Opinie o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

Jestem pracownikiem DHLa w Łodzi i pare dni temu dwóch pracowników ochrony firmy pleban poprostu sobie wyszło nikt niewie dla czego jakies tam pogłoski jedynie co chciałem napisać to to że zaraz zastąpili ich innymi ludźmi z innej zmiani i co bardzo ciekawe od jednego z tych podstawionych ludzi poczułem alkochol co ciekawe szew obiektu był wtedy obecny ciekawe czy stracił węch z jakiś przyczyn a czy był tego świadomy mnie osobiśćie wydaje sie że dobrze o tym wiedział różne cuda tam u nich na bramie widziałem ale pijaństwo to już chyba szczyt ich pomysłów

Jestem pracownikiem a pleban tej złodziejskiej firmy założonej przez byłego komunistycznego milicjanta on jest jak Robin Hood tylko mu się coś pod tym zrytym beretem przedstawiało bo tamten okradał bogatych i dawał prostym ludzią a ten cham okrada biednych ludzi l daje sobie(usunięte przez administratora)

Potwierdzam wszystkie opinie pisane powyżej. Jak ich pracownik mogę wiele o nich powiedzieć. Niestety muszę się jeszcze troszkę pomęczyć i robić u nich za te marne grosze. Oni za wszystko każą sobie płacić, Potwierdzam że pracownicy do brudasy i złodzieje, Nie polecam tego pracodawcy. Jeszcze mógłbym to przecierpieć gdybym miał umowę o pracę a nie tą (usunięte przez administratora)umowę zlecenie

klient sklepu

Witam Praca w plebanie nie należy do przyjemnych. W biurze na bernardynskiej siedzi za okienkiem taki cham co jest zwykłym cieciem a wydaje mu sę że wszystkie rozumy pozjadał. Ogólnie nie polecam pracy u nich. mało kasy za wszystko obcinają pensje. Pracowałem u nich 4 tygodnie(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Witam Zgadzam się z opinią,obecnie nowi pracownicy przyjmowani są na umowy zlecenia,dopiero po kilku mieciącach dostają umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) ale zakim ją dostanie to musi się upominać o nią wiele, wiele razy. Zakres obowiązków duży, najgorzej zimą kiedy trzeba stać na placu i odprawiać transporty. Stawka 6 złotych na godzine. Proponuje Panu Prezesowi,żeby sam przepracował sobie z pół roku i zobaczył jaka to jest praca i przeżył przy przepracowanych 200 godzinach za 1200 złotych miesięcznie.

byly pracownik

Śmieszna stawka 7,50 bez perspektyw, kierownictwo to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Pracowałem u nich i żałuje tego. Umowa zlecenie bez możliwości przejścia na umowę. o prace. Jednym słowem bardzo (usunięte przez administratora) pracodawca. NIE POLECAM LEPIEJ SPRÓBOWAĆ W INNEJ AGENCJI

paless

szczera prawda co napisane wyżej (usunięte przez administratora) nie placi nadgodzin za święta niedziele wogole nie płaci nadgodzin nawet przerwy nie ma(usunięte przez administratora) pleban wiem oczym mówie aktóalnie tu pracuje w dhl łódź mam nadzieje że pożalujesz (usunięte przez administratora)

real

A pan i wójt też tam są ?

tarpan

Szedłem wieczorem na zmianę 15h ,kończyłem rano ,na 13.00 wracałem do pracy do 20.00 ,następnego dnia na 7.00 do 13 i na 17.00 następne 15h i tak cały czas za grosze na zlecenie i też po niespełna roku wypad bo dlaczego wystawiać umowę o pracę

Forbs

Pracowałem w "PLEBAN" rok i zapierdzielałem jak dziki osioł umowa zlecenie gdy zachorowałem dostałem kopa i dzięki jesteś zbędny

anonim1

pracuje w tej firmie i powiem ze nawet stałej umowy nie potrafia dać tylko umowe zlecenie na czas nie określony. oni wykozystuja tylko ludzi

gość

Pracowałam w tej agencji jakiś czas temu i w porównaniu np z Juventusem to Pleban dostaje u mnie 5 a juwentus 1!!! nawet jedynki bym nie postawiła. Pleban to przynajmniej umowe miałam i prace jak sie należy a każda inna agencja ochrony ci wielką łaskę robi

niestety pracownik

W dzisiejszych czasach wszystko idzie w górę wszystkie ceny a nasze stawki nam obcinają zamiast dawać podwyżki. Z Poważaniem pracownik

W tej firmie tylko pracuj i nie pytaj o nic!!! Nic poza najniższą krajową, zero nadgodzin, premi, żadnego nagradzania pracowników, za to na formę kar możesz liczyc!!! A jako że wszystko drożeje i pracownik ma "pełny" pakiet socjalny mają obniżac stawki....chcesz się czuc zbędny i nie doceniany śmiało można pracowac w tej firmie!!! Niestety pracownik!!!

mała stawka a duże wymagania nie płacą za nadgodziny pracę w Niedzielę i święta kodeks pracy to dla nich rzecz nieznana. Jednym słowem[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.