji. (usunięte przez administratora)Plany nie do zrealizowania, zarabiasz podstawę a oczekują od Ciebie pracy conajmniej jakbyś zarabiał 5-6 tysięcy, raporty i spowiadanie się dlaczego się nie sprzedało najdroższych rat w których klient czasami przepłaca 100% (bo jeden na dziesięciu jeleni się trafi i to weźmie - to słowa pani rks) pracownicy pracują na śmiesznej premii opartej na punktach, przyznawana za towary albo gorszej jakości albo po prostu droższe. Wciskanie przedłużonych gwarancji, akcesorii, wszelkiego byle tylko klienta obciążyć kosztami. A pracownikowi i tak za to nie zapłacić, najgorsza firma z jaka miałam okazje współpracować. Jeszcze tydzień i z głowy. ODRADZAM KAŻDEMU! Nie pakujcie się w to bo będziecie żałować.

Hf

Sluchajcie znam osoboscie 200 DK w neonet i nikt absolutnie nikt nie jest zadowolony z obecnych zarobków. Niesluchajcie trucia o tym ze można zarobic, bo system premiowy jest tak skonstruowany zebys nic niezarobił. Wpisy pozytywne nie sa pusane prze Doradców

Kalmczuchy

Sytuacja obecna w neo, pisze obecna a nie ta z roku 2017 z ktorego sa tu o dziwo niektóre wpisy, jest dramatyczna i gorzej nigdy nie bylo, na umowie niema najniszej krajowej a

Kalmczuchy

Przestancie RKSi pisać brednie o zarobkach tutaj bo (usunięte przez administratora) ro sie zarabialo ale 3 lata temu, obecny system premiowy niepozwala zarobic wiecej niz (usunięte przez administratora)o taka jest prawda, nieoszukujcie i niewprowadzajcie ludzi w błąd, bo ktos rzuci prace i zatrudni sie w tym bagnie i bedzie żałował!

Smetana Józef

Problemem Neonet nie są wypłaty czy ogólnie praca, problemem jest to że nawet jeśli chcesz bardzo "zrobić" dobry wynik w miesiacu i wykazać się to w kolejce do potencjalnego klienta masz jeszcze 4-6 innych doradców. Oczywiście są dni kiedy klientów jest sporo i można coś zdziałać, ale umówmy się nie każdy klient wchodzący do sklepu da dowód i powie "pisz pan wszystko na maxa". Neonet przyjął taktykę - skoro zatrudnimy więcej doradców to będą dosłownie "bić" się o każdego klienta ! i niestety tak się dzieje ! w sprzedaży jest tutaj wolna amerykanka, skaczesz po działach jak lotopałanka raz pralka raz suszarka, nie wiadomo kto jest od czego i dlaczego ? liczy się PG MCD i sute raty, reszta to proza życia. Za dużo do koryta !! zmniejszyć ilość pracowników i na sklepach i w Centrali (bo tam to już na bogato), wprowadzić podział na działy (nie na gębę) a sami zobaczycie że i Doradcy zaczną więcej zarabiać. Ale ja mogę sobie tylko popisać nieprawdaż?

Żenada

Apeluje do was tak zawiedzionych praca w Neo....połóżcie wypowiedzenia nie blokujcie miejsc dla innych którzy chcą uczciwie pracować a nie zbijać bąki i marudzić że mało zarabiam Proszę was opuscie ta firmę bo przez takich renoma Neo spada z tygodnia na tydzień Wynocha!!!

@Żenada

Rozumiemy Twoje zdenerwowanie, ale prosimy o nie stosowanie negatywnego języka. Zespół komunikacji Neonet

Hang
@Żenada

Czy wpisy ludzi chorych z nienawiści takie jak ten niepowinny byc usuwane drogi pracodawco?

Kurczak
@Żenada

To pisze ciagle ta sama osoba .wczesniej pod nikiem "obecna" teraz nazwala sie "zenada" nomen omen

Polonez
@Żenada

Wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Pewny
@NEONET S.A.

Jestem mocno przekonany, iż pod nikiem Żenada kryje się jeden z Dyrektorów regionalnych. Po treści wypowiedzi i użytych słowach nawet domyślam się, który to, ponieważ identyczny przekaz mają jego maile. Takich właśnie ludzi firma zatrudnia.

Lewon

Żenada to chyba jakiś Kierownik. XP XD

marek

Wynocha.....poniosło Cię troszeczkę.

@marek

Zdecydowanie zgoda MAREK. To nie jest język jaki akceptujemy na tym forum.

@marek

Dlaczego Dostosowuje poziom do strony... Jeżeli ktoś potrafi tylko robić do gniazda to co mamy mu laurki prawić Nara jak komuś nie pasi wolny jest świat...

Jest legalne, ale nie uczciwe, większość sprzedawców tak ma.

OstryZbych

Legalne. Ale czy etyczne?

Basia25

Nie mam doświadczenie w handlu jednak chciałabym się sprawdzić. Podoba mi się praca z klientami. Czy mogę liczyć na 2600 netto? Po roku ewentualnie poproszę o podwyżkę. Czy obsługa klienta wypełnia cały dzień pracy?

Marunio420
@Basia25

Hahahhaha, zapomnij o 2600 netto

@Basia25

pewnie że możesz liczyć a czy zapracujesz to inna kwestia...

Roman

W styczniu podwyżka minimalnego wynagrodzenia. Szykuje się powtórka z historii(usunięte przez administratora) firma dobrze wie że w dobie pandemii nikt nie znajdzie pracy z dnia na dzień. Kierownicy kolejny raz otrzymają zadanie przekonania Doradców że podpisanie to jedyna słuszna decyzja. Rozliczanie doradcy z każdego paragonu, meldowanie SMS po każdej sprzedaży czy dosprzedano ubezpieczenie. Zastanawiam się czy to ma jeszcze coś wspólnego z handlem.

Tyracz

Przyjęcie towaru to sama przyjemność, kilka chłodziarek, cztery pralki, osiem kartonów drobnego towaru. To nic że praca na magazynie zajmie mi połowę dnia pracy, zniosę nawet pretensję kierowcy że regulaminowo do przyjęcia towaru mają przyjść dwie osoby. Po ukończeniu prac magazynowych, spocony ale z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku biegnę do kasy, przecież trzeba sprawdzić stan kasy, przygotować utarg itd. Pozostały mi 4gdz pracy, dzisiaj moje kolej na sprzątanie wc, odłożę to na koniec dnia, muszę coś sprzedać....i jest klientka, pani po 40stce ze srogą miną podchodzi do mnie i mówi: następnym razem nie uda się panu wcisnąć ubezpieczenia, pobiłam tablet i nie mam szans na skorzystanie z przedłużonej gwarancji. Ze spuszczoną głową podchodzę do komputera, maile same się nie odczytają....szok do 15 zdjęcia promocji, do 15,30 skanowanie, do 16 wytłumaczyć się jakim prawem nie sprzedano pendrive do laptopa. Pomyślałem że poproszę o pomoc nowego pracownika (innych nie ma) ale w odpowiedzi usłyszałem co to jest Yammer? Zostały mi 2gdz pracy, pora napisać maila tłumacząc się z niskiej efektywności sprzedażowej, muszę wyrazić czynny żal bo przecież znajdę się na czerwonej liście z nędzną sprzedażą PG. Już drżę przed dyrekcją, kiedy zapytają mnie po co ja właściwie przychodzę do pracy.

DeKa

Doradca Klienta z samym klientem ma najmniej doczynienia. Jesteś magazynierem, doradą finansowym jak w banku, sekretarką, sprzątaczką, działem reklamacji, księgowym, wykonawcą usług z własnymi narzędziami (za każdą wykonaną usługę dostajesz średnio 30% z tego co płaci klient). Do tego zarabia w systemie punktowym, które wymienia i tak na minimalna krajową, gdzie jesteś odpowiedzialny za powierzone mienie o wartości ok. 2 mln zł. 2 lata to za długo w tej firmie.

Przemosław

I jak tam wypłaty zadowoleni? U mnie standartb 3400 Lipa!!!

GotowiNApozwy?

Ponieważ aneks do umowy o pracę to zgodne oświadczenie woli, zarówno Ty, jak i pracodawca musicie złożyć podpisy pod korektą dokumentu. Nie może być tak, że pracodawca dokonuje zmian, sporządza aneks i po prostu Cię o tym informuje. Co więcej— Pracownik ma oczywiście prawo nie zgodzić się na proponowaną przez szefa korektę. Tym samym, bez jego podpisu, umowa pozostaje niezmienna.

Marmar

Proszę sobie poczytać opinie o Mm Plus gdzie zapewne pracuje większą połowa pracowników neonetu opinia sama mówi o tym co to za firma(usunięte przez administratora)

Odisław

Czy Neonet przewidział w swych wydatkach dodatek do wypłaty za pracę "podczas pandemii ?" pytam ponieważ z tego co usłyszałem i wyczytałem spora ilość osób pracujących w moim mieście w czasie kiedy większość sklepów była pozamykana otrzymały w tym miesiącu tzw premię np. Rossman dał pracownikom 750 zł za miesiac Marzec - Kwiecień, Tesco podobną kwotę itd..... czy Neonet doceni w którymś aspekcie swoich pracowników i podaruje za to nawet głupie 100-200 zł ????

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.