Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

sklepowa

u mnie nie ma tez papieru:) jaja jak berety

słodka paja

macie worki do chleba? .....aha i uwazajcie na tajnych klientów :):):) robią z nas wariatów:) juz nawet nikt nie chciał byc tu kierownikiem....pozdrawiam laski

słodka paja

siema laski co taka cisza po zebraniu nikt nic nie pisze?:) boicie sie :) ??hahaha:) u mnie na sklepie sama przynosze papier toaltowy a jak jest u was?

cukiereczek

alez pochwały sie sypia na forum na temat firmy... ciekawe kto to napisał bo napewno nie zaden pracownik tej firmy :)... nie bawem 10

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
martadela mortadela

ogólnie to jestem po kierunku i kursach związanych z pieczeniem ale jakoś w bydgoszczy pracy znaleźć nie mogę, czy w takim razie mam szansę na zatrudnienie w tej piekarni? nie wiem też jak by się na to zapatrywali że kobieta chce być piekarzem, no sami wiecie jak na to w tej branży patrzą. a ładnie się u nich zarabia?

qwert

i co taka ciszza na forum nie macie pracownicy neta czy liczycie na paczki na swieta na pewno beda wieksze niz rok temu za 25 zlotych byly ale niektorzy sie ciesza i chwala sobie ta WSPANIALA FIRME pozdro dla garstki normalnych piszcie ludzie co sadzicie o tym wszystkim nie wyczaja kto pisze choc twierdza ze moga he he

może czas popisać trochę i innej firmie niż krys-and np.grochola ,która mnoży się jak stonka w Bydgoszczy ludzie wiecie jak ciężko jest o prace z normalną umową ,jak można wiecznie srać w swoje gniazdo ,ci co tu wypisują powinni schować głowy w piasek prostaki i tyle.

jolo

Nigdy wiecej nie zamówię w tej piekarni nawet kanapki... masakra a przedstawiciel ? Niekompetentny... skąd oni go wzięli ? z Madagaskaru czy jak ? porażka... Zamawia sie tyle ile sie wie że się sprzeda a on daje po 5 drożdżówek na 500 ryja

viola

Najgorsza firma od jakiej zamawiałam kanapki, drożdżówki itp... nie mówiąc o przedstawicielu PORAŻKA !

kkk

Pracowalem w latach 2007-2009 i nie moge zle wspominac pracy u P.Andrzeja ktory jako szef byl i na pewno jest wporzadku.To nie szefostwo a sami pracownicy maja wine.Otorz jak nadmienilem pracowalem jako pom.piekarza nie powiem narobilem sie,bylem zatrudniony na umowe o prace jako niepelnosprawny.Pracowalem w piekarni na ul, Rysiej z z banda gowniarzy,zlodzieii i cpunow nieokrzesanych co potrafili nawet przy narabianiu pieczywa pluc i smarkac!Mam tylko ogromny zal do P.Kierownika/gowniarza/ gdy zachorowalem i po powrocie z choroby wrocilem do pracy,wreczl mi wypowiedzenie o godz.24 i to w Fordonie ze nie mialem jak wrucic do domu a mieszkam na Bloniu.Mysle ze tego Pana /CWOKA-CYCA juz nie ma/ Bo na pewno bym wrucil i dalej pracowal.Moi drodzy co do socjalki to za mojej kariery bylo super! Na Gwiazdke super talony i spodkanie w Klubie LOTNIK! Wielkanoc paczki z srodkami czystosci.Nie nazekajcie bo traficie jeszcze gorzj.Wynagrodzenie jak wszedzie! Pozdrawiam!

Gosciowa

To prawda ze krys and bankrutuje, ze cukierni juz nie ma i ze to wina dyrektorki? Ale jaja. Pracowalam tam kiedys i bylam w szoku jak uslyszalam takie newsy.

