Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

krysia

Jak zazdroscicie to tez startujcie na kierownika to sobie malym fiatem pojezdzicie!!!!

Ktoś mniej ważny :)

Popieram :) Dlaczego małe fiaty jeżdżą puste?! Do roboty te nierobotne panie zagnać...

KTOŚ WAŻNY ;)

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE ! BRAK PODWYŻEK, BRAK TALONÓW NA ŚWIĘTA. FIRMA NIE DAJE PRACOWNIKOM KOMPLETNYCH UBRAŃ ROBOCZYCH, BUTÓW, POLARÓW, CZAPEK. W SEZONIE ZIMOWYM KIEROWCOM NIE PRZYSŁUGUJE CIEPŁY NAPÓJ, LATEM NIE DOSTAJĄ WODY. SAME DZIWNE ZAKAZY... FIRMA INWESTUJE W KIEROWNICTWO A NIE W PRACOWNIKÓW, PANUJE [usunięte przez moderatora]! [usunięte przez moderatora]TRACI FIRMOWE PIENIĄDZE: WYSYŁA PRACOWNIKOM SMS-Y ZE ZGODĄ NA DEPUTAT NA 1 PĄCZKA. KOSZT TEGO SMS-A TO KOSZT WYPRODUKOWANIA 1 PĄCZKA WŁAŚNIE! [usunięte przez moderatora]GDZIE JEST SENS TAKIEGO POSTĘPOWANIA I TO ROK ROCZNIE! ŻENADA! I TA NIEMIŁA KADROWA...

ciuchy robocze to sobie kup sam a od [usunięte przez moderatora]sie o..... bo wy tam tylko pijecie wódke za robote sie wezcie na [usunięte przez moderatora]

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

kanapek popieram Ciebie w calej rozciaglosci Ciekawe czy dostajecie od firmy ciuchy robocze a co najwazniejsze to te posty powinno czytac szefostwo i ta [usunięte przez moderatora] [niby koordynatorka tego bajzlu a te [usunięte przez moderatora] to mysle ze sa takie uczciwe jak pisza

Kanapek

Podwyżki były,ale ich nie widać,bo wszystko drożeje z dnia na dzień.Płacone mamy za godziny pracy a[usunięte przez moderatora] jak w akordzie.I to nie wszyscy bo na układy nie ma rady. Może szefostwo i kierownictwo nie wie o wszystkim co się dzieje w zakładzie?,albo nie chcą wiedzieć i na niektóre sprawy przymykają oko bo tak jest im wygodniej? Tego jeszcze nie wiemy.Pozakładali w samochodach GPS-y i kontrolują kierowców czy nie skręcają na boki a na bardziej istotne sprawy to już nie ma czasu i pieniędzy.Po co naprawiać wózki do bułek i chleba? a niech się robole męczą za te swoje marne grosze które zarabiają.Wózki z foremkami strach ruszać bo się wyginają na wszystkie strony,dziury w posadzce i w dachu w magazynie(jak pada to tam jest pełno wody i ślisko jak na lodzie) to wszystko grozi w każdej chwili wypadkiem,ale kogo to obchodzi? Liczy się tylko to aby wszystko było zrobione i wysłane do sklepów.A w sklepach też nie jest wesoło,ale o tym to już niech się wypowiadają koleżanki które tam pracują a z tego co wiem to mają o czym pisać. POZDROWIENIA dla koleżanek i kolegów.

panda

jestescie[usunięte przez moderatora] tak to juz jest jak sie nie ma ambicji to sie robi w krys-and. cieszcie sie ze dostaliscie race w naszej firmie, margines spoleczny o zbyt wygorowanych zachciankach sie odzywa... robic i pysk zamknac.

K-CA :)

Założyli GPS-Y jak już :P Żałowali na zimowe opony :P Teraz to się pracuje :) I tak będziemy jeździć już zawsze. Szkoda stracić prawo jazdy za chleb :P I za tę pensję... Ciekawe czy mają oszczędności na paliwie od tego czasu? :) Pewnie abonament przewyższa koszty paliwa sprzed montażu tych fajnych urządzeń ") Nikt nigdzie nie jeździł, asortyment był zawsze na czas na sklepach, gnało się, gnało :))

SKLEPOWE :)

Odkąd firma pozakładała kierowcom dźipiesy to dostajemy coraz później towar. tłumaczą się tym, że jeżdżą zgodne z przepisami. Nie mamy czasu na wyłożenie asortymentu... Coraz gorzej.

