Opinie o Extrema Urszula Stach w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Extrema Urszula Stach. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Extrema Urszula Stach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extrema Urszula Stach w Kraków

Kris

NEGATYW 100% Firma masakra, zlozylem zlecenie, wyslalem plik graficzny i opis wykonania. Napisalem na kiedy potrzebuje zamowiony towar. W dzien odbioru dowiaduje sie ze warunkiem realizacji jest jakies potwierdzenie zamówienia choc wszystko wczesniej jasno opisalem. Skutek - zamowienie nie zrobione, konkurs zawalony, narzeczona wsciekla. I ogolnie wszystko poszlo sie piep...c Dziekuje Extremie za perfekcyjnie (usunięte przez administratora)zlecenie.

Maria

Bardzo załuję, że nie trafiłam na to i wiele innych forów, na których opinie są bardzo podobne, przed oddaniem zlecenia do tej właśnie firmy. Kolory które widoczne były w pliku jaki dałam i które także były widoczne, kiedy osoba przyjmująca zamówienie pkazała na komputerze były zupełnie inne niż te, które otrzymałam przy wydruku. Przy składaniu reklamacji (która oczywiscie nie została przyjęta) dowiedziałam się, że czesto kolory się róznią, a gdy plik otworzno w innym programie kolory pokazały się tak, jak na wydruku (z niebieskiego zrobił się zielony). Jest dla mnie zupełnie niezrozumiałym jak można nie otworzyć przy kliencie pliku we właściwym programie, albo poinformować przed wydrukiem, że kolory będą inne... Chociaż to, co przeczytałąm w komentarzach powyżej wiele wyjaśnia... Pozostaje tylko współczuć pracownikom.

terefere

Miałem nieprzyjemność pracować w tym (usunięte przez administratora)

kkk

Pani Ula?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Extrema Urszula Stach? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
niezadowolona

Robiłam zdjęcia do dyplomu. KATASTROFA. Fotograf zamiast poradzić jak się masz ustawić macha ręką - nie wiadomo o co mu chodzi. Totalnie na "odwal się". Odradzam. Zdjęcia do wyrzucenia, bo wstyd je pokazać.

Pandanapanda

Osobiscie sam pracowałem w tej firmie kilka lat temu jako sprzedawca (pracowałem 6miesiecy) Pani Urszula wymagania kosmiczne przy penisi sładej a i oczywiscie doliczanie wszystkich strat sprubuj sobie człowieku oddychnąc przez 5 min odrazu telefon z domu ze pasowało by umyc Toalete albo odkurzyć Antresole a jak nie to 50zł z pensji tak samo ze spużnieniem 5 sec wtedy to sie opłacało ale już nie przyjsc na ta godzine ale nie do konca bo niedosc ze odciagli ci z pensji to jeszcze kazali pracować za free. Ludzie dlaczego obsługa jest taka jak jest odpowiedź prosta mieli byscie takie warunki jak tam sami byscie tak postepowali człowiek jest zmęczony jak słyszy atak z jednej z drugiej trzeciej i czwartej strony. Jedynie niemoge nic zarzucic panu Pawłowi a nawet zal mi jego jak musi zyc z Ulą. Pozdrawiam

Magdalena

ODRADZAM!!wywoływałm zdjecia slubne i dostalam je w bardzo zlej jakosci. Chciałam je reklamowac i uslyszlaam ze owszem to wina programu w ktorym pracują ale tez tego ze zdjecia byly przeslane w UWAGA: ZBYT DOBREJ JAKOSCI. Jakby byly robione telefonem komorkowym albo mikrofalą to wyszlyby super....zal,zal,zal. a do tego obsługa zmeczona praca i klientami - bardzi niemila. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!ps. oczywiscie reklamacja uznana czesciowo (sic!) bo to moja wina ze zdjecia z mojego slubu byly robione aparatem za 15 tys. zł a nie jakims zwyklym.....brak słów!

Franciszek

Całkowicie zgadzam się z przedmówcami! Nie mam w zwyczaju oceniać innych i wystawiać negatywnych recenzji, ale tym razem czuje się w obowiązku... Zamówiłem towar za parę tysięcy złotych u tych Państwa. Proces realizacji zamówienia przebiegał w sposób daleki od standardów do których przywykłem jako przedsiębiorca z długoletnim stażem. Już na wstępie szokującym jest podejście do klienta przez obsługę, która robi łaskę że w ogóle ktoś czegoś chcę i o coś pyta. Wręcz zachowanie tych Pań należy określić mianem bezczelnego i pozbawionego szacunku do klienta (dzięki któremu tak naprawdę mają z czego żyć) Zamówienie wymagało potężnej ilości poprawek (zarówno graficznych jak i tekstowych)i przeciągnęło się w czasie. A każda próba zasugerowania, że coś jest nie tak kończyła się agresją i oczywiście doliczaniem dodatkowych opłat. Proszę Państwa tu już mamy Europe, a poziom obsługi klienta, który reprezentujecie jest poniżej krytyki. W związku z tym apeluje do każdego poważnego kontrahenta o omijanie szerokim łukiem tej "Firmy"!!!!!!

wkurzona

Dramat!!! Zarowno sama szefowa jak i pracownica (usunięte przez administratora)!!! Nie potrafia wykonac tego czego oczekuje klient. Pracownica bezczelna wychodzi z telefonem do szefowej, gdy prosilam o kontakt nagaduje na klienta. Tragedia!!! Nie polecam punktu!!!

