Opinie o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

mała

Nic nigdy dodatkowo tu nie dostaniesz .A.Pleban nie daje nic poza stawką razy godz.A umowa na 3 lata

mała

Pisane już było nie ma żadnych dodatków : godz nocnych, nadgodzin premii- NIC- . Tylko ilość przepracowanych godzin razy 6,5 . Z umowami różnie czasami pół roku czekasz na umowę o prace

Umowa o pracę, dodatek nocny, premia za wyniki. Czy tak jest?

mała

Zmiany na każdym obiekcie ustala szef . Z tego co się oriętuję na większości po 12 gdz i więcej

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
mała

6,5 zł na ręke i nic więcej żadnych dodatków, nocnych czy nadgodzin . Czyli ilość godz razy 6,5 . I zapomnij o kodeksie pracy tam nie obowiązuje .

franek

stawka 6 a nie 6,5 za h !

mała

Firma nic nie da! nie ma żadnego socjalu. Stawka 6,5 na godz.

kamil3

wita nie polecam tej firmy tylko obiecują a praca jak na budowie nie polecam

secretus

Drodzy czytelnicy, mamy ogromną przyjemność ogłosić, że uruchomiliśmy nowy projekt pod nazwą 24OCHRONA.PL Misją i celem serwisu 24ochrona.pl jest budowanie pozytywnego wizerunku Pracownika Ochrony jako istotnego elementu w ochronie i bezpieczeństwie osób i mienia. Serwis 24ochrona.pl jest innowacyjnym i jedynym tego rodzaju projektem. Zachęcamy Organizacje, Firmy oraz Pracowników branży ochrony osób i mienia do aktywnego udziału w projekcie 24ochrona.pl – projekt ten powstał z myślą o Was. --- Twórz i buduj pozytywny wizerunek Pracownika Ochrony. Pracujesz na co dzień w zawodzie służb ochrony? Jesteś świadkiem wartościowych zdarzeń i odważnych czynów z udziałem Pracowników Ochrony? Skorzystałeś z pomocy Pracowników Ochrony? Powiadom nas o tym na 24ochrona.pl! - wystarczy wypełnić anonimowy formularz kontaktowy! --- Możesz zostać autorem informacji w dziale „z ostatniej chwili !” Dokonaj rejestracji swojego konta w serwisie 24ochrona.pl. Jakie informacje są pożądane? Opisz Twoje lub kolegów sukcesy na służbie np. akcje ratujące życie, ewakuacje obiektu, działania zapobiegające kradzieżom i dewastacjom mienia. Twoja firma zastosowała nowe rozwiązania i technologie ułatwiające realizację zadań oraz poprawiające Twoje bezpieczeństwo? Opisz to. Wprowadziłeś szkolenia podnoszące kwalifikacje Pracowników Ochrony? Opisz to. Dostrzegasz zagrożenia wynikające z zaniedbań w zakresie ochrony i bezpieczeństwa od strony odbiorców usług? Masz wiedzę i sposób na ich rozwiązanie? Podziel się z innymi swoimi przemyśleniami. Chcesz wyrazić opinię na temat informacji branżowych pojawiających się w prasie? Skontaktuj się z 24ochrona.pl. Serwis 24ochrona.pl będzie również odgrywać znaczącą rolę w edukacji konsumenckiej. W tym celu powstała zakładka zawierająca artykuły, porady, instrukcje, opinie eksperckie z zakresu ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia. Zapraszamy do nowego serwisu (usunięte przez administratora)

cieć604

(usunięte przez administratora)Nie bylo tam tak żle jak piszą inni pracownicy.Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.CZyżby się aż tak zmienilo?.Nadmienie że mieliśmy fajnego szefa Pana J.Żolkosia.Ciekawe czy dalej tam pracuje?.

secretus

Wielka Akcja – Weryfikacja !!! Sprawdzamy jak się w branży pracuje, gdzie można zarobić, a gdzie nie! Opiniujemy Agencje Ochrony i monitorujemy rynek regionalny ! Polecamy miejsca pracy ! Pytasz po co ? Aby urzeczywistnić realia jakie w zawodzie ochroniarza panują, aby ostrzec innych przed porażką, aby pomóc tym co są w potrzebie. Budujemy Prawdę. Dołącz do nas weź udział w naszej sondzie, oddaj głos w ankiecie, z opiniuj swoją Agencję. (usunięte przez administratora)

