Opinie o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CRS POLSKA (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRS POLSKA (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

Mała Mi

CRS- Września praca fajna ale kierownik,, (usunięte przez administratora) to są jakieś żarty!! Problem ma z piciem i narkotykami!! Młodzi pracownicy muszą popi####ac mając tylko 25 min przerwy a koleżaneczki kierowniczki siedzą przez 8h na (usunięte przez administratora) 4 przerwy po 30 min a w dodatku maja odpisywane godziny śmiechu warte!! Oczywiście pracownicy przychodzą pijani do pracy, gdzie nasza wielka pani kierownik o tym wie i jeszcze ich kryje bo z nimi sama piła przed pracą to jest poprostu śmieszna a ona żałosna, zróbcie coś bo to jest poprostu chore żeby na takim wysokim stanowisku był człowiek który ma problemy z piciem i tylko!. Bardzo dużo dobrych pracownikow odchodzi!!!

LALA
@Mała Mi

Hej pracowałam w crs września rok temu praca naprawdę fajna, dłużej bym pracowała gdyby nie (usunięte przez administratora) To jest jedna wielka patologia jak kierownik możesz przyjść do pracy pijany czy nacpany to są jakieś żarty.! Ze tyle czasu nikt nie zrobił z tym porządku jak taki człowiek może być kierownikiem trzeba nagrać jej zachowanie i wysłać gdzie się da niech widzą jakiś ludzi dawaja na takie stanowisko.! Brak słów!!

Buhaha
@Mała Mi

A co do wybierania liderów to jest śmiech na sali wybrała swoich pupili którzy dobrze wchodzą w (usunięte przez administratora) i skarżą jak coś źle zrobisz.. uj że nie wiedza dużo rzeczy o tym co robią ale zawsze stanie po ich stronie i nie widzi u nich błędów tylko u innych.

LakiLuk
@Mała Mi

Ta patologie powinni badać przed pracą i po pracy czy nie chleje!

Nick Nowy wpis
@Buhaha

Tam nigdy nie będzie dobrze,skoro koordynatorami i innymi zarządzającymi są idioci... dobrych i uczciwych pracowników się nie szanuje,wręcz pomiata nimi. jeden wielki syf,zastanawiam się gdzie jest prezes tej "firmy" moim zdaniem najgorsza "firma" zajmująca się usługami tego typu...zero organizacji,marny zarobek,zakaz konkurencji przez pół roku, nie wspomnę o odzieży ochronnej czy innych przywilejów,które nam przysługują,a ich nie dostawaliśmy !!!

Ell Nowy wpis
@Mała Mi

W moim przypadku bylo tak samo osoba piszaca wyzej ma racje pani kierownik z kolezankami siedzialy po 8 godzin plotkowaly smialy sie z innych ,co do alkocholu sama naduzywala i nie tylko tego typu uzywki a przy tym mieszala pracownikow w swoje zycie prywatne.

Bojkowska Gliwice Nowy wpis

Pracowałam w CRS na Bojkowskiej w Gliwicach przez miesiąc i był to najgorszy miesiąc pracy w moim życiu. Wypłata? Dramat - umowa zlecenie i najniższa krajowa, ale nie myśl że dostaniesz nawet to - jeśli nie wyrobisz kosmicznych norm to wypłata jest ucinana. Atmosfera? W sumie nie tak źle, trochę dużo ekhm... prostych, irytujących ludzi, ale wiadomo jak to jest w takich firmach. Pracowałam z dwoma koordynatorkami i o ile pierwsza - nie pamiętam imienia - była okej, pytała czy w czymś pomóc, jak sobie radzę i generalnie interesowała się pracownikami, o tyle druga koordynatorka Daria nie interesowała się ani trochę tym czy dajemy radę, czy nie potrzebujemy czegoś do pracy itp. wyznaczała (na złość) zadania z którymi sobie nie radziłam i siadała ze swoim tyłkiem na krześle i telefonie... jak czegoś potrzebowałam to z wielkim wyrzutem odrywała oczy od telefonu i miała pretensje, że czegoś nie wiem mimo, że nawet miesiąca nie przepracowałam. Jeśli chodzi o kierownika Kamila i jego zastępcę bodajże też Kamil byli spoko, nie wiem na ile te ich gadki to były wyuczone teksty dla każdego nowego pracownika, ale nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

Jakub

Praca września - dno totalne pracowałem tam zaledwie miesiąc śmiech na sali poprostu!! I te śmieszne kary! Mogę powiedzieć tyle okrada ja ludzi i nic więcej

Majster
@Jakub

Nie polecam !! Stanowisko nazywa się kontroler jakości, ale z jakością nie ma za wiele wspólnego. To bardziej sortowanie niż kontrola jakości. 3 zmiany i kasa tragiczna. Szefowa nie szanuje pracowników. Jeśli nic nie macie lepszego na oku to praca dla Ciebie, ale w tej firmie nie ma awansów, szkoleń czy podnoszenia kwalifikacji, po prostu masz wyrobić normę i do domu - oczywiście zlecenie ;)

Koleżanka
@Jakub

Kadra zarządzająca to stara ślepa niedoświadczona wieśniara , która nie potrafi sprawnie kierować i zarządzać zespołem. Często miewa humory, kieruje się emocjami i „lubieniem lub nie” pracowników. Nie ma szacunku do podwładnych i często zmusza do pracy po godzinach . Nie przestrzega Kodeksu Pracy, a i oszustwa są nieodłączną częścią jej pracy.

