NEONET S.A.

Cezar
@NEONET PRACOWNICY BEZ ŚCIEMY

Nie ma takiej grupy

@Cezar

Jest. Nawet ciekawe wątki są poruszone...

M jak mm+
@NEONET PRACOWNICY BEZ ŚCIEMY

Szukajcie jako "neościema"

M jak mm+

Wypowiedz umowę o wspólnej odpowiedzialności materialnej. Po 14 dniach inwentaryzacja, nie podpisujesz nowej i odchodzisz zA porozumieniem stron. Przerobione, sprawdzone... :)

Nadgodziny

Dlaczego kochana firmo wrzucacie nam bez naszej zgody przykaz na nadgodziny. (usunięte przez administratora)Dlaczego jeśli jest nadmiar pracy o którym wiecie i grafiki się nie spinają to nie zatrudniacie wtedy osób tylko zmuszacie nas do pracy ponad normę i to za najniższą krajową??? Te nieprawidłowości nie powinny mieć miejsca. Proszę o odpowiedź pracowników centrali którzy akceptują takie grafiki. Ja pracuje po 10 godzin dziennie. Ludzie kiedy mam odpocząć. My naprawdę ciężko i fizycznie pracujemy. Wymagacie od nas także pełnego zaangażowania w rozmowę z klientem. Proszę spróbujecie tego głodni ( bo zjeść nie ma kiedy), wykończeni ( bo przyjmujemy dostawę w pojedynkę, a nie w 2 osoby) i odpowiadamy za towar który jest nieodpowiednio zabezpieczony z waszej strony. Czy nie powinny być 2 zmiany jak pracujemy po 10 godzin??? Przepraszam za pomyłkę... Po 10 godzin i 40 minut. 20 minut przed otwarciem bo ekspozycje trzeba wystawić i 20 minut po oczywiście charytatywnie . Przecież to jest jakaś kpina. Proszę o odpowiedź centralę. Zerknijcie na wszystkie portale internetowe i opinie o was. To jest tragedia...

@Nadgodziny

Jakie charytatywnie? Nie umiecie się postawić? Jak masz do pracy na 9:00, to przychodzisz tak, żeby punkt 9:00 być gotowym do pracy. Jeśli wystarczy Ci 5 min. na przebranie, to przychodzisz na 8:55. A co do nadgodzin: ich planowanie jest niezgodne z kodeksem pracy. Nadgodziny można zlecić w sytuacji szczególnej, awaryjnej. Ale nie wolno ich planować...

Robol

Najgorsze jest to ze teraz nawet odejsc z firmy nie pozwolą tylko trzymaja na siłę, nawet niezaslugujemy na to zeby puscic nas za porozumieniem stron! Wiec pisze zerowki na maxa zobaczymy jak wam sie to spodoba mi jest juz wszystko jedno!

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Mario

Cezary, ja 5 lat w firmie wypłata podobna również odpuszczam sprzedaż dla tej firmy nawet mi się nie chce podchodzić do ludzi a robiłem na swoim regionie wyniki jedne z najlepszych spadek zarobków po 50% w stosunku do kilku lat wstecz zero podwyżek tylko cięcia , kolega pracuje w ME za tyle biegania, gwarancji plus UI dostaje na rękę ok 4,5 K miesięcznie to jest normalny pieniądz za handel i nerwy z tym związane GK NN to straszne (usunięte przez administratora) niech się pani Paulina i cały zarząd firmy uderzy w głowę za takie podstawy jak mają starsi DK nie będą nawet robić koledzy ze z wschodniej granicy, ja również odpuszczam mógłbym sprzedawać dla GK gwarancję i UI ale po takiej wypłacie mam państwa głęboko w D :) 5 lat w firmie starszy DK pozdrawiam

Cezary

Trzy lata pracy w firmie, stanowisko starszego dk, podstawa minimum krajowe zrobiłem czternaście tys pkt wykonując plan ponad dwa razy na wypłatę dostałem dwa osiemset, gdzie firma na moich transakcjach na czysto zarobiła kilkadziesiąt tys... Najgorszy pracodawca w branży, wyzysk maksymalny przez trzy lata ani zł podwyżki tylko cięcia jeśli ktoś szanuje sam siebie to nie będzie tutaj pracował - czekałem do tej wyplaty jednak już pewne że zmieniam pracodawcę - unikajcie tego dziadostwa żałuję że się zwiazałem z tą firmą straciłem trzy lata a mogłem się rozwijać i zarabiac godziwą kasę, na chwilę obecną nie ma sensu nic tutaj sprzedawać na moim sklepie unikamy klientów i sprzedaży za takie pieniądze nikt się nie będzie narażał na awantury z klientami pozdrawiam i gratuluję Pani Paulinie zniszczenia sensu handlu w firmie.