Ktoś

to ze na sklepach nie ma nic to swoja droga ale to ze jej zasranym obowiazkiem jest dostarczanie nam kwitkow od wyplaty i kwitkow odnosnie oplacania ubezpieczenia to druga sprawa to ze my mamy swoje obowizki to wiemy ale zaklad ma rowniez obowiazki wobec nas a kierowniczka rowniez moze juz czas aby faktycznie do tej firmy zajrzala PIP moze wkoncu dowiemy sie ile powinnismy zarabiac co miesiac przy stalej pensji a nie tak jak do tej pory z mieisac na miesiac mamy inne zarobki a[usunięte przez moderatora] to swoja droga popieram bo jest taki artykul w kodeskie pracy to ze kazda z nas ma inna pensje stala przy wykonywaniu tej samej pracy to juz jest tzw [usunięte przez moderatora]Pozdrowienia dla wszystkich Madrych

Ktoś

czy to wazne ile zarabia na pewno ma wiecej niz my najwazniejsze ze nie potrafi wywiazac sie ze swoich obowiazkow a od nas bardzo duzo wymaga . a podobno ona jest taka spokojna i mila dla wszystkich a w sklepach brakuje od spinaczy po kalki dlugopisy teczki co sie bede rozpisywac praktycznie brakuje wszystkiego Hania to chociaz dwa razy w miesiacu przyjezdzala na sklepy i to o co ja poprosilysmy np o cos co bylo nam potrzebne z kadr to zawsze mialysmy dostarczone do sklepu a przy tej Gwiezdzie to neistety musimy [usunięte przez moderatora] na[usunięte przez moderatora]po byle drobiazg cza[usunięte przez moderatora]W zastanowic sie nad podejsciem do swojej pracy i zaczac wymagac najpierw od siebie

pozdwyzki? jakie podwyzki? kto dostal to dostal to po pierwsze, a po drugie, nawet ci co dostali to uwazaja ze i tak za malo. po porostu po raz pierwszy zaplacili za udreke w tych warunkach pracy, i za godziny pracy. to nie podwyzka, to dodatek jak z MOPSu - żenada, gdzie socjalne, gdzie konkretne pieniadze na swieta, bony, wczasy pod grusza? gdzie to wszystko jest? a ten balwan na sylwetra nawet wysmiewal sie z pracownikow - PARODIA ! jednak pic to trzeba umiec..

PRACOWNICY

PROSIMY O BEZPOŚREDNI KONTAKT PRZYNAJMNIEJ MEJLOWY DO PANA [usunięte przez moderatora]:)

crazy men

ta vfirma pojdzie na dno tylko i wylocznie przez zarzadcow czyli dyrekcji wraz z pomocnicami,ci ludzie nie dbaja o firme lecz o swoje zyski glowny boss chyba jest slepy!jak firma nie morze miec dobrego przedstawiciela!normalnie banal mowie wam! pozdr.

:D

tak skrawki ciasta te z brzegu blachy i talon za 92 zl minus podatek - WSTYD !! a od nowego roku zwolnienia bo [usunięte przez moderatora] ma nowa pannę :)

dostaniemy na swieta cos ???

Ty sobie naobiecujesz. U[usunięte przez moderatora]j bÄ?dziesz robiÄ? po 12 godzin ale to bÄ?dzie p???? etatu. Na kwitku dostaniesz 500 drugie 500 do rÄ?ki. A jak zachorujesz to dostaniesz tylko 500. Taki tam raj.

[usunięte przez moderatora] VEDZIE FIRME ROZWIJAC - ROZBUDOWYWAC - ZADZWONILAM I SIE ZAPYTAŁAM CZY PRZYJMUJE LUDZI Z KRYS-ANDU ( BO SLYSZALAM ZE MAJA UMOWE ZE SOBIE LUDZI NIE PODBIERAJA Z SIWYM) A ONA NA TO ZE NAS TO Z CHECIA PRZYJMNIE :):) WIE CO SIE DZIEJE W FIRMIE I Z CHECIA PODEJMNIE WSPOPRACE Z BYLYMI PRACOWNIKAMI KRYSU I OGOLNIE TO WYSMIALA TEORIE W/W I MOWI ZE TEZ TO SLYSZALA HIHIHI "WROG MOJEGO WROGA JEST MIOM PRZYJACIELEM"

KIEROWCA JUMPERA

FAJNIE SIĘ CZYTA WASZE WYPOWIEDZI ALE NIEKTÓRZY PRZEGINAJĄ ZASTANAWIAM SIĘ A NAWET WIEM ŻE NIE BĘDZIE DOBRZE DOPÓKI WSZYSCY NIE WEZMIECIE SIĘ W GARŚĆ I NIE POWIECIE GŁOŚNO CO WAS BOLI WSZYSTKICH CHYBA NIE WYWALĄ .POZDRAWIAM GORĄCO WSZYSTKICH (tych co mnie lubią i nie lubią) narazie

&&&&&&

nie pasuje nie pasuje prawda ktora ludzie pisza a za takich inteligentow i dobroczyncow sie uwaza elita tak zwana ale jezeli kasuja komentarze to wiedza o co chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.