Koleżanka
@Majster

Zapomniałeś dodać ze jak pójdziemy do innej agencji pracy przed upływem 3miesięcy od odejścia to grozi kara UWAGA !!!! 1000 ZL BRAWO WY CRS ZA TAKĄ ZACHĘTĘ

Crs Nowy wpis
@Jakub

Nie ma mowy o podwyzkach, premiach, lepszych warunkach, docenieniu dobrej roboty i zaangażowania pracowników. Sprawa wygląda tak: masz pracować, choc nie zawsze jest praca, zdaza sie, ze przyjdziesz i powiedzą Ci, ze masz wolne do końca tygodnia i wowczas masz grzecznie wyjsc i czekac na telefon. Czasem jak przyjdziesz to Ci powiedzą, że na inny zakład masz jechać i jestes w plecy godzinę lub dwie ale trzeba być szczęśliwym, ze w danym dniu pozwalają Ci pracować. Jak poprosisz o wolne, o inną pracę lub odmowisz wyjazdu na inny zaklad to licz juz na szczęście albo dobry dzien chlebodawcy. Moze będziesz mógł pracować dalej. Czasem są reklamacje i przez bałagan kierownictwa nie mają pojęcia kto puścił bubla, a trzeba zawsze pokazac kroki podjęte żeby taka sytuacja sie nie powtórzyła. Wowczas jest ktos bez powodu zwalniany, a w papierach widnieje, ze był winny reklamacji i po sprawie. I jeszcze jedno, jak dostaniesz sms, lub na koniec dnia dowiesz sie, ze masz wolne do odwołania i masz czekać na telefon to zawsze znaczy, ze jestes zwolniony, a kierownik nie mam odwagi i jaj, zeby Ci to powiedziec prosto w oczy i postawić sprawę jasno. I nie dotyczy to tylko nowych pracowników, ale moze spotkać dosłownie każdego, nawet długoletniego zatrudnionego, wiem co pisze... Praca na chwile, na przetrzymanie w trudnej, zyciowej sytuacji i uciekać jak najdalej

Agata

@LakiLuk, chcę Ci przypomnieć, że miejsce w którym zdecydowałeś się wypowiedzieć ma charakter publiczny i funkcjonuje w oparciu o regulamin, który każdy użytkownik zobowiązuje się przestrzegać przed zamieszczeniem wpisu. Proszę Cię, żeby Twoje opinie nie były obraźliwe ani wulgarne, ponieważ tym samym łamią postanowienia regulaminu tego forum.

Lalala
@Agata

Jeżeli one sądzą że to prawda co się dziej w tej śmiesznej firmie to czemu nie mogą odpowiadać na pytania o to co pytają ludzie np. o pracę,ludzi co tam robią i co najważniejsze o kierownicze. Maja swoje zdanie więc niech je wyrażają.

Kontroler jakości

Rozmowa w Gliwicach całkiem spoko, pani odpowiedziała ogólnie o pracy i umówiła mnie na spotkanie z kierownikiem. w oddziale wszystkiego się dowiedziałem, pokazali mi hale i stanowiska pracy. stawka niska ale co zrobić, najgorsze są te beznadziejne umowy z agencjami

jakie mam doświadczenie, czy pracowałem już w kontroli jakości i takie tam

fff

Wyraziłby ktoś opinie na temat pracy w CRS w Rybniku na stanowiskach produkcyjnych itp? :)

Agata

@MAŁA MI, mam tutaj na myśli osoby zarządzające CRS POLSKA. Jeżeli zaistniała sytuacja przeszkadza w wykonywaniu obowiązków, to może warto coś jednak zadziałać.

Agata

@Mała Mi @LALA, jeżeli te informacje rzeczywiście są zgodne z prawdą, to powinniście w tej sytuacji zdecydować się na zgłoszenie swoich uwag bezpośrednio pracodawcy. Tutaj na tym forum nie powinny znajdować się wpisy o osobach pracujących w CRS POLSKA, ale aktualne informacje m.in. o warunkach zatrudnienia, które obowiązują w tej firmie.

MAŁA MI
@Agata

Do kogo mam się bezpośrednio zgłosić?