Waldek
@Cezary

Trochę mała ta wypłata jak na taką ilość punktów. Ja nawet połowy tych punktów nie zrobiłem, a wziąłem ok dwa i pół, przy niższej podstawie. Fakt, że wpływa też wykon planu sklepowego i klasa za zeszły miesiąc, więc może tu Ci ucieklo. Mimo wszystko z resztą się zgadzam, ja zmarnowałem nawet więcej czasu i nie doczekałem nawet starszego dk, co jest jednym z powodów mojego odejścia. Firma nie dając minimum krajowego pracownikowi z kilkuletnim stażem to dla mnie kpina.

Marcelina

Byłam na rozmowie o pracę, mam ponad 8 lat doświadczenia w handlu rozmowa przebiegała dobrze do momentu aż nie padło pytanie odnośnie wynagrodzenia - dostałam propozycje pracy za mniej niż wynosi minimum krajowe. Jestem zbulwersowana tą firmą i podejściem do ludzi straciłam dwie godziny na państwa firmę aby się dowiedzieć że nie zapewniacie nawet minimum krajowego, gdzie wy ludzie żyjecie? Wszyscy wokoło proponują naprawdę wysokie podstawy aby zachęcać ludzi do pracy a wy bawicie się w wyzysk i omijanie prawa pracy jakimiś dziwnymi metodami, zgłosze państwa firmę do inspekcji pracy w swoim mieście to bezczelność aby mydlić oczy w ofertach pracy a gdy przychodzi do rozmowy okazuje się że firma prowadzi nieuczciwe praktyki w stosunku do osób które są zainteresowane zatrudnieniem Omijać szerokim łukiem ta firmę totalny brak szacunku do ludzi i jeszcze kierownictwo się nie kryje ze firma nie zapewnia minimum krajowego

adam
@Marcelina

Można zapytać chociaż w jakim mieście albo woj. ?

Marcelina
@adam

Mazowieckie, byłam na kilku rozmowach w branży AGD i nikt nie daje tak skandalicznych podstaw dla osób z doświadczeniem, w głowach się poprzewracało temu pracodawcy i trzeba z tym zrobić porządek

Darek

Odeszło dużo wartościowych pracowników, jednak nikt z Centrali nie zadał sobie trudu aby zadzwonić do któregość z nich i zapytać o powód. Polityka firmy to : Następny proszę.

kata
@Darek

W innych firmach kontakt z odchodzącymi to standard. Uważam że opinia pracownika z najniższego szczebla jest tak samo ważna jak RKS czy Dyrekcji. Jeśli ktoś w Neonecie ma inne zdanie to wniosek jest jeden.

Marian

Najgorszy parcadawca w branży AGD - brak maseczek na sklepie - grafiki które nie zgadzają się z normami godzin pracy (usunięte przez administratora) - zabieranie kilkunastu procent z wypłaty za parametry których się nie da fizycznie wykonać - zabieranie kilkunastu procent za badania tajemniczego klienta - (usunięte przez administratora)że strony kierowników i RKS strasznie i nakładanie planów naprawczych itd + wypłata na czas Odradzam ten brak minimum krajowego i podstawy w tej firmie to żenada która się powinny zająć odpowiednie służby

Seti
@Marian

Najczęściej układa się dwa grafiki. Dla centrali żeby słupki się zgadzały i dla pracowników żeby mieli życie prywatne

Gewtey

Wymagaja maksimum, nieplacac ludziom nawet minimum.

Klient

Kupiłam suszarke 3 października do bielizny zepsuta .Zadzwoniłam do neonet i kazali zadzwonić do serwisu. Do tej pory stoi zepsuta gwarancja ucieka .To jest najgorszy sklep z jakim miałam do czynienia .Jak można zepsuta sprzedać i ręce umyć od odpowiedzialności.

Ilibed Ćabej
@Klient

U mnie w Chorwacji też tak miałem. Też gwarantem był producent.

@Klient

Rozumiem że uważasz że to Neonet wyprodukował ta suszarkę... Zainteresuj się zagadnie jem rękojmi zamiast płakać jaki to Neonet jest zły... A poza tym to jest ściana płaczu dla pracowników...

@Klient

Kto podłączał sprzęt, kto stwierdził wadliwość sprzętu?, jeżeli Pan, pani osobiście to skąd sprzedawca ma mieć pewność, że nie uszkodził jej pan sam podczas transportu, podłączenia itp., takie sprawy załatwia serwis

Jack

Jak kierownicy czują się po zabraniu pieniędzy z ich premii mnie firma zabrała naprawdę dużo ? Firma pozbędzie się zaraz KS razem z całymi załogami, jeśli będzie tylko media trzeba uciekać z ludźmi i się ratować tutaj jest naprawdę źle

Daro
@Jack

Niby z jakiego powodu zabrano premie?

as
@Jack

za co?

Namiary

Uważajcie na swoje ip, korzystajcie w vpn jak tylko możecie.

Uu

Ze co?

