NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Radek

Obciach tutaj pracować, a pracuje 6 rok - kolega w ME dostaje po 4 latach do ręki więcej nic wynosi minimum krajowe ( Do ręki nie z podatkiem) i od tego zaczyna miesiąc.. Ja po 6 latach nie dostałem ani zł podwyżki jeśli ktoś uważa że na taką pracę zarobki są dobre to nie jest poważny i nadaje się do zarządu tej firmy.. Firma koło handlu obecnie nawet nie stoi, jak widzę moich kolegów którzy muszą dorabiać premiami do minimum krajowego to jest mi wstyd.. Nie mówiąc o sobie, i tym jak mnie firma traktuje po tylu latach pracy... W ME od 4 lat nikt się nie zwolnił a tutaj jest rewia mody, najlepiej było podczas pandemii firma obniżyła podstawy ludzie pracowali ponad normę i dostali mniej niż najniższa.. Nic tylko pogratulować, ludzie się w sklepach sami z siebie śmieją gdzie i za ile pracują w moim sklepie wszyscy są na etapie poszukiwania pracy

nie warto być szma(t)ą

Nu zaraz będzie jak kilka lat temu, ze policja szukała ip, skąd wpisy były dokonywane. A gowork chętnie te dane udostępnił, pomimo, ze konstytucja chroni prawo do swobodnej wypowiedzi. Mam nadzieję, ze Facebook wyśle ich na drzewo. Za malutcy są aby im podskoczyć. Już na pewno podjęli jakieś działania namierzające. Moze maseczki niech namierza i wyślą na sklepy.

Ktoś

Kiedyś pracą w Neo można było się pochwalić teraz to zwyczajny obciach... Ryba psuje się od głowy... Pozdrawiam doradców i trzymam kciuki...

Jasiek

Wstyd pracować w tej firmie.. Moi koledzy nie mają minimalnej krajowej a pracują tak jak ja.. Ciekawi mnie styczeń czy firma nie będzie starszym dk płacić minimum? Żal aby się prosić o minimalna krajowa, potrzeba jest jakaś pomoc z zewnątrz.. Mam was dosyć... Trzeba będzie poszukać nowego pracodawcy

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Luki

Zarobki bardzo niskie, obowiązków coraz więcej. Rada tylko jedna: Byle jak najdalej Jak najdalej stąd.

Murzyn

Ta firma ktoś się powinien zainteresować.. Dajmy spokój XXI wiek, media, wolność słowa a.. . Nie zapewniają minimum krajowego ustanowionego przez rząd.. To nie jest wstyd a chamstwo grupy Neonet

Jaś

Wstyd, firma nie zapewnia minimalnej krajowej.. Jak nie jest pracodawcy głupio..

Makato

Firma na rozmowie o pracę otwarcie mówi o tym że przy całym etacie nie zapewnia minimalnej krajowej na umowie ... Unikać zaczyna się od braku minimum na umowie a po podpisaniu umowy zaczynają się obciążenia za brak towaru itd.. BARDZO ZŁY PRACODAWCA, UNIKA PŁACENIA MINIMUM

Amadeusz

Stabilny, silny pracodawca. (usunięte przez administratora)

Lekarz
@Amadeusz

:D

Ciekawy.

Co jaki czas zmieniacie maseczki? Jednorazowe powinno zmieniać co 4 godziny. Jak to jest w waszych sklepach?

@Ciekawy.

Każdy pracownik sklepów otrzymał zestaw maseczek wielorazowych, szytych.

@NEONET S.A.

Wysłaliście na mój sklep 7 maseczek z logo firmy gdzie osób pracuje 11, tak jak ktoś pisze firma nie zapewnia maseczek oraz minimalnej krajowej - wstyd u Państwa pracować a pracuje już 3 rok jednak rozglądam się za nowa praca, uciekło z mojego sklepu 2 naprawdę wartościowych pracowników i wina ucieczki nie jest Pandemia :) Siostra pracuje w innej firmie i dostają jednorazowe maseczki z nakazem zmiany ich co 4 godziny to jest dbałość o pracownika a nie wysyłanie pleksi które jest brudne od śliny po 15 słowach lub 7 szt maseczek na kilkanaście osób

@NEONET S.A.

