Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

frania

Hej który według Was osób pracujących na wtrysku najbardziej odpowiadał z kierowników?Czy: [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam wtrysk :) Trzymajcie się cieplutko

ttttttttttttttttttttttttttttttt

numer do kadr :[usunięte przez moderatora]

zeciaak

Siema, jakiś kontakt do tej firmy jest? Nigdzie nie ma ani numeru telefonu, maila strony internetowej nic...

prettlowski smiec

zrobmy plebiscyt na najladniejsza kobiete zmiany "A":)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
zwyczajny pretel

Spojrzenie ma intrygujace.Pozdrawiam wszystkie babeczki ze zmiany "A";)

zwykły

Gallu anonimie,ploty plotami ale chyba sam musiał byś się zastanowić nad tym która to Twoja KOBIEAT?.DZIEWCZYNA?KUMPELA?.....a swoją drogą co do KUMPELI??też niechciał bym wpaść jej w ręce,pozdro:)

adekwatny

Galu anonimie ja z ta Twoja kumpela to schecia bym sie umowił;)lecz to taka baba z jajem ,ze do niej az strach podejsc.Nie raz widziałem jak [usunięte przez moderatora] kogos za ploty.

pracującadłużej

pracuję trochę w tym całym pretelku i widzę,że z dnia na dzien, z tygodnia na tydzien itd......jest coraz gorzej niestety,ludzie odchodza przychodza następni i tak w kółko....niedobrze mi się robi jak czytam te wasze wypociny,żale,pretensje i dużo by wymieniać!!!ludzie zajmijcie się swoimi sprawami a nie gdzie się człek nieodwróci,nieobejrzy tam ploty ploty i jeszcze raz ploty rada ode mnie komuś taki stan rzeczy nieodpowiada?niepasuje? zawsze może zmienić otoczenie,pozdro ode mnie dla wytrzymujących:-)

gall anonim

To jest to ze nie musze wybierac jedna to moja dobra kumpela Ktora znam dluzej niz pracuje w pierdlu,a druga to moja KOBIETA ale i tak plotkary zawsze beda robily sesacje bo dalem mojej dziewczynie buziaka przy maszynie.żałosne

miska

a ja chce powiedziec swojej BYLEJ brygadzistce z wtrysku , ktora uwazala, ze poza PRETTLEM swiat nie istnieje i lepszej pracy nie znajde BA WOGOLE NIE ZNAJDE!!. Chce jej powiedziec, ze znalazlam super prace 2300 brutto, od pon do piatku a moj brygadzista to najlepszy czlowiek na swiecie!!!! Pozdrawiam

o!

A kto by nie chciał?

ese

Proszę niech mi ktoś wytłumaczy po co w tej firmie takie osoby jak [usunięte przez moderatora] zwane dalej Paniami od Szkoleń!!!! Skoro odkąd tu pracuje śni jednego szkolenia nie miałam (chyba że przez innego pracownika produkcyjnego) a jeśli już do mnie podeszły to kazały dokumenty podpisać i po sprawie? Chciałabym taka pracę wykonywać nic nie robić i jeszcze zarabiać na tym......

Real

Macie coś z garem. I jak tu pisać coś konstruktywnego, nie ma co zniżać się do tego poziomu.

obiektywny

Jedna jest ładna ,druga brzydka sam oceń, która z nich chesz.Ja bym przy takim zestawieniu sie nie zastanawiał.

gall anonim

A pozatym to po prostu za byle czym i za byle kim się nie uganiam

gall anonim

mm - 2013-05-15 10:18:30 oj tak ma swoich pupili,to widac az dwoch,szczegolnie jedna biega jak piesek za nim......ponoc dostala awans......na magazynie hahaa najśmieszniejsze jest to "ponoć"plotkary i plotkarze,którzy zamiast wziąść się do pracy tylko plotkują w kółko o innych ten to tamta tamto,a ja i tak wiem że każdy po 15-tym biegnie do mamusi pożyczyć trochę siana bo za pretlowską wypłatę to można się przez weekend tak sobie pobawić,boli was to że można mieć coś więcej i być ponadtym całym [usunięte przez moderatora] życiem,wy marne ofiary losu zacznijcie coś robić ze swoim życiem a nie plotkujcie za plecami innych wy zazdrosne małe śmierdzące brudne brzydkie i śmieszne [usunięte przez moderatora]