?

Jakieś 1300zł - 1400 na rękę, jeśli ani razu nie spóźnisz się do pracy (liczy się nawet 30sekund spóźnienia) i nie zepsujesz ani jednej kartki ksero. Inaczej odlicz sobie po 100zł od spóźnienia i cenę dla klienta za zrąbany produkt od pensji i to będzie twoja wypłata. Z dwoma sobotami :)

asia

Nie polecam. Beznadziejna i nieprofesjonalna firma.Moim zdaniem ludzie raczej tam pracują z przymusu - czują się jak niewolnicy a nie pracują z pasji. Argumentuje to moim niezadowoleniem z produktu, który tam zamówiłam, a był to obraz o wymiarach 700cm x 1000cm. Przesłałąm im zdjęcie, na którym nie było widać czerwonych oczu, niestety już na większym formacie było widać ten defekt. Przy odbiorze obrazu gdy zostało zadane pytanie pani, która go wydawała czemu defekt nie został usunięty ta chamsko i perfidnie odpowiedziała na pytanie, że za każdą usługę się płaci. Jeśli by został wykonany telefon do mnie i zostałabym powiadomiona o takiej sytuacji, na pewno bym zapłaciła za tak cięzkie i trudne zadanie dla fotografa jak usunięcie czerwonych oczu, Ponadto w tej firmie wymagane są ukryte opłaty tj 10 zł za pakowanie obrazu, które wygląda tak, że obraz pozostaje owinięty najzwyklejszą folią- podziwiam bardzo za trud i wysiłek. Jeszcze raz nie polecam, w krakowie jest dużo dobrych firm. Pozdrawiam

solariz

Zgadzam się z przedmówcami i żałuję, że nie przeczytałam tej informacji przed zakupem towaru, który okazałam się beznadziejny, a reklamacja przez p. (usunięte przez administratora) odrzucona bezpodstawnie. Mało tego reklamację odrzucił na podstawie formularza mailem, co było niezgodne z obowiązującymi zasadami w tej firmie jak i ogólnie i kazał po towar przyjechać osobiście wiedząc, że nie mieszkam w Krakowie. Kiedy przyjechałam pracownicy nie chcieli mi wydać towaru ponieważ ich szef nie załączył do niego odmowy reklamacji. W tej sytuacji pozostaje mi zgłoszenie sprawy na Policji jako oszustwa. Pozdrawiam i przestrzegam przed tymi ludźmi.

magda

widzę, że negatywne opinie są kasowane. Dla mnie to straszne. Ta firma na prawdę zasługuje na tyle nieprzychylnych recenzji. Płaca podstawowa, z której odbierane są kary za błędy o które nie jest trudno przy takim wachlarzu usług i technik oraz przy stresie i tempie jakie narzuca właścicielka. Pani (usunięte przez administratora)poza tym powinna się leczyć u psychiatry, ponieważ ma nerwicę i paranoję. Jest bezczelna w stosunku do klienta (oczywiście gdy już zapłaci) a swoich pracowników traktuje jak niewolników całkowicie zależnych od jej woli. Nie polecam tej firmy. Niczego się nie nauczycie i nie zarobicie, a tylko najecie się stresu i przykrości przez tych państwo, którym obyciem i ogładą bliżej jest do prowadzenia obory, bo ludzi traktują jak bydło.

Natalia

Miałam okazję spotkać się w właścicielką firmy podczas robienia transakcji, Pani okazała się bardzo c (usunięte przez administratora) ska i opryskliwa w stosunku do swoich pracowników, również tych którzy mnie obsługiwali. Transakcja przebiegła ok, natomiast kiedy odbierałam towar nie zostało to wykonane jak chciałam. Reklamacja nie została uwzględniona i tyle. Zapłaciłam kilkaset złotych. Po całym zamieszaniu osoba obsługująca przeprosiła mnie za zachowanie tej Pani.Odradzam wszystkim. Współczuje tym ludziom, którzy muszą tam pracować, bo wydawali się sympatyczni.

adzia

Przestrzegam wszystkich, zarówno potencjalnych klientów jak i rozważających tam pracę; kierownictwo interesuje tylko maksymalny zysk plus maksymalny wyzysk; słowa takie jak uczciwość, wysoka jakość, czy słowność są im zupełnie obce; takie \"firmy\" zasługują tylko na upadek, dlatego każdemu szczerze odradzam korzystanie z jakichkolwiek ich usług

Lenin

Istne Bagno, omijać szerokim łukiem, lepiej pracować w McDonaldzie niż w Extremie - kasa podobna, ale za to większy szacun i traktowanie w pracy. Często nawet trzeba dokładać do interesu, gdyż nie trudno o pomyłkę przy stresie, który panuje w firmie. Nie polecam zarówno klientom jak i osobom poszukującym pracę !

Zostaw merytoryczną opinię o Extrema Urszula Stach - Kraków

• Jak się pracuje w Extrema Urszula Stach?

Zobacz opinie na temat firmy Extrema Urszula Stach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extrema Urszula Stach?

Extrema Urszula Stach
1.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Mogilska 20
    31-516 Kraków