Jaki zestaw masek? Noszę jedną maskę od 4 miesięcy która jest już tak sprana że nawet tego żałosnego logo nie widać a KS i RKS na pytanie o maseczki mówią albo że niedługo przyjadą albo żeby samemu kupić. Nie będę dokładał do tej firmy ani grosza czy sekundy czasu wolnego więcej. Bzdury które tu piszecie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Leon
@Murzyn

Nie masz znajomych w konkurencji? Może ktoś Co odstąpi maskę z logo np. mex. Będziesz ją nosił w Neonecie dopóki nie dostaniesz od pracodawcy...

@Leon

Znajomi z mexa którzy są byłymi pracownikami neonetu już mi tam szykują miejsce w nowym roku także niedługo pożegnam się z tym cyrkiem

Qwerq

Nie szanowaliscie ludzi teraz macie tego efekty drogi neonecie. Apropo jak zalogi na sklepach: ) ?

hubert

czy zarzad wie ile osób na regionie trzecim rzuciło papierami przez E? czy niewie?czy moze niechc wiedziec? to niech se sprawdzi i wyciagnie wnioski , bo jest bardzo żle a bedzie jeszcze gorzej.

Darek
@hubert

Które miasta wchodzą w skład regionu 3?

Pawlo
@hubert

Nie. neonet nabrał wody w usta. O maseczkach pisze szybciutko. Neonet ponawiam pytanie kolegi Huberta. Oraz dodaje swoje co z zarzutami mobbingu region 3 woj. Lub. To region pani E i K

W regionie 4 jest identycznie, dużo wartościowych pracowników odeszła

Porażka

Masz na myśli zwolnienia dyscyplinarne? Jeden zespół odpadł bo mieli widzi mi się? Dobry zespół był zgrany i chyba z najstarszą ekipą. Traktowanie przez firmę w ten sposób ludzi to dopiero początek. Budzi się w pozostałych strach oraz niechęć do pracy.

aga
@Porażka

W którym mieście? Żeby zwolnic dyscyplinarnie trzeba mieć żelazne podstawy. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, pewnie plotka. Który to region?

@Porażka

Nie, ogólnie mówię, że dużo ludzi odeszło , są sklepy gdzie skład zmienia się co miesiąc tylko kierownik ten sam i co najdziwniejsze dla tych z góry to chyba normalne bo nic z tym nie robią. Jak dla mnie to kierownicy gdzie nie gdzie są problemem a nie pracownicy

Porażka
@aga

Nie powiem w którym mieście bo niestety nie chcę innych narażać. Kto pracował to wie ;) takie żelazne powodu były, że prokuratura odrzuciła dowody. A sam Neonet szybko chce ugodę ;) a skończy się na sądzie cywilnym i na jakąś fundację $. Na Facebooku jest grupa za jakiś czas zrobimy ankietę na co bd płacić;)

aga
@Porażka

Dlaczego na fundację? Bezpodstawnie oskarżonym, należy się odszkodowanie. Nie znam sytuacji trudno się odnosić.

Mariusz

Od miesiąca nie jestem już pracownikiem tej firmy. Obecnie pracuje dla innego pracodawcy. Aż tu nagle dowiaduję się że mam zgłosić się i podpisać kartę obiegową. Dzisiaj chciałem ogladać kabaret, już nie muszę, wyśmiałem się za wszystkie czasy. Szanowna Centralo, proponuję przeprowadzić audyt w regionie 3. Otrzymałem świadectwo pracy, nikomu nic nie jestem winien, rozliczyłem się. Każdy następny kontakt z waszej strony uznam za nękanie.

Mariusz

Od miesiąca nie jestem pracownikiem tej firmy, pracuję już dla innego pracodawcy, nagle dowiedziałem się że ma przyjść i podpisac kartę obiegową. Już dziś nie muszę oglądać kaberetu, wyśmiałem się za wszystkie czasy. Centralo, zatrudniasz tylu pracowników, niech ktoś przyjedzie na region 3 i przeprowadzi audyt.

Były pracownik.

Do dzisiaj dzwonią do mnie klienci z pytaniem o promocję i co mógłbym zaproponować. Wszystkich przekierowuję do konkurencyjnych firm. Wystarczyło szanować ludzi.

Mirek

Podziwiam kierowników którzy muszą stworzyć grafik, mając do dyspozycji jednego doświadczonego pracownika plus czterech nowych, muszą stworzyć coś z niczego. Brawa dla dyrekcji oraz RKS za szanowanie pracowników. Mistrzostwo świata. Doświadczonych przejmuje konkurencja, przechodzący pracownicy bardzo czesto zabierają z sobą klientów, oni pieniążków w Neonecie już nie zostawią.

M jak m...
@Mirek

A żebyś wiedział, że trzeba podziwiać. Oprócz grafiku - rozkładu czasu pracy u nas kierownik tworzył grafiki zamknięcia dnia, odkurzania, przyjęcia dostaw, sprzątania kibla i ... czytania maili. Śmieszne? Tak, ale bez tych dodatkowych grafików nikt nie chciał na ochotnika wykonywać powyższych czynności...

Twojbyly
@M jak m...

Kierownik niech sam sprząta. Za mniej niż najniższa krajowa tk itp nikt nie będzie pracować i ja się nie dziwie. Plany i szanowanie pracownika pozostawia wiele do życzenia. Chcesz pracować (usunięte przez administratora) zaniedbując rodzinę i słuchać kierownika, który de fakto nie musi sprzedawać tylko może czytać maile i słuchać rks ? Pozdro dla kumatych.

Jest to praca dla osób które : nie mają dzieci (bo więcej czasu spędzamy w pracy niż w domu, a nawet jeśli ma się dzień wolny to często trzeba przyjść na zastępstwo), które nie mają sumienia (w momencie kiedy przychodzi do tygodniowego rozliczenia trzeba się spowiadać z każdego nie wykonanego parametru, a żeby wykonać parametr trzeba po prostu wciskać ludziom to co się da), potrafią robić 5 rzeczy na raz (tutaj jesteś sprzątaczem, kasjerem, bankowcem, gościem od reklamacji, magazynierem, wysłuchiwaczem, serwisantem), potrafią nie jeść caly dzień (tak, nie pamiętam kiedy udało mi się zjeść posiłek do końca, a przerwa 15 minutowa to jest tak naprawde przepis który widnieje tylko na papierze. Nie raz ani nie dwa [praktycznie codziennie] zdarza się, że przez 8 czy 9 godzin jestem bez jedzenia,bo kierownik krzywo patrzy, że tyle rzeczy jest nie zrobionych a ja mam czas jeść- jak tak można?). Ogólnie byłem juz na wypowiedzeniu, lecz dałem sie namówic na umowę 3/4 etatu poniewaz NIE MA LUDZI, NIKT NIE CHCE PRZYJSC DO PRACY. KAŻDY KTO ZOBACZY JAKI (usunięte przez administratora) GIMELA, SODOMA I GOROMA DZIEJE SIE NA SKLEPIE I FIRMIE UCIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE ONI WAM OBIECUJA A NIE MACIE NIC !!!!!!!!!! Moglbym opisac jeszcze raz tyle ale bardzo mi sie spieszy wiec na ten moment TYLKO to, pozdrawiam, pracownicy nie dajmy sie, W KONCU KTOS MUSI SIE TEMU WSZYSTKIEMU POSTAWIC BO JESLI MY NIC NIE ZROBIMY TO BEDA NAS JECHAC NIE POWIEM JUZ GDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Związki

Często powtarzam, aby w końcu założyć związki zawodowe.