TOMEK

zapraszam do piekarni JAN-DAR w zamościu koło bydgoszczy, tam dopiero jest jazda i (usunięte przez administratora), to co się dzieje u was to pryszcz!!!!!!!!! słyszałem że szykują się zwolnienia w krys-and.

igor123456

Socjal mmmm!!! Kuken do kodeksu pracy, a tu niespodzianka prawo pracy druga niespodzianka Urząd Skarbowy trzecia, i można by było tak kukać i kukać i można odpowiedzieć co!!!!! 1.Odliczenie socjalne na każdego pracownika 2.Suma około 1100 polskich złotych na każdego zatrudnionego pracownika 3.380 złotych jest zwolniony podatnik Można by tak wyliczać i wyliczać, a co z tego ma pracownik- 2 chleby i ciasto za 3dych. Należało by się przyjrzeć co z reszta kasy za socjal. Może wczasy ………. . może te pieniążki ulatniają się w inny sposób. Czy ktokolwiek z pracowników orientuje co się dzieje z tą kasą. Niechciał bym nikomu ubliżać ale nie narzekajcie bo pracujecie jak te (usunięte przez administratora)Pracownicy starszego pokolenia pamiętają, wczasy pod gruszą, paczki na święta no i cebula i ziemniaki oferowane przez związki zawodowe, no i co dymokracja( bogaty (usunięte przez administratora)biednegi). Pozdrawiam najlepszego w 2014. Fan pracowników Krys-And. Sory rozpisuję się na waszym forum , a nie znam waszej firmy, będę musiał kuknąć do waszych sklepów to może coś więcej o was/do was napiszę.

igor12345

Nie wiecie co zrobić, napiszcie do PIP (Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy 85-012 Bydgoszcz, Plac Piastowski 4a tel. 52 321 40 04) lub tel. do Inspektora 602645592, albo załóżcie Związek Zawodowy (po cichu tak by pracodawca nic nie wiedział-10 osób na komitet założycielski i do sądu zarejestrować i wziąć się za pracę) i już. Jeśli mówcie, ze jest tak jak jest to trzeba działać, a nie narzekać. Weźcie sprawy w swoje ręce i zróbcie cos z tym. Narzekanie na przełożonych nic nie da bo oni wykonują wytyczne właścicieli. A jak będą bierni to na bruk. Jestem z Wami. Wesołych Świąt. Pozdrawiam wszystkich

pogodna

Witam. Propozycja dla wszystkich niezadowolonych sprzedawców zmieńcie firmę na taką, która da wyższe zarobki i wyższy socjal. Porządna pisze, że paczka za 30 zł. "to śmiech na sali", nie widzę problemu zrezygnuj z tej paczki.

h wie kto
@pogodna

jak jestes tak zadowolona to ok ale daj sie wypowiedziec na moje oko 95 % ludzi ktorzy siedza tu albo z przyzwyczajenia lub dlatego ze nie ma za bardzo innej pracy broni kali swojego bialego pana i wladcy co wiecej takich jak ty i wroci feudalizm co za podejscie i szacun do samej siebie chwalisz sie rodzinie znajomym jaki bonus dostajesz za rok pracy? ah przepraszam mocno jeszcze (usunięte przez administratora)2 chleby sa ha ha ha jak czujesz ze to ok ze strony firmy to gratuluje pozdro dla fajnych sympatycznych ludzi ktorzy sa jeszcze w tej firmie ktora nie jest do konca zla ale zmienia sie coraz bardziej w zla strone piszcie ludzie boicie sie czy nie macie czasu

porządna

Witam Mam pytanie do szefostwa czy my jako pracownicy-sprzedawcy możemy więcej zarabiać.Żenada są naprawdę rentowne sklepy gdzie si (usunięte przez administratora) A wynagrodzenie najniższe.Szkoda że nasz socjal na święta jest Bardzo skromny.Śmiech na sali paczki za 30 zł.A jeśli chodzi o panią kadrową-księgową to masakra.Kobieta nie przyjemna

klient

Kochani forumowicze, nie wiecie co zrobic, napisxcie do firmy grupowo, albo zlozcie anonim do pipu i juz. Jesli mowcie ze jest tak jak jest tzn, ze trzeba dzialac a nie narzekac. Wezcie sie w garsc i zrobcie cos z tym a tak z drugiej strony dzis gdziekolwiek sie pracuje jest (usunięte przez administratora) i jedno wielkie (usunięte przez administratora). Jestem z Wami. Pozdrawiam wszystkich

sprzedawca

pozdrowienia dla wszystkich czytających forum .Fajnie że ktoś tu częściej zagląda .

@sprzedawca

Oprócz syna , córki i wnuków to wszyscy mają umowy

pokaszcie chociarz jednego pracownika ktury pracuje krys-and bez umowy o prace

pozdrowienia dla pracowników krys - and

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.