Opinie o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dajar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dajar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

keneso

Firma w ktorej pracuje jest hermetyczna nikogo raczej nie przyjmuja i od dawna nikt sie nie zwolnil magazynier kumpel moj ma 11 letni staz i zarabia 2400 netto podwyzke mial 2 lata temu w tym roku ma dostac ok 100 podwyzki lepiej tylko zarabia kierownikjego zastepca i szef no i ja. Nie chwale sie zarobki srednio ok.4000 zl netto to nie jest kosmiczna kwota. Zreszta pracuje ok 5 lat tutaj wiec trase sobie wypracowalem aczkolwiek tez duzo dostalem od zera nie zaczynalem.

fero

keneso a w jakiej firmie ty robisz, że tam chwalisz ? Szukają magazynierów mozę

do serhio

jeśli będziesz mial kiepski miesic to sam odejdziesz 700 zł to nie jest spory pieniądz ale ponad 2000 jest cieæko zarobic naprawde tak skonstruowany jest plan prowizji niestety. Zarobki w Dajarze można porównać do kasy w Tesco czyli nie zdechniesz ale tez nie odłożysz dla początkującego ph może ujdzie ale jak masz 30 parę lat i trochę doświadczenia to naprawdę niewarto a to dziwne bo Dajar to potentat na rynku agd Florentyna czy Top Vitro razem nie maja takich obrotów. Zresztą spobuj jak uznasz ze to nie to szukasz dalej

dla erwina

Erwin dla jednego 700-2000 zł to mało ale zawsze się ktoś znajdzie i jak tylko się pojawi wolne miejsce sporo osób się zgłasza do pracy. Samochody i komórki dają do wykorzystania no ale teraz za 30-40zł mies. komórke masz swoją bez limitu a samochodem po zakupy nikt Cie nie złapie i nic nie zrobi. Dziwi mnie jednak że nie ma systemu takiego bardziej agresywniejszego sprawiającego że chce się pohandlować. Tzn. słaby miesiąc -mizeria kasa i jeszcze 2,3 miesiące takie i aut. przeciętny miesiąc-również nie za duża kasa dobry miesiąc-ledwo przeciętne pieniądze bardzo dobry miesiąc -przyzwoite pieniądze ale nie dobre i super rewelacyjny miesiąc-dobre pieniądze powinno być bardzo dobry miesiąc i tak samo z kasą i super rewelacyjny okres np.maj i znowu taka sama kasa Wtedy chce się działać i być w elicie wyróznianym tak działają dobre firmy zatrudniające bardzo dobrych ph. Naprawdę to działa bo mnie tak wygradzają zrobiłem w ubiegłym roku rekordowy w Polsce obrót w dobrej firmie i dostałem netto 8500 zł a średnia pensja to 2500 - 3500 .

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik ds. planowania i przygotowania produkcji oferowane przez firmę Dajar Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
dajar 2007

Praca na magazynie na wzorcowni podobna jak w innych hurtowniach zarobki przeciętne i dosyć podobne max do 1800 zl najlepsze pieniądze zarobi kierownik hurtowni. Przedstawiciele mają taki przelicznik ze mogą zarobić 700-20 00 zł więcej to raczej niemożliwe wydaję się że najmniej dajar ma do zaoferowania ph przy słabym miesiącu mniej niż najniższa a przy bardzo dobrym ledwo ponad 2000 zł.

keneso

Acha opowiedz Panu Bogu o swoich planach i marzeniach w Dajarze a Ciebie wyśmieje.