Nic nie ma

Mają wzrost sprzedaży rok do roku a my zarobki mniejsze. Maseczek nie ma ale czego się spodziewać. Jak tak dalej będzie to zgłoszę to do sanepidu. Tak być nie może. nie mamy środków ochrony osobistej co zagraża naszemu zdrowiu i życiu. Nie tylko narażają nas ale i nasze rodziny. Przecież mamy codziennie kontakt z mnóstwem ludzi. Kierownicy się boją upominać a ja mam dosyć. Czy naprawdę jedynym sposobem jest donos? Proszę o odpowiedź centralę. Co dalej zamierzacie robić?

Obiektywny jeszcze bardziej

Sam sobie zaprzeczasz. Opisujesz wszystko w czarnych barwach a dałeś namówić się na 3/4 etatu. Jeśli ktoś tu kogoś nie szanuje to ty sam siebie. Zakładając że piszesz prawdę.

@Nic nie ma

Nie rozumiemy stwierdzenia, że brak jest maseczek skoro mamy ich zapas. Wystarczy zgłosić to do HR. Prosimy o maila, doślemy maseczki.

Nie wiesz tego
@Obiektywny jeszcze bardziej

Czasami jest tak że odchodząca osoba robi tyle załodze problemu że chcąc by feer zgadza się na miesiąc na coś w ten deseń. Grafiki są i tak nierealne a po odejściu osoby nawet planu nie zmniejszają bo po co.

Majka
@NEONET S.A.

Nie zapewniacie maseczek! W moim sklepie ich nie ma! Muszę na własną rękę je zakupić ponieważ wielki neonet który nawet nie płaci minimum krajowego nie chce dopłacić do środków ochrony! Wstydźcie się, to żałosne aby narażać ludzi w czasie pandemii wykorzystywać przepisy i żerować na zamkniętych galeriach wydłużać godziny pracy zabierając pracownikowi pieniądze!! Wszystkie firmy wokoło dają premie za pracę w pandemii a wy jeszcze okradacie pracowników narażając ich zdrowie - w moim sklepie każdy ma was dosyć i waszej polityki nikt nie podchodzi do ludzi mając mniej niż minimum krajowe na umowie

Obiektywny jeszcze bardziej
@Nie wiesz tego

Zasada jest prosta, jeśli ze strony firmy odczuwam brak szacunku to pakuję się i odchodzę. Bohaterstwo w stylu pozostanę przez miesiąc dla załogi na 3/4 etatu na nikim nie robi wrażenia. Niektórym RKSom i Dyrektorom z wygórowanym ego znalzałem cytat "Szanuj ludzi gdy pniesz się w górę... bo możesz ich spotkać, kiedy będziesz spadać.."

Nico
@Obiektywny jeszcze bardziej

Człowieku piękny cytat tylko nie obiektywny człowiek mógł to napisać pod postem neoklozetu. Koleżanka została RKS i wielka pani (usunięte przez administratora) i jeszcze raz dni. Czytałeś o mobbingu w trzecim regionie. I albo bądź obiektywny albo sie nie wypowiadaj.

Darek
@Nico

O czyjej koleżance piszesz? Gdzie można poczytać o mobbingu na regionie 3?

Kowidowiec
@Darek

neościema na fejsie

Rudycoolwenson

Sytuacja z roku 2017 nijak ma sie do obecnej, pare lat temu neonet byl wspaniałym pracodawcą, obecnie place sa żenujące i nieliczcie na zadne premie

Brrr

Lipa. Dawac wszyscy na l4.

Lipa
@Brrr

Ja planuje na black week:)

Nie ma takiej grupy na fejsie, z chęcią sam bym poczytał

Facebookneo

Jest grupa. Polecam jako były pracownik i tym aktualnym i szukającym pracy.

@Facebookneo

No szukam tej grupy i nie widzę, może źle wpisuje?

neościema

Tytuł w nicku

neościema

Nowa nazwa

M jak mm+

Szukaj: "neościema" na FB

Brrr

neościema - nowa nazwa. Zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.