Damian

Damianku a ile placa na obiekcieTobie za uciszanie przekretow, moze Ty jestes swoj totez wiecej zarabiasz?! Daj recepte na wyzsze zarobki (usunięte przez administratora)

Damian

Ale śmieszni jesteście, mam podstawy sądzić że opinie na tym forum pisane były przez jedną i tą samą osobę. To forum nie jest obiektywne i wypowiadały się tu wcześniej osoby zapewne bardzo ciche w realu. Pozdrawiam Panie Adamie

Były pracownik DHL

Mi nie pasowało w(usunięte przez administratora)n to że byłem okradany i wyszedłem sobie w trakcie służby do domu, mając (usunięte przez administratora) na tą firmę, szef ochrony zapowiedział że obciąży mnie całkowitym kosztem umundurowania jakie też dostałem, ponieważ rzeczy są nowe a pracowałem niewiele to wystawie je z emblematami na allegro, nie jednemu potrzebna do niecnych celów taka odzież... Pracę w ochronie i firmie A (usunięte przez administratora)chwalą sobie ciemniaki, tłumoki, tak na cieciówce jest im wygodnie i na gębach kaganiec jak za komuny !! Dostanie taki najniższą krajową i się cieszy nie ważne że późniejsza emeryturka będzie w wysokości 600 zł, bo przecież (usunięte przez administratora) nie płaci za nadgodziny , godziny nocne stawka za wszystko jest 6 zł. Pozdrowienia dla tych ludzi myślących. :)

Ale jesteście śmieszni, Pracujecie w firmie i ją oczerniacie, pewnie w Pracy jesteście marionetkami które śmiesznie podskakują i boją się odezwać. (usunięte przez administratora) Nie pasuje to zmień robotę przecież byłaś na początku na rozmowie i wiedziałeś ile dostaniesz wiec teraz nie miej pretensji. Pewnie wszyscy jesteście ograniczeni bo nie umiecie powiedzieć NIE. Ja byłem tam na rozmowie powiedzilei mi stawkę uśmiechniętym się i wysiedleniem.Tera pracuje 8 godzin dziennie jako młodszy księgowy i mam (usunięte przez administratora) na wszystko

anonim - 2011-06-26 20:22:40 Tak (usunięte przez administratora), skoro nieodpowiada ci ta robota to się zwolnij a nie szczekasz tutaj na forum. Pewnie jak jestes w pracy to jesteś malutkim pieskiem. Dla mnie jesteś bez charakteru skoro żle ci w plebanie to droga wolna i co pewnie TESCO BIEDRONKAhehehehe Ależ Ty musisz być ograniczony. Pracuj w tej firmie krzak do końca życia i jeden dzień dłużej bo emerytury z opłacanych składek raczej się nie spodziewaj.

(usunięte przez administratora) skoro nieodpowiada ci ta robota to się zwolnij a nie szczekasz tutaj na forum. Pewnie jak jestes w pracy to jesteś malutkim pieskiem. Dla mnie jesteś bez charakteru skoro żle ci w plebanie to droga wolna i co pewnie TESCO BIEDRONKAhehehehe

Witam ja pracuje w firmie A.Pleban jest to czysty wyzysk ludzi nie płacą za nic ani nadgodziny ani godziny nocne itp. Nie polecam tej firmy a poza tym robi tam parę osób walniętych po szkole specjalnej i są szefami zmiany jest to chore i śmieszne.

Może i masz racje ale watpie w watek konkurecji. Ty odnosisz sie do agencji Pleban a nie do A.Pleban a to dwie rozne firmy. Naucz sie czytac co....potem komentuj..

Wszystkie opinie pisane powyżej to stek bzdur. Domyślam się że wpisy to działania konkurencyjnej firmy. Ja mogę powiedzieć że w agencji Pleban pracują ludzie na poziomie a nie pijaczki jak wyżej piszecie. Według mnie z kasą też nie jest złe, próbowałem w wielu agencjach i stawki były dużo niższe.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.