Vpn

Dlaczego?

prawda i tylko
@Namiary

Jak piszesz prawdę jaka jest w firmie to wystarczy mieć świadka i to wystarczy. Nie wolno zdradzać innych tajemnic firmowych. O sytuacji można bez obaw pisać. Niech podadzą do sądu i wtedy się zacznie....

Widać że Neonet nie lubi prawdy bo nie potrafi zapewnić pracownikom nawet pożądnych rękawiczek jednorazowych. A jak ktoś się o to na forum upomni to komentarz do kosza. Jak już tak robicie to przestańcie się chwalić w ogłoszeniach o pracę że zapewniacie te rękawiczki bo zrywki to nie rękawiczki. Brawo wy. Pozdrawiam zarząd i dział HR

Pandemia i co dalej

Kochani przedstawiciele naszej firmy. Zwracam się z uprzejmą prośbą o zadbanie nas najniżej w tej hierarchii. Nie mamy środków do dezynfekcji, rękawiczek, masek o przyłbicach nie wspomnę. Po pół roku 4 maseczki jakie otrzymałem i po kilkuset praniach już się nie nadają do niczego. Bardzo proszę o pomoc w udostępnienie nam środków ochrony. My nie możemy zdalnie pracować. Nie wiem czy ktoś z was próbował kredyt w zrywkach napisać. To jest nie lada wyczyn naprawdę. Proszę jeszcze raz o wyrozumiałość i nie pisać znowu że się skończyły. Zrywki mogą być dla klientów nie nas. Zrozumcie, jedna dostawa odebrana przez chorego sprzedawcę i pozamiatane. Dbając o nas dbacie o siebie i swoje stanowiska pracy. Wystarczy jedna iskra a region cały padnie bo nie będzie komu pracować. Tu nie ma miejsca na oszczędności, tylko trzeba działać rozważnie. Proszę o odpowiedź, co szanowni reprezentanci firmy zamierzacie w tak trudnym czasie zrobić aby poprawić nasze bezpieczeństwo pracy?

Leon

Jak po inwentaryzacji jest niedobór, to pracownicy są solidarnie obciążani z tego tytułu. Co się dzieje, jak po inwentaryzacji jest nadwyżka? Jest wypłacana?

Pracuś
@Leon

Pieniądze z nadwyżki są firmy więc dla pracownika nie przysługują. Dla nich to zysk, dla pracownika po prostu świadomość że jest więcej niż powinno i nie trzeba dokładać

Rewa
@Leon

Niegdy w zyciu, poprostu wrzucaja Ci to na stan i tyle

Byłem na rozmowie o pracę, wszystko ok, jednak nie zrozumiałem, o co chodzi z pensją. Tłumaczono mi o dopełnianiach do najniższej krajowej. Byłem przekonany, że ustawa to reguluje. O co chodzi? Firma pomaga słabszym sprzedawcom? Jak to zrozumieć?

Zlodeye
@Kandydat

To oznacza tyle ze zabierają twoja wpracowana premie na wyrownanie do najnizszej krajowej , ktorej nie dają.

Maciejunio
@Kandydat

Kiedyś była taka sieć Electro World. Oni od zawsze tak robili. Premią dorabiasz do najniższej. A jak nie zrobisz takiej premii to firma wyrównuje do niej bo musi. Więc jest to takie....sam wiesz jakie.

@Zlodeye

Chyba nie do końca tak jest jak napisałeś. Jeśli np. przez 6 miesięcy nie wyrobię sobie premii do firma, dopełni do najniższej.

Zlodeye
@Kandydat

Ciezko trybisz , firma musia Ci zaplacic czy chce czy niechce najniższa ktora wynosi 2600brutto obecnie, skoro firma daje 2300 na umowie i tej swojej premii niewyrobisz na min. 300zl zeby miec te 2600brutto to wtedy neonet musi "doplacic" do tego zeby ci dac najnizsza. Poniał?

Domi

Czy to prawda, że podczas ewentualnego kolejnego lockdown'u Neonet znów planuje mieć otwarte placówki dlatego, że jesteśmy "BEST TEAM EVER"?

Norman
@Domi

A w nagrodę obcięty etat ,i propaganda na kompie.

propaganda
@Norman

Gratis ;-0

ToxicFckr

Kozak praca, polecam każdemu kto chce zarobić dobrą pengę ;)

Ciekawe
@ToxicFckr

Naprawdę najniższa krajowa to dobra penga ;-O ha ha ha

Szukacz okazji Klient

Witam Państwa, chciałbym dowiedzieć się, czy w tym roku będzie czarny piątek i do której godziny pracujecie? Chcę kupić dobry rower albo aparat cyfrowy, żona chce bieżnię do biegania. Kolega z Media Expert zaprasza mnie do siebie, porównam ceny i wybiorę sklep.

Gh
@Szukacz okazji Klient

Niestety tych rzeczy niema w neonet, wogole ostatnio na maazynach nic niema ????

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.