keneso

Marto musisz wiedzieć parę rzeczy.Pandy doskonale pamiętam bo jedne z pierwszych do mnie trafiły.Samochód w 2004 rewelacyjny dobrze się siedzi w miarę wysoko 4 osoby mogą podróżować przyzwoicie jak na fiata to bardzo dobry silnik i jeszcze parę dobrych ale...No właśnie mamy 2015 te samochody są już zajechane i to konkretnie ewentualnie warto zostawić jedną sztukę jeśli będzie gdzieś dzwon to może funkcjonować jako auto zastępcze.Ta firma nie inwestuje powinna kupić kilka fabii w dobrej wersji z gazem lub diesel dla ph którzy robią sporo km ale nie lepiej się tłuc zajechanymi Pandami. Wreszcie kolejna sprawa kilka osób jeżdzi własnymi samochodami.To już załamka i konkretna porażka te czasy już się skończyły bo nikt nie dostaje dodatku do własnego samochodu a musi on wynosić około minimum 3000 zł rocznie za ubezpieczenia przeglądy nie liczę amortyzacji i zużycia.Ludzie szanujcie się niech Darek Jarosław i Roman pierdolną się w głowę bo za chwilę ph będą jeżdzić rowerami ta firma naprawdę stoi juz na głowie.Po przenosinach z Dajaru znalazłem prace jako ph w kosmetykach i chemii.Do dyspozycji Skoda fabia 2 i opłacany parking free telefon bez limitu i pensja około 1500-2500zł najlepsze miesiace to kwiecień aż do września potem od pażdziernika do marca gorzej czyli tyle co w Dajarze z największym trudem. W firmie do dyspozycji były też Skoda Fabia 1 i Toyoty Yaris -fajne samochody. Konkursy 3,4 razy w roku do wygrania 37 cali jvc (nie udało się) ,telefon Nokia (tu jak najbardziej),kilka flaszek 0,5 ( tu też sie udało) no i pendrivy,słuchawki,depilatory itp. I ta firma trzeba powiedziec też jakoś super nie płaciła.Teraz jesem znów ph ale w mocniejszej firmie kosmetycznej zarobki najsłabszy miesiąc-1900zł najlepszy miesiąc 3800 oczywiście netto.Jeżdzę nowym Aurisem.I od razu powiem aby dobrze zarobić trzeba się mocno postarać klienci słabo płacą a konkurencja duża każdy chcę swój kawałek ciasta sprzedać. Ale Dajar w tej chwili to załamka i to poważna sieci czyli hipermarkety tragedia bo wszystko oddają i zwracają i Ciebie ph mają w (usunięte przez administratora) a to co trzeba szykować i zlecić do zwrotu odliczają Makro bankrut sprzedaje tylo co kot zapłakał a trzeba tam jeżdzic co 2 dzień a na detalu 10-12 godzin 5 dni w tygodniu i lajtowa sobota pare godzin po miescie i pensja max do 1800-2200 zł przy własnej działalności i swoim smochodzie w niektórych przypadkach. Proszę szanujcie się jeśli macie doświadczenie pewność,siebie to Dajar to nawet nie absolutne minimum. Najlepsi i najmocniejsze firmy płacą Ph naprawdę dobre pieniądzę kolega ma tak stworzony podział ze jesli pohandluje koło wytycznych to zarabia około 4000-6000 zł i to jest do zrobienia a jeśli zrobi plan i go przekroczy o 15-20 % to 10000 netto na rękę dostaję tzn wypisuje fakturę na 13000 tys i zostaje z tego 10tys. np.zakładam że macie rewelacyjną trasę super najmocniejszych klientów i super teren i obrót miesięczny 400tys. zł (chociaż wiem że to abstrakcja) to pensja będzie oscylować około 3000-3300 netto. W mojej firmie przy tym obrocie dostałbym około 7000 netto plus pakiet nagród. Także Pan Azbest ma racje uciekać nie wchodzić do łajna szukać dobrego pracodawcy.

oszukany

Zakupiłem w BIEDRONCE sprowadzany przez was totalny bubel, pod nazwą "Torebki próżniowe na żywność" model 308623. Pomijam cenę, ale chyba z Chin sprowadzacie towary u nich nawet odrzucone? Jeśli takie macie "towary" w swoich hurtowniach, to prawdopodobnie i takich chcecie zatrudniać pracowników. P.S. Regulamin akceptuję nie czytając go, bo prawdopodobnie niepochlebne, acz prawdziwe opinie nie są przez Was publikowane.

Julio

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Dajar Sp. z o.o.? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? DAJAR HOME&GARDEN. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska: SPRZEDAWCA; ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5697188?keywords=&region=

keneso

Tak najzupełniej szczerze firma nie zapewnia wszystkim samochody firmowe a te które jeszcze sa czyli Pandy z 2004 roku sa już wiekowe.Nowe się pojawily ale nie dla wszystkich. Szczerze to oplaca się pracować ale pbrot musi oscylować ponad 300-350 tys zl wtedy pensja oscyluje koło 2200-2500 nie jest to firma która docenia PH według mnie uciekać i szukac czegos lepszego.

ph

Czyli dla mnie dobry obrót 250 tys razy 1,2 daje to ponad 3000 zł minus Zus 1100 zł i minus od tego 200 zł podatku zostaje 1700 zł. Faktycznie zarabiam zaku.wiście dużo po prostu obłęd.

Ehhh
@ph

bzdury człowieku piszesz, za moich czasów przedstawiciele zarabiaali w okolicach ok 8 tys a było to 10 lat temu, na detalu nie mieli 1 procenta tylko więcej chyba ze sieciówki wtedy mieli 1% ale hipermarkety biorą mnóstwo towaru, żaden PH nie bedzie pracował za 2000

TheMencja

Nie polecam nikomu, uklad ukladem uklad uklada ogolnie nie docenniaja tam ludzi ktorzy chca pracowac i zostaja tylko osoby ktore maja tam kontakty. A najlepiej jak jest sie zgrabna laseczka z fajnym biustem wtedy masz szanse zostac. Jak maja ogien przy tylku to na gwalt zatrudniaja 100 - 200 osob a po miesiacu max dwoch wszyscy leca bo udalo sie zdazyc.

xxxx

nie polecam!!duzo obiecuja a co do czego przychodzi to Cie zwolnia. obcinaja za byle co. zarobisz prawie 3tyski a na reke dostaniesz jakies 2113 bo za duzo nadgodzin robisz. a sami kaza przychodzic predzej badz zostac dluzej

Lord

Wystawiam bardzo negatywny, ponieważ kupujesz coś ze strony internetowej a poźniej okazuje się że tego towaru nie ma a ty czekasz na przesyłkę jak idiota. Nie polecam i ja już nigdy tam nie kupie !!!!!!!!!!!!!!

OMO

Jedyny plus pracy w Dajar to, ze płacą na czas a to się ostatnio rzadko zdarza. Atmosfera tragiczna, nikt nikomu nie pomaga, każdy chce być najlepszy, kompletny brak integracji między pracownikami nawet dla dobra firmy. Brak socjalu (nie licząc wigilii). Praca dla odpornych na stres związany ze złą atmosferą, ciągłym narzekaniem. Jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę jest ok. Najlepiej z nikim nie rozmawiać, nie spoufalać się bo mogą być z tego kłopoty.

zalezy moze co sie wykonuje w tej firmie. jezeli chodzi o PH to w tej branzy lepszych zarobkow nikt nie ma. wlasna dzialalnosc gospodarcza ale dobry PH spokojnie ponad 10tys zarobi.

ph

PH zarobi 10 tysiecy zł. Wolne żarty prowizja 1.2% razy 1 milion obrotów oczywiście netto bo firma tak liczy obroty.Daję to pensję netto 12 tysięcy minus Zus około 1100 zł od tego jeszcze podatek dochodowy 300-600 zł czyli razem niespełna 2000 zł. Faktycznie zostaje 10 tys, zł tylko człowieku zrób w tych czasach bańkę obrotu netto to fikcja. REalne obroty to około 200 tys a najlepsi 400 góra 500 tys zł. Faktyczne zarobki PH to 1000zł do 3000 góra 4000zł

ph

Bzdura jesli ph zarobi 10 tys. to menadzer ph który ma kilku handlowców pod soba zarobi 20 tys. kierownik hurtowni okolo 25 tys. ... bzdury bzdury bzdury jaka prawda ph 1,5 do 3 tys obroty sa wazne menadzer 3 do 8 tys obroty... sa wazne kier hurtowni od 3 do 10 tys. obroty...

Produkcyjny

system socjalny w DAJARZE........... bo padnę....., tam człowieku nawet paczek na święta dla dzieci pracowników nie ma... Ale za to raz do roku możesz się n----ć w kowalu do oporu ;) na firmowej imprezie

Jarek

odpusc sobie- to jest cyrk na kółkach

gnitka
@Jarek

zgadzam się że tam jest bałagan i harówka jak ktoś się odezwie i nie tak powie do szefostwa leci z roboty na pysk wiem bo robiłem w tej firmie.

olo

Witam chce poszukac w tej firmie dajar prace jak tam jest jakie zarobki max czy tam sa placone nadgodziny ???? podobno niezle mozna tam zarobic z tego co wiem prawda to ??

kolo

Zostaw merytoryczną opinię o Dajar Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Dajar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dajar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dajar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dajar Sp. z o.o.