Agata

@Kuba, zdecydowanie w kwestii możliwości zatrudnienia w CRS POLSKA, odsyłam Cię do strony internetowej http://www.crspolska.com/kariera Zamieszczono tam wiele ofert pracy. Jakiego stanowiska poszukujesz? Co najbardziej odpowiadałoby Twoim kwalifikacjom? Jak ocenisz warunki zatrudnienia jakie oferuje pracodawca osobom zainteresowanym współpracą z nim?

jann

Witam Crs Polska to zwykły pośrednik ,żeby jeszcze dobrze płacił szkoda waszego czasu :P

Kuba

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie czy w ogóle potrzebują pracowników i jakich?

Agata

@Buhaha, a czy mężczyźni zajmowali takie stanowisko jak kobiety? Czy wróciłaś uwagę pracodawcy, że nie wykonywali swoich obowiązków i że kobiety są przeciążone? Czy poza tą sytuacją masz jakieś zastrzeżenia? Może są rzeczy, które Ci się w firmie podobają?

Agata

@buhaha, czy takie sytuacje często się zdarzają? Sądzisz, że kobiety pracujące w firmie wykonują zadania ponad ich możliwości? Czy na wszystkich stanowiskach mogą pracować osoby płci żeńskiej? Napisz coś więcej na temat swoich spostrzeżeń.

Buhaha
@Agata

Tak na wszystkim mogą robić kobiety . Na tym polega praca a więc ze robicie we dwie my z koleżanką Dźwigaliśmy ciężkie dachy które ważą 35,30 kg lub 25 kg całe 8 godzin i wkładać do pięter na przykład na 8 piętro a faceci tylko sprawdzali nie wiem Po co czy dobrze wypełniliśmy raporty i czy pudełko zgadza się z dachem inaczej bardzo lekkie pracę . I co najlepsze Jak przychodzi kierownictwo to nagle wszyscy Chłopacy '' MĘŻCZYŹNI '' pomagali ci nosić dachy A jak nikogo nie ma to ty jebi** jak beduin. Naprawdę nie polecam tej pracy.

Lala

Czym zajmuje sie firma CRS ?:)

Ulala
@Lala

Robieniem w *uja ludzi

buhaha
@Lala

Tym że laski dźwigają ciężkie dachy a faceci stoją i się patrzą zamiast pomóc.

Agata

Możecie coś jeszcze napisać o sytuacji w firmie? Wielu z Was wypowiada się negatywnie, jednak z pewnością zauważacie także dobre strony pracy dla tego pracodawcy. @Ulala, możesz w rzeczowy sposób opisać swoje doświadczenia związane z firmą? Wiarygodne komentarze są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

1100 zł /mc umowa zlecenie

Jacol
@Michał

I warto było? Ja juz mam "normalną" prace- umowa o prace, płatny urlop, wszystkie składki, przywileje, nikt nierobi za białego murzyna, wypłata zadowala, nie 1100 zl za prace na produkcji to jest śmiech po prostu, ludzie szukajcie normalnej pracy na umowe i olewajcie takie śmieciówki, szkoda waszego czasu i sił, ja sie sam sobie dziwie że tam pracowałem.

Logik
@Michał

Jaka placa taka praca

Agata

@Jacol, czy nie ma żadnej szansy, by otrzymać umowę o pracę? Jak długo byłeś zatrudniony w CRS? Może kwestia wynagrodzenia zależy od stażu pracy w firmie? @CRS, piszesz, że pracownicy z Polski są zastępowani zagranicznymi- rozumiem, że występują masowe zwolnienia i duża rotacja? Czy firma aktualnie przyjmuje też osoby bez doświadczenia zawodowego?

Jacol

Nie polecam pracy w crs, pracowałem pod tą pseudo firemką- umowa zlecenie, najniższa krajowa, brak jakichkolwiek dodatków do wypłat, brak perspektyw na rozwój zawodowy, traktowanie jak białych murzynów, z kontrolą niema to nic wspólnego, zapie...lasz wśród pracowników którzy są zatrudnieni w firmie na normalnych umowach i mają wszystko i o wiele wieksze stawki, a ty na zleceniu firmę tylko "wspomagasz" przez crs, dostając za to grosze i nic pozatym, co za sens tam sie zatrudniać, lepiej złożyć papiery do normalnej firmy z porządną umową a nie gnić tam jak jakiś śmieć.

CRS

CRS - Szukają murzynów do pracy w Gliwicach na zakładzie Opla . Pracownicy opla którzy zarabiali 3800 netto zastępowani są Ukraińcami chyba że kogoś interesuje 1500 zł na śmieciówce - takie są fakty

Agata

@Zainteresowany, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w CRS POLSKA? Zdecydowałeś się już aplikować? @sekend, dziękuję za Twoją wypowiedź. Naświetliłeś wiele istotnych kwestii i z pewnością osoby zainteresowane pracą w CRS POLSKA mają pełniejszy obraz sytuacji w firmie. Czy na forum znajdzie się więcej pracowników CRS Polska w Gliwicach? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Czy firma rekrutuje na jakieś stanowisko?

sekend
@Zainteresowany

w Sosnowcu non stop

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRS POLSKA (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w CRS POLSKA (zakończona działalność) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRS POLSKA (zakończona działalność)