OPTYM

DLUGOLETNI I AAA PRACUJE DLUZEJ DLA FIRMY PRETTL NIZ WY I Z DOSWIADCZENIA WIEM ZE JEDNAK CZASEM TO DZIALA PRZEZ PLOT JEDNAK NIE BEDE PRZESKAKIWAC-NIE CHCE ZOSTAC PREZYDENTEM;-) NIE MOGE SIE WTRACAC ALE MOGE PODPOWIEDZIEC. DLUGOLETNI I REAL JEST WAS JUZ DWOCH MOZE JESZCZE ZNAJDZIE SIE KTOS KTO BEDZIE CHCIAL COS POPRAWIC W FIRMIE??? POZDRO OPTYM

OPTYM

... - 2013-06-23 20:37:51 Ostatnie wpisy boleśnie ukazują żałosny poziom pracowników, szkoda, że dane mi jest pracować w takim gronie. Na stołówce wisi ogłoszenie o czwartkowym zebraniu z Zarządem, jeśli przyjdą osoby reprezentujące tak lotny intelekt, to Zarząd będzie pod wrażeniem. Ludzie- jak nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia, dajcie spokój z takimi wypocinami, to co piszecie po płotach, przystankach lub w kiblach nie nadaje się na forum. WLASNIE O TO MI CHODZI: SZCZEGOLNIE TOALETY-ZADEN SIE NIE ZASTANOWI ZE TRZEBA POTEM TO ZAMALOWAC,NAPRAWIC I WYDAC TE PIENIADZE KTORE SAMI MUSIMY WYPRACOWAC!!! NIKT NIKOGO JESZCZE NIE ZMUSIL DO PODPISANIA UMOWY O PRACE-ALE JEZELI PODJALES SIE TEGO I PODPISALES SAM TO SIE WYWIAZUJ Z TEGO JAK NAJLEPIEJ TO JEST MOJE PODEJSCIE DO SPRAWY I TAK ROBIE CHOCIAZ TEZ NIE MAM DUZO NA PASKU, JESZCZE JEDNA KWESTIA KTORA NURTUJE MNIE OD JAKIEGOS CZASU NIE CHCE NIKOGO WYTYKAC PALCEM DLATEGO NAPISZE OGOLNIE- CO DO SZKOLEN JAKOSCIOWYCH-NIKT Z PRACOWNIKOW NIE WIE DOKLADNIE JAK TE DETALE MAJA NA PRAWDE WYGLADAC I CO JEST DOPUSZCZALNE A CO NIE -NAJGORSZE JEST TO ZE TO NIE ICH WINA!!! -I KTO TO WIDZIAL ZEBY ZASTEPCA BRYGADZISTY MIAL WIECEJ DO POWIEDZENIA NIZ KTOKOLWIEK INNY??? -I DLACZEGO TAKI/TAKA CHODZI KILKA GODZIN Z JEDNYM DOKUMENTEM W REKU A NIE USIADZIE PRZY MASZYNIE/STANOWISKU I TROCHE POPRACUJE DLA POPRAWIENIA WYDAJNOSCI GRUPY Z KTORA PRACUJE ...CHORY SYSTEM - BRAKUJE MI SLOW. WNIOSKI NASUWAJA SIE SAME - MOZE BY SPROBOWAC COS SAMEMU ZMIENIC(DAC COS OD SIEBIE) POZDRAWIAM OPTYM

a2

zmień pracę i nie rób fanaberii - już na ciebie czekają

Niedoinformowany

Może na zebraniu z Zarządem dowiemy się,dlaczego nie mamy gwarantowanych przez Kodeks Pracy dodatkowych przerw,gdy temp. na hali przekracza 28st, albo kiedy pracownicy, którzy zdążyli już wrócić z "wczasów pod gruszą" otrzymają należne im pieniądze? Tych, którzy pracowali w godz. nadliczbowych interesuje, czemu mimo zapewnień o zapłacie za nie, proponuje im się dzień wolny. Kto jest inicjatorem tajnego i niesprawiedliwego sposobu premiowania wybrańców.Także odpowiedzi wymaga nieregularne dostarczanie wody pitnej i brak reakcji na popsuty od niemal tygodnia dystrybutor wody na stołówce. Do tego smród odpadów lakierniczych, deficyt krzeseł, problemy z podpisaniem wniosków urlopowych i takie tam fanaberie...

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska